Mariánské Lázně - Hotel Flora

od 950
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 2 let
Golf: 2900 m
Novinka
Seniorské pobyty a slevy
Středisko zimních sportů: 900 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • vynikající lokalita hotelu - v centru vedle kolonády
  • příznivé ceny pobytů s procedurami
  • chutná a bohatá kuchyně a milá obsluha v restauraci
  • k dispozici bazén přístupný spojovací chodbou
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel u kolonády Mariánských Lázní s léčebným oddělením přímo v budově.

Přímo v budově se nachází léčebné oddělení pro léčebně rehabilitační péči s odborně vyškoleným personálem pro individuální fyzioterapii, fyzikální terapii, vodoléčbu. Hotel je vhodný k relaxaci, wellness, pro léčebně - rehabilitační pobyty, turistické a poznávací pobyty, lyžařské pobyty (ski-areál cca 500 m od hotelu, běžkařské trasy přímo u hotelu). Recepce zajišťuje vstupenky na kulturní akce ve městě či výlety do okolí.

POLOHA

Hotel Flora má výbornou polohu přímo v centru klidné lázeňské čtvrti, cca padesát metrů od kolonády a léčivých pramenů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, hot. trezor, dvě restaurace - Edelweiss a Rose, terasa, bar, léčebné oddělení (individuální fyzioterapie, fyzikální terapie, vodoléčba), wellness studio (masáže, kosmetika s bio produkty, manikúra, vodní bio olejové zábaly nohou), infra sauna ( za poplatek), bazén s protiproudem (30 °C, cca 4 x 9 m, v hotelu Maxim, který je propojen spojovací chodbou), Wi-Fi (zdarma), úschova kol a lyží, parkování před hotelem nebo ve dvoře (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, možnost zapůjčení županu za poplatek 30,- Kč/den), SAT-TV, trezor (za poplatek 15,- Kč/den), možnost zapůjčení lednice (za poplatek 70,- Kč/den), Wi-Fi (zdarma), některé pokoje s balkónem a možností přistýlky.

Dvolůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, možnost zapůjčení županu za poplatek 30,- Kč/den), SAT-TV, trezor (za poplatek 15,- Kč/den), možnost zapůjčení lednice (za poplatek 70,- Kč/den), Wi-Fi (zdarma), některé pokoje s balkónem a možností přistýlky.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně (formou bufetu), polopenze nebo plná penze (oběd - 3 chody, výběr ze 2 hlavních jídel, večeře - 3 chody, výběr ze 4 hlavních jídel + salátový bufet). Každý den je k dispozici polední menu za 150,- CZK (polévka + hlavní jídlo).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu léčebné a wellness centrum.

V okolí hotelu - návštěva historických pamětihodností, lázeňských měst, přírodních rezervací, pěší a cykloturistika, lyžování sjezdové (Ski Area Mariánské Lázně - 900 m) a běžecké, plavání, golf (Royal Golf Club Mariánské Lázně 1900 m), naučné stezky.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

lázeňský poplatek (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pro hosty hotelu 15 % sleva na vstupenky do parku Boheminium v Mariánských Lázních! Poukázka na slevu je k vyzvednutí na recepci hotelu.

Hotel Flora je nekuřácký.

Domácí mazlíčci jsou na hotelu za poplatek 300,- Kč/noc vítáni.

Parkování je možné předem rezervovat (omezený počet parkovacích míst vzhledem k vnitřnímu lázeňskému území) přímo před hotelem nebo ve dvoře za poplatek (170 CZK/noc).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.


Cena pobytu Malý léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí nebo plnou penzí (dle zvoleného druhu pobytu), vstupní lékařskou prohlídku, 3 procedury denně na základě doporučení lékaře, pitnou kúru, vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
Možnost prodloužení pobytu na 14 či 21 nocí.


Cena pobytu S dětmi na Prelát! (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 2x oběd (polévka + hlavní jídlo, možnost vyměnit za svačinový balíček na výlety), 1x pro dítě zmrzlinový pohár v hotelové restauraci, vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi. Ubytování a stravování pro dítě do 6-ti let v pokoji dospělých bez nároku na lůžko ZDARMA
BONUS: 15 % sleva na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, 10 % sleva na konzumaci nápojů v restauraci, 20 % sleva na dokoupené procedury.


Cena pobytu Prázdniny u kolonády (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 1x káva a zmrzlinový pohár v hotelové restauraci, pitnou kúru, zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: 15 % sleva na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, 10 % sleva na konzumaci nápojů v restauraci, 20 % sleva na dokoupené procedury.


Cena pobytu Léčebný pobyt nejen pro seniory (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd - polévka, pečivo + salát nebo poloviční porce hlavního jídla), procedury (1x klasická masáž, 1x parafín na ruce, 2 inhalace,1x masáž na vodním lůžku), pitnou kúru, mapku města, vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS sleva 15 % na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně.


Cena pobytu Relaxace a uvolnění v centru lázní (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury (1x masáž na vodním lůžku, 1x klasická masáž, 1x parafín), vstup do bazénu, zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené procedury, sleva 15 % na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, sleva 20 % na konzumaci nápojů v restauraci.


Cena pobytu Komplexní léčebný pobyt pro posílení imunity a načerpání energie působením přírodních léčivých zdrojů
(7 a více nocí)
zahrnuje 7x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu - teplý a studený s bio koutkem, večeře - 3-chodové menu (volba ze 4 hlavních jídel) + salátový bufet), lékařskou vstupní prohlídku a 14 lékařem předepsaných léčebných procedur (dle doporučení lékaře např. cvičení v bazénu, Parafín, Parafango, podvodní masáž, klasická masáž, suchá masáž na vodním lůžku, perličková koupel, elektroléčba, inhalace, magnetoléčba, plynová obálka, oxygenová léčba, plynové injekce), pitnou kúru (léčivé prameny 50 m od hotelu), volný vstup do bazénu, župan k dispozici po celou dobu pobytu (k vyzvednutí na recepci, vratná záloha 300,-Kč), volný přístup k internetovému koutku, Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené procedury, sleva 15 % na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, sleva 20 % na konzumaci nápojů v restauraci.
Možnost rezervace lehkého oběda (polévka + salát nebo poloviční porce hlavního jídla)


Cena pobytu Minirelax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1 nápoj k večeři (0,3 l pivo, 0,15 l víno, 0,3 l nealko), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené procedury, sleva 15 % na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, sleva 10 % na konzumaci nápojů v restauraci.


Cena pobytu Romantické dny jen pro Vás dva (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x víno 0,75 l k večeři, procedury (1x aromamasáž, 1x masáž na vodním lůžku), zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené procedury, sleva 15 % na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, sleva 10 % na konzumaci nápojů v restauraci.


Cena pobytu Láznění na zkoušku (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd - polévka, pečivo + salát nebo poloviční porce hlavního jídla), procedury (1x klasická masáž, 1x suchá masáž na vodním lůžku,1x parafango, 2x parafín,1x inhalace), zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené procedury, sleva 15 % na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, sleva 10 % na konzumaci nápojů v restauraci.


Cena pobytu Pobyt pro ženy (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 1x welcome drink, 1x kávu a zákusek v hotelové restauraci, procedury (1x kosmetika s bio přípravky (obsahuje celkové ošetření obličeje a dekoltu, peeling, masáž obličeje, masku, tvarování a úpravu obočí (80 min.), 1x vodní bio olejový zábal na nohy (20 min.), 1x parafínový zábal na ruce (15 min.), 1x klasická masáž (20 min), 1x suchá masáž na vodním lůžku (15 min), zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS sleva 20 % na dokoupené procedury, sleva 15 % na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, sleva 10 % na konzumaci nápojů v restauraci.


Cena pobytu Víkendové uvolnění v lázních (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd - polévka, pečivo + salát nebo poloviční porce hlavního jídla), 1x kávu a zákusek v hotelové restauraci, procedury (1x masáž na vodním lůžku, 1x klasická masáž), pitnou kúru, vstup do bazénu, zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené procedury, sleva 15 % na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, sleva 10 % na konzumaci nápojů v restauraci.


Cena pobytu Minirelax péče pro dva (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetových stolů (teplé a studené s biokoutkem), večeře – 3-chodové menu (výběr ze 4 hlavních jídel) + salátový bufet), uvolnění pro ženu (1 x kosmetika (80 min) + 1 x klasická masáž (20 min) + 1 x manikúra), uvolnění pro muže (1 x klasická masáž (20 min) + 1 x suchá masáž na vodním lůžku (15 min) + 1 x vodní bio olejový zábal na nohy (20 min)), pitnou kúru, vstup do bazénu, zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: sleva 15 % na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, sleva 10 % na konzumaci v restauraci hotelu.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

V roce 2023 získaly Mariánské lázně prestižní status klimatických lázní a staly se tak nejkomplexnějšími lázněmi v České republice. Jako jediné se mohou pyšnit statutem člena UNESVO, Great Spa Towns of Europe.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení