Mariánské Lázně - Hotel Flora

od 1 150
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma: 2 let
Golf: 2900 m
Novinka
Seniorské pobyty a slevy
Středisko zimních sportů: 900 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • vynikající lokalita hotelu - v centru vedle kolonády
  • příznivé ceny pobytů s procedurami
  • chutná a bohatá kuchyně a milá obsluha v restauraci
  • k dispozici bazén přístupný spojovací chodbou
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel u kolonády Mariánských Lázní s léčebným oddělením přímo v budově.

Přímo v budově se nachází léčebné oddělení pro léčebně rehabilitační péči s odborně vyškoleným personálem pro individuální fyzioterapii, fyzikální terapii, vodoléčbu. Hotel je vhodný k relaxaci, wellness, pro léčebně - rehabilitační pobyty, turistické a poznávací pobyty, lyžařské pobyty (ski-areál cca 500 m od hotelu, běžkařské trasy přímo u hotelu). Recepce zajišťuje vstupenky na kulturní akce ve městě či výlety do okolí.

POLOHA

Hotel Flora má výbornou polohu přímo v centru klidné lázeňské čtvrti, cca padesát metrů od kolonády a léčivých pramenů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, hot. trezor, dvě restaurace - Edelweiss a Rose, terasa, bar, léčebné oddělení (individuální fyzioterapie, fyzikální terapie, vodoléčba), wellness studio (masáže, kosmetika s bio produkty, manikúra, vodní bio olejové zábaly nohou), infra sauna ( za poplatek), bazén s protiproudem (30 °C, cca 4 x 9 m, v hotelu Maxim, který je propojen spojovací chodbou), Wi-Fi (zdarma), úschova kol a lyží, parkování před hotelem nebo ve dvoře (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, možnost zapůjčení županu za poplatek 50 Kč/den), SAT-TV, trezor (za poplatek 15 Kč/den), možnost zapůjčení lednice (za poplatek 70 Kč/den), Wi-Fi (zdarma), některé pokoje s balkónem a možností přistýlky.

Dvolůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, možnost zapůjčení županu za poplatek 50 Kč/den), SAT-TV, trezor (za poplatek 15 Kč/den), možnost zapůjčení lednice (za poplatek 70 Kč/den), Wi-Fi (zdarma), některé pokoje s balkónem a možností přistýlky.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně (formou bufetu), polopenze nebo plná penze (oběd - 3 chody, výběr ze 2 hlavních jídel, večeře - 3 chody, výběr ze 4 hlavních jídel + salátový bufet). Každý den je k dispozici polední menu za 150,- CZK (polévka + hlavní jídlo).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu léčebné a wellness centrum.

V okolí hotelu - návštěva historických pamětihodností, lázeňských měst, přírodních rezervací, pěší a cykloturistika, lyžování sjezdové (Ski Area Mariánské Lázně - 900 m) a běžecké, plavání, golf (Royal Golf Club Mariánské Lázně 1900 m), naučné stezky.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

lázeňský poplatek (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pro hosty hotelu 10 % sleva na vstupenky do parku Boheminium v Mariánských Lázních! Poukázka na slevu je k vyzvednutí na recepci hotelu.

Hotel Flora je nekuřácký.

Domácí mazlíčci jsou na hotelu za poplatek 300 Kč/noc vítáni.

Parkování je možné předem rezervovat (omezený počet parkovacích míst vzhledem k vnitřnímu lázeňskému území) přímo před hotelem nebo ve dvoře za poplatek (300 Kč/noc).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.


Cena pobytu Malý léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí nebo plnou penzí (dle zvoleného druhu pobytu), vstupní lékařskou prohlídku, 3 procedury denně na základě doporučení lékaře, pitnou kúru, vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
Možnost prodloužení pobytu na 14 či 21 nocí.


Cena pobytu S dětmi na Prelát! (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 2x oběd (polévka + hlavní jídlo, možnost vyměnit za svačinový balíček na výlety), 1x pro dítě zmrzlinový pohár v hotelové restauraci, vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi. Ubytování a stravování pro dítě do 6-ti let v pokoji dospělých bez nároku na lůžko ZDARMA
BONUS: 10 % sleva na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, 10 % sleva na konzumaci nápojů v restauraci, 20 % sleva na dokoupené procedury.


Cena pobytu Prázdniny u kolonády (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 1x káva a zmrzlinový pohár v hotelové restauraci, pitnou kúru, zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: 10 % sleva na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, 10 % sleva na konzumaci nápojů v restauraci, 20 % sleva na dokoupené procedury.


Cena pobytu Léčebný pobyt nejen pro seniory (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd - polévka, pečivo + salát nebo poloviční porce hlavního jídla), procedury (1x klasická masáž, 1x parafín na ruce, 2 inhalace,1x masáž na vodním lůžku), pitnou kúru, mapku města, vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS sleva 10 % na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně.


Cena pobytu Relaxace a uvolnění v centru lázní (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury (1x masáž na vodním lůžku, 1x klasická masáž, 1x parafín), vstup do bazénu, zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené procedury, sleva 10 % na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, sleva 20 % na konzumaci nápojů v restauraci.


Cena pobytu Komplexní léčebný pobyt pro posílení imunity a načerpání energie působením přírodních léčivých zdrojů
(7 a více nocí)
zahrnuje 7x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu - teplý a studený s bio koutkem, večeře - 3-chodové menu (volba ze 4 hlavních jídel) + salátový bufet), lékařskou vstupní prohlídku a 14 lékařem předepsaných léčebných procedur (dle doporučení lékaře např. cvičení v bazénu, Parafín, Parafango, podvodní masáž, klasická masáž, suchá masáž na vodním lůžku, perličková koupel, elektroléčba, inhalace, magnetoléčba, plynová obálka, oxygenová léčba, plynové injekce), pitnou kúru (léčivé prameny 50 m od hotelu), volný vstup do bazénu, župan k dispozici po celou dobu pobytu (k vyzvednutí na recepci, vratná záloha 300,-Kč), volný přístup k internetovému koutku, Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené procedury, sleva 10 % na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, sleva 20 % na konzumaci nápojů v restauraci.
Možnost rezervace lehkého oběda (polévka + salát nebo poloviční porce hlavního jídla)


Cena pobytu Minirelax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1 nápoj k večeři (0,3 l pivo, 0,15 l víno, 0,3 l nealko), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené procedury, sleva 10 % na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, sleva 10 % na konzumaci nápojů v restauraci.


Cena pobytu Romantické dny jen pro Vás dva (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x víno 0,75 l k večeři, procedury (1x aromamasáž, 1x masáž na vodním lůžku), zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené procedury, sleva 10 % na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, sleva 10 % na konzumaci nápojů v restauraci.


Cena pobytu Láznění na zkoušku (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd - polévka, pečivo + salát nebo poloviční porce hlavního jídla), procedury (1x klasická masáž, 1x suchá masáž na vodním lůžku,1x parafango, 2x parafín,1x inhalace), zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené procedury, sleva 10 % na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, sleva 10 % na konzumaci nápojů v restauraci.


Cena pobytu Pobyt pro ženy (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 1x welcome drink, 1x kávu a zákusek v hotelové restauraci, procedury (1x kosmetika s bio přípravky (obsahuje celkové ošetření obličeje a dekoltu, peeling, masáž obličeje, masku, tvarování a úpravu obočí (80 min.), 1x vodní bio olejový zábal na nohy (20 min.), 1x parafínový zábal na ruce (15 min.), 1x klasická masáž (20 min), 1x suchá masáž na vodním lůžku (15 min), zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do bazénu, vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS sleva 20 % na dokoupené procedury, sleva 10 % na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, sleva 10 % na konzumaci nápojů v restauraci.


Cena pobytu Víkendové uvolnění v lázních (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd - polévka, pečivo + salát nebo poloviční porce hlavního jídla), 1x kávu a zákusek v hotelové restauraci, procedury (1x masáž na vodním lůžku, 1x klasická masáž), pitnou kúru, vstup do bazénu, zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené procedury, sleva 10 % na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, sleva 10 % na konzumaci nápojů v restauraci.


Cena pobytu Minirelax péče pro dva (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetových stolů (teplé a studené s biokoutkem), večeře – 3-chodové menu (výběr ze 4 hlavních jídel) + salátový bufet), uvolnění pro ženu (1 x kosmetika (80 min) + 1 x klasická masáž (20 min) + 1 x manikúra), uvolnění pro muže (1 x klasická masáž (20 min) + 1 x suchá masáž na vodním lůžku (15 min) + 1 x vodní bio olejový zábal na nohy (20 min)), pitnou kúru, vstup do bazénu, zapůjčení županu (vratná kauce 300 Kč), vstup do internetového koutku, Wi-Fi.
BONUS: sleva 10 % na vstupenky do parku Boheminium Mariánské Lázně, sleva 10 % na konzumaci v restauraci hotelu.


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení