Mariánské Lázně - Grandhotel Nabokov

od 1 464
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Termální pramen1min
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 3 let
Novinka
Rezervace bez rizika
Termální pramen: 1 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v centru lázeňského města u parku nedaleko kolonády
  • letní dovolená - až 2 děti do 13 let zdarma
  • vlastní lázeňská klinika se širokou nabídkou procedur
  • moderní pokoje ve zrekonstruované historické budově
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

Nové pobyty a akce:

Pobyty pro seniory - pobyt zahrnuje: ubytování ve zvolené kategorii pokoje, uvítací nápoj, polopenze - snídaně i večeře formou bohatých bufetových stolů, 1x láhev minerální vody na pokoji v den příjezdu, 1x káva a zákusek, konzultace s lékařem v průběhu pobytu, pitná kúra přímo v hotelu - pramen Josef, 1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x hydroxeur - podvodní masáž, 1x parafínový zábal rukou, 1x solná jeskyně (50 min.) - pouze u pobytu na 5 nocí, volný vstup do wellness centra hotelu (bazén, whirlpool a sauny), župan a pantofle k dispozici, zapůjčení Nordic Walking holí.

☑️ Dvě děti do 13 let ZDARMA včetně stravování a vstupu do wellness centra. Akce platí do 17.9.2023 na léčebné a wellness pobyty.

☑️ 10% sleva na všechny lázeňské pobyty ze stávajících cen - platnost slevy do 31.08.2023 (vč.)

☑️ Při rezervaci léčebného pobytu do 31.08.2023 (vč.) dostanete dárek 1x20 min. thajská masáž aroma oil na osobu a pobyt

☑️ 15% sleva pro včasné rezervace vytvořené 30 dní do příjezdu. Platí pro léčebné pobyty a pobyty pro seniory.

☑️ Long Stay Bonus na léčebné pobyty od 13 nocí hotel poskytuje kredit ve výši 5 €/osoba/noc (např. při pobytu na 13 nocí činí výše kreditu 13*5 €=65 €/osoba/pobyt). Déle na pobyt od 20 nocí kredit 10 €/osoba/noc. Tento kredit je možné využít na služby poskytované hotelem přímo na místě (konzumace v restauraci a lobby baru, minibar, upgrade pokoje, parkování, procedury).

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Komplex Grandhotelu Nabokov vznikl spojením sedmi historických budov a dostavbou bazénového a wellness centra Aglaja, který je nově rozšířený o další poskytované služby pro hosty, a to kadeřnictví, pedikúra a manikúra. Jedná se o jeden z nejmodernějších hotelů v Mariánských Lázní, přitom snoubí klasickou lázeňskou architekturu z 19. století.

POLOHA

Grandhotel Nabokov leží v malebné lokalitě Mariánských Lázní v těsné blízkosti parku, kde se nachází Lesní pramen, který je zaveden přímo do hotelu využívaného k procedurám. Několik metrů od hotelu stojí Kolonáda se Zpívající fontánou.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

127 pokojů, hlavní budova Imperial, recepce, restaurace, lobby bar, kavárna, léčebný pramen, wellness centrum (bazén, vířivka, infrasauna, bylinková a finská sauna, solná jeskyně, solárium kosmetický salón, kadeřnictví, pedikúra a manikúra, thajské masáže a fitness), lázeňská klinika (nabídka procedur: minerální koupele, inhalace, masáže, pitná kúra, plynové injekce, suchá uhličitá koupel, elektroterapie, magnetoterapie, ultrazvuk, parafínový zábal rukou, zad či kloubů, aroma masáž, masáž lávovými kameny, reflexní masáž, skupinové léčebné cvičení, laser, oxygenoterapie, akupunktura, biolampa, vysokovýkonný magnet, slatinný zábal, hydrocolon terapie).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Komfort, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), minibar, trezor, telefon, LED TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje.

Dvoulůžkový pokoj Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), minibar, trezor, telefon, LED TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje, bezbariérový pokoj.

Dvoulůžkový pokoj Junior Suite, pohovka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), minibar, trezor, telefon, LED TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje, klimatizace.

Dvoulůžkový pokoj Suite, ložnice, obývací pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), minibar, trezor, telefon, 2x LED TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje, klimatizace.

Dvoulůžkový pokoj Suite De Luxe s wellness, ložnice, obývací pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), minibar, trezor, telefon, 2x LED TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje, klimatizace, vlastní soukromé wellness s vířivou vanou a infrasaunou.

Dvoulůžkový pokoj Suite Exclusive s wellness, ložnice, obývací pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), minibar, trezor, telefon, 2x LED TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje, klimatizace, vlastní soukromé wellness s vířivou vanou a infrasaunou.

Apartmán Goethe/Chopin s wellness, ložnice, obývací pokoj, šatna, kuchyně, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), minibar, trezor, telefon, 2x LED TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje, klimatizace, vlastní soukromé wellness s vířivkou a finskou saunou.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně, obědy i večeře probíhají formou bufetu.
V případě malého počtu hostů (méně než 30 osob) jsou obědy a večeře podávány formou menu (hlavní chod s možností výběru ze 3-4 jídel).
K dispozici je také lobby bar a kavárna Lolita.

INDIKACE A LÉČBA

V Mariánských Lázních je možné léčit celou řadu onemocnění:

Nemoci pohybového ústrojí vertebrogenní syndrom (bolesti zad), degenerativní onemocnění pohybového aparátu (páteře a velkých kloubů), osteoporóza, stavy po ortopedických operacích (s použitím náhrady kloubní).
Nemoci ledvin a močových cest chronické záněty, ledvinové a močové kameny po operaci nebo drcení rázovou vlnou, stavy po operaci ledvin a močových cest, onemocnění prostaty (záněty, stavy po operaci).
Nemoci dýchacího ústrojí chronické záněty, průduškové astma, alergické rýmy, stavy po operacích dolních cest dýchacích.
Onkologická onemocnění rehabilitace pacientů po ukončené onkologické léčbě nádoru prsu, pohlavních orgánů, popř. jiných onkologických onemocnění kromě zhoubných krevních onemocnění.
Metabolická onemocnění obezita, dna, diabetes mellitus, hyperlipoproteinemie.
Nemoci oběhového ústrojí stav po infarktu myokardu, hypertenzní nemoc II. až III. stupně, funkční poruchy periferních cév a stavy po trombózách, ischemická choroba srdeční, ischemické choroby dolních končetin, poruchy potence.
Nemoci trávicího ústrojí chronické a recidivující onemocnění žaludku a střev, stavy po operaci žaludku, dvanáctníku, jícnu a střev, Crohnova nemoc, chronická onemocnění žlučníku a žlučového traktu, funkční poruchy žlučového traktu.
Nemoci nervové kořenové syndromy, Parkinsonova choroba.

Léčení dětído 15 let není možné, od 15 do 17 let pouze lehké wellness procedury (částečná klasická masáž, inhalace minerální vodou, solná jeskyně), které lze zakoupit přímo na recepci hotelu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu k dispozici wellness centrum: bazén, vířivka, infrasauna, bylinková a finská sauna, solná jeskyně, solárium kosmetický salón, thajské masáže a fitness. Lázeňská klinika - nabídka procedur: minerální koupele, inhalace, masáže, pitná kúra, plynové injekce, suchá uhličitá koupel, elektroterapie, magnetoterapie, ultrazvuk, parafínový zábal rukou, zad či kloubů, aroma masáž, masáž lávovými kameny, reflexní masáž, skupinové léčebné cvičení, laser, oxygenoterapie, akupunktura, biolampa, vysokovýkonný magnet, slatinný zábal, hydrocolon terapie.

v okolí hotelu: pěší túry na různé vyhlídky, lyžování, plavání, jízda na kole, pronájem koloběžek, Jezdecký klub Mariánské Lázně, provazový park, bowling, tenis, lukostřelba, přírodní park Prelátův pramen, golf.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

NOVĚ POSKYTOVANÉ SLUŽBY: kadeřnictví, pedikúra a manikúra.

Dobře vychovaní domácí mazlíčci (pes, kočka) jsou v Grandhotelu Nabokov vítáni. Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za poplatek 300,- CZK / noc. Zvířata mají zakázaný vstup do hotelové restaurace i na léčebné a wellness oddělení.

Parkování:
Parkování na vlastním vnitřním hotelovém parkovišti ze poplatek, z důvodu limitované kapacity parkování není garantováno a je nutno jej rezervovat předem.
Parkování v centrálním parkovacím domě ve vzdálenosti cca 350 metrů od hotelu za poplatek, z důvodu limitované kapacity parkování není garantováno a je nutno jej rezervovat předem
Parkování na ulici před hotelem, kde se nachází parkovací automat, základní denní sazba od 80,- CZK / vůz / den parkování.

V případě ubytování dospělé osoby s procedurami v balíčku na přistýlce sleva 20 % z ceny zvoleného pobytu na pevném lůžku.
Ubytování dětí je bez procedur, s volným vstupem do wellness centra.

Vánoční pobyty jsou s povinným příplatkem za rozšířený sváteční bufet bez doprovodného programu a silvestrovské pobyty s povinným příplatkem za galavečeři, silvestrovský raut, silvestrovský přípitek a doprovodný program s hudbou.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Wellness pobyt s thajsou masáží (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, 2 procedury (1x Thajská relaxační aroma olejová masáž (60 min.), 1x vstup do solné jeskyně (50 min.)), volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra. Nástup na pobyt není možný v sobotu.


Cena pobytu Letní dovolená s dětmi (min. 2 noci) zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra, vstup do dětského koutku, župany a pantofle pro dospělé i děti po dobu pobytu. 2 děti do 13 let ubytování na přistýlce vč. polopenze a vstupu do wellness a fitness centra ZDARMA
BONUS: sleva 20 % na hotelové procedury


Cena pobytu Lázně na zkoušku (3-5 nocí) zahrnuje 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, 1 procedura na každou noc pobytu dle výběru (minerální koupel, klasická částečná masáž, parafínový zábal na ruce, přísadová koupel, vstup do solné jeskyně (50 min.), inhalace, oxytenoterapie), volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra.


Cena pobytu Wellness pobyt Dokonalá harmonie (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, 4 wellness procedury (1x částečná klasická masáž, 1x masáž obličeje, 1x minerální uhličitá koupel se suchým zábalem, 1x vstup do solné jeskyně (50 min.)), volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra. Nástup na pobyt není možný v sobotu.


Cena pobytu Wellness pobyt Královské rozmazlování (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, 4 wellness procedury (1x částečná klasická masáž, 1x hydrojet - suchá masážní vana, 1x přísadová koupel, 1x vstup do solné jeskyně (50 min.)), volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra. Nákup není možný v sobotu.


Cena pobytu Wellness pobyt Mini beauty (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, 1x kosmetické ošetření pleti, 1x parafínový zábal na ruce, 1x přísadovou aroma koupel, volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra. Nástup na pobyt není možný v sobotu.


Cena pobytu Ozdravný pobyt pro pohyb bez bolesti (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, v rámci večeří vodu a čaje zdarma, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, lékařské vstupní vyšetření, 12 procedur (2x klasická částečná masáž, 2x částečný slatinný nebo parafínový zábal, 2x parafínový zábal rukou, 2x skupinový léčebný tělocvik, 1x koupel s rašelinovou přísadou, 1x minerální koupel, 2x plynová injekce NEBO 2x suchá uhličitá koupel), volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra.
Procedury jsou neměnné.


Cena pobytu Ozdravný postcovidový pobyt (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, 12 procedur (2x inhalace, 2x klasická částečná masáž, 2x oxygenoterapiel, 2x koupel s eukalyptovou přísadou, 2x suchá uhličitá koupel, 2x skupinový léčebný tělocvik), volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra.
Procedury jsou neměnné.


Cena pobytu Komplexní léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí nebo plnou penzí (dle výběru pobytu), v rámci večeří vodu a čaje zdarma, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, 24 procedur dle lékařského předpisu, pitná kúra přímo v hotelu, volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra, zapůjčení županu a pantoflí.
Možnost prodloužení pobytu
BONUS: při pobytu od 8 nocí navíc laboratorní vyšetření v druhém týdnu pobytu, při pobytu od 14 nocí lékařské vyšetření každý týden.


Cena pobytu Léčebný pobyt light (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí nebo plnou penzí (dle volby druhu pobytu), v rámci večeří vodu a čaje zdarma, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, lékařské vstupní vyšetření, 14 procedur dle lékařského předpisu, pitná kúra přímo v hotelu, volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra.


Cena pobytu Pobyt s polopenzí a wellness (2 nebo 3 noci) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle volby délky pobytu, min. 2x), 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, slevu 20 % na hotelové procedury, vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra.


Cena mimovíkendového pobytu Zvýhodněný pobyt pro seniory (4 nebo 5 nocí) zahrnuje 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), v rámci večeří vodu a čaje zdarma, welcome drink, 1x láhev minerální vody na pokoji v den příjezdu, 1x kávu a zákusek, konzultaci s lékařem v průběhu pobytu, procedury (1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x hydroxeur - podvodní masáž, 1x parafínový zábal rukou), 1x vstup solné jeskyně (50 min.) - pouze u pobytu na 5 nocí, pitnou kúru přímo v hotelu - pramen Josef, volný vstup do wellness centra hotelu (bazén, whirlpool a sauny), zapůjčení županu a pantoflí, zapůjčení Nordic Walking holí. Pobyt není věkově omezen.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

V roce 2023 získaly Mariánské lázně prestižní status klimatických lázní a staly se tak nejkomplexnějšími lázněmi v České republice. Jako jediné se mohou pyšnit statutem člena UNESVO, Great Spa Towns of Europe.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení