Mariánské Lázně - Hotel Nové Lázně

od 2 290
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Bazén
Golf: 3300 m
Novinka
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 700 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • jedinečné Římské lázně a výhled na lázeňskou kolonádu
  • historická secesní architektura a prostředí s atmosférou
  • vlastní minerální prameny a unikátní zdroj suchého plynu
  • 4* Superior servis a zdravé a čerstvé pokrmy
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Unikátní historická budova Nových Lázní se řadí mezi nejkrásnější lázeňské hotely Mariánských Lázní.

Dodnes si zachovala své původní interiéry - Římské lázně se dvěma bazény, Královskou kabinu Edwarda VII. a Císařskou kabinu Františka Josefa I.. Hotel nabízí svým hostům luxusní ubytování, jedinečné gastronomické služby a širokou škálu léčebných procedur z místních přírodních zdrojů. V hotelu se nachází vývěr Lesního a Ambrožova pramene k pitné kúře a minerálním koupelím.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, lobby bar, kavárna, letní terasa, dětský koutek, Wifi internet a internetový koutek, Římské lázně se 3 bazény (7 x 4 m, 4 x 4 m, 6 x 4 m) s vířivými proudy a whirlpoolem, Saunový svět se sanariem, 2 saunami, parní lázní, bazénkem a ledovou tříští, parkoviště, a podzemní garáže v Marienbad Health Spa Resortu. V resortu: Premier fitness centrum v hotelu Centrální Lázně. Za poplatek: Koupele, masáže, kryosauna, hydrojet, laserová terapie, kosmetický salon Emporium Beauty, kadeřnictví. Bazén v hotelu 32 °C.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje kategorie Superior de luxe, Junior Suite de luxe, Suite a apartmá, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), klimatizace, bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

speciality české i mezinárodní kuchyně, výběr a la carte, dietní menu. Snídaně a večeře formou bufetu, VITAL
oběd, salátový bufet, koutek zdravé výživy.

V restauraci Nové Lázně jsou pro hosty přichystané novinky, nové a la carte menu v Royal restaurantu. Pod vedením zkušeného šéfkuchaře Jiřího Kuprichta můžete ochutnat skvěle sestavené menu z lokálních a čerstvých surovin, a to vše v nádherném interiéru Royal restaurantu a se skvělou obsluhou.

INDIKACE A LÉČBA

Nemoci pohybového ústrojí:
vertebrogenní syndrom (bolesti zad), degenerativní onemocnění pohybového aparátu (páteře a velkých kloubů), osteoporóza, stavy po ortopedických operacích (s použitím náhrady kloubní)

Nemoci ledvin a močových cest:
chronické záněty, ledvinové a močové kameny po operaci nebo drcení rázovou vlnou, stavy po operaci ledvin a močo-
vých cest, onemocnění prostaty (záněty, stavy po operaci)

Nemoci dýchacího ústrojí:
chronické záněty, průduškové astma, alergické rýmy, stavy po operacích dolních cest dýchacích

Metabolická onemocnění:
obezita, dna, diabetes mellitus, hyperlipoproteinemie

Gynekologická onemocnění včetně léčby neplodnosti:
zánětlivá onemocnění vnějších a vnitřních rodidel, stavy po gynekologických operacích, sterilita a infertilita, klimakterický
syndrom, urgentní a stresová inkontinence moči

Nemoci oběhového ústrojí:
stav po infarktu myokardu, hypertenzní nemoc II. až III. stupně, funkční poruchy periferních cév, ischemická choroba srdeční, ischemické choroby dolních končetin, poruchy potence

Onkologická onemocnění:
rehabilitace pacientů po ukončené onkologické léčbě nádoru prsu, pohlavních orgánů, popř. jiných onkologických onemocnění kromě zhoubných krevních onemocnění

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Hosté si mohou během pobytu užít: pěší túry na různé vyhlídky, lyžování (700 m), plavání, jízda na kole, pronájem koloběžek, Jezdecký klub Mariánské Lázně, provazový park, bowling, tenis, lukostřelba, přírodní park Prelátův pramen, golf (3300 m).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

U pobytů na 6 nocí můžete požádat o možnost čerpání státního příspěvku na dovolenou (4000 Kč).

Příplatek za slavnostní vánoční večer obsahuje slavnostní menu s vánoční hudbou a malým dárkem, příplatek za slavnostní silvestrovské menu zahrnuje silvestrovský večer s oslavou, slavnostní menu s rautem, živu hudbu a tanec, hudební programy.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, využití Premier fitness v hotelu Centrální lázně, Římské lázně se 3 bazény, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda, Wi-Fi koutek, přednášky a kulturní programy, animační programy v bazénu, vycházky městem s průvodcem.


Cena pobytu Minirelax v Římských lázních (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury (1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2), využití Premier fitness v hotelu Centrální lázně, Římské lázně se 3 bazény, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda, Wi-Fi koutek, přednášky a kulturní programy, animační programy v bazénu, vycházky městem s průvodcem.


Cena pobytu Minikúra (3 - 6 nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, 2x proceduru na noc, (např. masážní suché lůžko - hydrojet, minerální koupel s přírodním CO2, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň CO2, parafínové ošetření rukou, inhalace, lavatherm), využití Premier fitness v hotelu Centrální lázně, Římské lázně se 3 bazény, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda, Wi-Fi koutek, přednášky a kulturní programy, animační programy v bazénu, vycházky městem s průvodcem.


Cena pobytu Royal Relax (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, léčebné procedury (1x aroma masáž částečná, 1x masáž horkými kameny celková, 1x minerální koupel s přírodním CO2 a solí z Mrtvého moře, 1x suchá plynová lázeň CO2), vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, využití Premier fitness v hotelu Centrální lázně, vstup do historických Římských lázní se 3 bazény, Wi-Fi, Ensana kartu výhod.


Cena pobytu Relaxační lázeňská dovolená (7 a více nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, základní lékařské vstupní a závěrečné vyšetření včetně závěrečné lékařské zprávy, 12 léčebných procedur týdně na základě předpisu lékaře (kromě Ne.), minerální pitnou kúru, využití Premier fitness v hotelu Centrální lázně, Římské lázně se 3 bazény, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda, Wi-Fi koutek, přednášky a kulturní programy, animační programy v bazénu, vycházky městem s průvodcem.
CODE10% NL - LETNÍ HITY platí od 1.7. do 31.8.2022


Cena pobytu Klasický léčebný pobyt (7 a více nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření vč. závěrečné lékařské zprávy, kontrolní vyšetření a laboratorní vyšetření podle potřeby, max. 24 léčebných procedur týdně dle doporučení lékaře (kromě Ne.), minerální pitnou kúru dle předpisu lékaře, 24hod lékařskou pohotovostní službu a službu zdravotní sestry. Jedná se o individuálně sestavený léčebný program, kde se kombinují procedury z přírodních léčivých zdrojů s pohybovou terapií a dalšími léčebnými procedurami, vše na základě léčebného plánu sestaveného lázeňským lékařem dle zdravotního stavu pacienta. Dále je v ceně využití Premier fitness v hotelu Centrální lázně, Římské lázně se 3 bazény, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda, Wi-Fi koutek, přednášky a kulturní programy, animační programy v bazénu, vycházky městem s průvodcem.
CODE10% NL - LETNÍ HITY platí od 1.7. do 31.8.2022


Cena pobytu Royal Spa (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, welcome drink, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, léčebné procedury (1x klasická masáž celková, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x suchá plynová lázeň CO2, 1x hydrojet, 2x parafínový zábal), vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, využití Premier fitness v hotelu Centrální lázně, vstup do historických Římských lázní se 3 bazény, Wi-Fi, Ensana kartu výhod.
BONUS: 1x minerální koupel v Královské kabině.


Cena pobytu Královský odpočinek (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x aroma masáž částečnou, vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, využití Premier fitness v hotelu Centrální lázně, vstup do historických Římských lázní se 3 bazény, Wi-Fi, Ensana kartu výhod.


Cena pobytu Dýchací cesty a imunita (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, welcome drink, léčebné procedury (3x minerální koupel s přírodním CO2, 2x klasická masáž částečná, 3x suchá plynová lázeň CO2, 1x hydrojet, 3x oxygenoterapie, 3x dechové cvičení, 5x inhalace), minerální pitnou kúru, využití Premier fitness v hotelu Centrální lázně, Římské lázně se 3 bazény, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda, Wi-Fi koutek, přednášky a kulturní programy, animační programy v bazénu, vycházky městem s průvodcem.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Mariánské Lázně - Hotel Nové Lázně

Užijte si svou dovolenou v rukou odborníků a odpočiňte si v lázeňském hotelu Nové Lázně v Mariánských Lázní.

Léčba po Covid-19 v Mariánských Lázních

Šest kroků léčby po-covidovém onemocnění, které pomáhají k regeneraci organismu.

Rodinná zimní dovolená v Mariánských Lázních

Zima v Mariánských Lázních je skvělá doba pro rodinnou dovolenou

Hodnocení hotelu

0 hodnocení