Modrava - Hotel Hájenka apartmány Na Filipce

od 760
doprava Vlastní
strava Bez stravování | Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Novinka
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 5700 m
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Proč právě sem?
  • ideální východisko na turistické a běžecké trasy
  • restaurace s letní terasou a pestrou nabídkou
  • wellness centrum s úžasnými výhledy
  • všestranné využití a množství aktivit v okolí
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel i 400 m vzdálené apartmány nabízí pohodlné ubytování, příjemnou atmosféru a odpočinek třeba ve wellness.

Okolní příroda vám umožní strávit aktivně svou dovolenou v klidném vysokohorském prostředí s průzračně čistým vzduchem, od krásných jarních vycházek provoněným vzduchem se zbytky sněhu, po letní výlety na kolech nesčetnými horskými stezkami, přes podzimní houbařské hody až po zimní radovánky na sněhu.

POLOHA

Hotel je situován v mimořádně krásném prostředí centrální Šumavy v nejvýše položené šumavské osadě Filipově Huti mezi obcemi Modravou a Kvildou a nabízí nezapomenutelné výhledy na Malý a Velký Roklan, Černou Horu či Antýgl.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace s letní terasou, wellness centrum (Finská sauna, Infrasauna, Biosauna, Kneippova lázeň), fitness, Wi-Fi v celém objektu (zdarma), hřiště na fotbálek, volejbal, dětský koutek, dětské hřiště a pískoviště, zapůjčení nočníku, zapůjčení deštníku, úschovna lyží, kol a zavazadel, společenské hry, služby praní a žehlení prádla, sekretářské služby, akceptace platebních karet, parkování.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Apartmán č.1 - Tetřevský, pro 4-6 osob, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), ložnice 1 (3x jednolůžko), ložnice 2 (1x jednolůžko), obývací pokoj (rozkládací pohovka), kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, vařič, rychlovarná konvice, rozkládací sedačka), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na Kvildu.

Apartmán č.2 - Čertovský, pro 2-4 osoby, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (2x jednolůžko), obývací pokoj (rozkládací pohovka), kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, vařič, rychlovarná konvice, rozkládací sedačka), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na Černou horu.

Apartmán č.3 - Filipohuťský, pro 4-6 osoby, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (3x jednolůžko), obývací pokoj (1x jednolůžko, rozkládací pohovka), kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, vařič, rychlovarná konvice, rozkládací sedačka), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na Černou horu.

Apartmán č.4 - Modravský, pro 3-5 osob, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (3x jednolůžko), obývací pokoj (rozkládací pohovka), kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, vařič, rychlovarná konvice, rozkládací sedačka), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na Modravu.

Apartmán č.5 - Kvildský, pro 5-7 osob, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), ložnice 1 (3x jednolůžko), ložnice 2 (2x jednolůžko), obývací pokoj (rozkládací pohovka), kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, vařič, rychlovarná konvice, rozkládací sedačka), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na Kvildu.

Apartmán č.6 - Lovčí, pro 2-4 osoby, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (2x jednolůžko), obývací pokoj (rozkládací pohovka), kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, vařič, rychlovarná konvice, rozkládací sedačka), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na Lovčí skálu.

Apartmán č.7 - Jelení, pro 2-4 osoby, vlastní sociální zařízení (WV, sprchový kout), 1 ložnice (2x jednolůžko), obývací pokoj (rozkládací pohovka), kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, vařič, rychlovarná konvice, rozkládací sedačka), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na Modravu.

Apartmán č.8 - Černohorský, pro 3-5 osob, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (3x jednolůžko). Obývací pokoj (rozkládací pohovka), kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, vařič, rychlovarná konvice, rozkládací sedačka), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na Lovčí skálu a Černou horu.

Apartmán č.9 - Roklanský, pro 3-5 osob, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (3x jednolůžko), obývací pokoj (rozkládací pohovka), kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, vařič, rychlovarná konvice, rozkládací sedačka), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na Lovčí skálu, Černou horu a Modravu.

STRAVOVÁNÍ

hotel: snídaně (bufet, snídaňové balíčky na vyžádání), apartmány: bez stravy. Možnost dokoupení polopenze (podává se v hotelu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Hosté Apartmánů Na Filipce mohou využít služeb Wellness centra blízkého Horského hotelu Hájenka***. Wellness centrum nabízí Finskou saunu, Infrasaunu, Biosaunu, Kneippovu lázeň a fitness.

V okolí:
- pěší turistika
- cyklotrasy
- běžecké tratě
- sjezdové lyžování v nedalekém SKI areálu Kvilda (5,7 km), nebo v LA Zadov - Churáňov (19 km).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (v roce 2022 ve výši 19 Kč/os./den, pro rok 2023 zatím výše není známa).

POZNÁMKA

Ubytování s domácím mazlíčkem je možné za příplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle výběru délky pobytu), parkování.


Cena pobytu Týdenní zimní prázdniny na Hájence (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 1x pozvání na kávu s moučníkem, lahev vína na pokoji při příjezdu, W\i-Fi, parkování.
BONUS: 50 % sleva na vstup do wellness centra.


Cena pobytu 5-7denní zimní pobyt na Hájence zahrnuje 4x - 6x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), 1x pozvání na kávu s moučníkem, Wi-Fi, parkování.
BONUS: 50 % sleva na 60 min. vstup do wellness centra/pokoj.


Cena pobytu Jarní pobyt na Šumavě (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x či 3x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), welcome drink, Wi-Fi, parkování.
Pobyt 3 noci navíc BONUS: 50 % sleva na 60 min. vstup do wellness centra/pokoj.


Cena pobytu Letní rodinná dovolená* (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování se snídaní, Wi-Fi, parkování.
*v termínu 29.8. do 12.9. je v ceně započtena další mimořádná 10% sleva


Cena pobytu Vánoční pobyt (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, v rámci polopenze 1x slavnostní vánoční večeři včetně malého dárečku, 1x odpolední snack (káva nebo čaj s moučníkem), 1x ochutnávku domácího vánočního cukroví, parkování.
BONUS: 1x sleva 50 % na 1 hodinu wellness.


Chcete-li prožít dovolenou plnou zážitků, tak právě Šumava nabízí skvělé a jedinečné příležitosti pro každého. Čekají na vás nezapomenutelné chvíle v čarokrásné přírodě, kde se můžete procházet pěšky po jedné z několika značených tras nebo na kole, Šumava je totiž rájem cyklistů. Z Šumavy budete odjíždět odpočatí s nádhernými zážitky z objevování tajemných zelených lesů a křišťálových ledovcových jezer. Šumava se nachází podél německých hranic na jihu Čech a je oblastí, která se vám dostane do vašich cestovatelských srdcí.

Zde si můžete přečíst tipy na výlety v této úchvatné krajině přímo od nás!

Šumava myslí i na rodiny s dětmi. Právě pro ně jsou připraveny nenáročné terény, množství výletů a programů. Ideální volbou je Národní park Šumava, kde se zaměřují právě na zajímavé vzdělávací programy nejen pro děti, ale i pro dospělé. Nabídka je velmi pestrá, z množství volnočasových aktivit si vybere každý. Můžete zde zažít množství zábavy v srdci krásné přírody, kde mohou společně objevovat dosud neznámé světy nedotčené přírody a zažít nevídaná dobrodružství. Velmi navštěvovaným místem pro rodiny s dětmi je Návštěvnické centrum Srní, kde můžete navštívit výběh s vlky.

Ani během zimy nezůstanete o zážitky ochuzeni. Šumava nabízí množství sjezdovek i svahů, které Vás nadchnou. Na výběr máte z menších i větších areálů s kilometry sjezdovek. Šumava sice není Alpskou oblastí, ale rozhodně se postará o Vaši zábavu. Užívat si zimních radovánek můžete například v lyžařském areálu Železná Ruda-Špičák, Zadov, Kubova Huť, Kašperské Hory nebo Kvilda.

Hrady, zámky a také zříceniny - to je ta radostná a pochmurná historie zároveň - která na Vás dýchá na každém kroku. Na Šumavě můžete navštívit nejvýše položený hrad v Čechách hrad Kašperk, který se tyčí nad malebným městečkem Kašperské Hory. Velmi obdivovaná je také zřícenina hradu Rabí, jedná se o nejrozsáhlejší hradní zříceninu v Čechách. Dále je třeba zmínit hrad Velhartice a zámek Klenová.

Šumava je typická nejen pro svou skvostnou nedotčenou přírodu, ale i pro ledovcová jezera, kterých můžete navštívit hned 8. Nejznámější z nich je Černé jezero, největší ledovcové jezero v České republice, dále Čertovo, Prášilské a Plešné jezero nebo Jezero Laka.

Pokud jste příznivci aktivní dovolené, Šumava nabízí možné výšlapy na množství vrcholů, kde se vám naskytnou překrásné pohledy do údolí a na většině z nich jsou vybudované rozhledny. Za zmínku stojí vrchol Pancíř, kde se můžete vyfotit u oblíbených otevřených dveří, vrchol Plechý, který je nejvyšším na Šumavě nebo vrchol Boubín, na který se dostanete přes Boubínský prales.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení