Mariánské Lázně - hotel BUTTERFLY

od 1 480
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramenmin
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma: 4 let
Konferenční služby
Novinka
Termální pramen:  min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • moderní elegantní hotel v centru Mariánských Lázní
  • pobyty s ALL INCLUSIVE
  • wellness pobyty s procedurami přímo v hotelu
  • pro relax: teplý bazén, vířivka, sauna, kavárna, bar
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Butterfly - váš dokonalý úniku uprostřed idylických Mariánských Lázní. Ponořte se do luxusu a pohodlí tohoto hotelu, který je ideálním místem pro regeneraci těla i duše.

Hotel Butterfly je umístěn v srdci Mariánských Lázní, přímo naproti malebnému lázeňskému parku. Tato záviděníhodná poloha vám poskytne snadný přístup k městským atrakcím a zároveň nabídne klidný prostor pro úplnou relaxaci.

Hotelové wellness centrum je oázou klidu a pohody, které nabízí širokou škálu léčebných a wellness procedur. Od mineralních koupelí a masáží, přes oxygenoterapii a parafínové zábaly na ruce, až po inhalace a hydromasáže. Vyberte si jeden z oblíbených balíčků - Minikura, Minirelax nebo Imunity Restart - pro ucelený zážitek, který posílí vaše zdraví a vitalitu.

Hosté mohou využít také bohatých rautů v rámci polopenze s širokým výběrem lokálních i mezinárodních jídel.

A pro ty, kteří cestují autem, jsou k dispozici podzemní garáže.

V hotelu Butterfly je skvělý profesionální tým, který je vám k dispozici 24/7. Jeho poslání je zajistit, aby váš pobyt byl co nejpohodlnější a nezapomenutelný.

Nepromeškejte příležitost zažít dokonalý wellness únik v srdci Mariánských Lázní. Rezervujte si pobyt v hotelu Butterfly ještě dnes!

Pět důvodů, proč si vybrat Hotel Butterfly:

1. Prémiová poloha v srdci Mariánských Lázní s přímým výhledem na lázeňský park.
2. Exkluzivní wellness centrum s bohatou nabídkou procedur pro regeneraci těla i ducha.
3. Oblíbené wellness balíčky jako jsou Minikura, Minirelax nebo Imunity Restart pro ucelený zážitek.
4. Bohaté rauty v rámci polopenze, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.
5. Profesionální a pozorný tým, který se postará o vaše maximální pohodlí po celou dobu pobytu.

POLOHA

Hotel Butterfly se nachází v centru města Mariánských Lázních, naproti lázeňského parku. Z hotelu máte výhled přímo na lázeňského parku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Bazén s vířivými proudy (32 °C, 12 x 6 m), whirlpool, sauna, fitness, koupele, masáže, kosmetické studio Beauty Comfort Zone, kadeřnictví, pedikúra, manikúra, česká a mezinárodní kuchyně, restaurace La Fontaine, Café de Paris, lobby bar s letní terasou, pool bar.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Pokoj Superior, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, fén, župany), SAT TV, psací stůl, telefon, minibar s mini lednicí, trezor, Wi-Fi zdarma, klimatizace, některé pokoje jsou bezbariérové a některé mají balkón. Některé větší Superior pokoje je možno využít pro ubytování 2 dospělých a 2 dětí do 12 let.

Pokoj Superior plus, vlastní soc. zařízení (sprcha, fén, župany), SAT TV, psací stůl, telefon, minibar s mini lednicí, trezor, Wi-Fi zdarma, klimatizace, sada na přípravu kávy a čaje, některé pokoje mají balkón.

Pokoj Junior suite, vlastní soc. zařízení (sprcha, fén, župany), SAT TV, psací stůl, telefon, minibar s mini lednicí, trezor, Wi-Fi zdarma, klimatizace, sada na přípravu kávy a čaje, některé pokoje mají balkón.

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu - snídaně, polopenze nebo plná penze (snídaně, obědy i večeře - bohatý bufet, koutek zdravé výživy).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci pobybového ústrojí, nemoci ledvin a močových cest, nemoci dýchacího ústrojí, metabolická onemocnění, gynekologická onemocnění včetně léčby neplodnosti, nemoci oběhového ústrojí, onkologická onemocnění, nemoci nervové a trávicího ústrojí. Kontraindikace: Těhotenství, akutní a infekční onemocnění, zhoubné nádory během léčby, nehojící se kožní defekty, neschopnost sebeobsuhy a závislost na návykových látkách.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V blízkosti hotelu se nachází například zámek Kynžvart, hrad Loket, zámek a hrad Bečov s unikátním Relikviářem Sv. Maura, město Plzeň nebo rodinný pivovar Chodovar. V Mariánských Lázních se koná také mnoho kulturních akcí a festivalů.

Pro milovníky sportu je zde například mnoho kilometrů tras na cyklovýlety nebo na výlety na terénních koloběžkách. Zdejší příroda se také hodí pro pěší výlety. Nacházejí se zde naučné stezky v chráněné krajinné oblasti Slavkovského lesa nebo Geologický park Mariánské Lázně.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek 50,- Kč/os./den, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek 50,- Kč/os./den

POZNÁMKA

Parkování auta - 24 hodin:
Garáže do 4 nocí 320 Kč
Garáže od 5 nocí 220 Kč

Malé zvíře: 270 Kč / noc. Zvíře nesmí do restaurace, léčebného oddělení a ostatních společných prostor hotelů.

Děti 0 - 4 roky mají pobyt ZDARMA ve dvoulůžkovém pokoji se dvěmi dospělými osobami.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), volný vstup do hotelového bazénu a sauny.
BONUS: sleva 15 % na oběd v restauracích Ensana hotelů (Nové Lázně, Centrální Lázně, Hvězda, Pacifik - nevztahuje se na nápoje a nabídku kaváren a lobby barů), sleva 15 % na procedury v Ensana hotelech, Ensana Marienbad karta výhod


Cena pobytu Minirelax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, léčebné procedury (1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2), volný vstup do hotelového bazénu a sauny, pravidelné přednášky, kulturní programy a vycházky městem s průvodcem, Wi-Fi.


Cena pobytu Minikúra (2 - 6 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, 1x léčebnou proceduru na noc, (např.: masážní suché lůžko - hydrojet, minerální koupel s přírodním CO2, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň CO2, parafínové ošetření rukou, inhalace, lavatherm, vířivá lázeň), volný vstup do hotelového bazénu a sauny, pravidelné přednášky, kulturní programy a vycházky městem s průvodcem, Wi-Fi.
BONUS při pobytu min. 6 nocí: vstupní základní a závěrečné lékařské vyšetření, závěrečnou lékařskou zprávu.


Cena pobytu Imunity restart (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, procedury (2x minerální koupel s přírodním CO2, 2x oxygenoterapie, 2x inhalace), volný vstup do hotelového bazénu a sauny, Wi-Fi.


Cena pobytu Advent v Mariánských Lázních (2 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí, v počtu dle zvolené délky pobytu (min. 2), welcome drink, 1 léčebnou proceduru na každou noc pobytu, volný vstup do hotelového bazénu a sauny, Wi-Fi.
BONUS: Svařák (pro děti punč) na Kolonádě, vánoční cukroví, dřívější check-in od 11:00 hod. a pozdější check-out do 14:00 hod. (v závislosti na dostupnosti.


Cena pobytu Vánoce v Mariánských Lázních (2 - 5 nocí) zahrnuje 2x - 5x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu, welcome drink, 1 léčebnou proceduru na každou noc pobytu, volný vstup do hotelového bazénu a sauny, Wi-Fi.
BONUS: Svařák (pro děti punč) na Kolonádě, vánoční cukroví, dřívější check-in od 11:00 hod. a pozdější check-out do 14:00 hod. (v závislosti na dostupnosti.


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení