Körmend

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Körmend je typická vesnice ponořená do krásné maďarské krajiny, jen pár kilometrů od rakouských hranic. Vídeň, Bratislava a Budapešť jsou vzdálené pouhé dvě hodiny jízdy. Leží na břehu řeky Ráby v srdci národního parku Örség s hojným množstvím vodních toků nabízí úročiště pro více než 1 500 různých druhů motýlů, kobylky, sarančata a vzácné brouky.Najdete tu malebné domy s nízkou střechou a velké náměstí. Körmend nabízí řadu tipů pro objevování jeho historie. Historický zámek v barokním stylu z rodu Batthyány z 15. století, zasazený do zeleně okolních zahrad anglického typu, si zaslouží návštěvu. Jeho sály dýchají bohatou historií, kterou zažil. Prochází tudy také Svatomartinská poutní cesta spojující Itálii, Slovinsko a samozřejmě Maďarsko. Město Körmend je také zásadní železniční uzel, ze kterého koleje vedou do sousedního Rakouska.

Pro město Körmend jsou významné termální lázně a park, ve kterém se používá voda, která vyvěrá z více než 1000 metrů pod zemí. Návštěvníci zde mohou najít odpočinek v lázeňském a wellness centru, které zahrnuje: jeskynní bazén, mozaikový bazén, dětský bazén, venkovní jezerní bazén, panoramatická venkovní vířivka, hydromasážní sauna, tobogány, finská sauna, senná sauna, parní lázeň, římská lázeň, bio sauna, kneippův chodník, emoční sprchy, relaxační zóna, masáže a léčebné kúry, odpočinková zóna J-Lounge, fitness.

Díky důležitému železničnímu uzlu, který se právě ve městě Körmend nachází, se můžete dostat pohodlně zanedlouho takřka do všech koutů Maďarska. Například můžete navštívit druhé nejznámější maďarské místo, a to Balaton. Balaton - po Budapešti nejnavštěvovanější místo Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostním rozvinutím plachet.Doporučené hotely

Körmend - Mjus Resort & Thermal Park - Körmend

Körmend - Mjus Resort & Thermal Park

Vlastní
Polopenze
Další termíny od 2 115
Körmend - Mjus Resort & Thermal Park - Körmend

Körmend - Mjus Resort & Thermal Park

Vlastní
Polopenze
Další termíny od 2 115