Mariánské Lázně - Hotel Hvězda

od 1 810
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Bazén
Cykloturistika
Golf: 2800 m
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 550 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • skvělá poloha, zalesněné okolí
  • historická secesní architektura a prostředí s atmosférou
  • vlastní minerální prameny a unikátní zdroj suchého plynu
  • 4* Superior servis a zdravé a čerstvé pokrmy
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

★ SLEVY NA DLOUHODOBÉ POBYTY (14 a více nocí 5 % na cenu celého pobytu, 21 a více nocí 10 % na cenu celého pobytu)

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Hvězda je jednou z nejkrásnějších budov Mariánských Lázní, je postavena kolem roku 1905. Hotel najdete v nádherném prostředív blízkosti kostela Nanebevzetí panny Marie na Goethově náměstí. Na tomto náměstí se slavný německý básník poprvé setkal se svou láskou, Ulrikou.

Health Spa Resort Hvězda je ideální destinací pro Vaši lázeňskou dovolenou. Hosté mohou využít pestré nabídky procedur v terapeutickém a wellness centru nebo případně jen relaxovat v bazénu, ve vířivce či v sauně. Svůj odpočinkový den pak mohou završit večeří ve stylové restauraci Franz Josef

POLOHA

Hotel v bezprostřední blízkosti kolonády je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem v centru lázeňské části. Jeho jednotlivé části Hvězda, Imperial a Neapol jsou propojeny koridorem s dalšími hotely tohoto největšího historického lázeňského resortu ve střední Evropě (Nové lázně, Centrální lázně a Maria spa).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, lobby bar, kavárna, 2 letní terasy, atrium, ordinace lékařů, léčebné oddělení Neapol Spa Centre (minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce, vodoléčba, Balbínův minerální pramen pro koupele a pitnou kúru), Wi-Fi (zdarma), Aqua wellness centrum (největší hotelový bazén (32 °C, 150 m2), whirlpool, 2 sauny, pára, tepidárium), solná jeskyně, kadeřnictví, kosmetické studio. Fittness (Centrální Lázně), Římské lázně se 3 bazény (Nové lázně).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj Imperial Superior, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), žehlící prkno a žehlička.

Imperial Suite, oddělené postele, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje, některé pokoje mají balkón.

Imperial Suite Plus, ložnice (manželská postel nebo oddělené postele), obývací pokoj (pohovka), možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje.

Dvoulůžkový pokoj Neapol Superior, oddělené postele, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), kuchyňka, set na přípravu kávy a čaje.

Dvoulůžkový pokoj Imperial Superior Plus, oddělené postele, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje.

Dvoulůžkový pokoj Hvězda Premium s výhledem, oddělené postele, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), kuchyňka, set na přípravu kávy a čaje, některé pokoje mají balkón, bezbariérový pokoj.

Hvězda Deluxe Suite, ložnice (manželská postel nebo oddělené postele), obývací pokoj (pohovka), možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje, některé pokoje mají balkón.

Jednolůžkový pokoj Hvězda Premium, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, některé pokoje mají balkón, pokoje lze propojit a jsou vhodné pro alergiky.

Dvoulůžkový pokoj Hvězda Premium, oddělené postele, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, SAT TV, rádio, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, některé pokoje mají balkón, pokoje lze propojit a jsou vhodné pro alergiky.

Hvězda Junior Suite, pohovka, manželská postel nebo oddělené postele, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje.

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu - snídaně, polopenze nebo plná penze (snídaně, obědy i večeře - bohatý bufet, koutek zdravé výživy).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci pobybového ústrojí, nemoci ledvin a močových cest, nemoci dýchacího ústrojí, metabolická onemocnění, gynekologická onemocnění včetně léčby neplodnosti, nemoci oběhového ústrojí, onkologická onemocnění, nemoci nervové a trávicího ústrojí. Kontraindikace: Těhotenství, akutní a infekční onemocnění, zhoubné nádory během léčby, nehojící se kožní defekty, neschopnost sebeobsuhy a závislost na návykových látkách.

NOVINKA
NOVÁ PROCEDURA: PŘÍSTROJOVÁ KRYOTERAPIE
Velice účinná a rychle působící procedura. Vzhledem ke kontraindikacím je nutný lékařský předpis. Efektivní procedura v oblasti ortopedie, traumatologie, sportovní medicíny a kosmetiky.

Kryoterapie snižuje zánětlivou reakci, zmenšuje otoky a zrychluje ozdravení traumatizované části těla. Ochlazením dochází k omezení rychlosti vedení nervového vzruchu a pacient proto pociťuje jistou úlevu od bolesti ošetřovaného místa.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v okolí - značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, golf, lyžování běžecké a sjezdové (Snowhill 200 m), paintball, tenisové kurty.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek 50,- Kč/os./den, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Za poplatek možný transfer z autobusové či vlakové stanice v Mariánských Lázních přímo do hotelu.

Parkování auta na 24 hodin:
garáže do 4 nocí 320 Kč
garáže od 5 nocí 220 Kč


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, welcome drink, vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, 2 internetové koutky, Wi-Fi, Premier Fitness v hotelu Centrální Lázně, pravidelné přednášky a kulturní programy, animační programy v bazénu, vycházky městem s průvodcem.


Cena pobytu Minikúra (2 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu, min. 2x), welcome drink, 1x léčebnou proceduru na noc, (např.: masážní suché lůžko - hydrojet, minerální koupel s přírodním CO2, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň CO2, parafínové ošetření rukou, inhalace, lavatherm, vířivá lázeň), vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, Premier Fitness v hotelu Centrální Lázně, pravidelné přednášky a kulturní programy, animační programy v bazénu, vycházky městem s průvodcem, 2 internetové koutky, Wi-Fi.
BONUS při pobytu min. 6 nocí: lékařské vyšetření.


Cena pobytu Tradiční léčebný pobyt (5 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu (min. 5x), welcome drink, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, závěrečnou lékařskou zprávu, 18 léčebných procedur týdně na základě rozopisu lékaře (kromě neděle), pitnou kúru, vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, 2 internetové koutky, Wi-Fi, 1x voucher na vstup do historických Římských lázní se 3 bazény, whirpoolem, 2 saunami, sanariem, parní lázní, Kneippovou terapií a relaxační místností, Premier Fitness v hotelu Centrální Lázně, pravidelné přednášky a kulturní programy, animační programy v bazénu, vycházky městem s průvodcem.
Při pobytu na 14 a více dní sleva.


Cena pobytu Lázeňský léčebný pobyt (5 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu (min. 5x), welcome drink, základní lékařské vstupní a závěrečné vyšetření včetně závěrečné lékařské zprávy, 12 léčebných procedur týdně na základě předpisu lékaře (kromě Ne.), minerální pitnou kúru na předpis, vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, 2 internetové koutky, Wi-Fi, 1x voucher na vstup do historických Římských lázní se 3 bazény, whirpoolem, 2 saunami, sanariem, parní lázní, Kneippovou terapií a relaxační místností, Premier Fitness v hotelu Centrální Lázně, pravidelné přednášky a kulturní programy, animační programy v bazénu, vycházky městem s průvodcem.
Při pobytu na 14 a více dní sleva.


Cena pobytu Intenzivní léčebný pobyt (7 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu (min. 7x), welcome drink, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, závěrečnou lékařskou zprávu, 4 léčebné procedury denně na základě rozpisu lékaře (kromě neděle), pitnou kúru, volný vstup do historických Římských lázní se 3 bazény, whirpoolem, 2 saunami, sanariem, parní lázní, Kneippovou terapií a relaxační místností, Premier Fitness v hotelu Centrální Lázně, vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, 2 internetové koutky, Wi-Fi, pravidelné přednášky a kulturní programy, animační programy v bazénu, vycházky městem s průvodcem.
Při pobytu na 14 a více dní sleva.


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Mariánské Lázně - Hotel Hvězda

Dopřejte si pobyt jako v bavlnce a nechte se hýčkat v lázeňském hotelu Hvězda v Mariánských Lázní.

Léčba po Covid-19 v Mariánských Lázních

Šest kroků léčby po-covidovém onemocnění, které pomáhají k regeneraci organismu.

Rodinná zimní dovolená v Mariánských Lázních

Zima v Mariánských Lázních je skvělá doba pro rodinnou dovolenou.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení