Piešťany - Medical Wellness hotel MÁJ

od 1 526
doprava Vlastní
strava Bez stravování | Polopenze
Termální pramen35min
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Golf: 5000 m
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Termální pramen: 35 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • sympatický spa & wellness hotel
  • v tiché jižní části lázeňského města Piešťany
  • lázeňské, relaxační a wellness pobyty
  • ochotný personál s rodinnou atmosférou
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Nechte se hýčkat v sympatickém spa & wellness hotelu v lázeňských Piešťanech.

POLOHA

v tichém prostředí lázeňského města.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, směnárna, hotel. trezor (zdarma), salónek, venkovní posezení, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), 2 výtahy, k zapůjčení sport. vybavení, spol. hry, invalidní vozík (zdarma), pro děti - hřiště, postýlka, stolička, strava a video-pohádky; úschovna a půjčovna kol, tělocvična, fitness, rehabilitační centrum, vnitřní bazén, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Comfort, Comfort Plus (větší) a XXL (velké s možností přistýlky pro 1 dospělého nebo 2 děti), 2lůžkové Suite (s rozkládací pohovkou - přistýlkami), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, župan, fén), telefon, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), trezor, malá lednice, ventilátor (v létě), balkón (v létě se stolečkem a posezením), klimatizace (jen Suite). Bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze, za příplatek plná penze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr ze 6 menu + salátový bufet).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: poruchy a nemoci pohybového aparátu, zánětlivé a degenerativní revmatické onemocnění, nemoci centrálního a periferního nervového systému (ischias), osteoporóza, nemoci látkové výměny (artróza, revma, Bechtěrevova nemoc, dna).

Všechny terapie probíhají přímo v objektu.

Léčba: laboratorní vyšetření, zábaly (přírodním léčivým bahnem, parafango, rašelinový, parafínový, uhličitý), minerální klidový bazének (30 - 39 °C), koupele (aromatická, vířivá, perličková, s přísadou soli z Mrtvého moře, rašelinová, sírová, střídavá), masáže (klasická, podvodní, manuální lymfodrenáž, reflexní, anticelulitidní, thajská, čínská akupresura, La Stone, Shiatsu), oxygenoterapie, inhalace, solux, elektroléčba, magnetoterapie, TENS, laser, plynové injekce, akupunktura, cvičení (skupinové ve vodě, na míči, Pilates, individuální), Slender Life studio, Nordic Walking, sauna, solárium, kryoterapie, plavecký bazén.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, tělocvična, fitness, do 100 m - tenisové kurty, squash, bowling, biliár, do 300 m - rybaření, vodní sporty (vodní lyžování, surfování), cykloturistika, in-line bruslení, jízda na koni.

Volný čas: Termální koupaliště Eva v Piešťanech s kapacitou 1500 návštěvníků se nachází na Lázeňském ostrově s teplými léčivými prameny. Termální voda příznivě působí na nemoci pohybového ústrojí. Koupaliště pozůstává z otevřeného 50–metrového bazénu se skokanským můstkem, z dětského otevřeného bazénu, z prostorů příslušenství a z ploch vyhrazených na slunění. Teplota vody se pohybuje kolem 27 °C, v klidovém bazénu až 34-38 °C. V areálu plném stromů a zeleně najdete i travnatou plochu vhodnou pro volejbal a kriket, dva antukové tenisové dvorce a hřiště na plážový volejbal. Provoz v současné době pouze letní.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).
Příplatek za psa/kočku - cena na vyžádání.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa (1,50 €/os./den). Rekreační pobyt navíc sezónní příplatek (10,- €/os./noc červen - září, 5,- €/os./noc březen - květen, listopad).

POZNÁMKA

Pobyty: NE-PÁ, NE-NE

Silvestrovský večer je možné strávit v lázních v kombinaci s kterýmkoli pobytem na 5 a více nocí. Program večera:
Silvestrovská zábava s tombolou, večeří, studeným bufetem a půlnočním sektem a zelňačkou. Do tance hraje DJ i živá hudba. Novoroční slavnostní oběd.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Seniorský pobyt (5, 7 nocí) zahrnuje navíc: 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), procedury (1x klasická masáž, 1x parafango zábal, 1x perličková koupel, 2x oxygenoterapie), rehabilizační plavání v krytém bazénu 31-33 st.C, možnost konzultace s fyzioterapeutem nebo fyziatrem, volný vstup do hotelové sportovní místnosti, taneční večery ve St a Pá, zapůjčení holí na Nordic Walking na půl dne.


Cena balíčku Wellness pobyt (5, 7 nocí) zahrnuje 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 10 procedur (1x čokoládová masáž pro ženu nebo masáž s aromaolejem pro muže, 1x masáž chodidel s aromaolejem, 1x relaxační masáž šíje (10 min.), 1x koupel se solí z Mrtvého moře, 2x minerální bazén 38 st.C se suchým zábalem, 2x zábal (rašelinový nebo parafango), 1x finská sauna (90 min.), 1x infa sauna (30 min.)), rehabilizační plavání v krytém bazénu 31-33 st.C, možnost konzultace s fyzioterapeutem nebo fyziatrem, volný vstup do hotelové sportovní místnosti, taneční večery ve St a Pá, zapůjčení holí na Nordic Walking na půl dne.


Cena balíčku Bolavá záda (5, 7 nocí) zahrnuje 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 10 procedur (2x Breusssova masáž se zábalem, 1x klasická masáž, 1x relaxační masáž ramen a šíje (10 min.), 3x horký zábal, 2x elektroléčba, 1x oxygenoterapie), rehabilizační plavání v krytém bazénu 31-33 st.C, možnost konzultace s fyzioterapeutem nebo fyziatrem, volný vstup do hotelové sportovní místnosti, taneční večery ve St a Pá, zapůjčení holí na Nordic Walking na půl dne.


Cena balíčku Wellness víkend (2, 3 noci) zahrnuje navíc: 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), 1x horký parafango zábal, 1x klasickou masáž zad, 1x whirlpool, rehabilizační plavání v krytém bazénu 31-33 st.C, možnost konzultace s fyzioterapeutem nebo fyziatrem, volný vstup do hotelové sportovní místnosti, taneční večery ve St a Pá, zapůjčení holí na Nordic Walking na půl dne.


Cena balíčku Wellness víkend pro dva (2, 3 noci) zahrnuje navíc: 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), 1x míchaný nápoj pro každého, 1x horký parafango zábal a whirlpool pro oba, 1x masáž aromaolejem pro pána a 1x masáž čokoládovým máslem pro dámu, rehabilizační plavání v krytém bazénu 31-33 st.C, možnost konzultace s fyzioterapeutem nebo fyziatrem, volný vstup do hotelové sportovní místnosti, taneční večery ve St a Pá, zapůjčení holí na Nordic Walking na půl dne.


Cena balíčku Beauty víkend pro dámy (2, 3 noci) zahrnuje navíc: 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), 1x koupel se solí z Mrtvého moře, 1x CO2 zábal, 1x reflexní masáž nohou s aromaolejem + skořicový zábal nebo 1x reflexní masáž rukou aromaolejem + vyživující zábal, rehabilizační plavání v krytém bazénu 31-33 st.C, možnost konzultace s fyzioterapeutem nebo fyziatrem, volný vstup do hotelové sportovní místnosti, taneční večery ve St a Pá, zapůjčení holí na Nordic Walking na půl dne.


Cena balíčku Chuť Piešťan (3, 4, 5 či 7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), rehabilizační plavání v krytém bazénu 31-33 st.C, možnost konzultace s fyzioterapeutem nebo fyziatrem, volný vstup do hotelové sportovní místnosti, taneční večery ve St a Pá, zapůjčení holí na Nordic Walking na půl dne, procedury:
Pobyt 3 noci: 1x částečný bahenní zábal + suchý zábal, 1x minerální koupel + suchý zábal, 1x klasickou masáž, 1x elektroterapii, 1x Školu zad.
Pobyt 4 noci: 1x částečný bahenní zábal + suchý zábal, 2x minerální koupel + suchý zábal, 1x klasickou masáž, 1x oxygenoterapii, 1x elektroléčbu, 2x Školu zad.
Pobyt 5 nocí: 2x částečný bahenní zábal + suchý zábal, 2x minerální koupel + suchý zábal, 1x klasickou masáž, 2x oxygenoterapii, 2x elektroléčbu, 3x Školu zad.
Pobyt 7 nocí: 3x částečný bahenní zábal + suchý zábal, 3x minerální koupel + suchý zábal, 2x klasickou masáž, 2x elektroléčbu, 4x Školu zad.


Rekreační pobyt (2-7 nocí) : zvýhodněný balíček ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), rehabilizační plavání v krytém bazénu 31-33 st.C, možnost konzultace s fyzioterapeutem nebo fyziatrem, volný vstup do hotelové sportovní místnosti, taneční večery ve St a Pá, zapůjčení holí na Nordic Walking na půl dne.
Povinným doplatkem k tomuto pobytu je sezónní příplatek, splatný na místě (10,- EUR/os./noc červen - září a 20.-31.12.; 5,- EUR/os./noc únor - květen, říjen, listopad),


Cena balíčku Harmonie na duši (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, procedury (2x klasická masáž, vířivka, parafango zábal, rašelínový zábal, parafínový zábal, koupel se solí z mrtvého moře), rehabilizační plavání v krytém bazénu 31-33 st.C, možnost konzultace s fyzioterapeutem nebo fyziatrem, volný vstup do hotelové sportovní místnosti, taneční večery ve St a Pá, zapůjčení holí na Nordic Walking na půl dne.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,6
2 hodnocení
9,5 Ubytování
9,5 Služby
9,5 Poloha
9 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
9,3
9 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 8 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
deckaj, 07.03.2018
9,8
10 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Jiří Filip, 05.03.2018