Mariánské Lázně - hotel PACIFIK

od 1 830

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

★ MIMOŘÁDNÁ LM SLEVA 15 % na pobyty v termínu od 5.3. do 30.4.2024 (kód pro uplatnění slevy PA34)

★ SLEVY NA DLOUHODOBÉ POBYTY (14 a více nocí 5 % na cenu celého pobytu, 21 a více nocí 10 % na cenu celého pobytu)

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Svoboda se nachází blízko centra Mariánských lázní. Všechny pokoje jsou moderně zrekonstruovány.

POLOHA

Hotel Pacifik se nachází na hlavní třídě v Mariánských Lázních. Z hotelu máte výhled přímo na centrum města.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Bazén (32 °C, 13 x 7 m), 2 sauny, fitness, koupele, masáže, kadeřnictví, kosmetika, laserové centrum, česká a mezinárodní kuchyně, restaurace Primavera, lobby bar, letní terasa, Captain James Cook‘s Lounge, dětský koutek, Wi-Fi připojení, internetový koutek.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj Superior, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, fén, župany), SAT TV, psací stůl, čajová konvice, telefon, minibar s mini lednicí, trezor, Wi-Fi zdarma, některé pokoje mají balkón.

Dvoulůžkový pokoj Superior, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, fén, župany), SAT TV, psací stůl, čajová konvice, telefon, minibar s mini lednicí, trezor, Wi-Fi zdarma, některé pokoje mají balkón.

Jednolůžkový pokoj Superior plus, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, fén, župany), SAT TV, psací stůl, čajová konvice, telefon, minibar s mini lednicí, trezor, Wi-Fi zdarma, některé pokoje mají balkón.

Dvoulůžkový pokoj Superior plus, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, fén, župany), SAT TV, psací stůl, čajová konvice, telefon, minibar s mini lednicí, trezor, Wi-Fi zdarma, některé pokoje mají balkón.

Suite, apartmány s ložnicí a pokojem s posezením, rozkládací pohovka, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, fén, župany, pantofle), SAT TV, psací stůl, telefon, minibar s mini lednicí, trezor, Wi-Fi zdarma.

Apartmán, ložnice, pokoj s posezením, rozkládací pohovka, kuchyňka, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, fén, župany, pantofle), SAT TV, psací stůl, telefon, minibar s mini lednicí, trezor, Wi-Fi zdarma, balkón.

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu - snídaně, polopenze nebo plná penze (snídaně, obědy i večeře - bohatý bufet, koutek zdravé výživy).

Přijďte si vychutnat vynikající koktejly s výhledem na kolonádu. Lobby bar je pro Vás otevřen každý den do 22 hodin.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci pobybového ústrojí, nemoci ledvin a močových cest, nemoci dýchacího ústrojí, metabolická onemocnění, gynekologická onemocnění včetně léčby neplodnosti, nemoci oběhového ústrojí, onkologická onemocnění, nemoci nervové a trávicího ústrojí. Kontraindikace: Těhotenství, akutní a infekční onemocnění, zhoubné nádory během léčby, nehojící se kožní defekty, neschopnost sebeobsuhy a závislost na návykových látkách.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V blízkosti hotelu se nachází například zámek Kynžvart, hrad Loket, zámek a hrad Bečov s unikátním Relikviářem Sv. Maura, město Plzeň nebo rodinný pivovar Chodovar. V Mariánských Lázních se koná také mnoho kulturních akcí a festivalů.

Pro milovníky sportu je zde například mnoho kilometrů tras na cyklovýlety nebo na výlety na terénních koloběžkách. Zdejší příroda se také hodí pro pěší výlety. Nacházejí se zde naučné stezky v chráněné krajinné oblasti Slavkovského lesa nebo Geologický park Mariánské Lázně.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek 50,- Kč/os./den, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek 50,- Kč/os./den

POZNÁMKA

Malé zvíře: 270 Kč / noc. Zvíře nesmí do restaurace, léčebného oddělení a ostatních společných prostor hotelů.

Děti 0 - 4 roky mají pobyt ZDARMA ve dvoulůžkovém pokoji se dvěmi dospělými osobami.

Nehlídané parkoviště před hotelem za 100 Kč/den.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Minikúra (2 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, 1x léčebnou proceduru na noc, (např.: masážní suché lůžko - hydrojet, minerální koupel s přírodním CO2, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň CO2, parafínové ošetření rukou, inhalace, lavatherm, vířivá lázeň), vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu, sauny a parní lázně, pravidelné přednášky a kulturní programy, internetový koutek, Wi-Fi.
Při pobytu 6 nocí a více navíc lékařské vyšetření.


Cena pobytu Lázeňský léčebný pobyt (5 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu (min. 5x), welcome drink, základní lékařské vstupní a závěrečné vyšetření včetně závěrečné lékařské zprávy, 12 léčebných procedur týdně na základě předpisu lékaře (kromě Ne.), minerální pitnou kúru na předpis, vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu, sauny a parní lázně, pravidelné přednášky a kulturní programy, internetový koutek, Wi-Fi.
Při pobytu delším než 14 nocí sleva.


Cena pobytu Tradiční léčebný pobyt (5 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu (min. 5x), welcome drink, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, závěrečnou lékařskou zprávu, 18 léčebných procedur týdně na základě rozpisu lékaře (kromě neděle), pitnou kúru, vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu, sauny a parní lázně, pravidelné přednášky a kulturní programy, internetový koutek, Wi-Fi.
Při pobytu delším než 14 nocí sleva.


Cena pobytu Intenzivní léčebný pobyt (7 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu (min. 7x), welcome drink, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, závěrečnou lékařskou zprávu, 4 léčebné procedury denně na základě rozpisu lékaře (kromě neděle), pitnou kúru, vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu, sauny a parní lázně, pravidelné přednášky a kulturní programy, internetový koutek, Wi-Fi.
Při pobytu delším než 14 nocí sleva.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle výběru) v počtu dle zvolené délky pobytu, vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu, sauny a parní lázně, pravidelné přednášky a kulturní programy, internetový koutek, Wi-Fi.


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení