Mariánské Lázně - Spa Hotel Děvín

od 273
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen5min
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Konferenční služby
Novinka
Termální pramen: 5 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • hotel v klidné části lázeňského města uprostřed lesů
  • ideální pro pěší výlety v místě i autem do blízkého okolí
  • wellness služby přímo v hotelu
  • nedaleko městského krytého bazénu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Vyberte si pro svou lázeňskou dovolenou Mariánské Lázně a nechte se okouzlit jejich dechberoucí a unikátní architekturou. Příjemný hotel nabízí ubytování v klidné části Mariánských Lázní uprostřed lesoparku a v dostupné vzdálenosti od všech známých lázeňských míst a atrakcí. Dopřejte si odpočinek v hotelovém spa a wellness, které nabízí rozmanité množství lázeňských procedur a služeb.

POLOHA

Spa Hotel Děvín se nachází v klidné lokalitě oblíbeného lázeňského města Mariánské Lázně. Příjemnou procházkou, dlouhou cca 1,5 km se dostanete ke známé Kolonádě Maxima Gorkého. Hotel leží 200 m od hlavní silnice a v jeho blízkosti stojí zastávka autobusu (300 m), autobusové a vlakové nádraží (1,5 km).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, vinný a koktejlový bar, venkovní posezení, terasa, konferenční místnosti, Spa a wellness centrum: sauna, solárium, kosmetický salon, masáže, manikúra a pedikúra, procedury (klasické vodoléčebné procedury, perličková koupel, uhličité koupele, přísadové koupele, slatinné obklady, plynové injekce, suché uhličité koupele, inhalace, oxygenoterapie, elektroléčba, přístrojová lymfodrenáž), půjčovna (kola, lyže a trekingové hole), Wi-Fi (zdarma), parkoviště (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní sociální zařízení (vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj De Luxe, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní sociální zařízení (vana, WC, fén, župan, pantofle), SAT TV, telefon, trezor, set na přípravu kávy a čaje, minibar, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón.

Dvoulůžkový pokoj Superior, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní sociální zařízení (vana, WC, fén, župan), SAT TV, telefon, trezor, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Superior Plus, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní sociální zařízení (vana, WC, fén, župan), SAT TV, telefon, trezor, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, polopenze nebo plná penze (snídaně a večeře formou bufetu, obědu jsou servírované.

INDIKACE A LÉČBA

Mariánskolázeňské prameny léčí:

Metabolická onemocnění, obezita, diabetes
Nemoci dýchacího ústrojí, chronické záněty, astma
Nemoci ledvin a močových cest
Nemoci pohybového ústrojí, bolesti zad, osteoporóza
Gynekologická onemocnění

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: spa a wellness centrum: sauna, solárium, kosmetický salon, masáže, manikúra a pedikúra, procedury (klasické vodoléčebné procedury, perličková koupel, uhličité koupele, přísadové koupele, slatinné obklady, plynové injekce, suché uhličité koupele, inhalace, oxygenoterapie, elektroléčba, přístrojová lymfodrenáž)

V okolí: pěší túry na různé vyhlídky, lyžování, plavání, jízda na kole, pronájem koloběžek, Jezdecký klub Mariánské Lázně, provazový park, bowling, tenis, lukostřelba, přírodní park Prelátův pramen, golf.

Mariánské Lázně:

Hlavní kolonáda: hlavní lázeňská kolonáda je historickou památkou českého lázeňství a patří k symbolům Mariánských Lázní.

Zpívající fontána: patří mezi dominanty Mariánských Lázní. Hraje denně od 7.00 do 19.00 každou lichou hodinu, ve 21.00 a 22.00 hodin včetně projekce s barevným osvětlením. Slavnostní zahájení je vždy 30. dubna ve 21.00 hodin a ukončení provozu na přelomu října a listopadu.

Park Boheminium: naučně poznávací okruh na východním okraji Mariánských Lázní s dokonalými maketami významných stavebních a technických památek České republiky. Dostupný pěšky nebo sedačkovou lanovkou. Prohlédnout si zde můžete přes 60 zmenšenin památek z celé ČR.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Spa a wellness centrum: sauna, solárium, kosmetický salon, masáže, manikúra a pedikúra, procedury (klasické vodoléčebné procedury, perličková koupel, uhličité koupele, přísadové koupele, slatinné obklady, plynové injekce, suché uhličité koupele, inhalace, oxygenoterapie, elektroléčba, přístrojová lymfodrenáž).

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Parkování na hotelovém parkovišti je možné za poplatek.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Wellness a relax (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, relaxační procedury (1x klasická částečná masáž (záda a šíje, 20 min), 1x minerální koupel s přísadou „Linola Fett Oilbad“ (20 min)), 1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca. 150 m od hotelu), Wi-Fi.
U pobytu na 3 noci navíc: 1x oxygenoterapie (20 min), 1x parafínový zábal na ruce.


Cena pobytu Rašelinový zázrak (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, relaxační procedury (1x klasická částečná masáž (záda a šíje, 20 min), 1x minerální koupel s rašelinovým extraktem (20 min)), 1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca. 150m od hotelu), denně pitnou kúru, Wi-Fi.
U pobytu na 3 noci navíc: 1x rašelinový obklad (20 min) (možnost absolvovat pouze po konzultaci s lékařem), 1x plynová obálka (suchá plynová lázeň na krevní oběh a imunitu - 20 min.


Cena pobytu Mariánskolázeňská kúra LIGHT (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí (večeře formou bufetu (bez nápojů)), 1x vstupní konzultaci s lékařem (10 min), 2 procedury na osobu denně dle rozpisu lékaře (denně po-ne, počínaje dnem po dni příjezdu),1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca. 150m od hotelu), denně pitnou kúru, Wi-Fi.
Pozn. : Pobyt včetně léčení možný pro osoby starší 18 let


Cena pobytu Komplexní lázeňská kúra (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (večeře formou bufetu (bez nápojů), navíc lehký oběd (polévka + salátový bar)), 1x vstupní konzultaci s lékařem (10 min), 3 procedury na osobu denně dle rozpisu lékaře (celkem 15 procedur týdně, denně po-ne, počínaje dnem po dni příjezdu),1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca. 150m od hotelu), denně pitnou kúru, Wi-Fi.
Pozn.: Minimální délka pobytu je 7 nocí. Pobyt včetně léčení možný pro osoby starší 18 let
BONUS: při pobytu na 14, resp. 21 dní si požádejte o slevu až 3, resp. 8 %.


Cena pobytu Romantika pro dva (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x večeře při svíčkách na osobu (servírované menu včetně lahve vína (1 pro pár) a 1x nebo 2x večeře formou bufetu, bez nápojů), ovocnou mísu při příjezdu na pokoji, 1x láhev Bohemia sekt při příjezdu na pokoji (láhev pro pár), relaxační procedury (1x aroma masáž (20 min.), 1x privátní sauna pro dva (60 min)), 1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca. 150 m od hotelu), Wi-Fi.
U pobytu na 3 noci navíc: 1x masáž plosky nohou (20 min.), 1x minerální koupel se solí z Mrtvého moře „Lamur“ (20 min.).


Cena pobytu Anti-age program (2, 3 nebo 5 nocí) zahrnuje 2x, 3x nebo 5x ubytování s polopenzí dle zvolené délky pobytu (večeře bufet bez nápojů), welcome drink, relaxační procedury (1x aroma masáž (20 min), 1x Anti-age – protivráskové ošetření (liftingové) ošetření GdC (peeling, čištění pleti (ultrazvuk), masáž, liftingové sérum + maska)), 1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca. 150 m od hotelu), Wi-Fi.
U pobytu na 3 noci navíc: 1x minerální koupel s přísadou „Linala Fett Oilbad a 1x plynová obálka (suchá plynová lázeň na krevní oběh a imunitu - 20 min);
U pobytu na 5 nocí navíc: 1x rašelinový obklad (20 min), 1x Inhalace (15 min), 1x oxygenoterapie (20 min).


Cena pobytu Senior 60+ (4 nebo 6 noci) zahrnuje 4x nebo 6x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), welcome drink, relaxační procedury (1x perličková koupel (20 min), 1x parafínový zábal – ruce (15 min), 1x klasická masáž částečná (20 min), 1x plynová obálka (suchá plynová lázeň na krevní oběh a imunitu - 20 min), 2x inhalace (15 min)), 1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca. 150 m od hotelu), 1x zapůjčení holí „Nordic Walking“ (2 hod), možnost zajištění organizované hodiny (2 h cca 599,-), Wi-Fi.
U pobytu na 6 nocí navíc: 1x inhalace (15 min.), 1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x plynová obálka (suchá plynová lázeň na krevní oběh a imunitu - 20 min), 1x zapůjčení holí „Nordic Walking“ na 2 hod.


Cena pobytu Cyklo po Slavkovském lese (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), welcome drink, 2x (3x) svačinový balíček s sebou na cestu, mapu cyklotras Mariánských lázní a okolí, uschování kola, 1x vířivou koupel dolních končetin (15 min.), 1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca. 150 m od hotelu), Wi-Fi.
U pobytu na 3 noci navíc: 1x klasická masáž částečná (20 min).
Pobyt v období od 10.4. do 30.11.2024


Cena pobytu Rodinný Mariánskolázeňský pobyt (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), welcome drink, pro děti překvapení na pokoji při příjezdu, 1x rodinné vstupné do Miniaturparku Boheminium v ML*, 1x naplněný piknikový koš na váš společný výlet (druhý den pobytu, piknikový koš je k zapůjčení), 1x klasickou částečnou masáž (záda a šíje) pro rodiče (20 min.), 1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca. 150 m od hotelu), Wi-Fi.
Při pobytu na 3 noci navíc:
V LÉTĚ: 1x rodinné vstupné na zámek Kynžvart (15 km, duben-říjen, „Zámecké interiéry“ NEBO „Muzeum a kabinet kuriozit“ **
NEBO V ZIMĚ: 1x rodinný 4-hodinový skipas do „Ski Mariánky“ ***(prosinec-březen, dle sněhových podmínek a provozu ski areálu)
pro rodiče 1x parafínový zábal na ruce (15 min.)
Pozn.:
*Rodinné vstupné do Miniaturparku Boheminium Mariánské Lázně - Rodinné vstupné = 2+1-3 děti do 15ti let.
**Rodinné vstupné na zámek Kynžvart – Rodinné vstupné = 2 + 1-3 děti do 15ti let.
DŮLEŽITÉ: Vstup do zámku pro děti od 4 let. Prosíme, vyberte si ze dvou nabízených okruhů „Zámecké interiéry Metternichů“ NEBO „Muzeum a kabinet
kuriozit“ již při objednání pobytu.
***Rodinný skipas „Ski Mariánky“ – Rodinný skipas na 4 hodiny – Rodinný skipas = 2 + 1-3 děti do 18ti let.
! Doprava na zámek Kynžvart nebo ke sjezdovce není zahrnuta v ceně pobytu. Na vaše přání a za doplatek Vám zajistíme taxi či půjčení automobilu. !


Cena pobytu Děvín DELUXE program (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování v luxusním pokoji DELUXE s výhledem na město s polopenzí (dle výběru délky pobytu), welcome drink, láhev vína při příjezdu na pokoji (1 na pokoj), relaxační procedury (1x celková masáž (50 min), 1x minerální koupel se solí z Mrtvého moře „Lamur“ (20 min.)), denně bezplatný vstup do hotelové sauny (nutno rezervovat na recepci čas), 1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca. 150 m od hotelu), župan a pantofle na pokoji zdarma k dispozici v průběhu celého pobytu, Wi-Fi, parkování u hotelu.
U pobytu na 3 noci navíc:
1x plynová obálka (suchá plynová lázeň na krevní oběh a imunitu - 20 min) a 1x parafínový zábal – ruce (15 min.),
V LÉTĚ: 1x vstupné na zámek Kynžvart (15 km, duben-říjen. Okruh „Zámecké interiéry“ (děti od 4 let) nebo „Muzeum a kabinet kuriozit“ (děti od 4 let) – dle Vašeho výběru a přání, nutno upřesnit při objednávce). Doprava na zámek Kynžvart není v ceně pobytu (za příplatek možno zajistit taxi či zapůjčení automobilu).
V ZIMĚ: 1x 3-hodinový skipas do „Ski Mariánky“ (prosinec-březen, dle sněhových podmínek a provozu ski areálu).


Cena pobytu Regenerace po Covidu 19 (5 nebo 7 nocí) zahrnuje 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), 1x konzultaci s lékařem (10 min), procedury (4x inhalace s lesním pramenem (pramen vhodný k inhalacím při onemocnění horních cest dýchacích), 3x oxygenoterapie (léčba kyslíkem podporující imunitu organismu a pružnost plic (20 min.), 1x uhličitá koupel s jodobromovou solí (regenerační účinek po respiračních onemocněních (20 min.), 1x rašelinový obklad (léčba dýchacího traktu, odstraňuje bolesti svalů a kloubů), 1x částečná aroma masáž s Eukalyptovým olejem (na dýchací cesty a je zároveň relaxační a uklidňující (20 min.), 1x plynová obálka (suchá plynová lázeň na krevní oběh a imunitu (20 min.), doporučená pitná kúra s lesním pramenem (vhodná při onemocnění horních cest dýchacích), 1x za pobyt 1-hodinový vstup do Solné jeskyně „Salina“ v Mariánských Lázních (cca. 200 m od hotelu), Wi-Fi.
U pobytu na 7 noci navíc:
1x rašelinový obklad (léčba dýchacího traktu, odstraňuje bolesti svalů a kloubů), 1x relaxační masáž hlavy (20 min.), 1x oxygenoterapie s vitamínem (léčba kyslíkem podporující imunitu organismu a pružnost plic & vitamínový nápoj (60 min.)


Cena pobytu Velikonoční pomlázka (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, pro každého Velikonoční překvapení, 1x vstupné na vystoupení folklórního souboru Marjánek u Lesního Mlýna (v neděli 31.03.2024, změna termínu vyhrazena), 1 vstupné do Kláštera premonstrátů Teplá (19 km, sobota 30.03.2024, změna termínu vyhrazena, doprava není zahrnuta), relaxační procedury pro dospělého (1x parafínový zábal na ruce (15 min.), 1x aroma masáž (20 min.), 1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca. 150 m od hotelu), Wi-Fi.


Cena pobytu Golfový balíček s ubytováním v DELUXE (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování v luxusním pokoji DELUXE s výhledem na město se snídaní (dle výběru délky pobytu), welcome drink, láhev sektu a ovocnou mísu při příjezdu na pokoji (1 na pokoj), 1x green fee (18 jamkové hriště) Royal Golf Club Mariánské Lázně, 1x káva a zákusek & sklenička Prosecco v golfovém klubu Mariánské Lázně, 1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca. 150 m od hotelu), vstup do sauny neomezeně (na základě rezervace), župan a pantofle na pokoji zdarma v průběhu celého pobytu, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí na pokoji zdarma, WI-Fi, parkování u hotelu.
U pobytu na 3 noci navíc:
1x green fee (18 jamkové hřiště) Royal Golf Club Mariánské Lázně nebo možnost z výběru jiného golfového hřiště (Lázně Kyžvart, Františkovy Lázně, Cihelny, Sokolov)
BONUS: 15 % sleva na wellness procedury


Cena pobytu Relax program pro ženy (2 nebo 5 nocí) zahrnuje 2x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), relaxační procedury, Wi-Fi.
Procedury u pobytu na 2 noci: 1x uhličitá koupel s jodobromovou solí s regeneračními účinky (20 min.) a 1x částečná aroma masáž (relaxační a uklidňující 20 min.).
Procedury u pobytu na 5 nocí: 1x uhličitá koupel s jodobromovou solí s regeneračními účinky (20 min.) a 1x částečná aroma masáž (relaxační a uklidňující 20 min.), 1x plynová obálka (suchá plynová lázeň na krevní oběh a imunitu - 20 min.), 1x klasická masáž částečná (20 min.), 2x inhalace (15 min.), 1x parafínový zábal na ruce (15 min.), 1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca. 150m od hotelu), 1x zapůjčení holí „Nordic Walking“ (2 hod), možnost zajištění organizované hodiny (2 h cca 599,-).


Cena pobytu Vánoce (3 nebo 4 noci) zahrnuje 3x nebo 4x ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, 24.12.2023 místo klasické večeře k polopenzi Štědrovečerní večeře (uvítací přípitek, slavnostní bufet, repro hudba, malý dárek), 1x sklenka horkého punče nebo svařeného vína, dle denní nabídky hotelu, relaxační procedury (1x aroma masáž (20 min.), 1x privátní sauna (60 min.), 1x plynová obálka (suchá plynová lázeň na krevní oběh a imunitu - 20 min.), Wi-Fi.
U pobytu na 4 noci navíc: 1x oxygenoterapie (20 min.) a 1x relaxační masáž hlavy (20 min.).


Cena pobytu Silvestr (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, welcome drink, 31.12.2023 místo klasické večeře Silvestrovská večeře (uvítací přípitek, slavnostní bufet, půlnoční bufet, sklenka sektu na novoroční přípitek,
repro hudba), 1.1.2024 – Novoroční brunch (od 9:00 – 11:00 hod), 1x sklenka horkého punče nebo svařeného vína, dle denní nabídky hotelu, relaxační procedury (1x privátní sauna (60 min.), 1x klasická masáž částečná (20 min.), 1x plynová obálka (suchá plynová lázeň na krevní oběh a imunitu - 20 min.), 1x parafínový zábal – ruce (15 min.), 1x perličková koupel, 1x masáž plosky nohou (20 min.), 1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca. 150 m od hotelu), Wi-Fi.


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Mariánské Lázně - Spa Hotel Děvín

Hotel nabízí nově zrekonstruovaný vinný a koktejlový bar, který je součástí školícího centra. Tyto prostory jsou vhodné pro obchodní schůzky, firemní či soukromé akce. Mimo jiné bar je denně dostupný i pro ubytované hosty a veřejnost.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení