Mariánské Lázně - REITENBERGER Spa Medical

od 1 250
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Golf: 2800 m
Novinka
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 550 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • PŘÍSPĚVEK NA POBYT od státu ve výši 4000 Kč
  • cenově výhodné týdenní pobyty v lázeňském centru
  • rozšířená polopenze (s lehkým obědem)
  • krásné moderní balneo a wellness centrum
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vybrané pobyty.

Relaxujte a načerpejte novou energii v krásném prostředí centra Reitenberger.

Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger nabízí více jak 60 léčebných, rehabilitačních, regeneračních či odpočinkových procedur. Jejich individuální výběr můžete konzultovat s odborným lékařem či vedoucím balneocentra. Nabídku centra doplňují kosmetické služby.

Centrum Reitenberger ideálním místem pro trávení léčebného pobytu. Načerpejte novou energii a zlepšete svůj zdravotní stav. A jakou malou pozornost dostane každý host dárek v podobě vlastní hotelové kosmetiky Rehavit.

POLOHA

Nově zrekonstruované Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger se nachází v lázeňském centru Mariánské Lázně, 50 metrů od pavilonu křížového pramene a kolonády.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, parkoviště před budovou (za poplatek), restaurace, bar, kavárna, terasa, Wi-Fi (zdarma), úschovna zavazadel, obchod se suvenýry, výtah, disponuje nově zrekonstruovaným rehabilitačním a balneo centrem a je vybaven moderními rehabilitačními přístroji a zdravotní technikou (bazén, sauny, whirlpool, solná jeskyně, fitness centrum, kosmetické služby).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Standard s oddělenými nebo manželskou postelí, vlastní soc. zařízení (sprchový kout nebo vana, WC, umyvadlo, fén, zrcadlo, odkládací polička, župan, froté ručník a osuška), pracovní stůl s minibarem, konferenční stolek, noční stolek, kuferník, lampičky na nočním a pracovním stole, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, trezor, bezbariérové pokoje.
1 a 2lůžkové pokoje typu Superior, světlé, prostorné, vlastní soc. zařízení (sprchový kout nebo vana, WC, umyvadlo, fén, zrcadlo, odkládací polička, župan, froté ručník a osuška), pracovní stůl s minibarem, kávovar Nespresso, konferenční stolek, noční stolek, kuferník, lampičky na nočním a pracovním stole, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, trezor, bezbariérové pokoje.
2lůžkové luxusní apartmány pro až 4 osoby, každý je jedinečný, ložnice s dvoulůžkem, obytný prostor s rozkládací pohovkou (možnost přistýlek), nebo 2 ložnice (za příplatek), vlastní soc. zařízení (sprchový kout nebo vana, WC, umyvadlo, fén, zrcadlo, odkládací polička, župan, froté ručník a osuška), pracovní stůl s minibarem, kávovar Nespresso, konferenční stolek, noční stolek, kuferník, lampičky na nočním a pracovním stole, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, trezor.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně a večeře - bufet) s lehkým obědem formou salátového bufetu a výběrem ze dvou polévek (lehký oběd) včetně nealko nápojů se samoobslužného automatu na restauraci (3 druhy ovocných džusů a vody).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: bazén, lázně a wellness, fitness centrum.

v okolí: Royal Golf Club Mariánské Lázně, Ski Area Mariánské Lázně, Klášter Teplá, Zámek Kynžvart, Hrad Loket, Hrad Bečov, Kladská.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (30,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Využijte MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vybrané pobyty.

Štědrý večer 24.12. - povinný příplatek za vánoční menu a dáreček.
Silvestr 31.12. - povinný příplatek za silvestrovské menu a silvestrovský program

Možnost parkování za poplatek před budovou Reitenberger - nutné rezervovat, počet míst je omezen, nebo v parkovacím domě vzdáleném cca 400 m od hotelu (cca 120 Kč/den nebo 790 Kč/týden).
Ubytování domácích mazlíčků není možné.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Léčebný program na míru (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo, k jídlu nápoj zdarma pivo, víno, nealko), vstupní prohlídka s lékařem a fyzioterapeutem, 14 procedur týdně dle doporučení lékaře - program šitý na míru vč. individuální intenzivní fyzioterapie - denně cvičení s fyzoterapeutem (Po - Pá), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness.
Na vyžádání možnost zaslání předběžného programu léčby.
- Doporučená délka pobytu 14 nocí. Na vyžádání možnost prodloužení pobytu na 14 nocí (zaplatíte cca 13 nocí) nebo 21 nocí (zaplatíte cca 18 nocí). U vícedenních pobytů závěrečné vyšetření lékařem, možnost konzultace i během pobytu.
- MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vyžádání.


Cena pobytu Odpočinkový lázeňský pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo, k jídlu nealkoholický nápoj zdarma - voda, limo, džus), vstupní prohlídka s lékařem nebo fyzioterapeutem, 12 procedur dle doporučení lékaře (např.: klasická masáž, rašelinový zábal, solná jeskyně, suchá plynová koupel, oxygenoterapie, parafínový zábal, plynová injekce), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness.
Na vyžádání možnost prodloužení pobytu na 14 nocí (zaplatíte cca 13 nocí) nebo 21 nocí (zaplatíte cca 18 nocí).
- MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vyžádání.


Cena pobytu Kratší dovolená v Mariánkách (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), 1x koktejl v kavárně (alko či nealko), procedury (1x klasická částečná masáž, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel), 1x vstup do solné jeskyně (45 min.), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness.
- výhodnější cena při nástupu Ne, Po, Út. Na vyžádání možnost prodloužení pobytu.


Cena pobytu Lázeňská dovolená 55+ (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), vstupní prohlídka s lékařem nebo fyzioterapeutem, 8x procedura dle doporučení lékaře (např.: individuální terapie, rašelinový zábal, částečná masáž, lymfodrenáž, plynová obálka, koupele, elektroterapie, magnetoterapie, ultrazvuk, inhalace, parafínový zábal, solná jeskyně), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, místní poplatky.
Na vyžádání možnost prodloužení pobytu
- MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vyžádání.


Cena pobytu Relaxační týden v Mariánkách (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), 3x vstup do solné jeskyně (45 min. = ekvivalent 3 dnů u moře), turistickou mapu, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, místní poplatky.
Na vyžádání možnost prodloužení pobytu


Cena pobytu Relax pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, sekt při příjezdu na pokoji, procedury (1x celotělová olejová uvolňující masáž, 1x parafínový zábal, 1x aroma koupel), 1x vstup do solné jeskyně (45 min.), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness.
- na vyžádání možnost prodloužení pobytu


Cena pobytu Diagnosticko-terapeutický balíček (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), konzultace s lékařem, konzultace s fyzioterapeutem, 4x cvičení s fyzioterapeutem, relaxační proceduru (např. masáž, hydroterapie apod.), 3x vstup do solné jeskyně (45 min. = ekvivalent 3 dnů u moře), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness.
- na vyžádání možnost prodloužení pobytu
- MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vyžádání.


Cena pobytu Beauty pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, ovocná mísa a sekt při příjezdu na pokoji, procedury (1x celkové kosmetické ošetření, 1x částečná klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x vstup do solné jeskyně), volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness.
- na vyžádání možnost prodloužení pobytu


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a fitness, Wi-Fi, místní poplatky.


Cena pobytu Pobyt na posílení imunity v Mariánských lázních (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), ovocnou mísu a minerální vodu Magnezia při příjezdu na pokoji, procedury (2x nácvik správného dýchání pod dohledem fyzioterapeuta, 2x suchá plynová koupel, 4x inhalace (přírodní léčivý zdroj), 4x oxygenoterapie), 4x vstup do solné jeskyně (45 min. = ekvivalent 3 dnů u moře), možnost konzultace s lékařem či fyzioterapeutem, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness, Wi-Fi, místní poplatky.
Na vyžádání možnost prodloužení pobytu
- MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vyžádání.


Cena pobytu Silvestrovský odpočinkový pobyt (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), v rámci polopenze silvestrovský bufet a novoroční brunch, 6 lázeňských procedur, Silvetrovský program (živá hudba, bohatá tombola, speciality kuchařů), novoroční přípitek, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness.


.Cena pobytu Vánoční lázeňský pobyt (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s rozšířenou polopenzí (navíc lehký oběd = denní polévky, salátový bufet, pečivo), v rámci polopenze slavnostní štědrovečerní večeři, 6 lázeňských procedur, vánoční dárek na pokoji, volný vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu, volný vstup do saun a fitness.


Západní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.

TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení