Mariánské Lázně - Sun Palace Spa & Wellness hotel

od 1 315
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Golf: 3000 m
Novinka
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 1000 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • absolutně nejlepší poloha od léčivých pramenů
  • kuchyně zaměřena na lehkou zdravou stravu
  • léčebné pobyty i pro doprovod - děti od 7 let
  • polopenze zahrnuje odpolední snack vč. vody
Načítání ...

POLOHA

Hotel Sun Palace Spa & Wellness umístěný doslova několik kroků od kolonády nabízí absolutně nejlepší polohu od centra léčivých pramenů, které přitahují návštěvníky z celého světa již po staletí. Historické památky, kultura v Mariánských Lázních, promenáda i obchody – to vše máte během pobytu v hotelu SUN doslova na dosah ruky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, klimatizace, restaurace, café Sun, Wi-Fi (zdarma), úschova zavazadel, lázeňské a wellness centrum (rehabilitační bazén (36 °C) a sauna, ambulance pro sestry a doktora, fyzioterapie (individualní cvičení, reflexní masáže, plynové injekce), procedury (inhalace, Kneippovy lázně s minerální vodou, oxygen terapie, parafinové zábaly, podvodní masáže, kompletní hydroterapie, suché massážní koupele, elektroterapie, endokrinologie, pneumopunktura, magnetoterapie, lymphatická drenáž).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace.

Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace.

Dvoulůžkový pokoj Superior, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, možnost přistýlky.

Dvoulůžkový pokoj De Luxe, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, možnost přistýlky, balkón.

Suite, obývací pokoj, ložnice (manželská postel), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, možnost přistýlky.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (formou bufetu) nebo polopenze (večeře - servírované menu se salátovým bufetem: denní polévka, výběr z menu 5 hlavních chodů, salátový bufet, nabídka dezertů nebo ovoce). Na místě je možné dokoupit obědy podávané stejně jako večeře.

Pokrmy jsou hostům připravovány dle tradičních receptur, avšak s ohledem na moderní trendy zdravé výživy jako součást léčebných a wellness programů. Restaurace je primárně uzpůsobena pro lázeňské hosty. Z toho důvodu je většina pokrmů velmi lehkých s minimem tuků a koření.

INDIKACE A LÉČBA

Tradiční léčebné a rehabilitační metody užívají unikátních mariánskolázeňských léčivých zdrojů, jako jsou Mariin plyn, minerální prameny (studené kyselky) a rašelina.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Hosté si mohou během pobytu užít: pěší túry na různé vyhlídky, lyžování (1000 m včetně půjčovny lyží), plavání, jízda na kole (půjčovny kol v okolí), pronájem koloběžek, Jezdecký klub Mariánské Lázně, provazový park, bowling, tenis, lukostřelba, přírodní park Prelátův pramen, golf (3000 m).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Bohužel s ohledem na omezení ze strany města, není možné parkovat automobily v blízkosti hotelu. Personál hotelu Vás navede na nejbližší parkovací stání, které můžete využít za standardní poplatek (160,- Kč/auto/den v parkovacím domě).

Pobyt domácích mazlíčků je možný po předchozí domluvě za poplatek (500 Kč/noc).


Pobytové balíčky


Cena pobytu Ozdravný pobyt s koupelemi (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 3x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 3x wellness proceduru (1x uhličitá koupel (15 min.), 1x Perličková koupel (15 min.), 1x Parafinový zábal na ruce (15 min.)), pitnou kúru (pití mariánských léčebných pramenů), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, zapůjčení županu, Wi-Fi.
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Cena pobytu Ozdravný pobyt s teplými zábaly (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 3x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 3x wellness proceduru (1x Suchá uhličitá koupel (20 min.), 1x Slatinný zábal (15 min.), 1x Parafinový zábal na ruce (15 min.)), pitnou kúru (pití mariánských léčebných pramenů), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, zapůjčení županu, Wi-Fi.
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Cena pobytu Stay & Relax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 3x wellness proceduru (1x Thajská masáž aromatickými oleji (15 min.), 1x teplý obklad lávovými kameny (15 min.), 1x inhalace kyslíku (20 min.)), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, zapůjčení županu, Wi-Fi.
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Cena pobytu Antistresový balíček (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 4x wellness proceduru (1x Thajská masáž aromatickými oleji (15 min.), 1x teplý obklad lávovými kameny (15 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.), 1x perličková koupel (15 min.)), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, zapůjčení županu, Wi-Fi.
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Cena pobytu Ozdravný pobyt pro posílení dýchacích cest (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 3x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 3x wellness proceduru (1x Oxygenoterapie (20 min.), 1x Inhalace s minerální vodou (10 min.), 1x Parafinový zábal na ruce (15 min.)), pitnou kúru (pití mariánských léčebných pramenů), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, zapůjčení županu, Wi-Fi.
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Cena pobytu Pobyt s polopenzí (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, zapůjčení županu, Wi-Fi.
AKCE: pobyt možno čerpat i na 1 noc při nástupu Ne - Čt.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Vítejte v Sun Palace Spa & Wellness

Sun Hotel se nachází v samém srdci Mariánských Lázní, jen pár kroků od pramenité vody a Zpívající fontány. Poskytuje mír a klid v kombinaci s mezinárodními standardy pohodlí, které by náročný host očekával.

Sun Hotel, který se datuje od roku 1810 a je jednou z prvních budov v této oblasti, je hotel postavený na inovacích s tradicí a historií, které jej odlišují.

Budova hotelu Sun pochází z roku 1810 a patřil jí Joseph Lekzl, jeden z prvních obyvatel této oblasti. Od samého začátku byl navržen jako hotel a byl pojmenován „„ Sonne ““ kvůli slunci vyzařujícímu na budovu po celý den. Po celé války byl používán jako mnoho jiných hotelů v Mariánských Lázních jako vojenská nemocnice.

Hotelové pokoje, ve kterých hotel SUN pojme až 100 osob, nabízí komfortní pokoje v pokojích Standard, Superior, De-Luxe a Apartment rozdělených na jednolůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi TWIN. Pokoje jsou vyzdobeny v neoklasickém stylu, stejně jako celý hotel.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení