Hévíz - NaturMed Hotel CARBONA

od 1 960
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen0min
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 6 let
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Termální pramen: 0 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • hotel se středomořskou atmosférou situovaný v Hévizu
  • termální lázně evokující dobu starého Říma
  • vzdálen 500 metrů od termálního jezera
  • volný vstup do hotelového wellness a fitness centra
Načítání ...

POLOHA

Hotel je situován v klidné lokalitě, uprostřed velkého parku, vzdálen cca 500 m od termálního jezera.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace Attila, depandance budova "D" nad recepcí, kavárna a fresh bar Platan, pool bar Neptun, pivní bar Carolina, Wi-Fi, výtah, konferenční sály, zahrada, dětské hřiště a koutek, parkoviště, půjčovna a úschovna kol, kadeřník, kosmetika, manikúra-pedikúra, obchod se suvenýry, Wellness centrum (luxusní římské lázně s vlastním termálním pramenem, zážitkové lázně ve středomořském stylu, plovárna, dětský bazén se skluzavkou), Saunový svět, léčebné a rehabilitační centrum, akupunktura, masáže, fitness, solná jeskyně, sportovní a kulturní programy, živá hudba.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje typu Standard (20 m2), Standard Plus (22 m2), Superior (25 m2) a Deluxe (v budově D, komplet po renovaci) s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan), LCD TV, DVD, telefon, rádio, trezor, minibar, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), balkón, prémiová koupelnová kosmetika (kromě pokoje Standard), varná konvice, čajový a kávový set (pokoje Superior). Pokoje pro alergiky a pokoje bezbariérové jsou bez balkónu.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře - bufet),

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Wellness a léčebné procedury přímo v hotelu: zahradní areál s lehátky, vodní svět (venkovní zážitkový bazén 35 °C zimě zastřešeno, dětský bazén krytý 27-29 °C, 2 kryté termální bazény 33-37 °C), Kneipův bazén, vířivka, saunový svět (aroma, parní, finská, tepidarium a infračervená), odpočívárna, solní jeskyně, elektroléčba, světloléčba (bio lampa, solux, solárium), vodoléčba, masáže: klasická, reflexní, aroma, japonská Shiatsu, thajská, lávovými kameny a antistresová), cvičení (aqua gymnastika, skupinový tělocvik, léčebný tělocvik, jóga, fitness, dechová cvičení, aerobic, pilates, nordic walking, individuální rehabilitace), zábaly (bahenní, rašelinové, uhličité), akupunktura.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 530 HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Ubytování s domácím mazlíčkem je možné za příplatek.

Možnost zvolit BALÍČKY PROCEDUR za příplatek:

"BASIC" - základní balíček obsahuje 1x lékařskou konzultaci a 6 procedur (pro pobyty od 5 nocí)
"SMALL" - malý balíček procedur obsahuje 1x lékařskou konzultaci a 10 procedur (pro pobyty od 7 nocí)
"MEDIUM" - střední balíček procedur obsahuje 1x lékařskou konzultaci a 20 procedur (pro pobyty od 10 nocí)
Možnosti procedur: masáže, bahenní, fluorové, a sirné zábaly, elektroterapie, podvodní masáže, cvičení s terapeutem individuální nebo ve skupině, ionizační nebo uhličité koupele, hydrogalvanické vany, galvanická koupel, hydroxeur).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí, welcome drink, vstup do Spa a wellness (vodní svět, saunový svět, Junior bazén v létě), vstup do fitness, zapůjčení ručníku, sportovní a wellness programy, parkování (hlídané), Wi-Fi, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).
Možnost dokoupení balíčků procedur.
Při volbě pobytu na 14 nocí zaplatíte jen 12 nocí (některé termíny), za 21 nocí platíte jen 18 nocí (celoročně).


Městečko Hévíz, vzdálené 520 km od Prahy v jihozápadním cípu Balatonu žije lázeňstvím. Místní obyvatelé žijí z cestovního ruchu. Od toho se odvíjejí služby, které zde na vás čekají. Spousta restaurací, kaváren a cukráren ve městě, které má 5 tisíc obyvatel. V Hévízu na východním okraji města se nachází léčivé jezero o rozloze 4,4 hektarů, je světovým unikátem a největším biologicky aktivním přírodním termálním jezerem na světě. V Maďarsku je to nejznámější a největší lázeňské středisko. Voda je vhodná na koupání celoročně, v zimě má teplotu 24 – 28°C a v létě dosahuje až 34 – 36°C. Základem léčení jsou lázně a koupací kúra, bahenní zábaly, věhlasná zátěžová koupel, léčebné masáže či pitné kúry. Povrch jezera od května až do konce listopadu pokrývá kvetoucí indický rudý leknín. Denně do jezera proudí 90 milionu litrů vody (410 litrů vody za sekundu), čímž vzniká masážní účinek na koupající se hosty. Kompletní voda v jezeře se tak obmění za pouhé 3 dny. Nebojte se ovšem hloubky, vlez do vody je na určitých místech pozvolný, koupat se tak můžete například i v hloubce 1,4 metrů. Můžete si půjčit oblíbené pěnové tyče do vody, posedávat na podvodních lavicích nebo doplavat až k leknínům. Mírně radioaktivní voda s obsahem síry, alkálií, hydrogenuhličitanů, soli a vápníku by na tělo měla působit postupně, nikoliv naráz ve velkém množství. Omezený je také samotný pobyt v jezeře. „Lidé by se měli koupat 20 až 30 minut, poté na stejnou dobu vylézt ven, a následně mohou zpátky do vody". V Hévízu nalezneme téměř všechny komponenty potřebné k přírodní léčbě a pro udržení zdraví.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení