Luhačovice - Lázeňský hotel Nivamare

od 1 300
doprava Vlastní
strava Snídaně
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 5 let
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • moderní lázeňský dům v klidné části města
  • nedaleko centra, lázeňské kolonády i přehrady
  • moderní dvoupatrové wellness se saunami
  • venkovní vyhřívaný bazén
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázeňský hotel Nivamare je stvořený pro hosty, kteří vyhledávají klidné místo pro svou dovolenou, hotel je přitom blízko centra a všeho dění. Hotelové wellness centrum je mezi hosty oblíbené, dopřejte si relaxaci s výhledem na Luhačovickou přehradu a okolní lesy a louky.

POLOHA

Lázeňský hotel Nivamare se nachází uprostřed klidného místa obklopeného lesy a loukami, ale přesto v těsné blízkosti centra Luhačovic a jejich kolonády. Výhodou polohy hotelu je krátká vzdálenost k Luhačovické přehradě.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, konferenční místnost pro 60 osob, dětské hřiště, wellness centrum (finská, lesní a bylinková sauna, pára, lyščí nora s masáží nohou, malá a veliká vířivka, koupele, odpočívárna a vyhřívané lavice), Wi-Fi (zdarma), parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), rychlovarná konvice, lednička, TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový apartmán Exclusive, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC s bidetovou sprchou, fén, župan), klimatizace, lednička, kávovar na kapsle, TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma), balkón nebo terasa.

Dvoulůžkový pokoj Exclusive +, krb, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC s bidetovou sprchou, fén, župan), klimatizace, lednička, kávovar na kapsle, TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma), terasa.

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci horních a dolních cest dýchacích, obezita, diabetes, nemoci pohybového aparátu.

Léčba: vodoléčba, inhalace a pitná kúra, masáže (podvodní, reflexní, částečné, celkové), zábaly (rašelinové, slatinné, parafinové, skořicové), rehabilitační cvičení, fitness, elektroléčba, plynové injekce, kyslíková terapie.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu: wellness centrum (finská, lesní a bylinková sauna, pára, lyščí nora s masáží nohou, malá a veliká vířivka, koupele, odpočívárna a vyhřívané lavice).

V okolí: značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, tenis, squash, in-line brusle, kuželky, bowling; bohatý kulturní program (divadlo, koncerty, taneční večery), Baťův kanál, ZOO Lešná.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek 30,- Kč/os./den, od 1.1.2023 50,- Kč/os./den.

POZNÁMKA

Ubytování psa je možné za poplatek (pouze ve vyhrazených pokojích Standard) pouze malá plemena do 25 cm a střední plemena do 40 cm, větší plemena není možné ubytovat.

Parkování před hotelem NIVAMARE nutno rezervovat - za poplatek (uzavřené parkoviště). Venkovní parkoviště u hotelu 30 Kč / den.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt - přespěte a posnídejte zahrnuje ubytování se snídaní a volným vstupem do luxusního 2patrového wellness se saunovým světem a venkovního vyhřívaného bazénu.


Cena pobytu Wellness pobyt (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování se snídaní (dle výběru délky pobytu) a volným vstupem do luxusního 2patrového wellness se saunovým světem a venkovního vyhřívaného bazénu.


Cena pobytu Relaxační pobyt (4, 5 nebo 6 nocí) zahrnuje 4x , 5x nebo 6x ubytování se snídaní (dle výběru délky pobytu) a volným vstupem do luxusního 2patrového wellness se saunovým světem a venkovního vyhřívaného bazénu.


Cena pobytu Lázeňský pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování se snídaní (dle výběru délky pobytu) a volným vstupem do luxusního 2patrového wellness se saunovým světem a venkovního vyhřívaného bazénu.


Východní Čechy nabízí neskutečné množství příležitostí, jak prožít aktivní dovolenou ve dvojici nebo s celou rodinou. Během Vaší dovolené si zlepšíte fyzickou kondici a zároveň budete i relaxovat.

Okolí a krásná příroda vytváří ideální podmínky pro turistiku, na své si přijdou nejen nadšenci hor, ale i příznivci romantických údolí.

Kromě čarokrásné přírody nabízejí východní Čechy mnohem více.

Nádherná příroda se zde spojuje s velkolepou historií, lidským umem, úchvatnou hudbou a všemožnými druhy sportu. Zdejší lidé jsou velmi milí a pohostinní, žijí bohatým kulturním a společenským životem.

Navštivte východní Čechy a budete se moci seznámit s lidovými a folklórními tradicemi včetně řemeslné výroby, objevit množství hradů i zámků, starobylých vojenských pevností a opevnění. Na své si přijdou i příznivci městských památkových rezervací. Nenechte si ujít ani další atraktivní památky z doby renesance a baroku, ale ani moderní meziválečnou architekturu.

Jako odměna na Vás čeká chuť výtečného pardubického perníkového srdce, která k tomuto regionu neodmyslitelně patří.

Mapa polohy hotelu

Lázně MIRAMARE Luhačovice

Lázně Luhačovice patří mezi nejnavštěvovanější lázně s dlouholetou tradicí v České republice. Lázeňský hotel MIRAMARE Luhačovice nabízí kvalitní ubytování, odbornou lázeňskou léčbu, více jak 80 procedur pod jednou střechou a restauraci s vynikající kuchyní. K lázeňské léčbě v Luhačovicích využíváme vlastní přírodní léčivé zdroje.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení