Luhačovice - Dům Bedřicha Smetany

od 1 480
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen5min
Bezbariérové ubytování
Novinka
Rezervace bez rizika
Termální pramen: 5 min
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • impozantní budova postavená v secesním stylu
  • před hotelem se nachází krásná Bruselská fontána
  • vysoký standard ubytování v pokojích se stylovými interiéry
  • komfortní lázeňský hotel pro léčbu i dovolenou

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázeňský hotel DŮM BEDŘICHA SMETANY se nachází v klidném lázeňském centru. Celá budova je postavena v secesním stylu a před hotelem se nachází Bruselská fontána. Lázeňské město má výbornou polohu nedaleko malebné krajiny chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.

Dům Bedřicha Smetany sloužil jako důležitá součást televizního seriálu z roku 2017 Četníci z Luhačovic. Tvůrci ho přejmenovali na fiktivní hotel Popper.

1. Secesní budova hotelu v centru lázní Luhačovice: "Objevte kouzlo historie s moderním komfortem v srdci Luhačovic. Dům Bedřicha Smetany je váš únik do éry elegance, kde se každý den probouzíte do pohádkové atmosféry slavné secesní architektury."

2. Vysoký standard ubytování ve stylových interiérech: "Užijte si luxusní ubytování, kde každý detail odráží bohatou historii a současně splňuje nejnáročnější očekávání. Naše stylové pokoje jsou vaším osobním oázou klidu a pohodlí."

3. Bezbariérový vstup a výtah, upravené pokoje pro handicapované hosty: "V Důmu Bedřicha Smetany vítáme každého. Naše bezbariérové zařízení a speciálně upravené pokoje zajišťují, že všichni hosté, bez ohledu na fyzické omezení, mohou plně vychutnat všechny naše služby."

4. Široký sortiment jídel domácí i mezinárodní kuchyně, dietní a vegetariánské možnosti: "Chutě, které osloví každého. Naše hotelová restaurace je mistrovským šéfkuchařem, který připravuje gurmánské zážitky s domácími i mezinárodními chutěmi, a to včetně zdravých dietních a vegetariánských možností."

5. Léčebné procedury v nedalekých lázeňských zařízeních: "Obnovte své tělo i ducha s našimi vybranými léčebnými procedurami. Všechny lázeňské služby jsou v pohodlné pěší dostupnosti, takže můžete snadno dosáhnout harmonie a wellness, které si zasloužíte."

6. Denní bar s letní terasou: "Odpočiňte si a relaxujte v našem denním baru s letní terasou, kde vás čeká osvěžující drink v příjemném prostředí s výhledem na okolní parkovou zeleň."

7. Pobyt bez domácích zvířat: "Vychutnejte si klid a čistotu našich prostor bez obav z alergií nebo nepříjemností, které mohou způsobit domácí mazlíčci. U nás najdete oázu klidu pro bezstarostný odpočinek."

POLOHA

Hotel DŮM BEDŘICHA SMETANY se nachází v klidném lázeňském centru města Luhačovice 91 metrů od léčebného pramene Vincentky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, směnárna, výtah, internetový koutek, snack bar, Wi-Fi (zdarma), procedury v ostatních lázeňských zařízeních, parkování za poplatek.

VYBAVENÍ POKOJŮ

KOMFORT A, jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj s výhledem do parku, koupelna (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar.
KOMFORT B, jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj s výhledem do lesa, koupelna (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar.
KOMFORT A PLUS, jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj s balkónem, koupelna (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar.
KOMFORT B PLUS, jednolůžkový pokoj s balkónem, koupelna (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar.
APARTMÁ, čtyřlůžkové apartmá s balkonem, 3 oddělené místnosti – salonek s jídelním stolem a TV, 2 ložnice s manželskou postelí a TV, koupelna (sprcha, WC, fén, župany), Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, trezor.
STANDARD A, jednolůžkový pokoj, koupelna (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar. Pokoje tohoto typu jsou určené pouze pro pacienty zdravotních pojišťoven (s příplatkem).

STRAVOVÁNÍ

snídaně přímo v hotelu, obědy a večeře se podávají ve Společenském domě (150 m).
Snídaně, obědy a večeře mají formu bufetu. Dle denní nabídky jsou 2 polévky k obědu či 2 předkrmy k večeři. Obědy a večeře lze vybírat z nabídky 4 hlavních jídel včetně přílohy (jedno jídlo je vždy bezmasé), 2 zeleninových salátů a čerstvé zeleniny. Součástí obědu a večeře je dezert, ovoce či kompot.
U pobytů v délce 7 nocí a více v rámci ceny polopenze mají hosté možnost využít (mimo den příjezdu a odjezdu) malé polední občerstvení (bez nápojů) dle denní nabídky (polévka + např. salát nebo sendvič apod.) v Aperitivo baru Smetánka v hotelu Dům B. Smetany.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci dýchacího ústrojí, nemoci pohybového ústrojí, nemoci nervové, diabetes mellitus, nemoci trávicího ústrojí, nemoci oběhového ústrojí, rekondice po onkologické léčbě.
Léčba: přírodní uhličité koupele, lázeňské procedury, možnost léčby v hotelu Palace.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport a volný čas: v okolí – značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, tenis, squash, in-line brusle, kuželky, bowling; bohatý kulturní program (divadlo, koncerty, taneční večery), Baťův kanál, ZOO Lešná.

Přímo v Luhačovicích se nachází Luhačovická kolonáda, zámek, dům Bedřicha Smetany, nebo areál lázní.

V blízkosti se nachází také město Zlín, které je proslulé především díky Antonína Bati, který zde nechal postavit například známý Baťův mrakodrap. Ve Zlíně se nachází také zlínský zámek nebo dům umění, který se také nazývá Památník Tomáše Bati.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (30 Kč/os./den do 31. 12. 2022, 50 Kč/os./den od 01. 01. 2023).

POZNÁMKA

Pobyty kratší než na 7 nocí je možno objednat až 21 dní před nástupem.

Změna procedury je možná u léčebných pobytů v případě zhoršení zdravotního stavu či nesnášenlivosti předepsané procedury lékařem. Tato provedená změna lékařem je možná zdarma. Za každou jinou záměnu již načasované procedury platí klient na místě poplatek, ten činí 100 Kč za každou změnu.

V celém objektu se NESMÍ KOUŘIT.

Domácí mazlíčci nejsou na hotelu povoleni.

Parkování: za poplatek – v lázeňském areálu (cca 150 m), lázeňské garáže (cca 350 m).


Pobytové balíčky


Cena pobytu Prodloužený víkend (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x přírodní uhličitá koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x perličková koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x částečná masáž éterickým olejem (15 min.)), pitná kúra.
Záměna procedur není možná.
Nástup na pobyt Čt


Cena pobytu Relax na pár dní (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, procedury (1x přírodní uhličitá koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x perličková koupel s přísadou (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x masáž éterickým olejem (15 min.), 1x Dry Jet - přístrojová masáž nové generace (20 min.)), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod.
Záměna procedur není možná.
Pobyt od Ne do Čt.
V roce 2022 možno na 2-5 nocí


Cena pobytu Lázeňská dovolená (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 5x proceduru dle vlastního výběru (3x velká a 2x malá procedura), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí.
TIP: doporučujeme výběr procedur při objednání zájezdu, při výběru až na místě může dojít k omezení výběru procedur z kapacitních důvodů.


Cena pobytu Rehabilitace po Covidu-19 (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 1x předpis procedur, procedury (doporučeno: 2x přírodní uhličitá koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal po koupeli), 5x inhalace přírodní minerální vodou (individuální), 5x oxygenoterapie (30 min.), 1x klasická masáž zad (15 min.), 1x rašelinový obklad hrudní páteře (15 min.)), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí.


Cena pobytu Silvestrovský pobyt (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze Silvestrovský raut při Galavečeru), 1x lahev 0,75 l vína při příjezdu na pokoji, 1x předpis lázeňských procedur lékařem, procedury (1x přírodní uhličitá koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x perličková koupel s přísadou (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x masáž klasická částečná (20 min.), 3x inhalace přírodní minerální vody individuální (15 min.) pro regeneraci dýchacích cest), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, Silvestrovský GALAVEČER ve Společenském domě (welcome drink, večeře formou rautu s neomezenou konzumací vybraných teplých, studených i sladkých lahůdek, zábavný silvestrovský program).
BONUS: dřívější check-in (ubytování od 11.00 hodin), ubytování v 1lůžkovém pokoji BEZ PŘÍPLATKU.
Na inhalace dochází klienti do inhalatoria.


Cena pobytu Tradiční luhačovická kúra (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 1x vstupní lékařské vyšetření vč. sestavení individuálního léčebného programu, 18x lázeňskou proceduru (4x velká procedura, 2x individuální rehabilitace, 12x malá procedura), 2x oxygenoterapii (30 min.), denně pitnou kúru luhačovických minerálních vod, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí.
Některé procedury mohou být poskytovány v Lázeňské poliklinice.
Nástup není možný v Pá. a So., doporučený nástup Ne.


Cena pobytu Týden pro zdraví (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 1x konzultaci s lékařem a předpis procedur, 12x lázeňskou proceduru (6x velká a 6x malá), 2x inhalace přírodní minerální vody (individuální, 15 min.), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí.
Některé procedury mohou být poskytovány v Lázeňské poliklinice.
Nástup není možný v Pá. a So., doporučený nástup Ne.


Rekreační pobyt = hotelové ubytování se snídaní, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod.


Cena pobytu Lázně na zkoušku (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x přírodní uhličitá koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x hydromasážní koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x masáž éterickým olejem pro ni NEBO 1x masáž klasická pro něj (15 min.), 1x teplý obklad zad (15 min.), 3x inhalace přírodní minerální vody (individuální, 15 min.), VINCENTKA dárkový balíček, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod.
Některé procedury mohou být poskytovány v Lázeňské poliklinice.
Nástup není možný v Pá. a So., doporučený nástup Ne.


Cena pobytu Víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x relaxační koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x masáž klasická částečná (15 min.)), pitná kúra.
Záměna procedur není možná.
Nástup na pobyt Čt, Pá


Cena pobytu Regenerační pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x přírodní uhličitá koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 5x inhalace přírodní minerální vody individuální (15 min.), 2x oxygenoterapie 30 min.)), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí.
Záměna procedur není možná.
BONUS: Při prodloužení pobytu na 14 dní sleva (za cenu 13 nocí), při prodloužení pobytu na 21 nocí sleva (za cenu 18 nocí). Na další dokoupené procedury sleva 20 %.
Některé procedury mohou být poskytovány v Lázeňské poliklinice.


Cena pobytu Pobyt pro seniory (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 1x předpis procedur lékařem, 9x lázeňské procedury (vzorový program: 1x přírodní uhličitá koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x perličková koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 2x částečná masáž klasická (15 min.), 2x parafínový obklad zad (2 místa, 20 min.), 3x inhalace přírodní minerální vody (individuální, 15 min.)), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí.
Některé procedury mohou být poskytovány v Lázeňské poliklinice.
Nástup není možný v Pá. a So., doporučený nástup Ne.


Cena pobytu Relaxační pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x přírodní uhličitá koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x perličková koupel s přísadou (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x automatická podvodní masáž (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x klasická masáž částečná (15 min.), 1x masáž éterickým olejem (15 min.), 1x rašelinový obklad zad (15 min.), 1x Dry Jet - přístrojová masáž nové generace (20 min.)), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí.
Záměna procedur není možná.


Cena pobytu Top pro každý věk (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x přírodní uhličitá koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x perličková koupel s přísadou (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x klasická masáž částečná (15 min.), 1x masáž éterickým olejem (15 min.), 1x rašelinový obklad zad (15 min.), 3x inhalace přírodní minerální vody individuální (15 min,)), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí.
Záměna procedur není možná.


Cena pobytu Zdravá záda (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, procedury (2x přírodní uhličitá koupel (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x automatická podvodní masáž (15 min. + 15 min. suchý zábal), 1x Breussova masáž páteře (30 min.), 1x masáž klasická částečná (15 min.), 1x masáž éterickým olejem (15 min.), 2x rašelinový obklad zad (15 min.), 2x cvičení na nápravu svalových dysbalancí skupinové (30 min.), 2x parafínový obklad zad (20 min.), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí.
Záměna procedur není možná.


Turistický region Východní Morava pokrývá kompletně území Zlínského kraje. Patří k nejpozoruhodnějším v České republice, přičemž jeho jedinečnost pramení ze spojení čtyř turistických oblastí – Valašska, Kroměřížska, Slovácka, Zlínska a Luhačovicka.

Každá oblast vychází ze své originální identity, která je nezaměnitelná a která nabízí nepřebernou paletu rozmanitých zážitků, bohatství lidových tradic a přírodních krás. Sami zjistíte, že kraj oplývá kouzlem rozmanitosti.

Místní lidová kultura a tradice jsou jedinečné, stejně tak je specifická gastronomie. Takové bohatství krojů, lidových zvyků, slavností, hudby nikde v ČR nenajdete.

Celoročně se zde koná řada folklorních, sportovních, turistických či gastronomických akcí. Pro odpočinek ve vyhlášených lázeňských místech či aktivní dovolenou je region přímo předurčen. Stejně tak budou spokojeni milovníci historie či krásných zahrad.

LÁZNĚ LUHAČOVICE
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně v České republice a nejoblíbenější lázně na Moravě. Poskytují své léčebné služby v balneoprovozech léčebných a ubytovacích zařízení. Procedury mohou být vodoléčebné, elektroléčebné, inhalace, obklady či nabízí několik metod masáží. Jsou specialistou na léčbu onemocnění dýchacích cest a nejznámější léčebným pramenem je Vincentka.

Lázeňské město okouzlí své návštěvníky lidovou architekturou a nedaleko přítomnou nedotčenou panenskou přírodou chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Lázeňští hosté mohou využít rozmanitost sportovního a kulturního vyžití.

ZLÍN
Krajské město Zlín leží ve východní části Moravy, na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Svou polohou zasahuje do tří národopisných oblastí – Valašska, Hané a Slovácka. Svým charakterem má však nejblíže k Valašsku. Město se rozprostírá v údolí, kterým protéká po celé jeho délce řeka Dřevnice. V první polovině dvacátého století jej proslavil zakladatel obuvnických závodů – Tomáš Baťa. Unikátní je místní funkcionalistická architektura, která nemá jinde v republice, ale ani ve světě obdoby. Ve městě můžete navštívit Muzeum jihovýchodní Moravy, Památník Tomáše Bati nebo vyhlášený Baťův mrakodrap.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení