Luhačovice - Alexandria Spa a Wellness hotel

od 2 985
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramenmin
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Novinka
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Termální pramen:  min
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • nejoblíbenější hotel ve Zlínském kraji
  • luxusní wellness, které je největší ve městě
  • Adult only hotel - děti až od 12 let
  • výhodné týdenní pobyty přímo v centru Luhačovic
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

Mimořádná BONUSOVÁ letní nabídka pro hosty (kromě rekreačního pobytu):
- polední občerstvení dle denní nabídky ve Francouzské restauraci denně vč. dne příjezdu 11.30 – 14.00 hod.
- volný vstup do wellness centra – v den příjezdu od 11:00 hod. (pozor! ubytování až od 14:00 hod.) a v den odjezdu do 14:00 hod. (pokoj je nutné opustit do 10:00 hod.)
- saunové ceremoniály každou středu a pátek
- zdravé občerstvení dle denní nabídky ve wellness centru (ovoce a voda)
- cvičení s trenérem ve fitness centru každé pondělí a pátek (60 min.)
- ranní jóga na letní terase nebo ve fitness centru každé pondělí a sobotu (60 min.)
Pokoje vyšší kategorie: Lux K, Lux Plus K a Apartmá K mají navíc: volný vstup do venkovních whirlpoolů + free fitness bar (voda, káva, čaj, ovoce, aperittivo moment od 15.00 do 17.00 hod.)

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Luxusní wellness hotel, který nabízí jedinečné wellness a spa služby, jako nikdo jiný v Luhačovicích. Má dvě propojené budovy, jedna je postavená v prvorepublikovém stylu a druhá v moderním s přepychovým wellness na střešní terase. Hotel také nabízí výjimečnou zážitkovou gastronomii.

POLOHA

nachází se v samém srdci lázeňského města Luhačovice, pouhých 10 minut chůze od lázeňské kolonády.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce v hlavní (historické) budově, restaurace, lobby bar, noční klub, letní terasa, výtah, směnárna, internetový koutek, Wi-Fi, luxusní lázeňské centrum (bazén 16x8 m s masážními tryskami a protiproudy, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívací lavice, odpočinkové zóny), venkovní vířivky na střešní terase (pokoje vyšší kategorie vstup zdarma, jinak za poplatek), wellness procedury (za poplatek)), fitness, akceptace karet, parkování v krytém parkovišti nebo lázeňských garážích (na objednání, za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Superior, v nové budově, orientace k silnici, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén, župan, pantofle), TV, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi.

2lůžkové pokoje Superior K, v původní budově, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, pantofle), TV, telefon, trezor, minibar, klimatizace, Wi-Fi.

1 a 2lůžkové pokoje LUX K, jsou prostornější, v původní budově nebo původní části nové budovy, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén, župan, pantofle), TV, telefon, trezor, minibar, klimatizace, balkón, Wi-Fi.*

2 lůžkové pokoje LUX Plus K, jsou prostornější, v čelní části nové budovy (6. patro), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, pantofle), TV, telefon, trezor, minibar, klimatizace, terasa, Wi-Fi.*

4lůžkové pokoje LUX Plus K, v nové budově 6. patro, dva 2lůžkové pokoje, jedno vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén, župan, pantofle), 2x TV, telefon, trezor, minibar, kávovar Nespresso, klimatizace, velká terasa u jednoho pokoje, Wi-Fi. Jeden pokoj čelní strana budovy, druhý do zadního traktu.*

2lůžkové apartmá K, v čelní části původní budovy, ložnice a obývací pokoj, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén, župan, pantofle), TV, telefon, trezor, minibar, kávovar Nespresso, klimatizace, velká terasa, Wi-Fi.*

*Pokoje vyšší kategorie (Lux K, Lux Plus K a Apartmá K) mají volný vstup do venkovních whirlpoolů + free fitness bar (voda, káva, čaj, ovoce, aperittivo moment od 15.00 do 17.00 hod.) - ceny na vyžádání.

STRAVOVÁNÍ

rekreační pobyt snídaně (bufet), ostatní pobyty polopenze (snídaně, večeře bufet), možnost bezlepkové stravy (nutno nahlásit předem), dietní stravování není poskytováno. Možnost dokoupení obědů ce Francouyské restauraci nebo v Lobby baru. Dleš místa podávání obědů si host vybírá z poledního menu nebo jídelního lístku. Při objednání plné penze host platí zálohu na obědy, která musí být vždy vyčerpána. Konzumaci nad rámec finanční zálohy platí host na místě.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci dýchacího ústrojí, nemoci pohybového ústrojí, nemoci nervové, diabetes mellitus, nemoci trávicího ústrojí, nemoci oběhového ústrojí, rekondice po onkologické léčbě.
Léčba: přírodní uhličité koupele, lázeňské procedury, možnost léčby v hotelu Palace.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport a volný čas: v okolí – značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, tenis, squash, in-line brusle, kuželky, bowling; bohatý kulturní program (divadlo, koncerty, taneční večery), Baťův kanál, ZOO Lešná.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek 50,- Kč/os./den.

POZNÁMKA

Hotel je vhodný pro dospělé, děti se v hotelu mohou ubytovat od 12 let.

V hotelu není možný pobyt domácích mazlíčků. Hotel ale nabízí hlídání psů prostřednictvím svého partnera. Klient dohodne službu přímo s partnerem. Kontakt na partnera: www.hlidanipsu.cz, tel.: (+420) 730 116 946.

Stále platí, že s ohledem na léčené indikace není povolen pobyt se žádným zvířetem.

Léčebné procedury probíhají v hotelu Palace

Pokud klient z jakýchkoli důvodů nevyužije sjednané a zaplacené služby (předčasně ukončí pobyt, nevyčerpá některou ze zaplacených služeb), nemá nárok na poskytnutí finanční náhrady ani jinou formu kompenzace.
Změna procedury je možná u léčebných pobytů v případě zhoršení zdravotního stavu či nesnášenlivosti předepsané procedury lékařem. Tato provedená změna lékařem je možná zdarma. Za každou jinou záměnu již načasované procedury platí klient na místě poplatek, ten činí 100 Kč za každou změnu.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), malé polední občerstvení dle denní nabídky ve Francouzské restauraci (denně vč. dne příjezdu 11.30 – 14.00 hod.), volný vstup do wellness centra v den příjezdu od 11:00 hod. (ubytování až od 14:00 hod.) a v den odjezdu do 14:00 hod. (pokoj je nutné opustit do 10:00 hod.) včetně saun a saunových ceremoniálů (každou středu a pátek), zdravé občerstvení dle denní nabídky ve wellness centru (ovoce a voda), cvičení s trenérem ve fitness centru každé pondělí a pátek (60 min.), ranní jóga na letní terase nebo ve fitness centru každé pondělí a sobotu (60 min.), volný vstup do fitness centra, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, Wi-Fi.


Cena pobytu Relax & wellness (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, polední občerstvení dle denní nabídky ve Francouzské restauraci (denně vč. dne příjezdu 11.30 – 14.00 hod.), procedury (1x přírodní uhličitá koupel (15 min.), 1x hydromasážní rituál - koupel s barevnou terapií a jemnou aromaterapeutickou mlhou (20 min.), 1x uvolňující masáž (30 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.)), volný vstup do wellness centra v den příjezdu od 11:00 hod. (ubytování až od 14:00 hod.) a v den odjezdu do 14:00 hod. (pokoj je nutné opustit do 10:00 hod.) včetně saun a saunových ceremoniálů (každou středu a pátek), zdravé občerstvení dle denní nabídky ve wellness centru (ovoce a voda), cvičení s trenérem ve fitness centru každé pondělí a pátek (60 min.), ranní jóga na letní terase nebo ve fitness centru každé pondělí a sobotu (60 min.), volný vstup do fitness centra, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, Wi-Fi.
Všechny lázeňské procedury vč. lékařského vyšetření jsou poskytovány v hotelu Palace.
Záměna procedur není možná.
Nástup na pobyt: Ne, Po.
Pobyt Relax & wellness je na vyžádání i na 2, 3 nebo 5 nocí.


Cena pobytu Wellness dovolená (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, polední občerstvení dle denní nabídky ve Francouzské restauraci (denně vč. dne příjezdu 11.30 – 14.00 hod.), 5x wellness proceduru dle vlastního výběru (max. 30 min.), volný vstup do wellness centra v den příjezdu od 11:00 hod. (ubytování až od 14:00 hod.) a v den odjezdu do 14:00 hod. (pokoj je nutné opustit do 10:00 hod.) včetně saun a saunových ceremoniálů (každou středu a pátek), zdravé občerstvení dle denní nabídky ve wellness centru (ovoce a voda), cvičení s trenérem ve fitness centru každé pondělí a pátek (60 min.), ranní jóga na letní terase nebo ve fitness centru každé pondělí a sobotu (60 min.), volný vstup do fitness centra, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod.
TIP: doporučujeme výběr procedur při objednání zájezdu, při výběru až na místě může dojít k omezení výběru procedur z kapacitních důvodů.


Cena pobytu Silvestrovský wellness (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 5x snídaně formou bufetu, 1x novoroční brunch, 4x večeře formou bufetu, 1x slavnostní večeře při svíčkách ve Francouzské restauraci, 1x room service (láhev sektu, ovoce a čokoládové pralinky), 1x welcome drink a sváteční občerstvení při příjezdu, 4x polední občerstvení formou bufetu (11:30 - 14:00 hod.) - mimo den příjezdu a odjezdu, nápoje* k polednímu občerstvení, večeři (formou bufetu i slavnostní) a po celou dobu novoročního brunche, Wellness balíček: 1x koupel v přírodní minerální vodě (15 min.) pro pány nebo 1x perličková koupel s vonnou přísadou pro dámy (15 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 2x masáž (30 min.) nebo 1x masáž (60 min.) dle vlastního výběru**, volný vstup do wellness centra – bazén, whirlpool, Kneippův chodník, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny; v den příjezdu od 13.00 hod. (pokoj od 13.00 hod.), v den odjezdu do 11.00 hod. (pokoj do 11.00 hod.), zdravé občerstvení dle denní nabídky ve wellness centru (ovoce a voda), volný vstup do saunového světa – laconium, parní, bylinková a solná lázeň, finská sauna, ochlazovací sprchy, ledová studna, 2x saunový ceremoniál s peelingem, volný vstup do venkovních whirlpoolů + free fitness bar (voda, káva, čaj, ovoce, aperittivo moment od 15.00 do 17.00 hod.), volný vstup do fitness centra, 1x cvičení s trenérem ve fitness centru (60 min.), 2x ranní jóga (60 min.), zapůjčení županu, hotelové pantofle, kávový a čajový servis na pokoji, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod (check-in od 11:00; check-out do 12:00)
SILVESTROVSKÝ GALAVEČER v hotelu Alexandria (welcome drink, silvestrovský raut s neomezenou
konzumací vybraných teplých, studených i sladkých pokrmů, živá hudba k tanci i poslechu, zábavný silvestrovský program)
** k výběru 2x masáž 30 min. nebo 1x masáž 60 min. (uveďte prosím při objednání pobytu) z následující nabídky: masáž Alexandria (30 min.), masáž zad vonným BIO olejem (30 min.), masáž teplými lávovými kameny (30 min.), masáž obličeje a dekoltu olejem s vůní růže a vanilky (30 min.), masáž hlavy antistresová (30 min.), masáž Alexandria (60 min.), masáž celotělová vonným BIO olejem (60 min.), masáž teplými lávovými kameny (60 min.), masáž vzácným BIO olejem z lístků růží (masáž obličeje, dekoltu a zad, 60 min.)
Pokud si masáž nevyberete při objednání pobytu, připravíme pro vás 1× masáž zad vonným BIO olejem (30 min.) a 1× masáž obličeje a dekoltu olejem s vůní růže a vanilky (30 min.) pro ni nebo 1× masáž Alexandria (30 min.) pro něj
* nápoje k polednímu občerstvení, večeři a po celou dobu novoročního brunche: Purezza voda, minerální voda, Coca-Cola,
Fanta, Tonic, Granini, Pilsner Urquell, Birell nealkoholické pivo, moravské víno. Nápoje v ceně pobytu se nevztahují na
silvestrovský galavečer, konzumaci ve Francouzské restauraci (s výjimkou slavnostní večeře při svíčkách), v hotelovém klubu, lobby a wellness baru.


Cena pobytu Prodloužený wellness víkend (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, polední občerstvení dle denní nabídky ve Francouzské restauraci (denně vč. dne příjezdu 11.30 – 14.00 hod.), procedury (1x relaxační koupel (15 min.), 1x uvolňující masáž (25 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.)), volný vstup do wellness centra v den příjezdu od 11:00 hod. (ubytování až od 14:00 hod.) a v den odjezdu do 14:00 hod. (pokoj je nutné opustit do 10:00 hod.) včetně saun a saunových ceremoniálů (každou středu a pátek), zdravé občerstvení dle denní nabídky ve wellness centru (ovoce a voda), cvičení s trenérem ve fitness centru každé pondělí a pátek (60 min.), ranní jóga na letní terase nebo ve fitness centru každé pondělí a sobotu (60 min.), volný vstup do fitness centra, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, Wi-Fi.
Všechny lázeňské procedury vč. lékařského vyšetření jsou poskytovány v hotelu Palace.
Záměna procedur není možná.


Cena pobytu Tradiční luhačovická kúra & wellness (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, polední občerstvení dle denní nabídky ve Francouzské restauraci (denně vč. dne příjezdu 11.30 – 14.00 hod.), 1x vstupní lékařské vyšetření vč. sestavení individuálního léčebného programu, 21x lázeňská procedura (6x velká procedura, 2x individuální rehabilitace, 2x skupinová fyzioterapie, 6x malá procedura, 5x inhalace přírodní minerální vody), volný vstup do wellness centra v den příjezdu od 11:00 hod. (ubytování až od 14:00 hod.) a v den odjezdu do 14:00 hod. (pokoj je nutné opustit do 10:00 hod.) včetně saun a saunových ceremoniálů (každou středu a pátek), zdravé občerstvení dle denní nabídky ve wellness centru (ovoce a voda), cvičení s trenérem ve fitness centru každé pondělí a pátek (60 min.), ranní jóga na letní terase nebo ve fitness centru každé pondělí a sobotu (60 min.), volný vstup do fitness centra, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod. Možnost bezplatné konzultace s lékařem v průběhu pobytu v případě zhoršení zdravotního stavu či nesnášenlivosti předepsané procedury, Wi-Fi.
Všechny lázeňské procedury vč. lékařského vyšetření jsou poskytovány v hotelu Palace.
Nástup není možný v Pá. a So., doporučený nástup Ne.
BONUS od května 2024 prohlídka nové expozice ve Slunečních lázních


Cena pobytu Wellness týden exkluziv (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní večeře ve Francouzské restauraci - 3chodové menu s vinným párováním), 6x nápoj k večeři (nealko nebo 0,3l piva nebo 0,2l vína), polední občerstvení dle denní nabídky ve Francouzské restauraci (denně vč. dne příjezdu 11.30 – 14.00 hod.), 1x lahev prosecca (0,75l) a ovoce na pokoji v den příjezdu, procedury (1x přírodní uhličitá koupel (15 min.), 1x masáž lávovými kameny (30 min.) NEBO 1x letní relaxační masáž (30 min. červenec, srpen), 1x masáž obličeje a dekoltu olejem z květů magnolie pro ni (30 min.) nebo 1x antistresová masáž hlavy pro něj (30 min.), 1x balzám sedmero bylin (30 min., masáž chodidel), 1x hydromasážní rituál (20 min., hydromasážní koupel s barevnou terapií a jemnou aromaterapeutickou mlhou), 1x himalájský rituál (50 min., tělový peeling himalájskou solí, harmonizující masáž zad a šíje)), volný vstup do wellness centra v den příjezdu od 11:00 hod. (ubytování až od 14:00 hod.) a v den odjezdu do 14:00 hod. (pokoj je nutné opustit do 10:00 hod.) včetně saun a saunových ceremoniálů (každou středu a pátek), zdravé občerstvení dle denní nabídky ve wellness centru (ovoce a voda), cvičení s trenérem ve fitness centru každé pondělí a pátek (60 min.), ranní jóga na letní terase nebo ve fitness centru každé pondělí a sobotu (60 min.), volný vstup do fitness centra, denně pitná kúra, Wi-Fi.
Všechny lázeňské procedury vč. lékařského vyšetření jsou poskytovány v hotelu Palace.
Záměna procedur není možná.
Nástup není možný v So. Doporučený nástup Ne.


Cena pobytu Romantika pro dva (3 noci) zahrnuje 3× ubytování s polopenzí formou bufetu ( v rámci polopenze 1× tříchodová romantická večeře ve Francouzské restauraci s vinným párováním), welcome drink, romanticky vyzdobený pokoj, 1× láhev prosecca (0,75 l) a čokoládové uvítání na pokoji v den příjezdu, malé polední občerstvení dle denní nabídky ve Francouzské restauraci každý den včetně dne příjezdu (11.30 – 14.00 hod.), 1× masáž Alexandria (30 min.), 1× wellness pro dva (90 min., parní lázeň, hydromasážní vana, vonná esence do koupele, ochlazovací sprcha, relaxační vodní postel, 1× láhev sektu (0,75 l), variace sýrů), 1× Rasul – orientální parní lázeň pro dva (25 min.)), volný vstup do wellness centra v den příjezdu od 11:00 hod. (ubytování až od 14:00 hod.) a v den odjezdu do 14:00 hod. (pokoj je nutné opustit do 10:00 hod.) včetně saun a saunových ceremoniálů (každou středu a pátek), zdravé občerstvení dle denní nabídky ve wellness centru (ovoce a voda), cvičení s trenérem ve fitness centru každé pondělí a pátek (60 min.), ranní jóga na letní terase nebo ve fitness centru každé pondělí a sobotu (60 min.), volný vstup do fitness centra, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, Wi-Fi.Všechny lázeňské procedury vč. lékařského vyšetření jsou poskytovány v hotelu Palace.
Záměna procedur není možná.
Zvýhodněná cena pobytu při nástupu v Ne, Po a Út. Nástup na pobyt není možný v So.


Cena pobytu Dámská / pánská jízda (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, malé polední občerstvení dle denní nabídky ve Francouzské restauraci (denně vč. dne příjezdu 11.30 – 14.00 hod.), 1x lahev prosecca (0,75 l) pro ni nebo 1x značkový rum pro něj (0,30 l) při příjezdu na pokoji, procedury (1× hydromasážní rituál (20 min., hydromasážní koupel s barevnou terapií a jemnou aromaterapeutickou mlhou) pro ni nebo hydromasážní koupel (20 min.) pro něj), volný vstup do wellness centra v den příjezdu od 11:00 hod. (ubytování až od 14:00 hod.) a v den odjezdu do 14:00 hod. (pokoj je nutné opustit do 10:00 hod.) včetně saun a saunových ceremoniálů (každou středu a pátek), zdravé občerstvení dle denní nabídky ve wellness centru (ovoce a voda), cvičení s trenérem ve fitness centru každé pondělí a pátek (60 min.), ranní jóga na letní terase nebo ve fitness centru každé pondělí a sobotu (60 min.), volný vstup do fitness centra, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, Wi-Fi.
Všechny lázeňské procedury vč. lékařského vyšetření jsou poskytovány v hotelu Palace.
Záměna procedur není možná.
Zvýhodněná cena pobytu s nástupem Ne - Út.


Cena pobytu Víkendový wellness (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, malé polední občerstvení dle denní nabídky ve Francouzské restauraci (denně vč. dne příjezdu 11.30 – 14.00 hod.), 1x uvolňující masáž (30 min.), volný vstup do wellness centra v den příjezdu od 11:00 hod. (ubytování až od 14:00 hod.) a v den odjezdu do 14:00 hod. (pokoj je nutné opustit do 10:00 hod.) včetně saun a saunových ceremoniálů (každou středu a pátek), zdravé občerstvení dle denní nabídky ve wellness centru (ovoce a voda), cvičení s trenérem ve fitness centru každé pondělí a pátek (60 min.), ranní jóga na letní terase nebo ve fitness centru každé pondělí a sobotu (60 min.), volný vstup do fitness centra, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, Wi-Fi.
Všechny lázeňské procedury vč. lékařského vyšetření jsou poskytovány v hotelu Palace.
Záměna procedur není možná.
Nástup na pobyt Pá.


Cena pobytu Medical wellness (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, polední občerstvení dle denní nabídky ve Francouzské restauraci (denně vč. dne příjezdu 11.30 – 14.00 hod.), 1x konzultace s lékařem, 1x základní diagnostiku na bioimpendanční váze, 1x přírodní uhličitou koupel (15 min.), 10x lázeňskou proceduru dle doporučení lékaře (např. přírodní uhličitá koupel, perličková koupel, masáže, parafínové zábaly), NEBO 10x wellness proceduru dle vlastního výběru (max. 30 min.), volný vstup do wellness centra v den příjezdu od 11:00 hod. (ubytování až od 14:00 hod.) a v den odjezdu do 14:00 hod. (pokoj je nutné opustit do 10:00 hod.) včetně saun a saunových ceremoniálů (každou středu a pátek), zdravé občerstvení dle denní nabídky ve wellness centru (ovoce a voda), cvičení s trenérem ve fitness centru každé pondělí a pátek (60 min.), ranní jóga na letní terase nebo ve fitness centru každé pondělí a sobotu (60 min.), volný vstup do fitness centra, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, Wi-Fi.
Nástup není možný v Pá a So
Všechny lázeňské procedury vč. lékařského vyšetření jsou poskytovány v hotelu Palace.
BONUS od května 2024 prohlídka nové expozice ve Slunečních lázních


Cena pobytu Relaxační týden (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, polední občerstvení dle denní nabídky ve Francouzské restauraci (denně vč. dne příjezdu 11.30 – 14.00 hod.), procedury (1× přírodní uhličitá koupel (15 min.), 1× hydromasážní rituál (20 min., hydromasážní koupel s barevnou terapií a jemnou aromaterapeutickou mlhou), 1× masáž Alexandria (60 min.), 1× medový rituál (50 min., bio zábal ze včelího vosku, masáž vonnou svíčkou s medem a zázvorem), 1× balzám sedmero bylin (30 min., masáž chodidel)), volný vstup do wellness centra v den příjezdu od 11:00 hod. (ubytování až od 14:00 hod.) a v den odjezdu do 14:00 hod. (pokoj je nutné opustit do 10:00 hod.) včetně saun a saunových ceremoniálů (každou středu a pátek), zdravé občerstvení dle denní nabídky ve wellness centru (ovoce a voda), cvičení s trenérem ve fitness centru každé pondělí a pátek (60 min.), ranní jóga na letní terase nebo ve fitness centru každé pondělí a sobotu (60 min.), volný vstup do fitness centra, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, Wi-Fi.
Všechny lázeňské procedury vč. lékařského vyšetření jsou poskytovány v hotelu Palace.
Záměna procedur není možná.
BONUS od května 2024 prohlídka nové expozice ve Slunečních lázních


Cena pobytu Top pro každý věk (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, polední občerstvení dle denní nabídky ve Francouzské restauraci (denně vč. dne příjezdu 11.30 – 14.00 hod.), procedury (1x přírodní uhličitá koupel (15 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.), 1x relaxační masáž (30 min.), 1x harmonizující masáž (30 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x přístrojová lymfodrenáž (25 min.) pro ni nebo 1x parafínový zábal zad (20 min.) pro něj), volný vstup do wellness centra v den příjezdu od 11:00 hod. (ubytování až od 14:00 hod.) a v den odjezdu do 14:00 hod. (pokoj je nutné opustit do 10:00 hod.) včetně saun a saunových ceremoniálů (každou středu a pátek), zdravé občerstvení dle denní nabídky ve wellness centru (ovoce a voda), cvičení s trenérem ve fitness centru každé pondělí a pátek (60 min.), ranní jóga na letní terase nebo ve fitness centru každé pondělí a sobotu (60 min.), volný vstup do fitness centra, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, Wi-Fi.
Všechny lázeňské procedury vč. lékařského vyšetření jsou poskytovány v hotelu Palace.
Záměna procedur není možná.


Cena pobytu Prodloužený wellness víkend exkluziv (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní večeře ve Francouzské restauraci), 2x nápoj k večeři (1x nealko z nabídky nebo 0,3 l piva nebo 0,2 l vína), polední občerstvení dle denní nabídky ve Francouzské restauraci (denně vč. dne příjezdu 11.30 – 14.00 hod.), 1x lahev prosecca (0,75 l) a ovoce na pokoji v den příjezdu, procedury (1x hydromasážní rituál - hydromasážní koupel s barevnou terapií a jemnou aromaterapeutickou mlhou (20 min.), 1x antistresový rituál s jasmínem a santalovým dřevem (60 min.), 1x obličejový spa rituál (pečující nebo vyživující 60 min.) pro ni nebo 1x energetizující masáž (50 min.) pro něj, 1x Rasul - orientální parní lázeň (25 min.)), volný vstup do wellness centra v den příjezdu od 11:00 hod. (ubytování až od 14:00 hod.) a v den odjezdu do 14:00 hod. (pokoj je nutné opustit do 10:00 hod.) včetně saun a saunových ceremoniálů (každou středu a pátek), zdravé občerstvení dle denní nabídky ve wellness centru (ovoce a voda), cvičení s trenérem ve fitness centru každé pondělí a pátek (60 min.), ranní jóga na letní terase nebo ve fitness centru každé pondělí a sobotu (60 min.), volný vstup do fitness centra, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, Wi-Fi.
Záměna procedur není možná.


Turistický region Východní Morava pokrývá kompletně území Zlínského kraje. Patří k nejpozoruhodnějším v České republice, přičemž jeho jedinečnost pramení ze spojení čtyř turistických oblastí – Valašska, Kroměřížska, Slovácka, Zlínska a Luhačovicka.

Každá oblast vychází ze své originální identity, která je nezaměnitelná a která nabízí nepřebernou paletu rozmanitých zážitků, bohatství lidových tradic a přírodních krás. Sami zjistíte, že kraj oplývá kouzlem rozmanitosti.

Místní lidová kultura a tradice jsou jedinečné, stejně tak je specifická gastronomie. Takové bohatství krojů, lidových zvyků, slavností, hudby nikde v ČR nenajdete.

Celoročně se zde koná řada folklorních, sportovních, turistických či gastronomických akcí. Pro odpočinek ve vyhlášených lázeňských místech či aktivní dovolenou je region přímo předurčen. Stejně tak budou spokojeni milovníci historie či krásných zahrad.

LÁZNĚ LUHAČOVICE
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně v České republice a nejoblíbenější lázně na Moravě. Poskytují své léčebné služby v balneoprovozech léčebných a ubytovacích zařízení. Procedury mohou být vodoléčebné, elektroléčebné, inhalace, obklady či nabízí několik metod masáží. Jsou specialistou na léčbu onemocnění dýchacích cest a nejznámější léčebným pramenem je Vincentka.

Lázeňské město okouzlí své návštěvníky lidovou architekturou a nedaleko přítomnou nedotčenou panenskou přírodou chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Lázeňští hosté mohou využít rozmanitost sportovního a kulturního vyžití.

ZLÍN
Krajské město Zlín leží ve východní části Moravy, na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Svou polohou zasahuje do tří národopisných oblastí – Valašska, Hané a Slovácka. Svým charakterem má však nejblíže k Valašsku. Město se rozprostírá v údolí, kterým protéká po celé jeho délce řeka Dřevnice. V první polovině dvacátého století jej proslavil zakladatel obuvnických závodů – Tomáš Baťa. Unikátní je místní funkcionalistická architektura, která nemá jinde v republice, ale ani ve světě obdoby. Ve městě můžete navštívit Muzeum jihovýchodní Moravy, Památník Tomáše Bati nebo vyhlášený Baťův mrakodrap.

Mapa polohy hotelu

ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel | Lázně Luhačovice, a.s.

Navštivte oblíbený Wellness hotel Alexandria a nechte se hýčkat jeho službami a nově postaveným wellness centrem s vířivkami na střešní terase, kde si můžete vychutnat drink mezi palmami.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení