Luhačovice - Lázeňský hotel Nivamare

od 1 425
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma: 5 let
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • moderní lázeňský dům v klidné části města
  • nedaleko centra, lázeňské kolonády i přehrady
  • moderní dvoupatrové wellness se saunami
  • venkovní vyhřívaný bazén
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázeňský hotel Nivamare je stvořený pro hosty, kteří vyhledávají klidné místo pro svou dovolenou, hotel je přitom blízko centra a všeho dění. Hotelové wellness centrum je mezi hosty oblíbené, dopřejte si relaxaci s výhledem na Luhačovickou přehradu a okolní lesy a louky.

POLOHA

Lázeňský hotel Nivamare se nachází uprostřed klidného místa obklopeného lesy a loukami, ale přesto v těsné blízkosti centra Luhačovic a jejich kolonády. Výhodou polohy hotelu je krátká vzdálenost k Luhačovické přehradě.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, konferenční místnost pro 60 osob, dětské hřiště, Wellness centrum (klasická finská sauna, lesní (herba) sauna, bylinková sauna, římská pára, liščí nora s masáží nohou, ledová koupel dolních končetin, whirlpool malý (do 4 osob) a velký (do 10 osob), kneippovy koupele, iglu - multifunkční masážní sprchy, koupel nohou, ledopád, vyhřívané lavice, laconium, vnitřní a venkovní vyhřívaný bazén, procedury, masáže), Wi-Fi (zdarma), parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Standard***, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Superior****, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), rychlovarná konvice, lednička, TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový apartmán Exclusive****, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC s bidetovou sprchou, fén, župan), klimatizace, lednička, kávovar na kapsle, TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma), balkón nebo terasa.

Dvoulůžkový pokoj Exclusive+*****, krb, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC s bidetovou sprchou, fén, župan), klimatizace, lednička, kávovar na kapsle, TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma), terasa.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (formou bufetu) nebo polopenze (dle volby druhu pobytu).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci horních a dolních cest dýchacích, obezita, diabetes, nemoci pohybového aparátu.

Léčba: vodoléčba, inhalace a pitná kúra, masáže (podvodní, reflexní, částečné, celkové), zábaly (rašelinové, slatinné, parafinové, skořicové), rehabilitační cvičení, fitness, elektroléčba, plynové injekce, kyslíková terapie.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu: wellness centrum (finská, lesní a bylinková sauna, pára, lyščí nora s masáží nohou, malá a veliká vířivka, koupele, odpočívárna a vyhřívané lavice).

V okolí: značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, tenis, squash, in-line brusle, kuželky, bowling; bohatý kulturní program (divadlo, koncerty, taneční večery), Baťův kanál, ZOO Lešná.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (30 Kč/os./den do 31. 12. 2022, 50 Kč/os./den od 1.1.2023).

POZNÁMKA

Ubytování psa je možné za poplatek (pouze ve vyhrazených pokojích Standard) pouze malá plemena do 25 cm a střední plemena do 40 cm, větší plemena není možné ubytovat.

Wellness centrum (klasická finská sauna, lesní (herba) sauna, bylinková sauna, římská pára, liščí nora s masáží nohou, ledová koupel dolních končetin, whirlpool malý (do 4 osob) a velký (do 10 osob), kneippovy koupele, iglu - multifunkční masážní sprchy, koupel nohou, ledopád, vyhřívané lavice, laconium, vnitřní a venkovní vyhřívaný bazén, procedury, masáže).

Parkování před hotelem NIVAMARE nutno rezervovat - za poplatek (uzavřené parkoviště). Venkovní parkoviště u hotelu 30 Kč / den.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt - přespěte a posnídejte zahrnuje ubytování se snídaní a volným vstupem do luxusního 2patrového wellness se saunovým světem, vnitřního bazénu a venkovního vyhřívaného bazénu.


Cena pobytu Přespěte a povečeřte zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle výběru délky pobytu) a volným vstupem do luxusního 2patrového wellness se saunovým světem, vnitřního bazénu a venkovního vyhřívaného bazénu.


Cena pobytu Relaxační pobyt (2, 3, 4 nebo 5 nocí) zahrnuje 2x, 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), 1x bylinný obklad zad dle výběru, volný vstup do luxusního 2patrového wellness se saunovým světem a venkovního vyhřívaného bazénu. Pobyt na 4 nebo 5 nocí navíc 1x koupel THERMELOVE s přísadou dle výběru.


Cena pobytu Víkendové wellness pohlazení (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), welcome drink, 2 wellness procedury (1x aromatický zábal zad dle výběru, 1x relaxační masáž zad pro zklidnění těla i mysli), volný vstup do luxusního 2patrového wellness se saunovým světem, vnitřního bazénu a venkovního vyhřívaného bazénu, dáreček na rozloučenou, Wi-Fi.
Možnost dokoupení procedur na místě.


Cena pobytu Letní dovolená v Luhačovicích (3-7 nocí) zahrnuje 2x, 3x, 4x, 5x, 6x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), 2 - 4 wellness procedury (dle délky pobytu), volný vstup do luxusního 2patrového wellness se saunovým světem, vnitřního bazénu a venkovního vyhřívaného bazénu, malý dárek na rozloučenou, Wi-Fi.
Procedury (možnost dokoupení procedur na místě se slevou 5 %):
pobyt na 3 a 4 noci: 1x rekondiční masáž 30 min. k uvolnění svalstva, 1x aromatický zábal zad s přísadou dle výběru
pobyt na 5 a 6 nocí: 1x rekondiční masáž 30 min. k uvolnění svalstva, 1x aromatický zábal zad s přísadou dle výběru, 1x inhalace minerální vodou Vincentka
pobyt na 7 nocí: 1x rekondiční masáž (30 min.), 1x relaxační masáž 30 min. pro zklidnění těla i mysli, 1x aromatický zábal zad s přísadou dle výběru, 1x inhalace minerální vodou Vincentka


Turistický region Východní Morava pokrývá kompletně území Zlínského kraje. Patří k nejpozoruhodnějším v České republice, přičemž jeho jedinečnost pramení ze spojení čtyř turistických oblastí – Valašska, Kroměřížska, Slovácka, Zlínska a Luhačovicka.

Každá oblast vychází ze své originální identity, která je nezaměnitelná a která nabízí nepřebernou paletu rozmanitých zážitků, bohatství lidových tradic a přírodních krás. Sami zjistíte, že kraj oplývá kouzlem rozmanitosti.

Místní lidová kultura a tradice jsou jedinečné, stejně tak je specifická gastronomie. Takové bohatství krojů, lidových zvyků, slavností, hudby nikde v ČR nenajdete.

Celoročně se zde koná řada folklorních, sportovních, turistických či gastronomických akcí. Pro odpočinek ve vyhlášených lázeňských místech či aktivní dovolenou je region přímo předurčen. Stejně tak budou spokojeni milovníci historie či krásných zahrad.

LÁZNĚ LUHAČOVICE
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně v České republice a nejoblíbenější lázně na Moravě. Poskytují své léčebné služby v balneoprovozech léčebných a ubytovacích zařízení. Procedury mohou být vodoléčebné, elektroléčebné, inhalace, obklady či nabízí několik metod masáží. Jsou specialistou na léčbu onemocnění dýchacích cest a nejznámější léčebným pramenem je Vincentka.

Lázeňské město okouzlí své návštěvníky lidovou architekturou a nedaleko přítomnou nedotčenou panenskou přírodou chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Lázeňští hosté mohou využít rozmanitost sportovního a kulturního vyžití.

ZLÍN
Krajské město Zlín leží ve východní části Moravy, na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Svou polohou zasahuje do tří národopisných oblastí – Valašska, Hané a Slovácka. Svým charakterem má však nejblíže k Valašsku. Město se rozprostírá v údolí, kterým protéká po celé jeho délce řeka Dřevnice. V první polovině dvacátého století jej proslavil zakladatel obuvnických závodů – Tomáš Baťa. Unikátní je místní funkcionalistická architektura, která nemá jinde v republice, ale ani ve světě obdoby. Ve městě můžete navštívit Muzeum jihovýchodní Moravy, Památník Tomáše Bati nebo vyhlášený Baťův mrakodrap.

Mapa polohy hotelu

Lázeňský hotel NIVAMARE - Luhačovice

Dopřejte si zasloužený relax a pohlazení na duši v lázeňském hotelu Nivamare. Předností hotelu je jeho poloha, leží nedaleko lázeňské kolonády a v blízkosti Luhačovické přehrady v naprosto nerušeném klidném prostředí s výhledy na okolní louky a lesy. Dvoupodlažní wellness zajistí dokonalou relaxaci a pohodu, kterou je možné zažít v rozsáhlém komplexu saun, vířivek, teras s nádherným výhledem do okolní krajiny a dalšími doplňkovými službami. V hotelu nechybí jeden vnitřní bazén a venkovní vyhřívaný bazén.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení