Mariánské Lázně - Spa Hotel Děvín

od 4 120
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen5min
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Konferenční služby
Novinka
Termální pramen: 5 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • hotel v klidné části lázeňského města uprostřed lesů
  • ideální pro pěší výlety v místě i autem do blízkého okolí
  • wellness služby přímo v hotelu
  • nedaleko městského krytého bazénu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Vyberte si pro svou lázeňskou dovolenou Mariánské Lázně a nechte se okouzlit jejich dechberoucí a unikátní architekturou. Příjemný hotel nabízí ubytování v klidné části Mariánských Lázní uprostřed lesoparku a v dostupné vzdálenosti od všech známých lázeňských míst a atrakcí. Dopřejte si odpočinek v hotelovém spa a wellness, které nabízí rozmanité množství lázeňských procedur a služeb.

POLOHA

Spa Hotel Děvín se nachází v klidné lokalitě oblíbeného lázeňského města Mariánské Lázně. Příjemnou procházkou, dlouhou cca 1,5 km se dostanete ke známé Kolonádě Maxima Gorkého. Hotel leží 200 m od hlavní silnice a v jeho blízkosti stojí zastávka autobusu (300 m), autobusové a vlakové nádraží (1,5 km).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, vinný a koktejlový bar, venkovní posezení, terasa, konferenční místnosti, Spa a wellness centrum: sauna, solárium, kosmetický salon, masáže, manikúra a pedikúra, procedury (klasické vodoléčebné procedury, perličková koupel, uhličité koupele, přísadové koupele, slatinné obklady, plynové injekce, suché uhličité koupele, inhalace, oxygenoterapie, elektroléčba, přístrojová lymfodrenáž), půjčovna (kola, lyže a trekingové hole), Wi-Fi (zdarma), parkoviště (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní sociální zařízení (vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj De Luxe, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní sociální zařízení (vana, WC, fén, župan, pantofle), SAT TV, telefon, trezor, set na přípravu kávy a čaje, minibar, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón.

Dvoulůžkový pokoj Superior, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní sociální zařízení (vana, WC, fén, župan), SAT TV, telefon, trezor, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Superior Plus, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní sociální zařízení (vana, WC, fén, župan), SAT TV, telefon, trezor, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, polopenze nebo plná penze (snídaně a večeře formou bufetu, obědu jsou servírované.

INDIKACE A LÉČBA

Mariánskolázeňské prameny léčí:

Metabolická onemocnění, obezita, diabetes
Nemoci dýchacího ústrojí, chronické záněty, astma
Nemoci ledvin a močových cest
Nemoci pohybového ústrojí, bolesti zad, osteoporóza
Gynekologická onemocnění

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: spa a wellness centrum: sauna, solárium, kosmetický salon, masáže, manikúra a pedikúra, procedury (klasické vodoléčebné procedury, perličková koupel, uhličité koupele, přísadové koupele, slatinné obklady, plynové injekce, suché uhličité koupele, inhalace, oxygenoterapie, elektroléčba, přístrojová lymfodrenáž)

V okolí: pěší túry na různé vyhlídky, lyžování, plavání, jízda na kole, pronájem koloběžek, Jezdecký klub Mariánské Lázně, provazový park, bowling, tenis, lukostřelba, přírodní park Prelátův pramen, golf.

Mariánské Lázně:

Hlavní kolonáda: hlavní lázeňská kolonáda je historickou památkou českého lázeňství a patří k symbolům Mariánských Lázní.

Zpívající fontána: patří mezi dominanty Mariánských Lázní. Hraje denně od 7.00 do 19.00 každou lichou hodinu, ve 21.00 a 22.00 hodin včetně projekce s barevným osvětlením. Slavnostní zahájení je vždy 30. dubna ve 21.00 hodin a ukončení provozu na přelomu října a listopadu.

Park Boheminium: naučně poznávací okruh na východním okraji Mariánských Lázní s dokonalými maketami významných stavebních a technických památek České republiky. Dostupný pěšky nebo sedačkovou lanovkou. Prohlédnout si zde můžete přes 60 zmenšenin památek z celé ČR.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Spa a wellness centrum: sauna, solárium, kosmetický salon, masáže, manikúra a pedikúra, procedury (klasické vodoléčebné procedury, perličková koupel, uhličité koupele, přísadové koupele, slatinné obklady, plynové injekce, suché uhličité koupele, inhalace, oxygenoterapie, elektroléčba, přístrojová lymfodrenáž).

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Parkování na hotelovém parkovišti je možné za poplatek.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Wellness a relax (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polplenzí, welcome drink, relaxační procedury (1x klasická částečná masáž (záda a šíje, 20 min), 1x minerální koupel s přísadou „Linola Fett Oilbad“ (20 min)), 1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca. 150 m od hotelu), Wi-Fi.
U pobytu na 3 noci navíc: 1x oxygenoterapie (20 min), 1x perličková koupel (20 min).


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Mariánské Lázně - Spa Hotel Děvín

Hotel nabízí nově zrekonstruovaný vinný a koktejlový bar, který je součástí školícího centra. Tyto prostory jsou vhodné pro obchodní schůzky, firemní či soukromé akce. Mimo jiné bar je denně dostupný i pro ubytované hosty a veřejnost.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení