Mariánské Lázně - Hotel FLORA

od 910
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 2 let
Golf: 2900 m
Novinka
Seniorské pobyty a slevy
Středisko zimních sportů: 900 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • vynikající lokalita hotelu - v centru vedle kolonády
  • příznivé ceny pobytů s procedurami
  • chutná a bohatá kuchyně a milá obsluha v restauraci
  • k dispozici bazén přístupný spojovací chodbou
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel u kolonády Mariánských Lázní s léčebným oddělením přímo v budově.

Přímo v budově se nachází léčebné oddělení pro léčebně rehabilitační péči s odborně vyškoleným personálem pro individuální fyzioterapii, fyzikální terapii, vodoléčbu. Hotel je vhodný k relaxaci, wellness, pro léčebně - rehabilitační pobyty, turistické a poznávací pobyty, lyžařské pobyty (ski-areál cca 500 m od hotelu, běžkařské trasy přímo u hotelu). Recepce zajišťuje vstupenky na kulturní akce ve městě či výlety do okolí.

POLOHA

Hotel Flora má výbornou polohu přímo v centru klidné lázeňské čtvrti, cca padesát metrů od kolonády a léčivých pramenů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, hot. trezor, dvě restaurace - Edelweiss a Rose, terasa, bar, léčebné oddělení (individuální fyzioterapie, fyzikální terapie, vodoléčba), wellness studio (masáže, kosmetika s bio produkty, manikúra, vodní bio olejové zábaly nohou), infra sauna ( za poplatek), bazén s protiproudem (cca 4 x 9 m, v hotelu Maxim, který je propojen spojovací chodbou), Wi-Fi (zdarma), úschova kol a lyží, parkování před hotelem nebo ve dvoře (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky (rozkládací gauč pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, možnost zapůjčení županu za poplatek 30,- Kč/den), SAT-TV, trezor (za poplatek 15,- Kč/den), možnost zapůjčení lednice (za poplatek 70,- Kč/den), Wi-Fi (zdarma), některé pokoje s balkónem.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně (formou bufetu), polopenze nebo plná penze (oběd - 3 chody, výběr ze 2 hlavních jídel, večeře - 3 chody, výběr ze 4 hlavních jídel + salátový bufet). Každý den je k dispozici polední menu za 150,- CZK (polévka + hlavní jídlo).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu léčebné a wellness centrum.

V okolí hotelu - návštěva historických pamětihodností, lázeňských měst, přírodních rezervací, pěší a cykloturistika, lyžování sjezdové (Ski Area Mariánské Lázně - 900 m) a běžecké, plavání, golf (Royal Golf Club Mariánské Lázně 1900 m), naučné stezky.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

lázeňský poplatek (30,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pro hosty hotelu 15 % sleva na vstupenky do parku Boheminium v Mariánských Lázních! Poukázka na slevu je k vyzvednutí na recepci hotelu.

Hotel Flora je nekuřácký.

Domácí mazlíčci jsou na hotelu za poplatek vítáni.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.


Cena pobytu Malý léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí nebo plnou penzí (dle zvoleného druhu pobytu), vstupní lékařskou prohlídku, 3 procedury denně na základě doporučení lékaře, pitnou kúru, vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
Možnost prodloužení pobytu na 14 či 21 nocí.


Cena pobytu Léčebný pobyt pro seniory (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd - polévka, pečivo + salát nebo polévka + poloviční porce hlavního jídla), procedury (1x klasická masáž, 1x parafín na ruce, 2 inhalace,1 x masáž na vodním lůžku), pitnou kúru, mapku města, vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: 15 % sleva na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, 20 % sleva na konzumaci nápojů v restauraci a v kavárně hotelu, 10 % sleva na dokoupené procedury v hotelu.


Cena pobytu Minirelax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (navíc lehký oběd - polévka, pečivo + salát nebo polévka + poloviční porce hlavního jídla), 1 nápoj k večeři (0,3 l pivo, 0,15 l víno, 0,3 l nealko), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: 20 % sleva na dokoupené procedury, 15 % sleva na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, 10 % sleva na konzumaci nápojů v restauraci.


Cena pobytu Romantické dny jen pro Vás dva (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x víno 0,75 l k večeři, procedury (1x aromamasáž, 1x masáž na vodním lůžku), zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: 20 % sleva na dokoupené procedury, 15 % sleva na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, 10 % sleva na konzumaci nápojů v restauraci.


Cena pobytu Láznění na zkoušku (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd - polévka, pečivo + salát nebo polévka + poloviční porce hlavního jídla), 1x víno 0,75 l k večeři, procedury (1x klasická masáž, 1x suchá masáž na vodním lůžku,1x parafango,2x parafín,1x inhalace), zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: 20 % sleva na dokoupené procedury, 15 % sleva na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, 10 % sleva na konzumaci nápojů v restauraci.


Cena pobytu Komplexní pobyt pro posílení imunity a načerpání energie - Pobyt s načerpáním přírodní energie Mariánských Lázní a pro posílení imunity působením přírodních léčivých zdrojů (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, lékařskou vstupní prohlídku a 14 lékařem předepsaných léčebných procedur (např. cvičení v bazénu, Parafín, Parafango, podvodní masáž, klasická masáž, suchá masáž na vodním lůžku, perličková koupel, elektroléčba, inhalace, magnetoléčba, plynová obálka, oxygenová léčba, plynové injekce), pitná kúra (50 m od hotelu), zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: 20 % sleva na dokoupené procedury, 15 % sleva na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, 10 % sleva na konzumaci nápojů v restauraci.
Možnost rezervace lehkého oběda (polévka + salát nebo polévka + poloviční porce hlavního jídla)
Při rezervaci pobytu na 15 nocí a déle, obdržíte po celý rok slevu ve výši 10%.


Cena pobytu Pobyt pro ženy (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 1x welcome drink, 1x káva a zákusek v hotelové restauraci, procedury (1x kosmetické ošetření s bio přípravky (celkové ošetření obličeje a dekoltu, peeling, masáž obličeje, maska, tvarování a úprava obočí - 80 min.), 1x vodní bio olejový zábal na nohy (20 min.), 1x parafínový zábal na ruce (15 min.), 1x klasická masáž (20 min.), 1x suchá masáž na vodním lůžku (15 min.)), zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: 20 % sleva na dokoupené procedury, 15 % sleva na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, 10 % sleva na konzumaci nápojů v restauraci.


Cena pobytu Víkendové uvolnění v lázních (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd - polévka, pečivo + salát nebo polévka + poloviční porce hlavního jídla), 1x kávu a zákusek v hotelové restauraci, procedury (1x masáž na vodním lůžku, 1x klasická masáž), pitnou kúru, vstup do bazénu, zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: 20 % sleva na dokoupené procedury, 15 % sleva na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, 20 % sleva na konzumaci nápojů v restauraci.


Cena pobytu Minirelax - péče pro Vás dva (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x kávu a zákusek v hotelové restauraci, procedury (1x kosmetika (80 min.) + 1x klasická masáž (20 min. + 1x manikúra PRO NI a 1x suchá masáž na vodním lůžku (15 min.) + 1x klasická masáž (20 min.) + 1x vodní bio olejový zábal na nohy (20 min.) PRO NĚJ), pitnou kúru, vstup do bazénu, zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: 15 % sleva na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, 20 % sleva na konzumaci nápojů v restauraci.


Cena pobytu S dětmi na Prelát! 2021 (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 2x oběd (polévka + hlavní jídlo, možnost vyměnit za svačinový balíček na výlety), 1x pro dítě zmrzlinový pohár v hotelové restauraci, vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: 15 % sleva na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, 10 % sleva na konzumaci nápojů v restauraci, 20 % sleva na dokoupené procedury.


Cena pobytu Prázdniny u kolonády 2021 (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 1x káva a zmrzlinový pohár v hotelové restauraci, pitnou kúru, zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: 15 % sleva na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, 10 % sleva na konzumaci nápojů v restauraci, 20 % sleva na dokoupené procedury.


Západní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.

TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení