Lázně Libverda - Hotel Panorama

od 1 650
doprava Vlastní
strava Polopenze
Novinka
Seniorské pobyty a slevy
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • jedinečné spojení léčení minerálními prameny a turistiky
  • v blízkosti lázeňské restaurace a lázeňského parku
  • jídelna v krásné budově Clam-Gallasova Paláce
  • historie lázní Libverda již od konce 14. století
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázně Libverda jsou významným střediskem rekreace a turistiky, a proto si zde můžete odpočinout a načerpat síly.

Hotel Panorama se nachází v blízkosti lázeňské restaurace a lázeňského parku.

POLOHA

Hotel Panorama je součást SPA RESORT LIBVERDA v malebném lázeňském městě Lázně Libverda v podhůří Jizerských hor.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

SPA RESORT LIBVERDA: recepce, hotelové restaurace a kavárny, léčebné a rehabilitační centrum, tenisové kurty, sauna, whirlpool, venkovní hřiště, minigolf, fitness, rehabilitační bazén.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj STANDARD, koupelna (sprcha, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, Wi-Fi (zdarma), lednice, možnost přistýlky.

Dvoulůžkový pokoj SUPERIOR, koupelna (sprcha, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, Wi-Fi (zdarma), župany, kávový a čajový set s rychlovarnou konvicí, lednice, možnost přistýlky.

Dvoulůžkové SUITE, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky) a ložnice, koupelna (sprcha, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, Wi-Fi (zdarma), župany, kávový a čajový set s rychlovarnou konvicí, lednice, minibar.

STRAVOVÁNÍ

Všichni hosté se stravují ve společenském jídelním sále Clam-Gallasův Palác, který stojí přímo nad kolonádou. Stravování je zajištěno formou bufetu nebo à la carte (dle nabídky šéfkuchaře). V případě polopenze je možnost dokoupení stravování do plné penze - dle aktuálního ceníku pobytů Spa Resortu Libverda.

Hosté ubytovaní v Hotelu Nový Dům s léčbou přes zdravotní pojišťovnu a zhoršenou mobilitou mohou využít jídelnu v Hotelu Nový Dům po dohodě s lékařem.

Součástí nabídky stravování je i dietní strava.

Restaurant Valdštejn
Restaurace s milou atmosférou v zámeckém duchu pojmenovaná po vévodovi Albrechtu z Valdštejna je skvělou volbou pro lázeňské hosty i turisty.

INDIKACE A LÉČBA

LÁZNĚ LIBVERDA pečují převážně o klienty s potížemi pohybového aparátu, pooperačních stavů páteře, kloubních náhrad a pacienty s onemocněním srdce, krevního oběhu a cév. K léčení přispívá výraznou měrou přírodní železnatá kyselka s obsahem hydrogenuhličitanu horečnatého a vápenatého a kyseliny křemičité. Tato uhličitá minerální voda se používá k zevní balzaci /uhličité koupele/. Nedílnou součastí terapie jsou rašelinové obklady, vířivé, přísadové koupele, různé druhy masáží (klasické, reflexní, podvodní), cvičení v bazénu, mobilizační techniky, cvičení s fyzioterapeuty, cvičení na přístrojích, motodlahy, elektroléčba a další. Součástí péče je 24 hodinová lékařská služba a zdravotní dozor, emergency room.

Minerální voda v Lázních Libverda je klasifikována jako přírodní, studená, středně mineralizovaná, uhličitá, hypotonická voda, chemického typu HCO3-MG,Ca (Hydrogen uhličitan hořečnato-vápenatý). Minerálka má příjemnou svěží chuť. Je zcela bez zápachu se železitou příchutí.

Využívá se především pro léčení diabetu, kardiovaskulárních, onkologických a neurologických onemocnění. Výrazně napomáhá mírnit popř. úplně odstranit bolesti pacientů trpících onemocněními pohybového aparátu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V blízkém okolí Lázní Libverda je například klášter Hejnice, Frýdlant s radnicí, muzeem, státním hradem a zámkem, Liberecká radnice, širokou síť cyklotras, cyklostezek a turistických tras. Pro milovníky turistiky doporučujeme rozhlednu na Smrku nebo obec Raspenava. V zimních měsících si hosté mohou zalyžovat v Jizerských horách či na Ještědu.

Přímo v areálu Spa Resort Libverda můžou hosté využít tenisové kurty, hřiště na volejbal či nohejbal, minigolf, fitness centrum, kulečník, stolní tenis, kuželky, patanque a relax stezku.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek (30 Kč/os. starší 18 let/noc).

POZNÁMKA

Domácí zvířata jsou povolena za příplatek.

Parkování je možné před hotelem Nový Dům za poplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), Wi-Fi.


Cena pobytu Wellness & Relax (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 1x voucher na kávu a zákusek dle denní nabídky, procedury (1x uhličitá koupel (30 min.), 1x klasická částečná masáž (25 min.)), 3x denně pitná kúra, denně bezplatný vstup do fitness centra s výhledem na Jizerské hory, Wi-Fi.
Pobyt na 3 noci navíc: 1x oxygenoterapie (15 min.).


Cena pobytu Antistresový balíček (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 1x voucher na kávu a zákusek dle denní nabídky, procedury (1x uhličitá koupel (30 min.), 1x antistresová masáž (25 min.), 1x parafínová lázeň rukou (20 min.)), 3x denně pitná kúra, denně bezplatný vstup do fitness centra s výhledem na Jizerské hory, Wi-Fi.
Pobyt na 3 noci navíc: 1x oxygenoterapie (15 min.), 2x za pobyt minigolf (od dubna do října, 60 min.)


Cena pobytu Dámská jízda (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x voucher na kávu a zákusek dle denní nabídky, procedury (1x čokoládová masáž částečná (30 min.), 1x regenerační koupel (30 min.)), 1x sauna a vířivka (60 min.), 3x denně pitná kúra, denně bezplatný vstup do fitness centra s výhledem na Jizerské hory, Wi-Fi.


Cena pobytu Aktivní dovolená (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x voucher na kávu a zákusek dle denní nabídky, procedury (1x klasická částečná masáž (25 min.), 1x relaxační bazén se saunou (60 min.), 1x sauna s vířivkou (60 min.)), mapu Singltreku (duben - listopad), mapu běžkařských tratí v oblasti (prosinec - březen), 1x svačinový balíček, úschovu kol/běžek, 1x sportovní aktivitu dle vlastního výběru, 3x denně pitná kúra, denně bezplatný vstup do fitness centra s výhledem na Jizerské hory, Wi-Fi.


Cena pobytu Romantika pro dva (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x lahev sektu na pokoj při příjezdu, 2x romantické posezení při svíčkách s lahví vína (jedna lahev pro pár), 1x variace sýrů a pečiva, 1x variace paštik a pečiva, 1x voucher na kávu a zákusek dle denní nabídky, procedury (1x uhličitá koupel (30 min.), 1x klasická částečná masáž (25 min.)), 3x denně pitná kúra, denně bezplatný vstup do fitness centra s výhledem na Jizerské hory, Wi-Fi.


Cena pobytu Wellness à la carte (2 nebo 4 noci) zahrnuje 2x nebo 4x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 1x voucher na kávu a zákusek dle denní nabídky, 1x parafínovou lázeň rukou (20 min.), 2x (4x) procedura dle vlastního výběru (uhličitá koupel (30 min.), masáž lávovými kameny (30 min.), přístrojová lymfodrenáž (45 min.), relaxační koupel (30 min), rašelinová koupel (20 min.), částečná masáž aroma nebo klasická nebo baňkami (30 min.)), 3x denně pitná kúra, denně bezplatný vstup do fitness centra s výhledem na Jizerské hory, Wi-Fi.


Cena pobytu Jizerský rodinný zážitek (2 nebo 6 nocí) zahrnuje 2x nebo 6x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 1x voucher na kávu a zákusek dle denní nabídky, při příjezdu společenská hra na pokoji k dispozici a zapůjčení, dárek pro každého malého návštěvníka, 2x za pobyt minigolf v areálu parku (duben - říjen, 60 min.), tipy na výlet v okolí, 1x sauna a bazén (60 min.), procedury pro dospělé (1x oxygenoterapie (15 min.), 1x klasická částečná masáž (25 min.)), volný vstup na Relaxstezku a do fitparku, 3x denně pitná kúra, denně bezplatný vstup do fitness centra s výhledem na Jizerské hory, Wi-Fi.
Pobyt na 6 noci navíc: 1x uhličitá koupel pro dospělé (30 min.)


Cena pobytu Komplexní lázeňská kúra (7 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), 1x vstupní lékařskou konzultaci, 3 procedury denně dle rozpisu od lékaře (50 % hlavních a 50 % vedlejších procedur, denně od Po do So, počínaje dnem po dni příjezdu), 1x sportovní aktivitu dle vlastního výběru, 3x denně pitná kúra, Wi-Fi.
Pobyt na 21 noci navíc: kontrolní a závěrečnou lékařskou konzultaci.


Cena pobytu Lázně na zkoušku (5 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), 1x voucher na kávu a zákusek dle denní nabídky, 1x vstupní lékařskou prohlídku, 1 proceduru denně dle rozpisu od lékaře (od Po do So počínaje dnem po dni příjezdu), 1x sportovní aktivitu dle vlastního výběru, 3x denně pitná kúra, denně bezplatný vstup do fitness centra s výhledem na Jizerské hory, Wi-Fi.
Pobyt na 10 nocí navíc: výstupní lékařskou prohlídku.


Cena pobytu Vánoční pobyt (3 nebo 5 nocí) zahrnuje 3x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), v rámci polopenze 24.12. Štědrovečerní večeře (uvítací přípitek, slavnostní 4chodové menu, reprodukovaná hudba), 2x za pobyt sklenka vánočního punče nebo svařeného vína dle denní nabídky, 1x voucher na kávu a zákusek dle denní nabídky, procedury (1x uhličitá koupel (30 min.), 1x oxygenoterapie (15 min.)), animační program (za příplatek - dle zvoleného programu), denně bezplatný vstup do fitness centra s výhledem na Jizerské hory, Wi-Fi.
Pobyt na 5 nocí navíc: 1x částečná masáž klasická NEBO lávovými kameny (30 min.), 1x relaxační koupel (25 min.).
Nástup na pobyt 3 noci od 22.12., nástup na pobyt 5 nocí od 21.12.


Cena pobytu Silvestrovský pobyt (3 nebo 5nocí) zahrnuje 3x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), v rámci polopenze 31.12. Silvestrovská slavnostní večeře (uvítací přípitek, slavnostní bufet, půlnoční bufet, sklenka sektu na novoroční přípitek, živá hudba k tanci a poslechu, program, ohňostroj) a 1.1. Novoroční brunch, 2x za pobyt sklenka punče nebo svařeného vína na zahřátí (dle denní nabídky), 1x voucher na kávu a zákusek dle denní nabídky, procedury (1x uhličitá koupel (30 min.), 1x klasická částečná masáž (25 min.)), animační program (za příplatek - dle zvoleného programu), denně bezplatný vstup do fitness centra s výhledem na Jizerské hory, Wi-Fi.
Pobyt na 5 nocí navíc: 1x masáž mušlemi (25 min.),1x přísadová koupel dle vlastního výběru (30 min.).
Nástup na pobyt 3 noci od 29.12., nástup na pobyt 5 nocí od 27.12.


Cena pobytu Seniorský pobyt 60+ (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, 1x voucher na kávu a zákusek dle denní nabídky, 1x vstupní lékařskou konzultaci, 10x procedury (dle návrhu lékaře), 3x denně pitná kúra, denně bezplatný vstup do fitness centra s výhledem na Jizerské hory, Wi-Fi.


Cena pobytu Konopný relax (2 noci) zahrnuje 2x bytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), procedury (1x konpná masáž částečná (30 min.), 1x regenerační konopná koupel (30 min.), 1x konopný zábal, 1x inhalace s přísadou JUST a CBD olejem (15 min.)), 1× konopný čaj k proceduře, 3x denně pitná kúra, denně bezplatný vstup do fitness centra s výhledem na Jizerské hory, Wi-Fi.


Cena pobytu Levandulové wellness (2 noci) zahrnuje 2x bytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), procedury (1x levandulová masáž (částečná, 30 min.), 1x levandulová koupel (30 min.), 1x parafínová lázeň rukou (20 min.)), 1× malý levandulový dárek, 3x denně pitná kúra, denně bezplatný vstup do fitness centra s výhledem na Jizerské hory, 1x zapůjčení Nordic walking holí na den, Wi-Fi.


Cena pobytu Zdravá záda (3 nebo 6 nocí) zahrnuje 3x nebo 6x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 1x (2x) voucher na kávu a zákusek dle denní nabídky, 1x lékařskou vstupní konzultaci (10 min.), 1x úvodní přednášku a prezentaci - Škola zad (30 min. - pátek), 1x individuální instruktáž škol zad (30 min), 1x (2x) skupinové cvičení (30 min), 1x bazén se saunou (60 min.), 1x masáž částečnou (30 min.), denně bezplatný vstup do fitness centra s výhledem na Jizerské hory, Wi-Fi.
BONUS: sleva 30 % na jeden výlet dle nabídky Spa Resortu Libverda (realizace výletu v průběhu pobytu), sleva 30 % na wellness procedury dle nabídky Spa Resortu Libverda
Pobyt na 6 nocí navíc: 1x Kneippova šlapací lázeň (10 min.), 1x uhličitá koupel + suchý zábal (30 min.), 1x jóga.


Cena pobytu Pobyt s lázeňským voucherem (6 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), 1x vstupní lékařskou konzultaci, 2 procedury denně dle rozpisu od lékaře (50 % hlavních a 50 % vedlejších procedur, denně od Po do So, počínaje dnem po dni příjezdu, tedy min. 10 procedur), 3x denně pitná kúra, 1 sportovní aktivita dle vlastního výběru, Wi-Fi.
Pobyt na 21 noci navíc: kontrolní a závěrečnou lékařskou konzultaci.


Pohoří Jizerské hory se nachází v nejsevernější části Čech a svůj název dostalo podle řeky Jizera. Nejvyšší horou, která je umístěna na české straně hor, je Smrk, kde řeka Jizera pramení. Oblast Jizerské hory byla vyhlášena Chráněnou krajinnou oblastí a nachází se v okrese Liberec a Jablonec nad Nisou. Tento region je známý pro svou hojnost rozhleden, vyhlídek, rašelinišť, muzeí, zámků, malebných roubenek, půvabné krajiny a dalších atraktivit.

Jako každé hory nabízí četné možnosti zimního i letního vyžití. Návštěvníci si mohou vybrat z několika moderních lyžařských areálů či hory nabízí 160 km upravovaných běžkařských stop pod slavným názvem Jizerská magistrála, takže pro příznivce aktivní zimní dovolené jsou Jizerky naprosto ideální. Pokud se rozhodnete do Jizerských hor zavítat v letním období, jistě se také nudit nebudete. Můžete si vybrat z množství značených pěších a cyklo tras či relaxovat u horských řek a potůčků.

Naše tipy na lákavá místa, které stojí za to navštívit!

Nechte se vlákat do krásy panenské přírody Jizerských hor v přírodní rezervaci Prales Jizera. Tato oblast je specifická pro ochranu původních porostů.

Oblíbené výletní místo je pro mnohé Rozhledna Tanvaldský Špičák, který se nachází na vrcholu Špičák a v zimních měsících se proměňuje na největší lyžařské středisko Jizerských hor.

Pro turistické nadšence doporučujeme vydat se na vrchol Jizera (1122 m), kde se nachází skalní vyhlídka s křížem odkud se vám naskytnou nevídané pohledy do okolní přírody. Dále je třeba zmínit i vrchol Smrk (1124 m), který se nalézá nedaleko polských hranic a nabízí turistům rozhlednu, která je otevřená po celý rok.

Vyhledávané vodopády Černé Desné leží na horském potoce Černá Desná a jedná se o obdivuhodné kaskádové vodopády. K vodopádům můžete zavítat z obce Desná a cesta není nijak náročná. Na území Desné se vám také naskytne možný výlet na naučnou stezku Protržená přehrada. Tato stezka představuje vzpomínku na tragédii z roku 1916, kdy se na tomto místě protrhla hráz na řece Bílá Desná.

Pokud ale nejste velicí příznivci aktivní turistiky, nezoufejte! Jizerské hory umí nabídnout i méně náročné aktivity, a to například zoologickou a batanickou zahradu v Liberci, obdivuhodný zámek Frýdlant a Sychrov či zábavní centrum Babylon. Děti jistě ocení výlet do Janova, kde najdete bobovou dráhu.

Mapa polohy hotelu

Spa Resort Libverda

Dopřejte si zasloužený odpočinek a péči ve Spa Resortu Libverda, který se nachází v malebném lázeňském městečku Lázně Libverda, které se v roce 2021 staly součástí UNESCO s tradicí již od 14. století.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení