Liblice - Hotel Zámek

od 1 000
doprava Vlastní
strava Snídaně
Náš TIP
Dítě zdarma do: 4 let
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Proč právě sem?
  • luxusní ubytování na zámku
  • ideální pro romantické víkendy
  • zámecké wellness & spa centrum
  • zámecká zahrada se slatinnou loukou
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

V České republice je mnoho zámeckých hotelů, ale jen pár z nich vám může nabídnout tak ojedinělou možnost ubytování na zámku s neopakovatelnou atmosférou propojení historie, komfortu a moderní architektury. Na zámku Liblice vám přichystají pohodu a soukromí, nezapomenutelné romantické chvíle a jedinečné zážitky.

Nedílnou součástí areálu je zámecká zahrada, obora a Slatinná louka u Liblic (přírodní rezervace s naučnou stezkou).

Zárukou vaší správné volby je certifikace od Asociace hotelů a restaurací na hotel ****.

POLOHA

Zámecký hotel je situován v malebném zákoutí severní části Středočeského kraje, v blízkosti soutoku Labe a Vltavy, v oblasti, kde se rodí nejlahodnější česká vína. Najdete jej na cestě z Mělníka na Mladou Boleslav, nedaleko loveckého revíru Hostín a Kokořínského údolí s přírodním koupalištěm Harasov a dominantou hradu Kokořín.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, hot. trezor, Wi-Fi (zdarma), restaurace, bar, vinotéka, letní zahrádka s výhledem do parku, sluneční terasa, wellness centrum (whirlpool, sauny, masáže, solárium), zámecká zahrada s oborou s možností pikniku, knihovna, pronájem kol, pro děti - postýlka (zdarma), hřiště, hlídání dětí (za poplatek); konferenční služby, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

ZÁMECKÉ 1lůžkové pokoje DELUXE dobový nábytek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), 140 cm široké jednolůžko (možno i pro dva, druhý za cenu přistýlky), TV-SAT, telefon, minibar, Wi-Fi;
ZÁMECKÉ 2lůžkové pokoje SUPERIOR (prostornější, s kávovarem) a DELUXE (1. a 2. patro), dobový nábytek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), TV-SAT, telefon, minibar, Wi-Fi;
ZÁMECKÉ 2lůžkové apartmány SUPERIOR dobový nábytek, velké prostory (2lůžkový pokoj s velkým předpokojem), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), možnost až 2 přistýlek, výhled na jižní terasu, TV-SAT, telefon, minibar, Wi-Fi, jeden apartmán (Svatební) s dobovým krbem a výhledem do zahrady;

Pokoje ve vedlejších budovách zámku (vše v uzavřeném dvoře) jsou rozdělené na východní a západní depandanci. Z té východní je krásný výhled na zámek, v západní jsou vítáni i domácí mazlíčci.
DEPANDANCE 1lůžkové pokoje ECONOMY moderní vybavení, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, trezor, minibar, Wi-Fi;
DEPANDANCE 2lůžkové pokoje ECONOMY moderní vybavení, některé s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, telefon, minibar, Wi-Fi;
DEPANDANCE 3lůžkové rodinné pokoje ECONOMY cca 30-40 m2, moderní vybavení, dvoulůžko s předpokojem nebo jedním velkým pokojem, rozkládací pohovka (třetí lůžko), možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, telefon, minibar, Wi-Fi.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), za příplatek polopenze nebo plná penze.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

badminton, cykloturistika, pěší turistika, stolní hry, rybaření (za poplatek).

V průběhu celého roku můžete navštívit různé akce pro veřejnost - Masopust, Velikonoce, Dětský den a další.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatky 21,- Kč/os./den

POZNÁMKA

ZÁMECKÁ OBORA do odvolání uzavřena z důvodu bezpečnosti. Hrozí nebezpečí pádu velkého množství stromů.

Pes na pokoji je možný za příplatek (pouze depandance).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní, místní poplatky, parkování.


Poznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.

Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!

Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.

Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz.

Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.

Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.

V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.

Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.

Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení