Mariánské Lázně - Hotel Nové Lázně

od 2 580
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Bazén
Golf: 3300 m
Novinka
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 700 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • jedinečné Římské lázně a výhled na lázeňskou kolonádu
  • historická secesní architektura a prostředí s atmosférou
  • vlastní minerální prameny a unikátní zdroj suchého plynu
  • 4* Superior servis a zdravé a čerstvé pokrmy
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

★ SLEVY NA DLOUHODOBÉ POBYTY (14 a více nocí 5 % na cenu celého pobytu, 21 a více nocí 10 % na cenu celého pobytu)

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Unikátní historická budova Nových Lázní se řadí mezi nejkrásnější lázeňské hotely Mariánských Lázní.

Dodnes si zachovala své původní interiéry - Římské lázně se dvěma bazény, Královskou kabinu Edwarda VII. a Císařskou kabinu Františka Josefa I.. Hotel nabízí svým hostům luxusní ubytování, jedinečné gastronomické služby a širokou škálu léčebných procedur z místních přírodních zdrojů. V hotelu se nachází vývěr Lesního a Ambrožova pramene k pitné kúře a minerálním koupelím.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

zrekonstruovaná restaurace a lobby bar v moderním a nadčasovém stylu od architektky Nathalie Rottenburg, kavárna, letní terasa, dětský koutek, Wifi internet a internetový koutek, Římské lázně se 3 bazény (7 x 4 m, 4 x 4 m, 6 x 4 m) s vířivými proudy a whirlpoolem, Saunový svět se sanariem, 2 saunami, parní lázní, bazénkem a ledovou tříští, parkoviště, a podzemní garáže v Marienbad Health Spa Resortu. V resortu: Premier fitness centrum v hotelu Centrální Lázně. Za poplatek: Koupele, masáže, kryosauna, hydrojet, laserová terapie, kosmetický salon Emporium Beauty, kadeřnictví. Bazén v hotelu 32 °C.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje kategorie Superior de luxe, Junior Suite de luxe, Suite a apartmá, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), klimatizace, bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

speciality české i mezinárodní kuchyně, výběr a la carte, dietní menu. Snídaně a večeře formou bufetu, VITAL
oběd, salátový bufet, koutek zdravé výživy.

V restauraci Nové Lázně jsou pro hosty přichystané novinky, nové a la carte menu v Royal restaurantu. Pod vedením zkušeného šéfkuchaře Jiřího Kuprichta můžete ochutnat skvěle sestavené menu z lokálních a čerstvých surovin, a to vše v nádherném interiéru Royal restaurantu a se skvělou obsluhou.

INDIKACE A LÉČBA

Nemoci pohybového ústrojí:
vertebrogenní syndrom (bolesti zad), degenerativní onemocnění pohybového aparátu (páteře a velkých kloubů), osteoporóza, stavy po ortopedických operacích (s použitím náhrady kloubní)

Nemoci ledvin a močových cest:
chronické záněty, ledvinové a močové kameny po operaci nebo drcení rázovou vlnou, stavy po operaci ledvin a močo-
vých cest, onemocnění prostaty (záněty, stavy po operaci)

Nemoci dýchacího ústrojí:
chronické záněty, průduškové astma, alergické rýmy, stavy po operacích dolních cest dýchacích

Metabolická onemocnění:
obezita, dna, diabetes mellitus, hyperlipoproteinemie

Gynekologická onemocnění včetně léčby neplodnosti:
zánětlivá onemocnění vnějších a vnitřních rodidel, stavy po gynekologických operacích, sterilita a infertilita, klimakterický
syndrom, urgentní a stresová inkontinence moči

Nemoci oběhového ústrojí:
stav po infarktu myokardu, hypertenzní nemoc II. až III. stupně, funkční poruchy periferních cév, ischemická choroba srdeční, ischemické choroby dolních končetin, poruchy potence

Onkologická onemocnění:
rehabilitace pacientů po ukončené onkologické léčbě nádoru prsu, pohlavních orgánů, popř. jiných onkologických onemocnění kromě zhoubných krevních onemocnění

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Hosté si mohou během pobytu užít: pěší túry na různé vyhlídky, lyžování (700 m), plavání, jízda na kole, pronájem koloběžek, Jezdecký klub Mariánské Lázně, provazový park, bowling, tenis, lukostřelba, přírodní park Prelátův pramen, golf (3300 m).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Rádi bychom Vás informovali o rekonstrukci interiéru restaurace a lobby baru v hotelu Nové Lázně.
Impozantní změna interiéru byla navržena architektkou Nathalií Rothenburg a povýší celkový design hotelové restaurace na světovou úroveň.

Rekonstrukce lobby baru bude probíhat od 9.10.2023 a rekonstrukce interiéru restaurace od 6.11.2023.

Po dobu rekonstrukce restaurace, tj. od 6.11.2023 budou snídaně, obědy a večeře podávány v Zrcadlovém sále společenského domu Casino.

Otevření restaurace Royal s novým interiérem, lobby barem a vinotékou plánujeme na vánoční pobyty 2023. O termínu Vás budeme včas informovat.

Práce budou probíhat tak, aby byla snaha maximalizovat spokojenost hostů a minimalizovat jakékoliv negativní dopady těchto prací na pobyt klientů.

Parkování auta - ceny na 24 hodin:
dvůr do 4 nocí 320 Kč
dvůr od 5 nocí 220 Kč
před hotelem 150 Kč


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, využití Premier fitness v hotelu Centrální lázně, Římské lázně se 3 bazény, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda, Wi-Fi koutek, přednášky a kulturní programy, animační programy v bazénu, vycházky městem s průvodcem.


Cena pobytu Minikúra (2 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu, min. 2x), welcome drink, 1x proceduru na noc, (např. masážní suché lůžko - hydrojet, minerální koupel s přírodním CO2, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň CO2, parafínové ošetření rukou, inhalace, lavatherm), využití Premier fitness v hotelu Centrální lázně, Římské lázně se 3 bazény, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda, Wi-Fi koutek, přednášky a kulturní programy, animační programy v bazénu, vycházky městem s průvodcem.
BONUS při pobytu min. 6 nocí: lékařské vyšetření


Cena pobytu Tradiční léčebný pobyt (5 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu (min. 5x), welcome drink, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, závěrečnou lékařskou zprávu, 18 léčebných procedur týdně na základě rozopisu lékaře (kromě neděle), pitnou kúru, volný vstup do historických Římských lázní se 3 bazény, whirpoolem, 2 saunami, sanariem, parní lázní, Kneippovou terapií a relaxační místností, Premier Fitness v hotelu Centrální Lázně, vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, 2 internetové koutky, Wi-Fi, pravidelné přednášky a kulturní programy, animační programy v bazénu, vycházky městem s průvodcem.


Cena pobytu Lázeňský léčebný pobyt (5 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu (min. 5x), welcome drink, základní lékařské vstupní a závěrečné vyšetření včetně závěrečné lékařské zprávy, 12 léčebných procedur týdně na základě předpisu lékaře (kromě Ne.), minerální pitnou kúru na předpis, vstup do historických Římských lázní se 3 bazény, whirpoolem, 2 saunami, sanariem, parní lázní, Kneippovou terapií a relaxační místností, Premier Fitness v hotelu Centrální Lázně, vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, 2 internetové koutky, Wi-Fi, pravidelné přednášky a kulturní programy, animační programy v bazénu, vycházky městem s průvodcem.


Cena pobytu Intenzivní léčebný pobyt (7 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu (min. 7x), welcome drink, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, závěrečnou lékařskou zprávu, 4 léčebné procedury denně na základě rozpisu lékaře (kromě neděle), pitnou kúru, volný vstup do historických Římských lázní se 3 bazény, whirpoolem, 2 saunami, sanariem, parní lázní, Kneippovou terapií a relaxační místností, Premier Fitness v hotelu Centrální Lázně, vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, 2 internetové koutky, Wi-Fi, pravidelné přednášky a kulturní programy, animační programy v bazénu, vycházky městem s průvodcem.


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Mariánské Lázně - Hotel Nové Lázně

Užijte si svou dovolenou v rukou odborníků a odpočiňte si v lázeňském hotelu Nové Lázně v Mariánských Lázní.

Léčba po Covid-19 v Mariánských Lázních

Šest kroků léčby po-covidovém onemocnění, které pomáhají k regeneraci organismu.

Rodinná zimní dovolená v Mariánských Lázních

Zima v Mariánských Lázních je skvělá doba pro rodinnou dovolenou

Hodnocení hotelu

0 hodnocení