Körmend - Mjus Resort & Thermal Park

od 2 115
doprava Vlastní
strava Polopenze
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Konferenční služby
Novinka
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • skvělá poloha u hranic s Rakouskem a Slovinskem
  • moderní resort se službami vysokého standardu
  • 1800 m2 bazénový komplex s wellness službami
  • velké příjemně moderně vybavené pokoje
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 60 dní předem v některých termínech nebo POBYT NA 4 NOCI ZA CENU 3 NOCÍ ve vybraných termínech vám bude nabídnuta při rezervaci.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Dopřejte si zasloužený relax daleko od všech starostí v lázeňském středisku Mjus Resort & Thermal Park v maďarském městě Körmend. Jedná se o neobyčejný areál s rozlehlou zelení, venkovními bazény, perfektně zařízeným wellness centrem. Personál resortu si zakládá na špičkové pohostinnosti, a tak jsou pro hosty připraveny ty nejlepší služby s respektem k člověku, věcem či životnímu prostředí, to dodává celému resortu dechberoucí atmosféru.

Máte rádi Itálii? Její styl, architektura a atmosféra je v hotelu cítit na každém rohu. Hotel má totiž italskou historii, která je spojená se zajímavou historkou, kdy na původním místě hotelu stála továrna na obuv a její italský vlastník narazil na zdroj termální vody a rozhodl se na tomto místě postavit hotel.

Chcete si odpočinout od dětí? Resort Mjus se svými adult-only vybranými víkendy je to ideální místo pro strávení romantického času se svou drahou polovičkou nebo s partou dobrých přátel.

POLOHA

Mjus Resort je termální středisko nacházející se v Maďarsku v malebném městučku Körmend, na hranici s Rakouskem (12 km) a Slovinskem (50 km). Resort má výhodnou pozici, hodinu od Grazu, dvě hodiny od Vídně, Budapešti a Liubiany, zatímco Bratislava je vzdálena necelé dvě hodiny. Jedná se o jeden nejjižněji položený hotel v Maďarsku, ale delší cesta stojí za to a bude vám plně vynahrazena službami tohoto úžasného hotelu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace Lo Spagheto (italské těstoviny), restaurace La Pizzeria (tradiční italská pizza), Pasticceria Italia (italská cukrárna a kavárna), bary, vinárna a vinotéka, termální park a lázně: bazény a wellness: jeskynní bazén, mozaikový bazén, dětský bazén, venkovní jezerní bazén, panoramatická venkovní vířivka, hydromasážní sauna, tobogány, finská sauna, senná sauna, parní lázeň, římská lázeň, bio sauna, kneippův chodník, emoční sprchy, relaxační zóna, masáže a léčebné kúry, odpočinková zóna J-Lounge, fitness, thermal bistro u bazénové části; 6 bowlingových dráh, stolní tenis, kulečník, 4 konferenční sály s kapacitou 10 až 150 míst, animační programy pro děti, dětský koutek, víceúčelové sportovní hřiště, venkovní tělocvična, značkový obchod s obuví, úschovna zavazadel, Wi-Fi (zdarma), půjčovna kol, prádelna, parkoviště (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Smart, sedací kout, koupelna (sprcha, WC, fén, župan a pantofle), LCD SAT TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón.

Dvoulůžkový pokoj Premium, sedací kout, koupelna (sprcha, WC, fén, župan a pantofle), LCD SAT TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky, balkón.

Dvoulůžkový pokoj Grand, sedací kout, koupelna (sprcha, WC, fén, župan a pantofle), LCD SAT TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost dvou přistýlek, balkón.

Dvoulůžkový pokoj J Level Premium, v klidné části hotelu (pouze pro dospělé), malé občerstvení při příjezdu, pozdní check-out do 13:00, denně minerální voda, set na přípravu kávy a čaje, sedací kout, koupelna (sprcha, WC, fén, župan a pantofle), LCD SAT TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón.

Apartmán Grand, kuchyňský kout (dvě plotýnky, lednice), obývací část s pohovkou, koupelna (sprcha, WC, fén, župan a pantofle), LCD SAT TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost dvou přistýlek, francouzské okno s přímým vstupem na parkoviště.

Dvoulůžkový Suite Smart, pohovka, koupelna (sprcha, WC, fén, župan a pantofle), LCD SAT TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón, možnost propojení pokojů (celkem 4 lůžka).

Dvoulůžkový Suite Grand, obývací pokoj s pohovkou, koupelna (sprcha, WC, fén, župan a pantofle), LCD SAT TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón, možnost propojení pokojů (celkem 5 lůžek).

STRAVOVÁNÍ

polopenze: snídaně a večeře formou bufetu. Přes den hosté mohou využít nabídky pravé italské pizzy.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu:
Termální park a lázně: bazény a wellness: jeskynní bazén, mozaikový bazén, dětský bazén, venkovní jezerní bazén, panoramatická venkovní vířivka, hydromasážní sauna, tobogány, finská sauna, senná sauna, parní lázeň, římská lázeň, bio sauna, kneippův chodník, emoční sprchy, relaxační zóna, masáže a léčebné kúry, odpočinková zóna J-Lounge, fitness.

