Mariánské Lázně - Belvedere Spa & Wellness hotel

od 1 542
doprava Vlastní
strava Polopenze
Náš TIP
Bazén
Dítě zdarma do: 3 let
Golf: 2800 m
Novinka
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 600 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • jedna z nejkrásnějších budov Mariánských Lázní
  • ubytování s výhledem na zpívající fontánu
  • léčebné pobyty i pro doprovod - děti od 7 let
  • polopenze zahrnuje odpolední snack vč. vody
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Belvedere hotel je považován za jednu z nejkrásnějších a nejprestižnějších budov v Mariánských Lázních. Využijte výjimečných procedur a péče o Vaše zdraví, které si užívala i dánská královna.

Budova hotelu má dlouhou historii až do roku 1838, kdy tenkrát dvoupodlažní budovu postavil chirurg Tadeáš Klinger a od té doby zůstal její název beze změny. Za téměř 200 let své existence prošel několika rozsáhlými stavebními úpravami a konečnou podobu, kterou dnes můžeme vidět, získal v roce 1905. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí v letech 2000 a 2001 disponuje hotel komfortně a moderně vybavenými pokoji. Neo-klasicistní nábytek doplněný teplými barvami vytváří příjemnou atmosféru a je připraven splnit nejnáročnější požadavky svých hostů.

POLOHA

Hotel má úžasnou polohou, jen pár metrů od lázeňského centra Mariánských Lázní. Jen pár kroků tedy stačí, abyste se dostali ke kolonádě – centra léčivých pramenů, které přitahují návštěvníky z celého světa již po staletí. Historické památky, kulturu v Mariánských Lázních, lázeňský park i obchody – to vše máte během pobytu v hotelu Belvedere doslova na dosah ruky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, Wi-Fi (zdarma), úschova zavazadel, pro děti - postýlka, lázeňské a wellness centrum (rehabilitační bazén, ambulance pro sestry a doktora, fyzioterapie (individualní cvičení, reflexní masáže, plynové injekce), procedury (inhalace, Kneippovy lázně s minerální vodou, oxygen terapie, parafinové zábaly, podvodní masáže, kompletní hydroterapie, suché massážní koupele, elektroterapie, endokrinologie, pneumopunktura, magnetoterapie, lymphatická drenáž).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje Standard (15/19 m²), 2 lůžkové pokoje Superior (24 m²) a Deluxe (35 m²), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, župan, pantofle), minibar, telefon, Wi-Fi (zdarma), SAT-TV, trezor. Pokoje Superior a Deluxe navíc: vana, možnost přistýlky. Všechny pokoje mají výhled na lázeňskou kolonádu a zpívající fontánu.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (formou bufetu) nebo polopenze (večeře - servírované menu se salátovým bufetem: denní polévka, výběr z menu 5 hlavních chodů, salátový bufet, nabídka dezertů nebo ovoce). Na místě je možné dokoupit obědy podávané stejně jako večeře.

Pokrmy jsou hostům připravovány dle tradičních receptur, avšak s ohledem na moderní trendy zdravé výživy jako součást léčebných a wellness programů. Restaurace je primárně uzpůsobena pro lázeňské hosty. Z toho důvodu je většina pokrmů velmi lehkých s minimem tuků a koření.

INDIKACE A LÉČBA

Tradiční léčebné a rehabilitační metody užívají unikátních mariánskolázeňských léčivých zdrojů, jako jsou Mariin plyn, minerální prameny (studené kyselky) a rašelina.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Hosté si mohou během pobytu užít: pěší túry na různé vyhlídky, lyžování (600 m včetně půjčovny lyží), plavání, jízda na kole (půjčovny kol v okolí), pronájem koloběžek, Jezdecký klub Mariánské Lázně, provazový park, bowling, tenis, lukostřelba, přírodní park Prelátův pramen, golf (2800 m).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Bohužel s ohledem na omezení ze strany města, není možné parkovat automobily v blízkosti hotelu. Personál hotelu Vás navede na nejbližší parkovací stání, které můžete využít za standardní poplatek (160,- Kč/auto/den v parkovacím domě).

Pobyt domácích mazlíčků je možný po předchozí domluvě za poplatek (500 Kč/noc).


Pobytové balíčky


Cena pobytu Ozdravný pobyt s koupelemi (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 3x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 3x wellness proceduru (1x uhličitá koupel (15 min.), 1x Perličková koupel (15 min.), 1x Parafinový zábal na ruce (15 min.)), pitnou kúru (pití mariánských léčebných pramenů), neomezený vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu, Wi-Fi.
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Cena pobytu Ozdravný pobyt s teplými zábaly (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 3x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 3x wellness proceduru (1x Suchá uhličitá koupel (20 min.), 1x Slatinný zábal (15 min.), 1x Parafinový zábal na ruce (15 min.)), pitnou kúru (pití mariánských léčebných pramenů), neomezený vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu, Wi-Fi.
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Cena pobytu Stay & Relax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 3x wellness proceduru (1x Thajská masáž aromatickými oleji (15 min.), 1x teplý obklad lávovými kameny (15 min.), 1x inhalace kyslíku (20 min.)), neomezený vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu, Wi-Fi.
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Cena pobytu Antistresový balíček (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 4x wellness proceduru (1x Thajská masáž aromatickými oleji (15 min.), 1x teplý obklad lávovými kameny (15 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.), 1x perličková koupel (15 min.)), neomezený vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu, Wi-Fi.
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Cena pobytu Ozdravný pobyt pro posílení dýchacích cest (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 3x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 3x wellness proceduru (1x Oxygenoterapie (20 min.), 1x Inhalace s minerální vodou (10 min.), 1x Parafinový zábal na ruce (15 min.)), pitnou kúru (pití mariánských léčebných pramenů), neomezený vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu, Wi-Fi.
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Cena pobytu Pobyt s polopenzí (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), neomezený vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu, Wi-Fi.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení