Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Butterfly se nachází v centru Mariánských lázní, naproti lázeňského parku. Wellness centrum se nachází přímo v hotelu. Hotel nabízí podzemní garáže.

POLOHA

Hotel Butterfly se nachází v centru města Mariánských Lázních, naproti lázeňského parku. Z hotelu máte výhled přímo na lázeňského parku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Bazén s vířivými proudy (32 °C, 12 x 6 m), whirlpool, sauna, fitness, koupele, masáže, kosmetické studio Beauty Comfort Zone, kadeřnictví, pedikúra, manikúra, česká a mezinárodní kuchyně, restaurace La Fontaine, Café de Paris, lobby bar s letní terasou, pool bar.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Pokoj superior, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, fén, župany), SAT TV, psací stůl, telefon, minibar s mini lednicí, trezor, Wi-Fi zdarma, klimatizace, některé pokoje jsou bezbariérové a některé mají balkón.

Pokoj superior plus, vlastní soc. zařízení (sprcha, fén, župany), SAT TV, psací stůl, telefon, minibar s mini lednicí, trezor, Wi-Fi zdarma, klimatizace, sada na přípravu kávy a čaje, některé pokoje mají balkón.

Pokoj Junior suite, vlastní soc. zařízení (sprcha, fén, župany), SAT TV, psací stůl, telefon, minibar s mini lednicí, trezor, Wi-Fi zdarma, klimatizace, sada na přípravu kávy a čaje, některé pokoje mají balkón.

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu - snídaně, polopenze nebo plná penze (snídaně, obědy i večeře - bohatý bufet, koutek zdravé výživy).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci pobybového ústrojí, nemoci ledvin a močových cest, nemoci dýchacího ústrojí, metabolická onemocnění, gynekologická onemocnění včetně léčby neplodnosti, nemoci oběhového ústrojí, onkologická onemocnění, nemoci nervové a trávicího ústrojí. Kontraindikace: Těhotenství, akutní a infekční onemocnění, zhoubné nádory během léčby, nehojící se kožní defekty, neschopnost sebeobsuhy a závislost na návykových látkách.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V blízkosti hotelu se nachází například zámek Kynžvart, hrad Loket, zámek a hrad Bečov s unikátním Relikviářem Sv. Maura, město Plzeň nebo rodinný pivovar Chodovar. V Mariánských Lázních se koná také mnoho kulturních akcí a festivalů.

Pro milovníky sportu je zde například mnoho kilometrů tras na cyklovýlety nebo na výlety na terénních koloběžkách. Zdejší příroda se také hodí pro pěší výlety. Nacházejí se zde naučné stezky v chráněné krajinné oblasti Slavkovského lesa nebo Geologický park Mariánské Lázně.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek 50,- Kč/os./den, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek 50,- Kč/os./den

POZNÁMKA

LÉTO 2022
Relax, zábavu a k tomu all inclusive program najdete v hotelu Butterfly. Právě pro rodiny s dětmi je zde připraveno spoustu zábavy, aktivit a zážitků. V rámci all inclusive jsou nápoje a malé občerstvení zdarma, samozřejmostí je i volný vstup do wellness centra v hotelu a možnost využívat dětský klub s animačním programem.


Malé zvíře: 270 Kč / noc. Zvíře nesmí do restaurace, léčebného oddělení a ostatních společných prostor hotelů.

Děti 0 - 4 roky mají pobyt ZDARMA ve dvoulůžkovém pokoji se dvěmi dospělými osobami.

Nehlídané parkoviště před hotelem za 100 Kč/den.


Pobytové balíčky


Cena pobytu All inclusive wellness pobyt v Mariánských Lázních (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s All inclusive, lékařské vyšetření, 6 léčebných procedur týdně dle předpisu lékaře, volný vstup do hotelového bazénu a sauny, Wi-Fi, Ensana Marienbad kartu výhod.
All inclusive: obědy a večeře zahrnují nealko nápoje, pivo, víno, kávu a čaj, v průběhu dne je zajištěno malé občerstvení a nealko nápoje mezi snídaní, obědem a večeří, vybrané nápoje jsou k dispozici také v Lobby baru v době od 17:00 do 22:00 hod.


Cena pobytu All inclusive pobyt v Mariánských Lázních zahrnuje ubytování s All inclusive (v počtu dle zvolené délky pobytu, min. 2 noci), volný vstup do hotelového bazénu a sauny, Wi-Fi, Ensana Marienbad kartu výhod.
All inclusive: obědy a večeře zahrnují nealko nápoje, pivo, víno, kávu a čaj, v průběhu dne je zajištěno malé občerstvení a nealko nápoje mezi snídaní, obědem a večeří, vybrané nápoje jsou k dispozici také v Lobby baru v době od 17:00 do 22:00 hod.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení