Hévíz - NaturMed Hotel Carbona

od 2 605
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen0min
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 6 let
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Termální pramen: 0 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • hotel se středomořskou atmosférou situovaný v Hévizu
  • termální lázně evokující dobu starého Říma
  • vzdálen 500 metrů od termálního jezera
  • volný vstup do hotelového wellness a fitness centra
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Carbona se nachází v mezinárodně uznávaném lázeňském městě Hévíz, pouhých 10 km od jezera Balaton. Hévíz je známý pro své přírodní jezero s teplou léčivou vodou a nabízí svým hostům jedinečný zážitek z koupání po celý rok. Odpočinkové, relaxační a ozdravné zdravotní programy jsou u nás zaručeny.

Pro odpočinek a relaxaci hostů hotel nabízí 260 pokojů, lázeňský komplex (sportovní bazén, venkovní zážitkový bazén, termální koupaliště, wellness bazén, bazén pro mládež), komplexní lázeňské a terapeutické centrum a preventivní zdravotní programy.

POLOHA

Hotel je situován v klidné lokalitě, uprostřed velkého parku, vzdálen cca 500 m od termálního jezera.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace Attila, depandance budova "D" nad recepcí, kavárna a fresh bar Platan, pool bar Neptun, pivní bar Carolina, Wi-Fi, výtah, konferenční sály, zahrada, dětské hřiště a koutek, parkoviště, půjčovna a úschovna kol, kadeřník, kosmetika, manikúra-pedikúra, obchod se suvenýry, Wellness centrum (luxusní římské lázně s vlastním termálním pramenem, zážitkové lázně ve středomořském stylu, plovárna, dětský bazén se skluzavkou), Saunový svět, léčebné a rehabilitační centrum, akupunktura, masáže, fitness, solná jeskyně, sportovní a kulturní programy, živá hudba.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Standardní pokoj, o velikosti 20 m² s možností přistýlky, koupelna (sprcha, WC, fén, župany), SAT TV, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), minibar, trezor a balkón.
Standardní plus pokoj, o velikosti 22 m² s možností přistýlky, koupelna (sprcha, WC, fén, župany), SAT TV, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), minibar, trezor a balkón.
Standardní pokoj, o velikosti 25 m² s možností přistýlky, koupelna (sprcha, WC, fén, župany), SAT TV, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), minibar, stanice na kávu a čaj trezor a balkón.
Orientální pokoj, o velikosti 20 m² s kulatou manželskou postelí, koupelna (sprcha, WC, fén, župany), SAT TV, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), minibar, kávovar, trezor a balkón - ceny na vyžádání.
Deluxe pokoj, luxusní pokoj o velikosti 20 m², koupelna (sprcha, WC, fén, župany), SAT TV, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), minibar, kávovar, trezor a balkón.

Apartmánový dům
Spa Residence Apartment house je budova propojená s hotelem bezpečným vyhřívaným koridorem. Nabízí dva typy apartmánů (pro 2-3 dospělé a 2-4 děti nebo 2 dospělé a 2 děti) a suite - v přízemí (s kuchyní pro 2 dospělé a 1 dítě). Ceny apartmánů jsou od 9895 Kč/apartmán/noc, ceny studia od 8280 Kč/studio/noc.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (snídaně a večeře - bufet) v restauraci Attila.

Dále k dispozici: kavárna, fresh bar Platan, pool bar Neptun a pivní bar Carolina.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Wellness a léčebné procedury přímo v hotelu: zahradní areál s lehátky, vodní svět (venkovní zážitkový bazén 35 °C zimě zastřešeno, dětský bazén krytý 27-29 °C, 2 kryté termální bazény 33-37 °C), Kneipův bazén, vířivka, saunový svět (aroma, parní, finská, tepidarium a infračervená), odpočívárna, solní jeskyně, elektroléčba, světloléčba (bio lampa, solux, solárium), vodoléčba, masáže: klasická, reflexní, aroma, japonská Shiatsu, thajská, lávovými kameny a antistresová), cvičení (aqua gymnastika, skupinový tělocvik, léčebný tělocvik, jóga, fitness, dechová cvičení, aerobic, pilates, nordic walking, individuální rehabilitace), zábaly (bahenní, rašelinové, uhličité), akupunktura.

Venkovní zážitkový bazén bude od 7. listopadu 2022 do 31. března 2023 z důvodu zazimování uzavřen.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 597 HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Ubytování s domácím mazlíčkem je možné za příplatek.

Venkovní zážitkový bazén bude od 7. listopadu 2022 do 31. března 2023 z důvodu zazimování uzavřen.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí, welcome drink, vstup do Spa a wellness (vodní svět, saunový svět, Junior bazén v létě, termální bazén), vstup do fitness, zapůjčení ručníku, zapůjčení županu, parkování (hlídané), Wi-Fi, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).
Možnost dokoupení balíčků procedur.
Při volbě pobytu na 14 nocí zaplatíte jen 12 nocí (některé termíny), za 21 nocí platíte jen 18 nocí (celoročně).


Cena pobytu Letní speciál (3 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu, min. 3x), lehké občerstvení v době oběda (polévka), procedury (1x hydromasáž (15 min.), 1x solná jeskyně (30 min.)), welcome drink, vstup do Spa a wellness (vodní svět, saunový svět, Junior bazén v létě, termální bazén), vstup do fitness, zapůjčení ručníku, zapůjčení županu, Wi-Fi, parkování (hlídané).
Pobyt platný pouze do odvolání


Cena pobytu Podzimní speciál (4 noci) zahrnuje ubytování s polopenzí, welcome drink, vstup do Spa a wellness (vodní svět, saunový svět, Junior bazén v létě, termální bazén v Římském stylu, plavecký bazén vnitřní 12,5x25 m), vstup do fitness, skupinové sportovní aktivity, Wi-Fi, parkování (hlídané).
Možnost prodloužení pobytu. Jedná se o mimovíkendový pobyt. Pobyt o víkendu je za příplatek.


Městečko Hévíz, vzdálené 520 km od Prahy v jihozápadním cípu Balatonu žije lázeňstvím. Místní obyvatelé žijí z cestovního ruchu. Od toho se odvíjejí služby, které zde na vás čekají. Spousta restaurací, kaváren a cukráren ve městě, které má 5 tisíc obyvatel. V Hévízu na východním okraji města se nachází léčivé jezero o rozloze 4,4 hektarů, je světovým unikátem a největším biologicky aktivním přírodním termálním jezerem na světě. V Maďarsku je to nejznámější a největší lázeňské středisko

Lázeňské termální jezero
Voda je vhodná na koupání celoročně, v zimě má teplotu 24 – 28 °C a v létě dosahuje až 34 – 36 °C. Voda v jezeru se obmění každých 72 hodin. Na jeho dně je silná vrstva rašeliny. Základem léčení jsou lázně a koupací kúra, bahenní zábaly, věhlasná zátěžová koupel, léčebné masáže či pitné kúry. Povrch jezera od května až do konce listopadu pokrývá kvetoucí indický rudý leknín. Denně do jezera proudí 90 milionu litrů vody (410 litrů vody za sekundu), čímž vzniká pro hosty masážní účinek. Kompletní voda v jezeře se tak obmění za pouhé 3 dny.

Nebojte se ovšem hloubky, vlez do vody je na určitých místech pozvolný, koupat se tak můžete například i v hloubce 1,4 metrů. Můžete si půjčit oblíbené pěnové tyče do vody, posedávat na podvodních lavicích nebo doplavat až k leknínům. Mírně radioaktivní voda s obsahem síry, alkálií, hydrogenuhličitanů, soli a vápníku by na tělo měla působit postupně, nikoliv naráz ve velkém množství. Omezený je také samotný pobyt v jezeře. „Lidé by se měli koupat 20 až 30 minut, poté na stejnou dobu vylézt ven, a následně mohou zpátky do vody". V Hévízu nalezneme téměř všechny komponenty potřebné k přírodní léčbě a pro udržení zdraví.

Věděli jste, že?
Nejslavnějším hostem hévízkého jezera byla slonice Nelly? V roce 1913 ředitel budapešťského cirkusu usoudil, že mladá slonice nebude kvůli bolavým nohám schopna hvězdné cirkusové kariéry a tak jí daroval vedlejší zoologické zahradě. Po vyšetření zvěrolékařem zoologické zahrady se ukázalo, že slonice Nelly trpí počínajícím revmatismem. Vedení zoologické zahrady se rozhodlo pomoci Nelly s revmatismem lázeňskou léčbou, a tak se k velké radosti obyvatel Hévízu několik měsíců léčila ve zdejších lázních.

Mapa polohy hotelu

Divy Maďarska - jezero lázně Hévíz

V tomto krátkém videu můžete vidět v celé své kráse lázeňské jezero v Hévízu v malebném prostředí a další služby, které jsou zde nabízené.

NaturMed Hotel Carbona****

Pokud se nás zeptáte na tři klíče ke štěstí, odpovíme: zdraví, příroda a relax. Tyto tři aspekty hotel Carbona splňuje a o tom se můžete přesvědčit v následujícím krátkém videu.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení