Mariánské Lázně - Queens Hotel & Wellness

od 1 245
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen5min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Dítě zdarma do: 3 let
Golf: 5000 m
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 2600 m
Termální pramen: 5 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • luxusní wellness odpočinek v krásné přírodě
  • moderní spa s velkou vířivkou a saunami
  • hotel nedaleko golfového hřiště či lyžařského areálu
  • moderně zařízené prostorné pokoje s balkónem
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Dopřejte si odpočinek v rozmanitém hotelovém wellness, vychutnejte si jeden z vynikajících pokrmů, které nabízí vyhlášená hotelová restaurace Laver's a zakončete den posezením u vína na terase. Hotel Queens je také typický pro svou tenisovou atmosférou, proto můžete využít svůj volný čas aktivně a zahrát si tenis na jednom z osmi tenisových kurtů, které jsou součástí hotelu, a to v samém srdci Mariánských Lázní.

POLOHA

Hotel Queens leží v klidné části lázeňského centra Mariánských Lázní, je obklopen lesy a má přímý vstup do lázeňského parku. Nachází se v těsné blízkosti Ambrožova pramene.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, bar, terasa, konferenční místnost pro 25 osob, wellness centrum (finská a parní sauna, vířivka, Kneippův chodník, relaxační a ochlazovací bazének, relaxační zóna, masáže a procedury), Wi-Fi (zdarma), výtah, půjčovna sportovního vybavení, úschovna zavazadel, 8 tenisových kurtů

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj Superior, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén), minibar, trezor, telefon, interaktivní LCD TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, možnost přistýlky (rozkládací gauč nebo pevné lůžko), balkón.

Dvoulůžkový pokoj Superior, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén), minibar, trezor, telefon, interaktivní LCD TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, možnost přistýlky (rozkládací gauč nebo pevné lůžko), balkón.

Dvoulůžkový pokoj Superior De Luxe, gauč, psací stůl, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén), minibar, trezor, telefon, interaktivní LCD TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, možnost přistýlky (rozkládací gauč nebo pevné lůžko), balkón.

Dvoulůžkový pokoj Superior De Luxe, gauč, psací stůl, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, interaktivní LCD TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, možnost přistýlky (rozkládací gauč nebo pevné lůžko), balkón.

Dvoulůžkový pokoj Junior suite, gauč, psací stůl, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, interaktivní LCD TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, možnost přistýlky (rozkládací gauč nebo pevné lůžko), balkón, vstup do wellness zdarma.

Dvoulůžkový pokoj Suite, obývací pokoj, ložnice, gauč, psací stůl, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, interaktivní LCD TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, možnost přistýlky (rozkládací gauč nebo pevné lůžko), kávovar na kapsle a rychlovarná konvice, balkón, vstup do wellness zdarma.

Dvoulůžkový apartmán, obývací pokoj, ložnice, gauč, psací stůl, vlastní soc. zařízení (rohová vana, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, interaktivní LCD TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, možnost přistýlky (rozkládací gauč nebo pevné lůžko), kávovar na kapsle a rychlovarná konvice, terasa, vstup do wellness zdarma.

Dvoulůžkový pokoj Queen's Suite, mezonetový pokoj (obývací pokoj, ložnice), gauč, psací stůl, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, interaktivní LCD TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, možnost přistýlky (rozkládací gauč nebo pevné lůžko), kávovar na kapsle a rychlovarná konvice, terasa, vstup do wellness zdarma.

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu, večeře formou à la carte výběrem ze tří jídel. Možnost objednání jídla na pokoj (poplatek za Room service 200,- Kč)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu: wellness centrum (finská a parní sauna, vířivka, Kneippův chodník, relaxační a ochlazovací bazének, relaxační zóna, masáže a procedury), 8 tenisových kurtů.

V okolí hotelu: pěší túry na různé vyhlídky, lyžování, plavání, jízda na kole, pronájem koloběžek, Jezdecký klub Mariánské Lázně, provazový park, bowling, tenis, lukostřelba, přírodní park Prelátův pramen, golf.

V okolí hotelu se nachází rezervace Kladská, hrad Loket, zámek Kynžvart, Bečov nad Teplou, nebo lázeňská města Karlovy Vary a Františkovy Lázně. Milovníci sportu mohou navštívit Skiareál Mariánky, jezdecký areál a klub Mariánské lázně, přírodní park Prelát, zimní stadion, tenisový klub nebo golfový klub.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Dřívější check-in (08:00 - 14:00 hod.) nebo pozdější check-out (11:00-18:00 hod.) jsou možné po dohodě a zpoplatněny (480,- Kč/pokoj/požadavek).

Menší psi jsou v hotelu povoleni za poplatek a mají vstup do restaurace dovolen.

Parkoviště za poplatek je součástí areálu hotelu a je vybaveno kamerovým systémem.

V případě pobytu přes 31.12. - povinný příplatek za Silvestrovský program (lahev Prosecco DOCG Rustino Nino Franco 0,75 l, živá hudba, slavností silvestrovské menu)


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, Wi-Fi, pro kategorii pokojů Suite a apartman navíc vstup do wellness a zapůjčení županů a pantoflí. Pro kategorii pokojů Superior a Superior Deluxe vstup do wellness za příplatek.


Cena pobytu Královnin sen (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x masáž částečnou klasickou (20 min. - možná záměna za jinou masáž za nabídky (reflexní plosky nohy, reflexní šíje, lávovými kameny nebo indická masáž hlavy)), 1x wellness proceduru (20 min. - parafín, inhalace nebo pleťová maska)), volný vstup do wellness centra a zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi. Osoba na přistýlce platí plnou cenu pobytu.


Cena pobytu Top Relax (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 1x masáž částečnou klasickou (20 min. - možná záměna za jinou masáž za nabídky (reflexní plosky nohy, reflexní šíje, lávovými kameny nebo indická masáž hlavy)), 2x wellness proceduru (20 min. - parafín, inhalace nebo pleťová maska)), volný vstup do wellness centra a zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi. Osoba na přistýlce platí plnou cenu pobytu.
Možnost prodloužení pobytu s navýšením procedur:
4 noci: 2x masáž a 2x wellness procedura,
5 nocí: 2x masáž a 3x wellness procedura,
6 nocí: 2x masáž a 4x wellness procedura,
7 nocí: 3x masáž a 4x wellness procedura.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení