Mariánské Lázně - hotel BUTTERFLY

od 1 770
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramenmin
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 4 let
Konferenční služby
Novinka
Termální pramen:  min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • moderní elegantní hotel v centru Mariánských Lázní
  • pobyty s ALL INCLUSIVE
  • wellness pobyty s procedurami přímo v hotelu
  • pro relax: teplý bazén, vířivka, sauna, kavárna, bar
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Butterfly - váš dokonalý úniku uprostřed idylických Mariánských Lázní. Ponořte se do luxusu a pohodlí tohoto hotelu, který je ideálním místem pro regeneraci těla i duše.

Hotel Butterfly je umístěn v srdci Mariánských Lázní, přímo naproti malebnému lázeňskému parku. Tato záviděníhodná poloha vám poskytne snadný přístup k městským atrakcím a zároveň nabídne klidný prostor pro úplnou relaxaci.

Hotelové wellness centrum je oázou klidu a pohody, které nabízí širokou škálu léčebných a wellness procedur. Od mineralních koupelí a masáží, přes oxygenoterapii a parafínové zábaly na ruce, až po inhalace a hydromasáže. Vyberte si jeden z oblíbených balíčků - Minikura, Minirelax nebo Imunity Restart - pro ucelený zážitek, který posílí vaše zdraví a vitalitu.

Hosté mohou využít také bohatých rautů v rámci polopenze s širokým výběrem lokálních i mezinárodních jídel.

A pro ty, kteří cestují autem, jsou k dispozici podzemní garáže.

V hotelu Butterfly je skvělý profesionální tým, který je vám k dispozici 24/7. Jeho poslání je zajistit, aby váš pobyt byl co nejpohodlnější a nezapomenutelný.

Nepromeškejte příležitost zažít dokonalý wellness únik v srdci Mariánských Lázní. Rezervujte si pobyt v hotelu Butterfly ještě dnes!

Pět důvodů, proč si vybrat Hotel Butterfly:

1. Prémiová poloha v srdci Mariánských Lázní s přímým výhledem na lázeňský park.
2. Exkluzivní wellness centrum s bohatou nabídkou procedur pro regeneraci těla i ducha.
3. Oblíbené wellness balíčky jako jsou Minikura, Minirelax nebo Imunity Restart pro ucelený zážitek.
4. Bohaté rauty v rámci polopenze, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.
5. Profesionální a pozorný tým, který se postará o vaše maximální pohodlí po celou dobu pobytu.

POLOHA

Hotel Butterfly se nachází v centru města Mariánských Lázních, naproti lázeňského parku. Z hotelu máte výhled přímo na lázeňského parku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Bazén s vířivými proudy (32 °C, 12 x 6 m), whirlpool, sauna, fitness, koupele, masáže, kosmetické studio Beauty Comfort Zone, kadeřnictví, pedikúra, manikúra, česká a mezinárodní kuchyně, restaurace La Fontaine, Café de Paris, lobby bar s letní terasou, pool bar.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Pokoj Superior, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, fén, župany), SAT TV, psací stůl, telefon, minibar s mini lednicí, trezor, Wi-Fi zdarma, klimatizace, některé pokoje jsou bezbariérové a některé mají balkón. Některé větší Superior pokoje je možno využít pro ubytování 2 dospělých a 2 dětí do 12 let.

Pokoj Superior plus, vlastní soc. zařízení (sprcha, fén, župany), SAT TV, psací stůl, telefon, minibar s mini lednicí, trezor, Wi-Fi zdarma, klimatizace, sada na přípravu kávy a čaje, některé pokoje mají balkón.

Pokoj Junior suite, vlastní soc. zařízení (sprcha, fén, župany), SAT TV, psací stůl, telefon, minibar s mini lednicí, trezor, Wi-Fi zdarma, klimatizace, sada na přípravu kávy a čaje, některé pokoje mají balkón.

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu - snídaně, polopenze nebo plná penze (snídaně, obědy i večeře - bohatý bufet, koutek zdravé výživy).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci pobybového ústrojí, nemoci ledvin a močových cest, nemoci dýchacího ústrojí, metabolická onemocnění, gynekologická onemocnění včetně léčby neplodnosti, nemoci oběhového ústrojí, onkologická onemocnění, nemoci nervové a trávicího ústrojí. Kontraindikace: Těhotenství, akutní a infekční onemocnění, zhoubné nádory během léčby, nehojící se kožní defekty, neschopnost sebeobsuhy a závislost na návykových látkách.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V blízkosti hotelu se nachází například zámek Kynžvart, hrad Loket, zámek a hrad Bečov s unikátním Relikviářem Sv. Maura, město Plzeň nebo rodinný pivovar Chodovar. V Mariánských Lázních se koná také mnoho kulturních akcí a festivalů.

Pro milovníky sportu je zde například mnoho kilometrů tras na cyklovýlety nebo na výlety na terénních koloběžkách. Zdejší příroda se také hodí pro pěší výlety. Nacházejí se zde naučné stezky v chráněné krajinné oblasti Slavkovského lesa nebo Geologický park Mariánské Lázně.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek 50,- Kč/os./den, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek 50,- Kč/os./den

POZNÁMKA

Parkování auta - 24 hodin:
Garáže do 4 nocí 320 Kč
Garáže od 5 nocí 220 Kč

Malé zvíře: 270 Kč / noc. Zvíře nesmí do restaurace, léčebného oddělení a ostatních společných prostor hotelů.

Děti 0 - 4 roky mají pobyt ZDARMA ve dvoulůžkovém pokoji se dvěmi dospělými osobami.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), volný vstup do hotelového bazénu a sauny.
BONUS: sleva 15 % na oběd v restauracích Ensana hotelů (Nové Lázně, Centrální Lázně, Hvězda, Pacifik - nevztahuje se na nápoje a nabídku kaváren a lobby barů), sleva 15 % na procedury v Ensana hotelech, Ensana Marienbad karta výhod


Cena pobytu Minirelax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, léčebné procedury (1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2), volný vstup do hotelového bazénu a sauny, pravidelné přednášky, kulturní programy a vycházky městem s průvodcem, Wi-Fi.


Cena pobytu Minikúra (2 - 6 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, 1x léčebnou proceduru na noc, (např.: masážní suché lůžko - hydrojet, minerální koupel s přírodním CO2, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň CO2, parafínové ošetření rukou, inhalace, lavatherm, vířivá lázeň), volný vstup do hotelového bazénu a sauny, pravidelné přednášky, kulturní programy a vycházky městem s průvodcem, Wi-Fi.
BONUS při pobytu min. 6 nocí: vstupní základní a závěrečné lékařské vyšetření, závěrečnou lékařskou zprávu.


Cena pobytu Imunity restart (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, procedury (2x minerální koupel s přírodním CO2, 2x oxygenoterapie, 2x inhalace), volný vstup do hotelového bazénu a sauny, Wi-Fi.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

V roce 2023 získaly Mariánské lázně prestižní status klimatických lázní a staly se tak nejkomplexnějšími lázněmi v České republice. Jako jediné se mohou pyšnit statutem člena UNESVO, Great Spa Towns of Europe.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení