Mariánské Lázně - Reitenberger Spa Medical

od 1 557
doprava Vlastní
strava Polopenze
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Golf: 2800 m
Novinka
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 550 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • lázeňský dům 50 m od kolonády
  • cenově výhodné týdenní pobyty v lázeňském centru
  • rozšířená polopenze (s lehkým obědem)
  • krásné moderní balneo a wellness centrum
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Relaxujte a načerpejte novou energii v krásném prostředí centra Reitenberger.

Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger nabízí více jak 60 léčebných, rehabilitačních, regeneračních či odpočinkových procedur. Jejich individuální výběr můžete konzultovat s odborným lékařem či vedoucím balneocentra. Nabídku centra doplňují kosmetické služby.

Centrum Reitenberger ideálním místem pro trávení léčebného pobytu. Načerpejte novou energii a zlepšete svůj zdravotní stav. A jakou malou pozornost dostane každý host dárek v podobě vlastní hotelové kosmetiky Rehavit.

POLOHA

Nově zrekonstruované Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger se nachází v lázeňském centru Mariánské Lázně, 50 metrů od pavilonu křížového pramene a kolonády.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, parkoviště před budovou (za poplatek), restaurace, bar, kavárna, terasa, Wi-Fi (zdarma), úschovna zavazadel, obchod se suvenýry, výtah, disponuje nově zrekonstruovaným rehabilitačním a balneo centrem a je vybaven moderními rehabilitačními přístroji a zdravotní technikou (bazén (28 °C), sauny, whirlpool, solná jeskyně, fitness centrum, kosmetické služby).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Standard, s oddělenými nebo manželskou postelí, vlastní soc. zařízení (sprchový kout nebo vana, WC, umyvadlo, fén, zrcadlo, odkládací polička, župan, pantofle, froté ručník a osuška), pracovní stůl s minibarem, konferenční stolek, noční stolek, kuferník, lampičky na nočním a pracovním stole, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, trezor, bezbariérové pokoje.

1 a 2lůžkové pokoje typu Superior, světlé, prostorné, vlastní soc. zařízení (sprchový kout nebo vana, WC, umyvadlo, fén, zrcadlo, odkládací polička, župan, pantofle, froté ručník a osuška), pracovní stůl s minibarem, kávovar Nespresso, konferenční stolek, noční stolek, kuferník, lampičky na nočním a pracovním stole, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, trezor, bezbariérové pokoje.

2lůžkové luxusní apartmány, pro až 4 osoby, každý je jedinečný, ložnice s dvoulůžkem, obytný prostor s rozkládací pohovkou (možnost přistýlek), nebo 2 ložnice (za příplatek), vlastní soc. zařízení (sprchový kout nebo vana, WC, umyvadlo, fén, zrcadlo, odkládací polička, župan, pantofle, froté ručník a osuška), pracovní stůl s minibarem, kávovar Nespresso, konferenční stolek, noční stolek, kuferník, lampičky na nočním a pracovním stole, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, trezor.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně a večeře - bufet) s lehkým obědem formou salátového bufetu a výběrem ze dvou polévek.

Základní stravování je podáváno v jídelně. Snídaně jsou podávány formou bohatých švédských stolů, obědy a večeře jsou nabízeny výběrem z více jídel s bohatým výběrem příloh, salátů a desertů. Klienti mají možnost využít služeb live kitchen, kde mohou sledovat přípravu jídel.

Hotel nabízí možnost speciálních diet (bez laktózy, bez lepku apod.) po předchozí objednávce za příplatek 120 Kč/os./den.

K dispozici je hotelovým hostům také kavárna, která nabízí příjemné posezení v průběhu celého dne, se širokou nabídkou nápojů a jídel, kvalitní kávy a moučníků.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: bazén, lázně a wellness, fitness centrum.

v okolí: Royal Golf Club Mariánské Lázně, Ski Area Mariánské Lázně, Klášter Teplá, Zámek Kynžvart, Hrad Loket, Hrad Bečov, Kladská.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Štědrý večer 24.12. - povinný příplatek za vánoční menu a dáreček.
Silvestr 31.12. - povinný příplatek za silvestrovské menu a silvestrovský program

Možnost parkování za poplatek před budovou Reitenberger - nutné rezervovat, počet míst je omezen, nebo v parkovacím domě vzdáleném cca 400 m od hotelu (cca 120 Kč/den nebo 790 Kč/týden).

Ubytování domácích mazlíčků není možné.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Rehabilitační program na míru v Mariánských lázních (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), 1x konzultaci s lékařem a fyzioterapeutem, 7x cvičební lekce pod dohledem zkušeného fyzioterapeuta, min. 7x lázeňské procedury dle předpisu lékaře, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, Wi-Fi.
Na vyžádání možnost prodloužení pobytu


Cena pobytu Odpočinkový lázeňský pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), vstupní konzultace s lékařem, 12 procedur dle doporučení lékaře (např.: klasická masáž, rašelinový zábal, solná jeskyně, suchá plynová koupel, oxygenoterapie, parafínový zábal, plynová injekce), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, Wi-Fi.
Na vyžádání možnost prodloužení pobytu na 14 nocí (zaplatíte cca 13 nocí) nebo 21 nocí (zaplatíte cca 18 nocí).


Cena pobytu Kratší dovolená v Mariánkách (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), procedury (1x částečná meduňková masáž, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel), 1x vstup do solné jeskyně (45 min.), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, Wi-Fi..
výhodnější cena při nástupu Ne, Po, Út. Na vyžádání možnost prodloužení pobytu.


Cena pobytu Lázeňská dovolená 55+ (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), vstupní konzultace s lékařem, 8x procedura dle doporučení lékaře (např.: individuální terapie, rašelinový zábal, částečná masáž, lymfodrenáž, plynová obálka, koupele, elektroterapie, magnetoterapie, ultrazvuk, inhalace, parafínový zábal, solná jeskyně), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, Wi-Fi..
Na vyžádání možnost prodloužení pobytu


Cena pobytu Silvestrovský odpočinkový pobyt (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), v rámci polopenze silvestrovský bufet a novoroční brunch, 6 lázeňských procedur, Silvestrovský program (živá hudba, speciality kuchařů), novoroční přípitek, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, Wi-Fi.


Cena pobytu Relax pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x částečná levandulová masáž, 1x aroma koupel), 1x vstup do solné jeskyně (45 min.), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, Wi-Fi.


Cena pobytu Lázeňský pobyt na 5 nocí zahrnuje 5x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), vstupní lékařskou konzultaci, lázeňské procedury (1x celotělová olejová masáž (35 min.), 1x slatinný zábal částečný, ,1x aroma koupel, 1x parafinový zábal), 1x vstup do solné jeskyně, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, Wi-Fi.
Možnost prodloužení pobytu.


Cena pobytu Beauty pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s rozšířenou polopenzí (lehký oběd - polévka, salát, pečivo), procedury (1x celkové kosmetické ošetření, 1x částečná klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x vstup do solné jeskyně), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness.
Na vyžádání možnost prodloužení pobytu.


Cena pobytu Ajurvédský lázeňský pobyt (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), procedury (1x Abhyanga, ayurvédská celotělová masáž (60 min.), 1x Padabhyanga, ayurvédská masáž nohou, 1y ayurvédská koupel dle vlastního výběru), 1x vstup do solné jeskyně, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, Wi-Fi.


Cena pobytu Pobyt na posílení imunity v Mariánských lázních (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), minerální vodu Magnezia při příjezdu na pokoji, 1x konzultaci s lékařem, procedury (2x kondiční rehabilitační cvičení pod dohledem fyzioterapeuta, 2x částečné masáže, 1x perličková koupel, 1x přísadová koupel, 2x suchá uhličitá koupel, 4x oxygenoterapie,4x solná jeskyně), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, Wi-Fi.
Na vyžádání možnost prodloužení pobytu


Cena pobytu Vánoční lázeňský pobyt (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), v rámci polopenze slavnostní štědrovečerní večeři, 6 lázeňských procedur, vánoční dárek na pokoji, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, Wi-Fi.
Možnost prodloužení pobytu.


Cena pobytu Respirační pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), vstupní konzultace s lékařem, 2 nácviky správného dýchání pod dohledem fyzioterapeuta, 9 lázeňských procedur (např. inhalace, oxygenoterapie, koupele apod.), 3x vstup do solné jeskyně (45 min. je ekvivalent 3 dnů u moře), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, Wi-Fi.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

V roce 2023 získaly Mariánské lázně prestižní status klimatických lázní a staly se tak nejkomplexnějšími lázněmi v České republice. Jako jediné se mohou pyšnit statutem člena UNESVO, Great Spa Towns of Europe.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení