Dudince - Lázeňské domy Rubín a Smaragd, hotel Minerál

od 1 565
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Termální pramen5min
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Termální pramen: 5 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • nachází se přímo u koupaliště
  • léčivá dudinská minerální voda
  • široká nabídka lázeňských procedur
  • denní vstup do vnitřního a venkovního bazénu

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Kúpele Dudince nabízejí jedinečné kombo tří léčivých sil, a to léčivé slunce, léčivé ticho a léčivá voda. Všechny tyto tři síly mají své opodstatnění. Lázně Dudince se nacházejí v oblasti, které je na Slovensku nejbohatší na slunné dny a teplé klima. Leží v tichém a klidném lázeňském parku, zkrátka oáza klidu ideální k léčbě a načerpání energie. Minerální voda je díky své mineralizaci jednou z nejléčivějších vod na světě, léčit v ní lze současně srdečně-cévní i pohybová onemocnění.

Lázeňský komplex se skládá ze dvou lázeňských domů, a to lázeňský dům Rubín, ve kterém se nachází léčivé a wellness centrum s více než 70 procedurami, dále lázeňský dům Smaragd a hotel Minerál, který je od lázeňských domů vzdálenější, ale přesto v těsné blízkosti, leží na konci lázeňského parku.

POLOHA

Kúpele Dudince jsou lázeňský komplex, který se nachází v lázeňském parku města Dudince na jižním Slovensku v Banskobystrickém kraji. Dle počtu obyvate je město Dudince nejmenší město na Slovensku, a tak ke klidnému pobytu velmi ideální místo. Podnebím patří mezi oblasti s typickým jižním klimatem, s největším počtem slunečních dní v roce ve Slovenské republice.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

RUBÍN: recepce, jídelna, restaurace, Wi-Fi (zdarma), výtahy, lobby bar, kadeřnictví, kavárna Espreso Krištáľ, kosmetika, manikúra, pedikúra, zubní ambulance, ambulance lékaře, balneoterapie, Thai relax center (thajské masáže), Vitální svět Wellnea (vířivý bazén (v ceně) a další služby za příplatek: relaxační DUO vana, whirlpool, sauny, masáže, tepidárium), fitness, venkovní plavecký bazén Rubín (v ceně, květen – září), zimní zahrada s jezírkem, parkoviště, půjčovna kol, sportoviště: plážové hřiště, tenisový kurt, bowling, squash, billiard, fitness, stolní tenis.

SMARAGD: spojovací chodba s hotelem RUBÍN a balneoterapií, recepce, jídelna, kavárna, knihovna, Wi-Fi (zdarma), centrální trezor, střešní sluneční terasa, společenský sál, úschovna zavazadel a kol, chodník zdraví a fitpark (pociťový chodník naboso a cvičební stroje).

MINERÁL: 390 m od LD RUBÍN, recepce, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, lobby bar, wellness (jaccuzzi, suchá sauna, parní sauna, sprcha s karibskou bouří, ochlazovací bazén, odpočinková zóna), konferenční služby, Slender studio (stroje, které cvičí za vás). Rekreační pobyty bez procedur jsou umožněny pouze v hotelu MINERAL.

VYBAVENÍ POKOJŮ

LÁZEŇSKÝ DŮM RUBÍN:

Jednolůžkový pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), lednička, balkón.

Dvoulůžkový pokoj, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), lednička, balkón.

Apartmán, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), ložnice (manželská postel), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), LCD TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), lednička. Většina apartmánů má balkón.

LÁZEŇSKÝ DŮM SMARAGD:

Jednolůžkový pokoj, vlastní soc. zařízení (bezbariérová sprcha, WC, fén), LCD TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), lednička, balkón.

Dvoulůžkový pokoj, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (bezbariérová sprcha, WC, fén), LCD TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), lednička, balkón.

Apartmán, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), ložnice (manželská postel), vlastní soc. zařízení (bezbariérová sprcha, WC, fén), vybavená kuchyňka, LCD TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), lednička, balkón

HOTEL MINERÁL:

Jednolůžkový pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany), LCD TV, telefon, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), minibar, trezor.

Dvoulůžkový pokoj, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany), LCD TV, telefon, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), minibar, trezor.

Třílůžkový pokoj, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany), LCD TV, telefon, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), minibar, trezor.

Apartmán, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), ložnice (manželská postel nebo oddělená lůžka), vlastní soc. zařízení (vana, sprcha, WC, fén, župany), LCD TV, telefon, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), minibar, trezor.

STRAVOVÁNÍ

polopenze, plná penze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr z menu + salátový bufet, v den nástupu jednotné menu). Možnost dietní stravy.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: onemocnění pohybového aparátu, kardiovaskulární onemocnění, neurologické onemocnění, nemoci profesionálního přetížení.

Léčba: více než 70 druhů procedur, např. minerální koupele + zábaly, léčebný tělocvik, vodoléčba + masáže, elektroléčba, Bioptron Pro, parafínové zábaly, parafango, oxymat, plynové injekce, masáže (klasické, thajské, japonské, medové detoxikační, lávovými kameny, havajské, anticelulitidní), laser, baňkování, akupunktura, Nordic Walking, cvičení Pilates, jóga, spec. zábaly (zlatý, čokoládový, medovomléčný, aromatický s mořskými řasami), lymfodrenáže, kryoterapie.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Vitální svět Wellnea (Rubín): relaxační vířivý bazén (s ohřívanou vodou - cca 32 ° C), suché a parní sauny, infrasauna, whirlpool s oddechovou zónou, tepidárium (vyhřívaná lehátka) se solnými stěnami, relaxační DUO vana pro dvojici, masáže - široká nabídka relaxačních masáží, Thai Relax Centru.

Sport centrum (Rubín):stolní tenis, bowling, squash, biliár, aerobic, fitness, tenis, pétanque, badminton, hřiště pro plážový volejbal, bruslení in-line.

Rekondičně-rehabilitační centrum (Rubín):stacionární kola, posilovací věž, posilovací lavice (předkopávání a zakopávání), šikmá lavička, běžící pás, steppre, žebřiny, závěsná hrazda, fit-míče, činky, šatny a sprchy, odborný rehabilitační dozor.

Fitpark (Smaragd):Pocitová stezka naboso je "Wellness" pro vaše nohy - chůze bosýma nohama s kontaktem s různými povrchy, stezku doplňuje soustava osmi cvičebních strojů, procvičte své tělo ve stínů stromů a v příjemném venkovním prostředí.

Koupaliště Dudinka (400 m): rekreační bazén - teplota vody 26 - 28 °C, bazén s vodními atrakcemi - výjezd z tobogánu, rodinná klouzačka, vodní kanál s tryskami, teplota vody 28 °C, dětský bazén - hloubka max. 0,4 m, teplota vody 30 °C, minerální bazén s dudinskou léčivou vodou - teplota vody 33 – 34 °C.

Dětský areál, Nordic Walking, pěší a cykloturistika, kulturní programy, organizování výletů.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (cena na vyžádání).

POZNÁMKA

Procedury a wellness služby se poskytují v lázeňském domě Rubín, lázeňský dům Smaragd je s Rubínem spojený chodbou a hotel Minerál se nachází 400 m.

Lázně Dudince poskytují lázeňskou zdravotní péči jen osobám starším 18 let.

Možnosti parkování pro ubytované lázeňské hosty v Rubíně a Smaragdu:
- bezplatné parkování: přímo v areálu před léčebnými domy 15 minut na příjezd a odjezd klientů nebo na monitorovaném parkovišti cca 150 m od léčebných domů
- placené parkování: přímo v areálu před léčebnými domy (do 120 minut zdarma, 1-12 nocí 5 EUR/den, více jak 13 nocí 3 EUR/den)

Možnosti parkování pro ubytované v lázeňském hotelu Minerál:
- bezplatné parkování: přímo před lázeňským hotelem


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle výběru délky pobytu), denní vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea (celoročně) a venkovního bazénu Rubín (květen – září).

Pobyt pro děti MINI (do 13 let) a MAXI (13-18 let) zahrnuje ubytování s polopenzí či plnou penzí (dle výběru) a vstupem do vnitřího i venkovního bazénu.


Cena balíčku Medical Mini (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s plnou penzí, povinnou lékařskou konzultaci, 7 léčebných procedur za pobyt na doporučení lékaře, denně vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea, denně vstup do vnějšího bazénu Rubín (v sezóně).


Cena balíčku Medical Gold (4 a více nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí dle volby délky pobytu, povinnou lékařskou konzultaci, průměrně 3 procedury denně (Po-So), kontrolní lékařskou konzultaci dle potřeby, EKG v případě doporučení lékaře, denně vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea, denně vstup do vnějšího bazénu Rubín (v sezóně). Pobyt od 13 nocí navíc: závěrečná lékařská konzultace vč. zprávy, úspora až 9 % díky zvýhodněné ceně. Nástup denně kromě So.


Cena balíčku Medical Silver (4 a více nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí dle volby délky pobytu, povinnou lékařskou konzultaci, průměrně 2 procedury denně (Po-So), kontrolní lékařskou konzultaci dle potřeby, EKG v případě doporučení lékaře, denně vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea, denně vstup do vnějšího bazénu Rubín (v sezóně). Pobyt od 13 nocí navíc: závěrečná lékařská konzultace vč. zprávy, úspora až 9 % díky zvýhodněné ceně. Nástup denně kromě So.


Cena balíčku Romantic zahrnuje ubytování s plnou penzí, 1x romantická večeře,1x za pobyt aromatická masáž částečná, Kleopatřina mléčná koupel, denně vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea, denně vstup do vnějšího bazénu Rubín (v sezóně) dárek pro dvojici. (v období velké noci nelze objednat)


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrdáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Kúpele Dudince

Dopřejte si zasloužený relax v nejslunnější části Slovenska a nechce na sobě působit blahodárné účinky léčivé minerální vody.

Kúpele Dudince

Resort Kúpele Dudince nabízí hostům rozmanité množství relaxace, léčebných procedur, sportovního vyžití či výlety po okolí. Podívejte se sami.

Kúpele Dudince

Odpočinek a léčba je zajištěna v lázeňským době Rubín a nabízí několik lázeňských léčebných procedur a wellness centrum.

Hodnocení hotelu

9,2
1 hodnocení
5 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,2
5 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Peter Mislovič, 13.03.2018