Bowling, stolní tenis, kulečník.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa 250 HUF/os/noc od 18 let.

POZNÁMKA

Termální park a lázně: voda, která se používá v resortu, vyvěrá z více než 1000 metrů pod zemí. Bazény a wellness: jeskynní bazén, mozaikový bazén, dětský bazén, venkovní jezerní bazén, panoramatická venkovní vířivka, hydromasážní sauna, tobogány, finská sauna, senná sauna, parní lázeň, římská lázeň, bio sauna, saunové rituály, kneippův chodník, emoční sprchy, relaxační zóna, masáže a léčebné kúry, odpočinková zóna J-Lounge, fitness, relaxační prostor pro osoby 16+ se samostatným bazénem s venkovní částí.

Panoramatické lázně s wellness a relaxačními procedurami nejsou v rámci ceny ubytování.

V tyto dny od pátku 12:00 hod. do nedělního konce dne otevřeno pouze pro dospělé.

Ubytování domácích mazlíčků není povoleno.

Mozaikový bazén, saunový svět a fitness jsou přístupné pouze dospělým od 16 let.

Parkování: možné u hotelu zdarma.

Slevy včasný nákup v roce 2024 v termínech 7.1.-13.3., 17.3.-27.3., 1.4.-6.5., 2.5.-16.5., 20.5.-28.5.,2.6.-13.6., 1.9.-21.10., 3.11.-5.12. a 8.12.-19.12.
NOC ZDARMA při pobytu na 4 noci a nástupu na pobyt v neděli nebo pondělí možné v termínech 3.3.-21.3.,7.4.-25.4., 15.9.-17.10. - nelze kombinovat se slevou za včasný nákup


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí, využití vnitřních i venkovních bazénů s termální vodou a skluzavkami, využití saun (parní, římská, bio, finská, venkovní whirlpool, zážitková sprcha a saunové rituály), využití fitness, zapůjčení županu a pantoflí, animační a sportovní programy pro dospělé a děti, vysocerychlostní WiFi, místní noviny Mjus Press v několikajazyčných mutacích v elektronické podobě, parkování.
Zvýhodněná nabídka wellness balíčků při objednání současně s pobytem.


Balíček procedur Wellness pro ženy obsahuje relaxační masáž od hlavy až k patě (80 min.), osvěžující masáž nohou (50 min.), aroma masáž (50 min.), reflexní masáž nohou (25 min.).
Balíček procedur Wellness pro pány obsahuje A-live rituál pro pány (50 min.), detoxikační péče o pleť s dýňovým extraktem (50 min.), relaxační masáž (50 min.), bowling (60 min./pokoj).


Körmend je typická vesnice ponořená do krásné maďarské krajiny, jen pár kilometrů od rakouských hranic. Vídeň, Bratislava a Budapešť jsou vzdálené pouhé dvě hodiny jízdy. Leží na břehu řeky Ráby v srdci národního parku Örség s hojným množstvím vodních toků nabízí úročiště pro více než 1 500 různých druhů motýlů, kobylky, sarančata a vzácné brouky.Najdete tu malebné domy s nízkou střechou a velké náměstí. Körmend nabízí řadu tipů pro objevování jeho historie. Historický zámek v barokním stylu z rodu Batthyány z 15. století, zasazený do zeleně okolních zahrad anglického typu, si zaslouží návštěvu. Jeho sály dýchají bohatou historií, kterou zažil. Prochází tudy také Svatomartinská poutní cesta spojující Itálii, Slovinsko a samozřejmě Maďarsko. Město Körmend je také zásadní železniční uzel, ze kterého koleje vedou do sousedního Rakouska.

Pro město Körmend jsou významné termální lázně a park, ve kterém se používá voda, která vyvěrá z více než 1000 metrů pod zemí. Návštěvníci zde mohou najít odpočinek v lázeňském a wellness centru, které zahrnuje: jeskynní bazén, mozaikový bazén, dětský bazén, venkovní jezerní bazén, panoramatická venkovní vířivka, hydromasážní sauna, tobogány, finská sauna, senná sauna, parní lázeň, římská lázeň, bio sauna, kneippův chodník, emoční sprchy, relaxační zóna, masáže a léčebné kúry, odpočinková zóna J-Lounge, fitness.

Díky důležitému železničnímu uzlu, který se právě ve městě Körmend nachází, se můžete dostat pohodlně zanedlouho takřka do všech koutů Maďarska. Například můžete navštívit druhé nejznámější maďarské místo, a to Balaton. Balaton - po Budapešti nejnavštěvovanější místo Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostním rozvinutím plachet.

Mapa polohy hotelu

MJUS RESORT & THERMAL PARK - termální park a lázně

Dopřejte si nekonečné možnosti odpočinku v hotelovém termálním parku a lázních. Oživte svou mysl a tělo ve venkovních bazénech či vnitřním wellness s nabídkou masáží od odborníků

KÖRMEND - MJUS RESORT & THERMAL PARK

Mjus Resort & Thermal Park je více než jen lázeňské středisko v Maďarsku. Je to také místo, které vám zůstane v paměti, místo, které nabízí vřelou pohostinnost na každém rohu.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení