Filtr

Poloha

Hotel se nachází nedaleko kolonády, na místě původního lázeňského domu z roku 1812. Všechny hotely tohoto největšího historického lázeňského resortu ve střední Evropě (Nové lázně, Centrální lázně a Maria spa, Hvězda, Imperial a Neapol) jsou propojeny koridorem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, lobby bar, ordinace lékařů, léčebné oddělení (minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce, vodoléčba, Ambrožův a Balbínův minerální pramen pro koupele a pitnou kúru), dětské léčebné oddělení (pro děti 4-12 let), moderní Premier FItness a kardio, Wi-Fi (zdarma). Římské lázně se 3 bazény (Nové lázně), Aqua wellness centrum (největší hotelový bazén (150 m2), whirlpool, 2 sauny, pára, tepidárium) v hotelu Hvězda.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje Superior, Superior Plus (výhled na park), Junior Suite (se sedacím koutem) a apartmá (ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a možností propojení se sousedním Superior Plus), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), župan, pantofle, možnost přistýlky, TV, telefon, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma), suite a apartmán navíc kávový set, deštník, výhled na park.

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu - snídaně, polopenze nebo plná penze (snídaně, oběd, večeře - bohatý bufet, salátový bufet, koutek zdravé výživy).

Indikace a léčba

INDIKACE: nemoci pobybového ústrojí, nemoci ledvin a močových cest, nemoci dýchacího ústrojí, metabolická onemocnění, gynekologická onemocnění včetně léčby neplodnosti, nemoci oběhového ústrojí, onkologická onemocnění, nemoci nervové a trávicího ústrojí. Kontraindikace: Těhotenství, akutní a infekční onemocnění, zhoubné nádory během léčby, nehojící se kožní defekty, neschopnost sebeobsuhy a závislost na návykových látkách.

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování se snídaní, welcome drink, vstup do hotelových bazénů a saun, pravidelné hudební večery v hotelech, přednášky, kulturní programy, animační programy ve fittness centru a bazénu, výlety a vycházky městem s průvodcem. Při ubytování 21 a více nocí 5% sleva.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní zdravotní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek, komplexní zdravotní pojištění (10,- Kč/os./den)


Pobytové balíčky


Cena balíčku Mini relax (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2).


Cena balíčku Minikúra (3 - 6 dní) zahrnuje navíc: 2x procedura na noc, např. (masážní suché lůžko - hydrojet, minerální koupel s přírodním CO2, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň CO2, parafínové ošetření rukou, inhalace, lavatherm, vířivá lázeň).


Cena balíčku Klasický léčebný pobyt (7 a více nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, lékařské vstupní a závěerečné vyšetření vč. závěrečné lékařské zprávy, kontrolní vyšetření a laboratorní vyšetření podle potřeby, 24 léčebných procedur týdně dle doporučení lékaře (kromě Ne.), minerální pitnou kúru, 24hod lékařskou pohotovostní službu a službu zdravotní sestry.


Cena balíčku Relaxační lázeňská dovolená (7 a více nocí) zahrnuje navíc: základní lékařské a závěrečné vyšetření včetně závěrečné lékařské zprávy, 12 léčebných procedur týdně na základě předpisu lékaře (kromě Ne.), minerální pitnou kúru.


Cena balíčku Wellness special (3 noci) zahrnuje navíc: polopenzi, procedury (2x klasická masáž celková, 2x minerální koupel s přírodním CO2, 1x Mariino plynové jezírko s oxygenoterapií), minerální pitnou kúru.


Západní Čechy nabízení množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.
TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení