Dudince - Ld Rubín, Smaragd, hotel Minerál

od 1 510
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Termální pramen5min
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Termální pramen: 5 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • nachází se přímo u koupaliště
  • léčivá dudinská minerální voda
  • široká nabídka lázeňských procedur
  • denní vstup do vnitřního a venkovního bazénu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Relax, wellness a vysoce mineralizovaná léčivá voda.

POLOHA

komplex se nachází v lázeňském parku města Dudince, na jižním Slovensku. Podnebím patří mezi oblasti s typickým jižním klimatem, s největším počtem slunečních dní v roce ve Slovenské republice. Komplex je tvořen lázeňskými domy Rubín a Smaragd a hotelem Minerál.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

RUBÍN: recepce, jídelna, restaurace, Wi-Fi (zdarma), výtahy, lobby bar, kadeřnictví, kavárna Espreso Krištáľ, kosmetika, manikúra, pedikúra, zubní ambulance, prodejna suvenýrů, ambulance lékaře, balneoterapie, Thai relax center (thajské masáže), Vitální svět Wellnea (vířivý bazén (v ceně) a další služby za příplatek: relaxační DUO vana, whirlpool, sauny, masáže, tepidárium), fitness, venkovní plavecký bazén Rubín (v ceně, květen – září), zimní zahrada s jezírkem, parkoviště, půjčovna kol.

SMARAGD: spojovací chodba s hotelem RUBÍN a balneoterapií, recepce, jídelna, kavárna, knihovna, Wi-Fi (zdarma), hot. trezor, střešní sluneční terasa, společenský sál.

MINERÁL: 390 m od LD RUBÍN, recepce, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, lobby bar, wellness (jaccuzzi, suchá sauna, parní sauna, sprcha s karibskou bouří, ochlazovací bazén, odpočinková zóna), konferenční služby, Slender studio. Rekreační pobyty bez procedur jsou umožněny pouze v hotelu MINERAL.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje a apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, vana některé APT), TV-SAT, telefon, chladnička, balkón (všechny pokoje s výjimkou některých APT), Wi-Fi nebo LAN internet (zdarma). SMARAGD navíc: větší pokoje po rekonstrukci, fén, LCD TV. MINERÁL navíc: 3lůžkové pokoje, fén, LCD TV, trezor, apartmán Klasik a apartmán Residence (terasa, soukromé wellness v ceně) - cena na vyžádání.

STRAVOVÁNÍ

polopenze, plná penze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr z menu + salátový bufet, v den nástupu jednotné menu). Možnost dietní stravy.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci cévní a srdce, pohybového aparátu, nervového systému, nemoci z povolání (manažeři).

Léčba: minerální koupele + zábaly, léčebný tělocvik, vodoléčba + masáže, elektroléčba, Bioptron Pro, parafínové zábaly, parafango, oxymat, plynové injekce, masáže (klasické, thajské, japonské, medové detoxikační, lávovými kameny, havajské, anticelulitidní), laser, baňkování, akupunktura, Nordic Walking, cvičení Pilates, jóga, spec. zábaly (zlatý, čokoládový, medovomléčný, aromatický s mořskými řasami), lymfodrenáže, kryoterapie.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport a volný čas: stolní tenis, bowling, squash, biliár, aerobic, fitness, tenis, pétanque, badminton, hřiště pro plážový volejbal, bruslení in-line, dětský areál, Nordic Walking, pěší a cykloturistika, kulturní programy, organizování výletů, koupaliště Dudinka 400 m (nachází se v jihozápadní části městečka v lázeňském areálu, k dispozici jsou čtyři bazény (minerální relaxační, rekreačně-plavecký, dětský a bazén s vodními atrakcemi), jedná se o minerální uhličitano-chloridovou a sodno-vápenatou vodu o stálé teplotě 28–36 °C podle typu bazénů).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1,50 € /os./den).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle výběru délky pobytu), denní vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea (celoročně) a venkovního bazénu Rubín (květen – září).

Pobyt pro děti MINI (do 13 let) a MAXI (13-18 let) zahrnuje ubytování s polopenzí či plnou penzí (dle výběru) a vstupem do vnitřího i venkovního bazénu.


Cena balíčku Medical Mini (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s plnou penzí, povinnou lékařskou konzultaci, 7 léčebných procedur za pobyt na doporučení lékaře, denně vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea, denně vstup do vnějšího bazénu Rubín (v sezóně).


Cena balíčku Medical Gold (4 a více nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí dle volby délky pobytu, povinnou lékařskou konzultaci, průměrně 3 procedury denně (Po-So), kontrolní lékařskou konzultaci dle potřeby, EKG v případě doporučení lékaře, denně vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea, denně vstup do vnějšího bazénu Rubín (v sezóně). Pobyt od 13 nocí navíc: závěrečná lékařská konzultace vč. zprávy, úspora až 9 % díky zvýhodněné ceně. Nástup denně kromě So.


Cena balíčku Medical Silver (4 a více nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí dle volby délky pobytu, povinnou lékařskou konzultaci, průměrně 2 procedury denně (Po-So), kontrolní lékařskou konzultaci dle potřeby, EKG v případě doporučení lékaře, denně vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea, denně vstup do vnějšího bazénu Rubín (v sezóně). Pobyt od 13 nocí navíc: závěrečná lékařská konzultace vč. zprávy, úspora až 9 % díky zvýhodněné ceně. Nástup denně kromě So.


Cena balíčku Romantic zahrnuje ubytování s plnou penzí, 1x romantická večeře,1x za pobyt aromatická masáž částečná, Kleopatřina mléčná koupel, denně vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea, denně vstup do vnějšího bazénu Rubín (v sezóně) dárek pro dvojici. (v období velké noci nelze objednat)


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,2
1 hodnocení
5 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,2
5 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Peter Mislovič, 13.03.2018