Mariánské Lázně - SUN Palace Spa & Wellness hotel

od 1 000
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Bazén
Golf: 3000 m
Novinka
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 1000 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • pobyty se státním příspěvkem 4000 Kč
  • absolutně nejlepší poloha od léčivých pramenů
  • léčebné pobyty i pro doprovod - děti od 7 let
  • polopenze zahrnuje odpolední snack vč. vody
Načítání ...

POLOHA

Hotel Sun Palace Spa & Wellness umístěný doslova několik kroků od kolonády nabízí absolutně nejlepší polohu od centra léčivých pramenů, které přitahují návštěvníky z celého světa již po staletí. Historické památky, kultura v Mariánských Lázních, promenáda i obchody – to vše máte během pobytu v hotelu SUN doslova na dosah ruky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, klimatizace, restaurace, café Sun, Wi-Fi (zdarma), úschova zavazadel, lázeňské a wellness centrum (rehabilitační bazén a sauna, ambulance pro sestry a doktora, fyzioterapie (individualní cvičení, reflexní masáže, plynové injekce), procedury (inhalace, Kneippovy lázně s minerální vodou, oxygen terapie, parafinové zábaly, podvodní masáže, kompletní hydroterapie, suché massážní koupele, elektroterapie, endokrinologie, pneumopunktura, magnetoterapie, lymphatická drenáž).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje Standard (12/17 m²), 2 lůžkové pokoje Superior (20 m²) a Deluxe (23 m²) a 2lůžkové Suite (36 m²), vlastní soc. zařízení (1 lůžkové pokoje - sprcha, většina ostatních pokojů sprcha i vana, WC, župan, pantofle), klimatizace, minibar, telefon, Wi-Fi (zdarma), SAT-TV, trezor. Pokoje Superior a Deluxe navíc: možnost přistýlky pro 1 dítě. Pokoj Suite navíc: obývací místnost s možností přistýlky až pro 2 děti. Všechny pokoje mají výhled na lázeňský park a kolonádu.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (formou bufetu) nebo polopenze (večeře - servírované menu se salátovým bufetem: denní polévka, výběr z menu 5 hlavních chodů, salátový bufet, nabídka dezertů nebo ovoce). Na místě je možné dokoupit obědy podávané stejně jako večeře.

Pokrmy jsou hostům připravovány dle tradičních receptur, avšak s ohledem na moderní trendy zdravé výživy jako součást léčebných a wellness programů. Restaurace je primárně uzpůsobena pro lázeňské hosty. Z toho důvodu je většina pokrmů velmi lehkých s minimem tuků a koření.

INDIKACE A LÉČBA

Tradiční léčebné a rehabilitační metody užívají unikátních mariánskolázeňských léčivých zdrojů, jako jsou Mariin plyn, minerální prameny (studené kyselky) a rašelina.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Hosté si mohou během pobytu užít: pěší túry na různé vyhlídky, lyžování (1000 m včetně půjčovny lyží), plavání, jízda na kole (půjčovny kol v okolí), pronájem koloběžek, Jezdecký klub Mariánské Lázně, provazový park, bowling, tenis, lukostřelba, přírodní park Prelátův pramen, golf (3000 m).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den), místní poplatek.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (30,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Bohužel s ohledem na omezení ze strany města, není možné parkovat automobily v blízkosti hotelu. Personál hotelu Vás navede na nejbližší parkovací stání, které můžete využít za standardní poplatek (160,- Kč/auto/den v parkovacím domě).

Pobyt domácích mazlíčků je možný po předchozí domluvě za poplatek (500 Kč/noc).


Pobytové balíčky


Cena pobytu Léčebný pobyt s dotací s polopenzí a 10 procedurami (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí a lehkým obědem (odpolední snack včetně vody a čaje), 1x vstupní lékařskou prohlídku, 10 léčebných procedur za týden předepsaných lékařem, neomezený vstup do hotelového bazénu, pitnou kúru - pití mariánských léčebných pramenů, zapůjčení županu, Wi-Fi. Dítě 7-14 let 10 procedur týdně určených na základě prohlídky pediatra.
BONUS: sleva 30 % na dokoupení extra procedur, 20 % sleva na thajské masáže.
- MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. při pobytu na 6 a více nocí na vyžádání.


Cena pobytu Rekreační - bez procedur (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí a lehkým obědem (odpolední snack včetně vody a čaje), neomezený vstup do hotelového bazénu, pitnou kúru - pití mariánských léčebných pramenů, zapůjčení županu, Wi-Fi.


Cena pobytu Stay & Relax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 2x wellness procdeduru (1x Thajská masáž aromatickými oleji (20 min.), 1x teplý obklad lávovými kameny (15 min.)), neomezený vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu, Wi-Fi.
BONUS: odpolední svačinka s kávou a čajem během celého pobytu, sleva 30 % na dokoupené procedury, sleva 20 % na thajské masáže


Cena pobytu Antistresový balíček (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 4x wellness procdeduru (1x Thajská masáž aromatickými oleji (20 min.), 1x teplý obklad lávovými kameny (15 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.), 1x perličková koupel (15 min.)), neomezený vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu, Wi-Fi.
BONUS: odpolední svačinka s kávou a čajem během celého pobytu, sleva 30 % na dokoupené procedury, sleva 20 % na thajské masáže


Západní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.

TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Vítejte v Sun Palace Spa & Wellness

Sun Hotel se nachází v samém srdci Mariánských Lázní, jen pár kroků od pramenité vody a Zpívající fontány. Poskytuje mír a klid v kombinaci s mezinárodními standardy pohodlí, které by náročný host očekával.

Sun Hotel, který se datuje od roku 1810 a je jednou z prvních budov v této oblasti, je hotel postavený na inovacích s tradicí a historií, které jej odlišují.

Budova hotelu Sun pochází z roku 1810 a patřil jí Joseph Lekzl, jeden z prvních obyvatel této oblasti. Od samého začátku byl navržen jako hotel a byl pojmenován „„ Sonne ““ kvůli slunci vyzařujícímu na budovu po celý den. Po celé války byl používán jako mnoho jiných hotelů v Mariánských Lázních jako vojenská nemocnice.

Hotelové pokoje, ve kterých hotel SUN pojme až 100 osob, nabízí komfortní pokoje v pokojích Standard, Superior, De-Luxe a Apartment rozdělených na jednolůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi TWIN. Pokoje jsou vyzdobeny v neoklasickém stylu, stejně jako celý hotel.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení