Tapolca - Hunguest hotel Pelion

od 1 350
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramenmin
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Dítě zdarma do: 6 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen:  min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • přímo propojený se známým jeskynním systémem
  • zvýhodněné mimovíkendové pobyty na 4 a 5 nocí
  • velké lázeňské a fitness centrum
  • nabídka balíčků léčebných a jeskynních procedur
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hunguest hotel PELION je velmi zajímavý, protože je propojený s jeskynní systémem. Nabízí velké lázeňské a fitness centrum a několik úchvatných pobytových balíčků s léčebnými a jeskynními procedurami.

POLOHA

Hotel se nacházi v centru Tapolce, uprostřed 4hektarového parku přímo nad jeskyní, která je vhodná na léčbu dýchacích cest. Vzdálenost tohoto hotelu od hraničního přechodu Rusovce/Rajka je 197 km.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, kavárna, bar, jídelna, sál, bankomat, hotel. trezor, venkovní posezení, konferenční a tlumočnické služby, Wi-Fi v hale hotelu (zdarma), pro děti – hřiště, herna, postýlka, strava, nádobí, atrakce, video-pohádky, X-box, animační programy a hlídání dětí; půjčovna kol a elektrokola, úschovna kol, léčebná jeskyně (14-16°C), wellness (termální bazény (33-37°C), zážitkový bazén (32°C), plavecký bazén (sezóna), parní kabina, dětský bazén (34°C), masáže, koupele, vířivka, kosmetika, solárium, manikúra, pedikúra, sauna, infrasauna, biosauna, ponorný bazén), squas, tenis, minigolf, biliard, šipky, crossová dráha, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župany), TV–SAT, telefon, rádio, klimatizace, minibar, LAN internet (zdarma, kabely k dispozici na recepci hotelu), trezor, možnost přistýlky, balkón.

2lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župany), TV–SAT, telefon, rádio, klimatizace, minibar, LAN internet (zdarma, kabely k dispozici na recepci hotelu), trezor, možnost přistýlky, balkón. Některé apartmány mají v koupelně vířivku.

K dispozici jsou bezbariérové pokoje či pokoje pro alergiky.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (snídaně, večeře – bufet).

INDIKACE A LÉČBA

Jeskynní terapie pro astmatiky a alergiky, pulmonologické vyšetření, bahenní zábaly, hydroterapie, inhalatorium, elektroterapie, léčebné masáže, vyšetření alergické zátěže, revmatologické vyšetření.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Tenisové kurty a squash (od května do záři), posilovna, hřiště pro badminton, stolní tenis, kulečník, minigolf, tělocvična, pěší a cykloturistika, Balaton (15 km).

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,70 €/os./noc

POZNÁMKA

V hotelu není povoleno ubytování s domácími mazlíčky.

Hotel nabízí k zakoupení balíčky léčebných procedur:
MALÝ (lékařská prohlídka vstupní, 6 procedur dle rozpisu lékaře),
VELKÝ (lékařská prohlídka vstupní, 24 procedur dle rozpisu lékaře a lékařská prohlídka závěrečná)
EXTRA (1 x vstupní lékařaská prohlídka, neomezeně procedur dle rozpisu lékaře a 2 kontrolní vyšetření))
a balíčků procedur V JESKYNI vždy se základním vyšetřením plicního specialisty
(MALÝ (6 jeskynních procedur a 2x osvěžující masáž),
VELKÝ (12 jeskynních procedur a 4x osvěžující masáž)
EXTRA (18 procedur v jeskyni a 6x osvěžující masáž).

Zvýhodněné pobyty na 4 nebo 5 nocí - noc zdarma při nástupu v neděli, při pobytu na 8 nocí zaplatíte jen 6 nocí (neplatí pro svátky a prázdniny).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), neomezené využití Wellness Island v otevíracích hodinách (7:00 - 21:00 hod.), Léčivé jeskyně (Po-So 13.00-18:00 hod.), zapůjčení županu, Wi-Fi, parkování.


Tapolca se nachází 12 km severně od Balatonu v Tapolské kotlině. Romantické a malebné městečko vyzařuje středozemskou atmosféru. U jezera s mlýnem se nachází termální pramen, podle kterého Tapolca dostala jméno. K Velkému jezeru se dostanete z hlavního náměstí přes vnitřní dvůr. Jezerní Jeskyně (Tavas Barlang) patři mezi největší turistické atrakce ve městě. Jedinečnou léčivou jeskyni v Evropě se objevili na začátku roku 1990. Mimořádně čistý vzduch léčí alergii, astma a jiných plicních onemocnění. Z celkové délky 4 km je pro veřejnost přístupný 2,5 km dlouhý úsek. Najdete zde několik síní a starý přístav loděk odkud můžete projet na loďce po křišťálově čisté vodě.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení