Liblice - Hotel ZÁMEK

od 750
doprava Vlastní
strava | Plná penze | Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Novinka
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Proč právě sem?
  • luxusní ubytování na zámku
  • ideální pro romantické víkendy
  • zámecké wellness & spa centrum
Načítání ...

POPIS

V České republice je mnoho zámeckých hotelů, ale jen pár z nich vám může nabídnout tak ojedinělou možnost ubytování na zámku s neopakovatelnou atmosférou propojení historie, komfortu a moderní architektury. Na zámku Liblice vám přichystají pohodu a soukromí, nezapomenutelné romantické chvíle a jedinečné zážitky.

Nedílnou součástí areálu je zámecká zahrada, obora a Slatinná louka u Liblic (přírodní rezervace s naučnou stezkou).

Zárukou vaší správné volby je certifikace od Asociace hotelů a restaurací na hotel ****.

POLOHA

Zámecký hotel je situován v malebném zákoutí severní části Středočeského kraje, v blízkosti soutoku Labe a Vltavy, v oblasti, kde se rodí nejlahodnější česká vína. Najdete jej na cestě z Mělníka na Mladou Boleslav, nedaleko loveckého revíru Hostín a Kokořínského údolí s přírodním koupalištěm Harasov a dominantou hradu Kokořín.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, hot. trezor, Wi-Fi (zdarma), restaurace, bar, vinotéka, letní zahrádka s výhledem do parku, sluneční terasa, wellness centrum (whirlpool, sauny, masáže, solárium), zámecká zahrada s oborou s možností pikniku, knihovna, pronájem kol, pro děti - postýlka (zdarma), hřiště, hlídání dětí (za poplatek); konferenční služby, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje a dvoulůžkové apartmány na zámku (historické vybavení) a 1 až 3lůžkové pokoje v depandenci (moderní vybavení s vířivou vanou nebo sprchou a výhledem na zámek), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), Wi-Fi (zdarma), TV, trezor, minibar, přípojka na internet.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), za příplatek polopenze nebo plná penze.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

badminton, jízda na koni (za poplatek), cykloturistika, pěší turistika, šipky (za poplatek), karaoke (za poplatek), stolní hry, rybaření (za poplatek).

V průběhu celého roku můžete navštívit různé akce pro veřejnost - Masopust, Velikonoce, Dětský den a další.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/den).

POZNÁMKA

Pes na pokoji je možný za příplatek (pouze depandance).


Pobytové balíčky


Cena balíčku Zimní romance (1 noci) 2018 zahrnuje ubytování pro 2 osoby se snídaní, odpolední kávu se zákuskem, romantickou večeři o 3 chodech při svíčkách, 1 hod. privátní wellness, dárek na rozloučenou (domácí pečený čaj), sleva 20% na restaurační služby.


Cena balíčku Zámecké rozmazlování (2 noci) 2018 zahrnuje 2x ubytování pro 2 osoby s bohatou zámeckou snídaní a 3chodovou večeří při svíčkách, 1x láhev vína během pobytu, čerstvé ovoce na pokoji při příjezdu, procedury pro pár (1x 30 min. relaxační masáž zad a šíje, 60 min. privátní wellness), 20 % sleva na restaurační služby, procházky zámeckou zahradou s naučnou stezkou.


Cena balíčku Romantická noc (1 noci) 2018 zahrnuje 1x ubytování pro 2 osoby s bohatou zámeckou snídaní a romantickou večeří o 3 chodech při svíčkách, dárek při příjezdu - čokoládové pralinky, 1x láhev sektu během pobytu, 1x 60 min. privátní wellness pro dva, procházky zámeckou zahradou s naučnou stezkou, pozdní check-out do 15:00 hod (dle obsazenosti).


Poznejte okolí Prahy a ulice starobylých měst a městeček, údolí pěti řek, tedy Berounky, Sázavy, Vltavy, Labe a Jizery, vydejte se do lesů Křivoklátska, do rovin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. Na výlet zve krajina, která se jako široký pás ovíjí kolem Prahy.

TIPY NA VÝLET:
- Praha, její památky a zajímavosti (Pražský hrad, Trojský zámek, ZOO, Botanická zahrada, Karlův most, Mostecká věž, Malá Strana, Prašná brána, Staroměstský orloj, Petřín, Vyšehrad, …)
- hrady: Karlštejn, Křivoklát; zámky: Konopiště, Ječniště, Žleby, Loučeň, Kačina, Poděbrady
- Kutná Hora a její památky zapsány do listiny UNESCO
- Muzeum lidových staveb v Kouřimi
- Tvrz Malešic

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení