Luhačovice - Hotel Jestřabí

od 1 341
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen5min
Bezbariérové ubytování
Novinka
Rezervace bez rizika
Termální pramen: 5 min
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • stylový interiér
  • nachází se v lázeňském parku
  • typická architektura D. Jurkoviče
  • pohodlné ubytování
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Objednejte si pobyt v lázeňském hotelu JESTŘABÍ v Luhačovicích a zažijte dokonalou kombinaci léčby, relaxace a aktivní dovolené! Hotel JESTŘABÍ je skvělým místem pro ty, kteří hledají pohodlné ubytování za dobrou cenu v klidném lázeňském parku. S typickou architekturou od D. Jurkoviče a stylovým interiérem se budete cítit jako v ráji.

Poloha hotelu přímo v lázeňském parku zaručuje a klid, který potřebujete pro úplné uvolnění. Navíc máte možnost vybírat z bohaté nabídky lázeňských služeb, které jsou dostupné jen pár kroků od hotelu. Ať už hledáte lékařskou péči nebo procedury, jako jsou inhalace či masáže, najdete to všechno poblíž.

Stravování je rovněž na vysoké úrovni - snídaně formou bufetu je podávána přímo v hotelu, zatímco obědy a večeře si můžete vybrat ve Společenském domě (cca 450 m), kde máte možnost formy bufetu nebo servírovaného menu.

Důležité je zmínit, že v hotelu je zákaz kouření a zvířata nejsou povolena, což zaručuje čisté a alergenů volné prostředí pro všechny hosty. Parkování je možné za poplatek v lázeňském areálu (cca 200 m) nebo v lázeňských garážích (cca 100 m).

5 přesvědčivých důvodů, proč si vybrat hotel JESTŘABÍ:

1. Ideální místo pro léčbu i aktivní dovolenou: užijte si kombinaci relaxace, léčby a sportovních aktivit podle vašeho gusta.
2. Pohodlné ubytování za dobrou cenu: skvělý poměr cena/kvalita ubytování v klidném lázeňském parku.
3. Široká nabídka stravování: formou bufetu v hotelu a možnost obědů a večeře ve Společenském domě.
4. Lázeňské služby na dosah ruky: všechny potřebné procedury a lékařská péče jsou dostupné jen pár kroků od hotelu.
5. Čisté a alergenů volné prostředí: hotel dbá na kvalitu ovzduší tím, že zakazuje kouření a nepovoluje zvířata.

Neváhejte déle a objednejte si pobyt v hotelu JESTŘABÍ v Luhačovicích ještě dnes! Zažijte nezapomenutelnou dovolenou plnou léčby, relaxace a zábavy v tomto útulném lázeňském hotelu.

POLOHA

Hotel Jestřábí se nachází v lázeňském parku města Luhačovice. Hosté mají všechno blízko, lázeňské procedury, centrum města a krásné procházky přírodou. Od kolonády je dělí pouhým 500 m.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, bar, restaurace, internetový koutek, výtah, japonská zahrada.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Plus, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), oddělené postele, TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, balkón.

1-2lůžkové pokoje Komfort, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), oddělené postele, TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar.

1-2lůžkové pokoje Komfort Plus, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), oddělené postele, TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, balkón.

STRAVOVÁNÍ

výběrová strava - snídaně v hotelu, obědy a večeře ve Společenském domě (cca 450 m).
Snídaně, obědy a večeře mají formu bufetu. Dle denní nabídky jsou 2 polévky k obědu či 2 předkrmy k večeři. Obědy a večeře lze vybírat z nabídky 4 hlavních jídel včetně přílohy (jedno jídlo je vždy bezmasé), 2 zeleninových salátů a čerstvé zeleniny. Součástí obědu a večeře je dezert, ovoce či kompot.
U pobytů v délce 7 nocí a více v rámci ceny polopenze mají hosté možnost využít (mimo den příjezdu a odjezdu) malé polední občerstvení (bez nápojů) dle denní nabídky (polévka + např. salát nebo sendvič apod.) v Aperitivo baru Smetánka v hotelu Dům B. Smetany.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci dýchacího ústrojí, nemoci pohybového ústrojí, nemoci nervové, diabetes mellitus, nemoci trávicího ústrojí, nemoci oběhového ústrojí, rekondice po onkologické léčbě.
Léčba: koupele v přírodní minerální vodě, vodoléčbu, různé druhy masáží, inhalace, individuální i skupinová cvičení a rehabilitaci, slatinné obklady, elektroléčbu a další lázeňské a relaxační procedury.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V okolí - sportovní areál, tenisové kurty, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, tenis, in-line brusle, kuželky, bowling; lázeňský park; bohatý kulturní program (divadlo, koncerty, taneční večery), Baťův kanál, ZOO a zámek Lešná.

CENA NEZAHRNUJE

ubytování se se stravou dle výběru, denně pitnou kúru luhačovických minerálních vod.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek 50,- Kč/os./den.

POZNÁMKA

Pobyty kratší než na 7 nocí je možno objednat až 21 dní před nástupem.

Recepce: Dům B. Smetany (400 m), restaurace: Společenský dům (500 m).

Ubytování domácích mazlíčků není povoleno.

Parkování je možné za poplatek – v lázeňském areálu (cca 200 m), lázeňské garáže (cca 100 m)

Možnost využití přepravy zavazadel a klientů z nádraží do hotelu lázeňským mikrobusem ve stanovených časech za poplatek (doporučujeme ověřit předem dostupnost této služby na konkrétní termín a čas).

Změna procedury je možná u léčebných pobytů v případě zhoršení zdravotního stavu či nesnášenlivosti předepsané procedury lékařem. Tato provedená změna lékařem je možná zdarma. Za každou jinou záměnu již načasované procedury platí klient na místě poplatek, ten činí 100 Kč za každou změnu.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Prodloužený víkend (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x přírodní uhličitá koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x perličková koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x částečná masáž éterickým olejem (15 min.)), pitná kúra.
Záměna procedur není možná.
Nástup na pobyt Čt


Cena pobytu Relax na pár dní (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, procedury (1x přírodní uhličitá koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x perličková koupel s přísadou (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x masáž éterickým olejem (15 min.), 1x Dry Jet - přístrojová masáž nové generace (20 min.)), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod.
Záměna procedur není možná.
Pobyt od Ne do Čt.
V roce 2022 možno na 2-5 nocí


Cena pobytu Lázeňská dovolená (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 5x proceduru dle vlastního výběru (3x velká a 2x malá procedura), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí.
TIP: doporučujeme výběr procedur při objednání zájezdu, při výběru až na místě může dojít k omezení výběru procedur z kapacitních důvodů.


Cena pobytu Aktivní dovolená (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 2× aktivní relaxaci (30 min., tréning relaxačních technik ke snížení stresu a navození lepší nálady), 1× luhačovickou vzduchoplavbu ve Slunečních lázních (30 min.), 1× procházku okolím Luhačovic s průvodcem cestovní agentury Luhanka (možnost zapůjčení holí pro nordic walking, cca 2,5 hod.), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod.
OTEVÍRÁNÍ PRAMENŮ | 10. – 12. 5. 2024
Zažijte jedinečnou atmosféru symbolického zahájení lázeňské sezóny při Otevírání pramenů!
Víkendový festival plný tance a hudby, doplněný tradičním jarmarkem vrcholí nedělním svěcením luhačovických minerálních pramenů.


Cena pobytu Silvestrovský pobyt (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze Silvestrovský raut při Galavečeru), 1x lahev 0,75 l vína při příjezdu na pokoji, 1x předpis lázeňských procedur lékařem, procedury (1x přírodní uhličitá koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x perličková koupel s přísadou (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x masáž klasická částečná (20 min.), 3x inhalace přírodní minerální vody individuální (15 min.) pro regeneraci dýchacích cest), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, Silvestrovský GALAVEČER ve Společenském domě (welcome drink, večeře formou rautu s neomezenou konzumací vybraných teplých, studených i sladkých lahůdek, zábavný silvestrovský program).
BONUS: dřívější check-in (ubytování od 11.00 hodin), ubytování v 1lůžkovém pokoji BEZ PŘÍPLATKU.
Na inhalace dochází klienti do inhalatoria.


Cena pobytu Tradiční luhačovická kúra (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 1x vstupní lékařské vyšetření vč. sestavení individuálního léčebného programu, 18x lázeňskou proceduru (4x velká procedura, 2x individuální rehabilitace, 12x malá procedura), 2x oxygenoterapii (30 min.), denně pitnou kúru luhačovických minerálních vod, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí.
Některé procedury mohou být poskytovány v Lázeňské poliklinice.
Nástup není možný v Pá. a So., doporučený nástup Ne.


Cena pobytu Týden pro zdraví (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 1x konzultaci s lékařem a předpis procedur, 12x lázeňskou proceduru (6x velká a 6x malá), 2x inhalace přírodní minerální vody (individuální, 15 min.), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí.
Některé procedury mohou být poskytovány v Lázeňské poliklinice.
Nástup není možný v Pá. a So., doporučený nástup Ne.


Rekreační pobyt = hotelové ubytování se snídaní, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod. Nástup není možný v Pá a So.


Cena pobytu Lázně na zkoušku (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x přírodní uhličitá koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x hydromasážní koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x masáž éterickým olejem pro ni NEBO 1x masáž klasická pro něj (15 min.), 1x teplý obklad zad (15 min.), 3x inhalace přírodní minerální vody (individuální, 15 min.), VINCENTKA dárkový balíček, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod.
Některé procedury mohou být poskytovány v Lázeňské poliklinice.
Nástup není možný v Pá. a So., doporučený nástup Ne.


Cena pobytu Víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x relaxační koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x masáž klasická částečná (15 min.)), pitná kúra.
Záměna procedur není možná.
Nástup na pobyt Čt, Pá


Cena pobytu Pobyt bez procedur (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, welcome drink, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod.


Cena pobytu Senior program (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 1x předpis procedur lékařem, 9x lázeňské procedury (vzorový program: 1x přírodní uhličitá koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x perličková koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 2x částečná masáž klasická (15 min.), 2x parafínový obklad zad (2 místa, 20 min.), 3x inhalace přírodní minerální vody (individuální, 15 min.)), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí.
Některé procedury mohou být poskytovány v Lázeňské poliklinice.
Nástup není možný v Pá. a So., doporučený nástup Ne.


Cena pobytu Relaxační pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x přírodní uhličitá koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x perličková koupel s přísadou (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x automatická podvodní masáž (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x klasická masáž částečná (15 min.), 1x masáž éterickým olejem (15 min.), 1x rašelinový obklad zad (15 min.), 1x Dry Jet - přístrojová masáž nové generace (20 min.)), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí.
Záměna procedur není možná.


Cena pobytu Top pro každý věk (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x přírodní uhličitá koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x perličková koupel s přísadou (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x klasická masáž částečná (15 min.), 1x masáž éterickým olejem (15 min.), 1x rašelinový obklad zad (15 min.), 3x inhalace přírodní minerální vody individuální (15 min,)), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí.
Záměna procedur není možná.


Cena pobytu Zdravá záda (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, procedury (2x přírodní uhličitá koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x automatická podvodní masáž (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x Breussova masáž páteře (30 min.), 1x masáž klasická částečná (15 min.), 1x masáž éterickým olejem (15 min.), 2x rašelinový obklad zad (15 min.), 2x cvičení na nápravu svalových dysbalancí skupinové (30 min.), 2x parafínový obklad zad (20 min.), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí.
Záměna procedur není možná.


Turistický region Východní Morava pokrývá kompletně území Zlínského kraje. Patří k nejpozoruhodnějším v České republice, přičemž jeho jedinečnost pramení ze spojení čtyř turistických oblastí – Valašska, Kroměřížska, Slovácka, Zlínska a Luhačovicka.

Každá oblast vychází ze své originální identity, která je nezaměnitelná a která nabízí nepřebernou paletu rozmanitých zážitků, bohatství lidových tradic a přírodních krás. Sami zjistíte, že kraj oplývá kouzlem rozmanitosti.

Místní lidová kultura a tradice jsou jedinečné, stejně tak je specifická gastronomie. Takové bohatství krojů, lidových zvyků, slavností, hudby nikde v ČR nenajdete.

Celoročně se zde koná řada folklorních, sportovních, turistických či gastronomických akcí. Pro odpočinek ve vyhlášených lázeňských místech či aktivní dovolenou je region přímo předurčen. Stejně tak budou spokojeni milovníci historie či krásných zahrad.

LÁZNĚ LUHAČOVICE
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně v České republice a nejoblíbenější lázně na Moravě. Poskytují své léčebné služby v balneoprovozech léčebných a ubytovacích zařízení. Procedury mohou být vodoléčebné, elektroléčebné, inhalace, obklady či nabízí několik metod masáží. Jsou specialistou na léčbu onemocnění dýchacích cest a nejznámější léčebným pramenem je Vincentka.

Lázeňské město okouzlí své návštěvníky lidovou architekturou a nedaleko přítomnou nedotčenou panenskou přírodou chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Lázeňští hosté mohou využít rozmanitost sportovního a kulturního vyžití.

ZLÍN
Krajské město Zlín leží ve východní části Moravy, na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Svou polohou zasahuje do tří národopisných oblastí – Valašska, Hané a Slovácka. Svým charakterem má však nejblíže k Valašsku. Město se rozprostírá v údolí, kterým protéká po celé jeho délce řeka Dřevnice. V první polovině dvacátého století jej proslavil zakladatel obuvnických závodů – Tomáš Baťa. Unikátní je místní funkcionalistická architektura, která nemá jinde v republice, ale ani ve světě obdoby. Ve městě můžete navštívit Muzeum jihovýchodní Moravy, Památník Tomáše Bati nebo vyhlášený Baťův mrakodrap.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení