Nová Lesná - Penzion BENY

od 430
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Termální pramen15min
Cykloturistika
Středisko zimních sportů:  m
Termální pramen: 15 min
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • krásná zahrada s altánkem - venkovní posezení s krbem
  • příjemné domácí prostředí
  • společná, plně vybavená kuchyň s jídelnou
  • blízká zastávka Tatranské železnice
Načítání ...

POLOHA

na začátku obce Nová Lesná (příjezd směrem od Popradu), nedaleko od zastávky tatranské električky (asi 5 minut chůze k penzionu). Nová Lesná leží jen 3 km od Starého Smokovce, turistického centra Vysokých Tater.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

jídelna s kuchyňským koutem (společná pro všechny pokoje), klubovna s TV, úschovna kol a lyží, zahradní altánek - venkovní posezení s krbem, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 až 4lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV (na objednání za příplatek), Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

vlastní (vybavený kuchyňský kout - lednička, sporák, základní nádobí). V létě je možné grilovat v altánku ve venkovním grilu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku, lyžování sjezdové a běžecké (ski areály: Štrbské Pleso, Lopušná Dolina, Starý Smokovec, Nový Smokovec, Hrebienok, Tatranská Lomnica, Jamy, Čučorietky).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování.


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení