Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

Nové pobyty a akce:

☑️Bonus pro pobyty od 6 nocí rezervované do 30.4.2024 - 3 lékařem předepsané procedury navíc.

Pobyty pro seniory - pobyt zahrnuje: ubytování ve zvolené kategorii pokoje, uvítací nápoj, polopenze - snídaně i večeře formou bohatých bufetových stolů, 1x láhev minerální vody na pokoji v den příjezdu, 1x káva a zákusek, konzultace s lékařem v průběhu pobytu, pitná kúra přímo v hotelu - pramen Josef, 1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x hydroxeur - podvodní masáž, 1x parafínový zábal rukou, 1x solná jeskyně (50 min.) - pouze u pobytu na 5 nocí, volný vstup do wellness centra hotelu (bazén, whirlpool a sauny), župan a pantofle k dispozici, zapůjčení Nordic Walking holí.

☑️ 15% sleva pro včasné rezervace vytvořené 30 dní do příjezdu. Platí pro léčebné pobyty a pobyty pro seniory.

☑️ Long Stay Bonus na léčebné pobyty od 13 nocí hotel poskytuje kredit ve výši 5 €/osoba/noc (např. při pobytu na 13 nocí činí výše kreditu 13*5 €=65 €/osoba/pobyt). Déle na pobyt od 20 nocí kredit 10 €/osoba/noc. Tento kredit je možné využít na služby poskytované hotelem přímo na místě (konzumace v restauraci a lobby baru, minibar, upgrade pokoje, parkování, procedury).

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Komplex Grandhotelu Nabokov vznikl spojením sedmi historických budov a dostavbou bazénového a wellness centra Aglaja, který je nově rozšířený o další poskytované služby pro hosty, a to kadeřnictví, pedikúra a manikúra. Jedná se o jeden z nejmodernějších hotelů v Mariánských Lázní, přitom snoubí klasickou lázeňskou architekturu z 19. století.

POLOHA

Grandhotel Nabokov leží v malebné lokalitě Mariánských Lázní v těsné blízkosti parku, kde se nachází Lesní pramen, který je zaveden přímo do hotelu využívaného k procedurám. Několik metrů od hotelu stojí Kolonáda se Zpívající fontánou.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

127 pokojů, hlavní budova Imperial, recepce, restaurace, lobby bar, kavárna, léčebný pramen, wellness centrum (bazén, vířivka, infrasauna, bylinková a finská sauna, solná jeskyně, solárium kosmetický salón, kadeřnictví, pedikúra a manikúra, thajské masáže a fitness), lázeňská klinika (nabídka procedur: minerální koupele, inhalace, masáže, pitná kúra, plynové injekce, suchá uhličitá koupel, elektroterapie, magnetoterapie, ultrazvuk, parafínový zábal rukou, zad či kloubů, aroma masáž, masáž lávovými kameny, reflexní masáž, skupinové léčebné cvičení, laser, oxygenoterapie, akupunktura, biolampa, vysokovýkonný magnet, slatinný zábal, hydrocolon terapie).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Komfort, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), minibar, trezor, telefon, LED TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje.

Dvoulůžkový pokoj Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), minibar, trezor, telefon, LED TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje, bezbariérový pokoj.

Dvoulůžkový pokoj Junior Suite, pohovka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), minibar, trezor, telefon, LED TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje, klimatizace.

Dvoulůžkový pokoj Suite, ložnice, obývací pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), minibar, trezor, telefon, 2x LED TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje, klimatizace.

Dvoulůžkový pokoj Suite De Luxe s wellness, ložnice, obývací pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), minibar, trezor, telefon, 2x LED TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje, klimatizace, vlastní soukromé wellness s vířivou vanou a infrasaunou.

Dvoulůžkový pokoj Suite Exclusive s wellness, ložnice, obývací pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), minibar, trezor, telefon, 2x LED TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje, klimatizace, vlastní soukromé wellness s vířivou vanou a infrasaunou.

Apartmán Goethe/Chopin s wellness, ložnice, obývací pokoj, šatna, kuchyně, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), minibar, trezor, telefon, 2x LED TV, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy a čaje, klimatizace, vlastní soukromé wellness s vířivkou a finskou saunou.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně, obědy i večeře probíhají formou bufetu.
V případě malého počtu hostů (méně než 30 osob) jsou obědy a večeře podávány formou menu (hlavní chod s možností výběru ze 3-4 jídel).
K dispozici je také lobby bar a kavárna Lolita.

INDIKACE A LÉČBA

V Mariánských Lázních je možné léčit celou řadu onemocnění:

Nemoci pohybového ústrojí vertebrogenní syndrom (bolesti zad), degenerativní onemocnění pohybového aparátu (páteře a velkých kloubů), osteoporóza, stavy po ortopedických operacích (s použitím náhrady kloubní).
Nemoci ledvin a močových cest chronické záněty, ledvinové a močové kameny po operaci nebo drcení rázovou vlnou, stavy po operaci ledvin a močových cest, onemocnění prostaty (záněty, stavy po operaci).
Nemoci dýchacího ústrojí chronické záněty, průduškové astma, alergické rýmy, stavy po operacích dolních cest dýchacích.
Onkologická onemocnění rehabilitace pacientů po ukončené onkologické léčbě nádoru prsu, pohlavních orgánů, popř. jiných onkologických onemocnění kromě zhoubných krevních onemocnění.
Metabolická onemocnění obezita, dna, diabetes mellitus, hyperlipoproteinemie.
Nemoci oběhového ústrojí stav po infarktu myokardu, hypertenzní nemoc II. až III. stupně, funkční poruchy periferních cév a stavy po trombózách, ischemická choroba srdeční, ischemické choroby dolních končetin, poruchy potence.
Nemoci trávicího ústrojí chronické a recidivující onemocnění žaludku a střev, stavy po operaci žaludku, dvanáctníku, jícnu a střev, Crohnova nemoc, chronická onemocnění žlučníku a žlučového traktu, funkční poruchy žlučového traktu.
Nemoci nervové kořenové syndromy, Parkinsonova choroba.

Léčení dětído 15 let není možné, od 15 do 17 let pouze lehké wellness procedury (částečná klasická masáž, inhalace minerální vodou, solná jeskyně), které lze zakoupit přímo na recepci hotelu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu k dispozici wellness centrum: bazén, vířivka, infrasauna, bylinková a finská sauna, solná jeskyně, solárium kosmetický salón, thajské masáže a fitness. Lázeňská klinika - nabídka procedur: minerální koupele, inhalace, masáže, pitná kúra, plynové injekce, suchá uhličitá koupel, elektroterapie, magnetoterapie, ultrazvuk, parafínový zábal rukou, zad či kloubů, aroma masáž, masáž lávovými kameny, reflexní masáž, skupinové léčebné cvičení, laser, oxygenoterapie, akupunktura, biolampa, vysokovýkonný magnet, slatinný zábal, hydrocolon terapie.

v okolí hotelu: pěší túry na různé vyhlídky, lyžování, plavání, jízda na kole, pronájem koloběžek, Jezdecký klub Mariánské Lázně, provazový park, bowling, tenis, lukostřelba, přírodní park Prelátův pramen, golf.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

NOVĚ POSKYTOVANÉ SLUŽBY: kadeřnictví, pedikúra a manikúra.

Dobře vychovaní domácí mazlíčci (pes, kočka) jsou v Grandhotelu Nabokov vítáni. Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za poplatek 300,- CZK / noc. Zvířata mají zakázaný vstup do hotelové restaurace i na léčebné a wellness oddělení.

Parkování:
Parkování na vlastním vnitřním hotelovém parkovišti ze poplatek, z důvodu limitované kapacity parkování není garantováno a je nutno jej rezervovat předem.
Parkování v centrálním parkovacím domě ve vzdálenosti cca 350 metrů od hotelu za poplatek, z důvodu limitované kapacity parkování není garantováno a je nutno jej rezervovat předem
Parkování na ulici před hotelem, kde se nachází parkovací automat, základní denní sazba od 80,- CZK / vůz / den parkování.

V případě ubytování dospělé osoby s procedurami v balíčku na přistýlce sleva 20 % z ceny zvoleného pobytu na pevném lůžku.
Ubytování dětí je bez procedur, s volným vstupem do wellness centra.

Vánoční pobyty jsou s povinným příplatkem za rozšířený sváteční bufet bez doprovodného programu a silvestrovské pobyty s povinným příplatkem za galavečeři, silvestrovský raut, silvestrovský přípitek a doprovodný program s hudbou.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Wellness pobyt s thajsou masáží (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, 2 procedury (1x Thajská relaxační aroma olejová masáž (60 min.), 1x vstup do solné jeskyně (50 min.)), volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra. Nástup na pobyt není možný v sobotu.


Cena pobytu Letní dovolená s dětmi (min. 2 noci) zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra, vstup do dětského koutku, župany a pantofle pro dospělé i děti po dobu pobytu. 2 děti do 13 let ubytování na přistýlce vč. polopenze a vstupu do wellness a fitness centra ZDARMA
BONUS: sleva 20 % na hotelové procedury


Cena pobytu Lázně na zkoušku (3-5 nocí) zahrnuje 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, 1 procedura na každou noc pobytu dle výběru (minerální koupel, klasická částečná masáž, parafínový zábal na ruce, přísadová koupel, vstup do solné jeskyně (50 min.), inhalace, oxytenoterapie), volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra.


Cena pobytu Wellness pobyt Dokonalá harmonie (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, 4 wellness procedury (1x částečná klasická masáž, 1x masáž obličeje, 1x minerální uhličitá koupel se suchým zábalem, 1x vstup do solné jeskyně (50 min.)), volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra. Nástup na pobyt není možný v sobotu.


Cena pobytu Wellness pobyt Královské rozmazlování (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, 4 wellness procedury (1x částečná klasická masáž, 1x hydrojet - suchá masážní vana, 1x přísadová koupel, 1x vstup do solné jeskyně (50 min.)), volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra. Nákup není možný v sobotu.


Cena pobytu Wellness pobyt Mini beauty (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, 1x kosmetické ošetření pleti, 1x parafínový zábal na ruce, 1x přísadovou aroma koupel, volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra. Nástup na pobyt není možný v sobotu.


Cena pobytu Ozdravný pobyt pro pohyb bez bolesti (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, v rámci večeří vodu a čaje zdarma, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, lékařské vstupní vyšetření, 12 procedur (2x klasická částečná masáž, 2x částečný slatinný nebo parafínový zábal, 2x parafínový zábal rukou, 2x skupinový léčebný tělocvik, 1x koupel s rašelinovou přísadou, 1x minerální koupel, 2x plynová injekce NEBO 2x suchá uhličitá koupel), volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra.
Procedury jsou neměnné.


Cena pobytu Ozdravný postcovidový pobyt (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, 12 procedur (2x inhalace, 2x klasická částečná masáž, 2x oxygenoterapiel, 2x koupel s eukalyptovou přísadou, 2x suchá uhličitá koupel, 2x skupinový léčebný tělocvik), volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra.
Procedury jsou neměnné.


Cena pobytu Komplexní léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí nebo plnou penzí (dle výběru pobytu), v rámci večeří vodu a čaje zdarma, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, 24 procedur dle lékařského předpisu, pitná kúra přímo v hotelu, volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra, zapůjčení županu a pantoflí.
Možnost prodloužení pobytu
BONUS: při pobytu od 8 nocí navíc laboratorní vyšetření v druhém týdnu pobytu, při pobytu od 14 nocí lékařské vyšetření každý týden.


Cena pobytu Léčebný pobyt light (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí nebo plnou penzí (dle volby druhu pobytu), v rámci večeří vodu a čaje zdarma, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, lékařské vstupní vyšetření, 14 procedur dle lékařského předpisu, pitná kúra přímo v hotelu, volný vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra.


Cena pobytu Pobyt s polopenzí a wellness (2 nebo 3 noci) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle volby délky pobytu, min. 2x), 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, slevu 20 % na hotelové procedury, vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool, sauny) a fitness centra.


Cena mimovíkendového pobytu Zvýhodněný pobyt pro seniory (4 nebo 5 nocí) zahrnuje 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), v rámci večeří vodu a čaje zdarma, welcome drink, 1x láhev minerální vody na pokoji v den příjezdu, 1x kávu a zákusek, konzultaci s lékařem v průběhu pobytu, procedury (1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x hydroxeur - podvodní masáž, 1x parafínový zábal rukou), 1x vstup solné jeskyně (50 min.) - pouze u pobytu na 5 nocí, pitnou kúru přímo v hotelu - pramen Josef, volný vstup do wellness centra hotelu (bazén, whirlpool a sauny), zapůjčení županu a pantoflí, zapůjčení Nordic Walking holí. Pobyt není věkově omezen.


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení