Načítání ...

POLOHA

Hotel Sun Palace Spa & Wellness umístěný doslova několik kroků od kolonády nabízí absolutně nejlepší polohu od centra léčivých pramenů, které přitahují návštěvníky z celého světa již po staletí. Historické památky, kultura v Mariánských Lázních, promenáda i obchody – to vše máte během pobytu v hotelu SUN doslova na dosah ruky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, klimatizace, restaurace, café Sun, Wi-Fi (zdarma), úschova zavazadel, lázeňské a wellness centrum (rehabilitační bazén (36 °C) a sauna, ambulance pro sestry a doktora, fyzioterapie (individualní cvičení, reflexní masáže, plynové injekce), procedury (inhalace, Kneippovy lázně s minerální vodou, oxygen terapie, parafinové zábaly, podvodní masáže, kompletní hydroterapie, suché massážní koupele, elektroterapie, endokrinologie, pneumopunktura, magnetoterapie, lymphatická drenáž).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace.

Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace.

Dvoulůžkový pokoj Superior, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, možnost přistýlky.

Dvoulůžkový pokoj De Luxe, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, možnost přistýlky, balkón.

Suite, obývací pokoj, ložnice (manželská postel), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, možnost přistýlky.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (formou bufetu) nebo polopenze (večeře - servírované menu se salátovým bufetem: denní polévka, výběr z menu 5 hlavních chodů, salátový bufet, nabídka dezertů nebo ovoce). Na místě je možné dokoupit obědy podávané stejně jako večeře.

Pokrmy jsou hostům připravovány dle tradičních receptur, avšak s ohledem na moderní trendy zdravé výživy jako součást léčebných a wellness programů. Restaurace je primárně uzpůsobena pro lázeňské hosty. Z toho důvodu je většina pokrmů velmi lehkých s minimem tuků a koření.

INDIKACE A LÉČBA

Tradiční léčebné a rehabilitační metody užívají unikátních mariánskolázeňských léčivých zdrojů, jako jsou Mariin plyn, minerální prameny (studené kyselky) a rašelina.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Hosté si mohou během pobytu užít: pěší túry na různé vyhlídky, lyžování (1000 m včetně půjčovny lyží), plavání, jízda na kole (půjčovny kol v okolí), pronájem koloběžek, Jezdecký klub Mariánské Lázně, provazový park, bowling, tenis, lukostřelba, přírodní park Prelátův pramen, golf (3000 m).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Bohužel s ohledem na omezení ze strany města, není možné parkovat automobily v blízkosti hotelu. Personál hotelu Vás navede na nejbližší parkovací stání, které můžete využít za standardní poplatek (160,- Kč/auto/den v parkovacím domě).

Pobyt domácích mazlíčků je možný po předchozí domluvě za poplatek (500 Kč/noc).


Pobytové balíčky


Cena pobytu Ozdravný pobyt s koupelemi (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 3x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 3x wellness proceduru (1x uhličitá koupel (15 min.), 1x Perličková koupel (15 min.), 1x Parafinový zábal na ruce (15 min.)), pitnou kúru (pití mariánských léčebných pramenů), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, zapůjčení županu, Wi-Fi.
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Cena pobytu Ozdravný pobyt s teplými zábaly (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 3x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 3x wellness proceduru (1x Suchá uhličitá koupel (20 min.), 1x Slatinný zábal (15 min.), 1x Parafinový zábal na ruce (15 min.)), pitnou kúru (pití mariánských léčebných pramenů), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, zapůjčení županu, Wi-Fi.
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Cena pobytu Stay & Relax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 3x wellness proceduru (1x Thajská masáž aromatickými oleji (15 min.), 1x teplý obklad lávovými kameny (15 min.), 1x inhalace kyslíku (20 min.)), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, zapůjčení županu, Wi-Fi.
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Cena pobytu Antistresový balíček (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 4x wellness proceduru (1x Thajská masáž aromatickými oleji (15 min.), 1x teplý obklad lávovými kameny (15 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.), 1x perličková koupel (15 min.)), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, zapůjčení županu, Wi-Fi.
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Cena pobytu Ozdravný pobyt pro posílení dýchacích cest (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 3x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 3x wellness proceduru (1x Oxygenoterapie (20 min.), 1x Inhalace s minerální vodou (10 min.), 1x Parafinový zábal na ruce (15 min.)), pitnou kúru (pití mariánských léčebných pramenů), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, zapůjčení županu, Wi-Fi.
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Cena pobytu Pobyt s polopenzí (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, zapůjčení županu, Wi-Fi.


Cena pobytu Silvestrovský balíček (2, 3 nebo 4 noci) zahrnuje 2x, 3x nebo 4x ubytování s polopenzí dle volby délky pobytu (v rámci polopenze Silvestrovský galavečer), welcome drink, 1x Thajská masáž s aromatickými oleji (15 min.), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi, parkování u hotelu. Dětské ceny na vyžádání.
Silvestrovský galavečer (31.12.2022) zahrnuje slavnostní raut, 1x lahev sektu (na pokoj), předpůlnoční bufet, půlnoční přípitek a doprovodný program.
BONUS: sleva 10 % na dokoupené wellness procedury


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Vítejte v Sun Palace Spa & Wellness

Sun Hotel se nachází v samém srdci Mariánských Lázní, jen pár kroků od pramenité vody a Zpívající fontány. Poskytuje mír a klid v kombinaci s mezinárodními standardy pohodlí, které by náročný host očekával.

Sun Hotel, který se datuje od roku 1810 a je jednou z prvních budov v této oblasti, je hotel postavený na inovacích s tradicí a historií, které jej odlišují.

Budova hotelu Sun pochází z roku 1810 a patřil jí Joseph Lekzl, jeden z prvních obyvatel této oblasti. Od samého začátku byl navržen jako hotel a byl pojmenován „„ Sonne ““ kvůli slunci vyzařujícímu na budovu po celý den. Po celé války byl používán jako mnoho jiných hotelů v Mariánských Lázních jako vojenská nemocnice.

Hotelové pokoje, ve kterých hotel SUN pojme až 100 osob, nabízí komfortní pokoje v pokojích Standard, Superior, De-Luxe a Apartment rozdělených na jednolůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi TWIN. Pokoje jsou vyzdobeny v neoklasickém stylu, stejně jako celý hotel.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení