Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Užijte si dovolenou v přírodě, probouzejte se na šumění potoka a zpěv ptáčků.

Machův mlýn je oblíbené letní rekreační středisko situované v chráněné oblasti Křivoklátska v biosferické rezervaci Evropské Unie. Je vyhledávaným místem pro rodinou dovolenou, stejně tak je i hojně využíván mnoha školami.
Konají se zde školní výlety, dětské tábory, firemní akce, soustředění i svatební oslavy. Díky nedotčené přírodě je vhodné k rekreaci i ozdravným pobytům.

POLOHA

Středisko leží v malebném údolí Javornického potoka, obklopené lesy, vzdálené 70 km od Prahy. Protíná jej turistická stezka, která dál směřuje k řece Berounce a k nedaleké zřícenině hradu Krakovec, známého z pohádky Ať žijí duchové.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, jídelna s velkou krytou terasou, dvě společenské místnosti (jedna s TV-SAT), bar, miniobchod, dvě ubytovací budovy, chatová osada, velký plavecký bazén 33 x 25 m, volejbalové hřiště, dvě ohniště s přírodním amfiteátrem, lanový park, rozsáhlé travnaté plochy, fotbalové a volejbalové hřiště, stoly na stolní tenis, billiardy, šípky, trampolíny, houpačky, bazén: plavání, zorbing, aqua roller, paddle boaty (šlapací čluny), paddle boardy, elektrické dvoukolky, koloběžky, Zip - line, Power-fun, pro děti: houpačky, prolézačky a dětský bazén, za poplatek koloběžky a odrážedla.

LANOVÝ PARK:
vysoký lanový park s nejbezpečnějším jistícím systémem (23-32 překážek ve výšce 10 m), nízký lanový park pro menší děti od 3 let, lezecká věž 10 m vysoká (3 druhy zátěže - různé překážky), Powerfan - volný pád z 13 metrů, Slackline (chození po "laně"), Monster koloběžky s obřímy koly, hooverboardy a další atrakce, obří houpačka.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 3lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV; 6lůžkové chaty ( 2-3 místnosti, lůžkoviny (spacák, vložka do spacáku), zahradní nábytek, situované u bazénu), 4ůžkové chaty (mezonetové patro, zahradní nábytek - BEZ lůžkovin) a 4lůžkové indiánské TeePee (4 matrace BEZ lůžkovin a zahradní nábytek, bez stravy), společné soc. zařízení v hlavní budově.

Lůžkoviny:
u malých chat vlastní nebo za poplatek ( polštář s povlečením, spacák a spací pytel). U pokojů a velkých chat v ceně. Lůžkoviny je možné vyžádat do 18:00 hod.

STRAVOVÁNÍ

plná penze (snídaně, oběd i večeře formou bufetu - větší výběr z teplých jídel a salátový bufet) podávaná v jídelně nebo na terase. Možnost přípravy speciální diety (za příplatek a nutno je nahlásit předem).
Během dne můžete využít občerstvení v kiosku, kde si můžete zakoupit svačinku (párek v rohlíku a pod.).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

široký sortiment sportovních aktivit: lanové parky - pro menší i větší děti a dospělé, trampolína, bungee trampolína, horolezecká stěna, Power-fun, vodní aktivity (v obřím 33 m bazénu - paddle boardy, aqua-roller, různé čluny...), stolní tenis, biliardy, nafukovací rafty, volejbal, fotbal, petangue, monster koloběžky, hooverboardy, paintball), což spolu s cyklistikou a turistikou přímo vybízí ke strávení aktivní dovolené.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek (5,- Kč/os./ den).

POZNÁMKA

Parkování v areálu rekreačního střediska je zdarma.

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), využití bazénu, hřiště i společenské místnosti, parkování.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), využití bazénu, hřiště i společenské místnosti, parkování.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), využití bazénu, hřiště i společenské místnosti, parkování.


Poznejte okolí Prahy a ulice starobylých měst a městeček, údolí pěti řek, tedy Berounky, Sázavy, Vltavy, Labe a Jizery, vydejte se do lesů Křivoklátska, do rovin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. Na výlet zve krajina, která se jako široký pás ovíjí kolem Prahy.

TIPY NA VÝLET:
- Praha, její památky a zajímavosti (Pražský hrad, Trojský zámek, ZOO, Botanická zahrada, Karlův most, Mostecká věž, Malá Strana, Prašná brána, Staroměstský orloj, Petřín, Vyšehrad, …)
- hrady: Karlštejn, Křivoklát; zámky: Konopiště, Ječniště, Žleby, Loučeň, Kačina, Poděbrady
- Kutná Hora a její památky zapsány do listiny UNESCO
- Muzeum lidových staveb v Kouřimi
- Tvrz Malešic

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení