Mariánské Lázně - Centrum lázeňské a rehabilitační péče REITENBERGER

od 1 343
doprava Vlastní
strava Polopenze
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Golf: 2800 m
Novinka
Středisko zimních sportů: 550 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • cenově výhodné týdenní pobyty v lázeňském centru
  • speciální pobyt pro motorkáře a cyklisty
  • rozšířená polopenze (s lehkým obědem)
  • solná jeskyně
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Relaxujte a načerpejte novou energii v krásném prostředí centra Reitenberger.

Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger nabízí více jak 60 léčebných, rehabilitačních, regeneračních či odpočinkových procedur. Jejich individuální výběr můžete konzultovat s odborným lékařem či vedoucím balneocentra. Nabídku centra doplňují kosmetické služby.

Centrum Reitenberger ideálním místem pro trávení léčebného pobytu. Načerpejte novou energii a zlepšete svůj zdravotní stav.

POLOHA

Nově zrekonstruované Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger se nachází v lázeňském centru Mariánské Lázně, 50 metrů od pavilonu křížového pramene a kolonády.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, parkoviště před budovou (za poplatek), restaurace, bar, kavárna, terasa, Wi-Fi (zdarma), úschovna zavazadel, obchod se suvenýry, výtah, disponuje nově zrekonstruovaným rehabilitačním a balneo centrem a je vybaven moderními rehabilitačními přístroji a zdravotní technikou (bazén, sauny, whirlpool, solná jeskyně, fitness centrum, kosmetické služby).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Standard a Superior (větší), luxusní apartmány pro 4 osoby, vlastní soc. zařízení (sprchový kout nebo vana, WC, umyvadlo, fén, zrcadlo, odkládací polička, župan, froté ručník a osuška), pracovní stůl s minibarem, konferenční stolek, noční stolek, kuferník, lampičky na nočním a pracovním stole, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, trezor, bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

snídaně a večeře (bufet), obědy jsou nabízeny formou salátového bufetu a výběrem ze dvou polévek (lehký oběd).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: bazén, lázně a wellness, fitness centrum.

v okolí: Royal Golf Club Mariánské Lázně, Ski Area Mariánské Lázně, Klášter Teplá, Zámek Kynžvart, Hrad Loket, Hrad Bečov, Kladská.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se stravováním dle výběru pobytu, pobytovou taxu.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Možnost parkování za poplatek před budovou Reitenberger - nutné rezervovat, počet míst je omezen.

Ubytování domácích mazlíčků není možné.


Pobytové balíčky


Cena pobytu 4 dny v Mariánkách (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), 1x koktejl v kavárně (alko či nealko), procedury (1x klasická částečná masáž, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel), 1x vstup do solné jeskyně (45 min.), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, místní poplatky.


Cena pobytu Beauty relax pobyt - dámská jízda (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), kosmetické ošetření pleti, pedikúra, procedura dle vlastního výběru (50 min.), 3x vstup do solné jeskyně (45 min.), krém Rehavit jako dárek, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, místní poplatky.


Cena pobytu Cyklodovolená (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická částečná masáž, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel), 3x vstup do solné jeskyně (45 min.), cyklomapu, možnost úschovy kol, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, místní poplatky.


Cena pobytu Dovolená 55+ (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo, k jídlu nealkoholický nápoj zdarma - voda, limo, džus), vstupní prohlídka s lékařem nebo fyzioterapeutem, 8x procedura dle doporučení lékaře (např.: individuální terapie, rašelinový zábal, částečná masáž, lymfodrenáž, plynová obálka, koupele, elektroterapie, magnetoterapie, ultrazvuk, inhalace, parafínový zábal...), 3x vstup do solné jeskyně (45 min.), komentovanou prohlídku města, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, místní poplatky.


Cena pobytu Letos do Mariánských Lázní (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), 3x vstup do solné jeskyně (45 min.), turistickou mapu, komentovanou prohlídku města, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, místní poplatky.


Cena pobytu Motodovolená (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická částečná masáž, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel), 3x vstup do solné jeskyně (45 min.), možnost parkování motorky za uzavřenou bránou, monitorované parkoviště, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, místní poplatky.


Cena pobytu Diagnosticko-terapeutický balíček (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), konzultace s lékařem, konzultace s fyzioterapeutem, 4x cvičení s fyzioterapeutem, relaxační proceduru (např. masáž, hydroterapie apod.), 3x vstup do solné jeskyně (45 min.), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, místní poplatky.


Západní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.

TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení