Mariánské Lázně - BELVEDERE Spa & Wellness hotel

od 1 000
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Bazén
Dítě zdarma do: 3 let
Golf: 2800 m
Novinka
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 600 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • pobyty se státním příspěvkem 4000 Kč
  • ubytování s výhledem na zpívající fontánu
  • léčebné pobyty i pro doprovod - děti od 7 let
  • polopenze zahrnuje odpolední snack vč. vody
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Belvedere hotel je považován za jednu z nejkrásnějších a nejprestižnějších budov v Mariánských Lázních. Využijte výjimečných procedur a péče o Vaše zdraví, které si užívala i dánská královna.

Budova hotelu má dlouhou historii až do roku 1838, kdy tenkrát dvoupodlažní budovu postavil chirurg Tadeáš Klinger a od té doby zůstal její název beze změny. Za téměř 200 let své existence prošel několika rozsáhlými stavebními úpravami a konečnou podobu, kterou dnes můžeme vidět, získal v roce 1905. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí v letech 2000 a 2001 disponuje hotel komfortně a moderně vybavenými pokoji. Neo-klasicistní nábytek doplněný teplými barvami vytváří příjemnou atmosféru a je připraven splnit nejnáročnější požadavky svých hostů.

POLOHA

Hotel má úžasnou polohou, jen pár metrů od lázeňského centra Mariánských Lázní. Jen pár kroků tedy stačí, abyste se dostali ke kolonádě – centra léčivých pramenů, které přitahují návštěvníky z celého světa již po staletí. Historické památky, kulturu v Mariánských Lázních, lázeňský park i obchody – to vše máte během pobytu v hotelu Belvedere doslova na dosah ruky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, Wi-Fi (zdarma), úschova zavazadel, pro děti - postýlka, lázeňské a wellness centrum (rehabilitační bazén, ambulance pro sestry a doktora, fyzioterapie (individualní cvičení, reflexní masáže, plynové injekce), procedury (inhalace, Kneippovy lázně s minerální vodou, oxygen terapie, parafinové zábaly, podvodní masáže, kompletní hydroterapie, suché massážní koupele, elektroterapie, endokrinologie, pneumopunktura, magnetoterapie, lymphatická drenáž).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje Standard (15/19 m²), 2 lůžkové pokoje Superior (24 m²) a Deluxe (35 m²), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, župan, pantofle), minibar, telefon, Wi-Fi (zdarma), SAT-TV, trezor. Pokoje Superior a Deluxe navíc: vana, možnost přistýlky. Všechny pokoje mají výhled na lázeňskou kolonádu a zpívající fontánu.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (formou bufetu) nebo polopenze (večeře - servírované menu se salátovým bufetem: denní polévka, výběr z menu 5 hlavních chodů, salátový bufet, nabídka dezertů nebo ovoce). Na místě je možné dokoupit obědy podávané stejně jako večeře.

Pokrmy jsou hostům připravovány dle tradičních receptur, avšak s ohledem na moderní trendy zdravé výživy jako součást léčebných a wellness programů. Restaurace je primárně uzpůsobena pro lázeňské hosty. Z toho důvodu je většina pokrmů velmi lehkých s minimem tuků a koření.

INDIKACE A LÉČBA

Tradiční léčebné a rehabilitační metody užívají unikátních mariánskolázeňských léčivých zdrojů, jako jsou Mariin plyn, minerální prameny (studené kyselky) a rašelina.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Hosté si mohou během pobytu užít: pěší túry na různé vyhlídky, lyžování (600 m včetně půjčovny lyží), plavání, jízda na kole (půjčovny kol v okolí), pronájem koloběžek, Jezdecký klub Mariánské Lázně, provazový park, bowling, tenis, lukostřelba, přírodní park Prelátův pramen, golf (2800 m).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den), místní poplatek.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (30,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Bohužel s ohledem na omezení ze strany města, není možné parkovat automobily v blízkosti hotelu. Personál hotelu Vás navede na nejbližší parkovací stání, které můžete využít za standardní poplatek (160,- Kč/auto/den v parkovacím domě).

Pobyt domácích mazlíčků je možný po předchozí domluvě za poplatek (500 Kč/noc).


Pobytové balíčky


Cena pobytu Léčebný pobyt s dotací s polopenzí a 10 procedurami (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí a lehkým obědem (odpolední snack včetně vody a čaje), 1x vstupní lékařskou prohlídku, 10 léčebných procedur za týden předepsaných lékařem, neomezený vstup do hotelového bazénu, pitnou kúru - pití mariánských léčebných pramenů, zapůjčení županu, Wi-Fi. Dítě 7-14 let 10 procedur týdně určených na základě prohlídky pediatra.
Na tento pobyt je mohou osoby nad 18 let využít státní příspěvek 4000 Kč/os.
BONUS: sleva 30 % na dokoupení extra procedur, 20 % sleva na thajské masáže


Cena pobytu Rekreační - bez procedur (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí a lehkým obědem (odpolední snack včetně vody a čaje), neomezený vstup do hotelového bazénu, pitnou kúru - pití mariánských léčebných pramenů, zapůjčení županu, Wi-Fi.


Cena pobytu Stay & Relax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 2x wellness procdeduru (1x Thajská masáž aromatickými oleji (20 min.), 1x teplý obklad lávovými kameny (15 min.)), neomezený vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu, Wi-Fi.
BONUS: odpolední svačinka s kávou a čajem během celého pobytu, sleva 30 % na dokoupené procedury, sleva 20 % na thajské masáže


Cena pobytu Antistresový balíček (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 4x wellness procdeduru (1x Thajská masáž aromatickými oleji (20 min.), 1x teplý obklad lávovými kameny (15 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.), 1x perličková koupel (15 min.)), neomezený vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu, Wi-Fi.
BONUS: odpolední svačinka s kávou a čajem během celého pobytu, sleva 30 % na dokoupené procedury, sleva 20 % na thajské masáže


Západní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.

TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení