lázně Jáchymov - Curie Spa & Wellness

od 2 260
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen0min
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Seniorské pobyty a slevy
Středisko zimních sportů: 10 m
Termální pramen: 0 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v lázeňském centru Jáchymova
  • komfortní ubytování s kvalitní lázeňskou a wellness péčí
  • všechny služby pod jednou střechou
  • skvělá poloha na výlety nejen do Krušných hor

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázně Jáchymov patří k nejúčinnějším lázeňským územím ve střední Evropě díky unikátním zdrojům radonové vody.

Komplex Curie stojí 150 metrů od Agricola centra, které nabízí terapeutické a relaxační procedury, aquapark, fitness centrum, solnou jeskyni a kavárnu.

POLOHA

Přímo v centru Jáchymova, pár kroků od autobusové zastávky, se nachází komplex Curie skládající se z lázeňských domů Praha, Curie a Elektra. Budovy jsou bezbariérově propojeny pro pohodlí našich návštěvníků.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

lázně a wellness, recepce, hotelový trezor, restaurace, bar, tělocvična, ordinace, kadeřnictví

VYBAVENÍ POKOJŮ

Pokoj standard I. - vlastní sociální zařízení (sprcha, wc), lednice, moderní televizní systém, telefon, Wi-Fi
Komfort I.A - vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana), lednice, televize, trezor, telefon, Wi-Fi
Suite - vlastní sociální zařízení (sprcha, kosmetické zrcátko, fén), lednice, televize, telefon, obývací pokoj, Wi-Fi

STRAVOVÁNÍ

Dle výběru pobytu snídaniě, polopenze i plná penze formou bufetu.
Speciální dietní menu na vyžádání.
Kavárna a bar v objektu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V létě - ideální místo pro aktivní letní dovolenou spojenou se sportovními aktivitami jako např. turistika, Nordic Walking nebo jízda na kole. Zkuste si půjčit kolo či elektrokolo a projet se po některé z více než 400 km cyklotras v okolí či jen využít řady turistických a naučných stezek. V bezprostřední blízkosti lázeňské čtvrti je hustá síť procházkových okruhů různé náročnosti a délky. Vyzkoušejte blízké cíle jako např. jáchymovské mlýnky, Špitální kostelík, Císařskou alej, vyhlídku Dívčí skok, procházku po lázeňském parku, nových terasách Lázeňského centra Agricola či promenádu vybavenou venkovními fitness stroji.

Milovníkům technických památek lze v okolí Jáchymova doporučit celou řadu zpřístupněných hornických památek, které jsou na seznamu UNESCO. Novinkou v lázních je návštěva prohlídkové štoly Astoria v nově otevřeném lázeňském informačním centru.

ŠTOLA ASTORIA - komentovaná prohlídková trasa 60 min. - poznejte unikátní jáchymovské podzemí, aniž byste museli fárat 500 m pod zem. Můžete si objednat prohlídku štoly, (věrná kopie dolu Svornost) včetně výztuh, výdřev, vrtů, závalů, důlní techniky, šachetních zdviží, uranových žil, potrubí s radonovou vodou a krápníků. Vstup jen s přilbou a ti nejmenší si mohou v jednom úseku dopřát i plazení (stejně jako horníci, kteří v 16. století dobývali ve tmě a s kahanem stříbro). Prohlídka končí filmem Magické místo Jáchymov.

Sjezd na koloběžkách - Nechte se vyvést lanovkou na Klínovec a zapůjčte si terénní koloběžky na sjezd zpět

V zimě - Lyžování na Klínovci (3 km) - nový skiareál Klínovec je součástí InterSkiregionu, který vznikl propojením lyžařských středisek Klínovec - Fichtelberg - Neklid - Boží Dar. Nový Klínovec nabízí více než 31,5 km sjezdovek a spolu s přeshraničním areálem 47 km. Nejdelší ze sedačkových lanovek obsluhuje novou sjezdovku do Jáchymova, která s délkou 2950 m a šířkou 50 - 100 m patří k nejdelším a nejširším sjezdovkám v ČR. Na své si přijdou děti i milovníci freeride i freestyle lyžování a běžkařských stop. Spojení mezi areály zajišťuje skibus zdarma.

Na vrchol Klínovce jezdí lanovka s krátkou jarní odstávkou celoročně a z jeho vrchu lze sejít či sjet po několika trasách Trail parku.

V době letních prázdnin se otevírá dětský animační klub „Radonek“. Děti od 5-ti let se mohou těšit na různé aktivity, animační program, výlety s příběhem a kreativní dílny. V rámci klubu je možnost zajistit hlídání dětí (za poplatek).

Prázdninový balíček „Letní dovolená v Krušných horách“, který je ideální pro rodiny s dětmi mají členství v dětském animačním klubu „Radonek“ zdarma.

Rodiče s dětmi se v Jáchymově určitě nudit nebudou – k dispozici je venkovní dětské hřiště s vláčkem, minigolf, ping pong, šipky, dětská herna, bazén s protiproudem a tobogánem v Aquacentru Agricola, možnost zapůjčení kol.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění, pobytovou taxu

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (35 Kč os/den)

POZNÁMKA

Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), rehabilitační bazén, Kneippův chodník, whirlpool, župan, úschovnu kol a lyží.


Cena pobytu Tradiční radonová kúra (14 nocí) zahrnuje 14x ubytování s plnou penzí, 1x vstupní lékařské vyšetření se sestavením individuálního léčebného programu, 1x laboratorní vyšetření dle indikace lékaře, 1x výstupní lékařské vyšetření se závěrečnou zprávou, 42 léčebných procedur (12x radonová koupel, 30x léčebná procedura dle předpisu lékaře, z toho 10x velká léčebná procedura a 20x malá léčebná procedura), Wi-Fi.
Každá další noc: 1x ubytování s plnou penzí a 3x léčebná procedura dle předpisu lékaře
BONUS: 1x lahev minerální vody při příjezdu na pokoji.
V případě nástupu na pobyt v sobotu je lékařské vstupní vyšetření až v pondělí.


Cena pobytu Relax Běhounek (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x suchá masážní vana VELIX JET (15 min.), 1x oxygenoterapie (60 min.)), 1x vstup do Prohlídkové štoly Astoria, 1x vstup do Aquacentra a saunového dolu v Lázeňském centru Agricola (90 min.)).


Cena balíčku Vital klasik (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x radonová koupel, 1x perličková koupel, 1x přísadová koupel se zábalem, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá uhličitý koupel - plynná, 1x parafínový zábal na ruce).


Cena pobytu Antistres (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 1x volný vstup do bazénu a saunového dolu (90 min. v LC Agricola), 1x solnou jeskyni (45 min. v LC Agricola), 1x prohlídku štoly Astoria, 1x vycházku po Jáchymově minulosti i současnosti komentovaná s průvodcem, 1x zapůjčení nordic walking holí zdarma.
Všechny léčebné i wellness procedury jsou poskytovány v Láz. centru Agricola ( 50 m).


Cena pobytu Ryzí radonová kúra (11 nocí) zahrnuje 11x ubytování s polopenzí, 1x konzultaci s lékařem, 1x laboratorní vyšetření dle indikace lékaře, 10x radonovou koupel.
BONUS: 1x lahev minerální vody při příjezdu na pokoji.
V případě nástupu na pobyt v sobotu je lékařské vstupní vyšetření až v pondělí.


Cena pobytu Krátká radonová kúra (9 nocí) zahrnuje 9x ubytování s polopenzí, 1x konzultaci s lékařem, 1x laboratorní vyšetření dle indikace lékaře, 10x radonovou koupel, 8x léčebnou proceduru dle předpisu lékaře (3x velká a 5x malá procedura).
LÉČEBNÝ PROGRAM NEZAHRNUNE INDIVIDUÁLNÍ REHABILITACE. Nástup na pobyt Po-Pá do 12 hod.
BONUS: 1x lahev minerální vody při příjezdu na pokoji.


Cena pobytu Kúra bez radonových koupelí (14 nocí) zahrnuje 14x ubytování s plnou penzí, 1x vstupní lékařské vyšetření, sestavení individuálního léčebného programu, 1x laboratorní vyšetření (krevní obraz, glykémie, kys. močová), 1x výstupní lékařské vyšetření se závěrečnou zprávou, 42 léčebných procedur předepsaných lékařem týdně (12x vodoléčba - koupel přísadová se zábalem, 10x velká procedura, 20x malá procedura). Možnost prodloužení pobytu.
Každá další noc: ubytování s plnou penzí, 3x procedura (dle předpisu lékaře), neděle volný den.
BONUS: 1x minerální voda Vincentka (0,7 l) z lázní Luhačovice.


Cena pobytu Kúra na zkoušku (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 1x konzultaci s lékařem, procedury (3x radonová koupel, 2x přísadová koupel se zábalem, 1x uhličitá koupel se zábalem, 2x suchá uhličitá koupel (plynná), 2x klasická masáž částečná, 1x parafínový zábal rukou, 2x oxygenoterapie, 1x skupinový tělocvik).
BONUS: 1x lahev minerální vody při příjezdu na pokoji.


Cena pobytu Regenerace po COVID-19 (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 1x lékařskou konzultaci, procedury (3x solná jeskyně (popř. Solux), 5x oxygenoterapie, 3x uhličitá koupel suchá - plynná, 2x částečná masáž, 2x nordic walking, 5x inhalace aerosolová, individuální).
BONUS: 1x lahev minerální vody při příjezdu na pokoji.


Cena pobytu Týden na horách (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x perličková koupel, 1x přísadová koupel se zábalem, 2x klasická masáž (částečná), 5x saunový důl a bazén v Láz. centru Aglicola (60 min.), 1x fitness v Láz. centru Agricola (60 min.)), zapůjčení holí Nordic Walking, zdarma úschova kol a lyží.
V době od 1.5.2024 do 30.9.2024 je možnost dokoupit balíček Týden na horách na vlně UNESCO za 360,- Kč, který zahrnuje 1x návštěvu Prohlídkové štoly Astoria, 1x prohlídku muzea - Královská mincovna, 1x prohlídka Štola č. 1


Cena pobytu Dovolená s dětmi (2 nocí) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 2x bazén v Láz. centru Agricola (90 min.), zapůjčení holí pro nordic walking, 1x minigolf (v létě) nebo 1x solná jeskyně v Láz. centru Agricola (45 min. - v zimě), úschova kol a lyží. Každá další noc: 1x ubytování s polopenzí, 1x bazén Agricola (90 min.)


Cena pobytu Základní radonová kúra (14 nocí) zahrnuje 14x ubytování s polopenzí, 1x konzultaci s lékařem a předpis procedur, 1x laboratorní vyšetření dle indikace lékaře, 28 léčebných procedur (6x velká, 10x malá procedura), 12x radonovou koupel.
Možnost prodloužení pobytu - každá další noc: 1x ubytování s plnou penzí, 2x léčebná procedura dle předpisu lékaře.
BONUS: 1x lahev minerální vody při příjezdu na pokoji.
V případě nástupu na pobyt v sobotu je lékařské vstupní vyšetření až v pondělí.


Cena pobytu Pro zdravý pohyb (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 1x konzulataci s fyzioterapeutem zaměřená na doporučení správných pohybových návyků, procedury (1x radonová koupel (v případě kontraindikace přísadová koupel), 1x podvodní masáž (celková), 1x suchá uhličitá koupel (plynná), 2x klasická masáž částečná, 2x skupinový tělocvik, 2x skupinový tělocvik v bazénu, 1x solná jeskyně (45 min. v centru Agricola)).
BONUS: 1x lahev minerální vody při příjezdu na pokoji.


Cena pobytu Senior 55+ (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 1x káva/čaj a zákusek, procedury (1x radonová koupel (v případě kontraindikace přísadová koupel), 1x perličková koupel, 1x přísadová koupel se zábalem, 1x suchá uhličitá koupel (plynná), 1x klasická masáž částečná, 1x parafínový zábal rukou.
Změna procedur v pobytovém balíčku není možná.


Cena pobytu Lázeňský relax (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x radonová koupel (v případě kontraindikace přísadová koupel), 1x klasická masáž částečná, 1x oxygenoterapie, 1x solná jeskyně v Lázeňském centru Agricola (45 min.)).
Nástup není možný v sobotu.


Cena pobytu Lázeňské minimum (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x přísadová koupel se zábalem, 1x klasická masáž částečná, 1x saunový důl a bazén v Lázeňském centru Agricola (90 min.)).
Nástup není možný v sobotu.


Krušné hory tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Čechami a Německem. Nejvyšším vrcholem Krušných hor je Klínovec (1244 m.n.m.).

Co do výšky nemůžou měřit s jinými českými a moravskými masivy, mají spoustu jiných předností. V první řadě tu potkáte daleko méně turistů. Při svých toulkách – ať už pěšky, na kole nebo na běžkách – si tak můžete užívat vytoužený klid a kochat se rozmanitou krušnohorskou krajinou.

A že je rozhodně co pozorovat. Tajemná rašeliniště, rozlehlé větrné pláně i hluboké lesy vonící po houbách a borůvkách. Ale nejen to. Díky své hornické historii skrývají Krušné hory celou řadu jedinečných technických památek. Můžete sestoupit do temného podzemí a na vlastní kůži se seznámit s prostředím, kde se psaly dějiny Krušnohoří.
Nebo zůstaňte na povrchu a projděte se podél Blatenského příkopu, navštivte Vlčí jámy, poznejte odvrácenou tvář jáchymovských dolů při procházce Jáchymovským peklem.Magická horská krajina, drsná a romantická zároveň, čeká, až ji objevíte.

Krušnohoří na seznamu UNESCO Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří je prvním českým přehraničním souborem památek, který se dostal 6.7.2019 na Seznam světového kulturního přírodního dědictví UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Zimní pohádka v Lázních Jáchymov (krátký spot)

Ochutnejte ze zimní nabídky pobytů, léčebných procedur, horských aktivit a pokochejte se nádhernými výhledy do krajiny Krušných hor i pohledem na lázeňské údolí z výšky.

Zimní pohádka v Lázních Jáchymov (dlouhý spot)

Ochutnejte z pestré nabídky zimního menu léčebných pobytů v prvních radonových lázních v kombinaci s aktivitami v Krušných horách.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení