- Maďarsko Tapolca Hotel Pelion - Tobogán

Tapolca

Popis destinace

Nechte se unést kouzlem malebné Tapolcy!

Představujeme vám Tapolca, úžasné místo pro všechny milovníky krásných míst a léčivých sil přírody. Zapomeňte na stres a starosti každodenního života a objevte toto neobyčejné místo, které vám nabídne nejen romantickou atmosféru, ale také jedinečné zdravotní benefity.

Tapolca je skutečně zázračným kouskem světa, který se nachází pouhých 12 km severně od Balatonu v Tapolské kotlině. Připravte se na fascinující cestu do malebného městečka s nádhernou středozemskou atmosférou. Obdivujte historický mlýn u jezera s termálním pramenem či Velké jezero dosažitelné přes tajemný vnitřní dvůr.

Hlavní turistickou atrakcí Tapolcy jsou ale Jezerní Jeskyně (Tavas Barlang) - jedinečná léčivá jeskyně objevená na začátku roku 1990. Mimořádně čistý vzduch zde léčí alergie, astma a další plicní onemocnění. Prozkoumejte nádherné síně a starý přístav loděk, odkud můžete vyrazit na loďce po křišťálově čisté vodě.

Stále váháte? Zde je 5 přesvědčivých důvodů, proč si Tapolca zaslouží vaši návštěvu:

1. Romantické prostředí: Tapolca je ideálním místem pro milostné víkendy nebo rodinné výlety s dechberoucí atmosférou.
2. Léčivé síly Jezerní Jeskyně: Prožijte úlevu od alergií, astmatu a dalších plicních onemocnění díky mimořádně čistému vzduchu.
3. Malebná středozemská atmosféra: Užijte si krásnou přírodu a architekturu, která vás okamžitě uchvátí svým kouzlem.
4. Nezapomenutelný zážitek na loďce: Projížďka po křišťálově čisté vodě jeskynního systému je jedinečným dobrodružstvím.
5. Blízkost Balatonu: Navštivte také oblíbenou turistickou destinaci Maďarska - Balaton - jen 12 km od Tapolcy.

Nečekejte ani minutu déle! Vydajte se na dobrodružství svého života a objevte kouzlo Tapolcy. Uvidíte, že tato investice se vám vrátí ve formě nezapomenutelných zážitků a zdravotních benefitů!Doporučené hotely

Tapolca - Hunguest Hotel Pelion - Tapolca

Tapolca - Hunguest hotel Pelion

Vlastní
Polopenze
Další termíny od 1 405
Tapolca - Hunguest Hotel Pelion - Tapolca

Tapolca - Hunguest hotel Pelion

Vlastní
Polopenze
Další termíny od 1 405