Mariánské Lázně - Lázeňský hotel Royal

od 1 275
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Golf: 2400 m
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 500 m
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • panoramatické výhledy na Mariánské Lázně
  • v blízkosti lázeňského centra, 300 m od kolonády
  • komplexní služby pod jednou střechou
  • vyhlášená hotelová kavárna s letní terasou

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázeňský hotel ROYAL nabízí nezapomenutelné výhledy na Mariánské Lázně a nachází se v zahradě s jezírkem a oblázkovým prostorem na rehabilitační cvičení, na okraji lesoparku a 300 m od centra.

Vychutnejte si výborný šálek kávy ve vyhlášené hotelové kavárně.

Hotel nabízí komplexní služby pod jednou střechou, komfortní ubytování, prvotřídní gastronomii a konzultace s nutričním terapeutem, kompletní balneoprovoz a wellness centrum.

POLOHA

v blízkosti lázeňského centra (300 m od kolonády, bezplatný každodenní transfer do centra a zpět). Skládá se ze 3 úzce propojených budov Royal I., II. a III.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna s letní terasou, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), hotel. trezor, bezbariérový přístup, pro děti - postýlka, stolička, strava a hlídání dětí; balneoprovoz, bazén, sauna, fitcentrum, wellness centrum (whirlpool, pára, masáže), Jávský masážní salón, úschovna a půjčovna kol, kosmetika, pedikúra, hlídané parkoviště (za poplatek), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Komfort na sluneční straně hotelu s výhledem do přírody, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, župan), telefon, rádio, TV-SAT, lednička, Wi-Fi (zdarma), trezor, klimatizace. 2 bezbariérové pokoje;
1 a 2lůžkové pokoje typu Superior jsou (větší s výhledem do lesa nebo s balkónem a výhledem na město, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, župan), telefon, rádio, TV-SAT, lednička, Wi-Fi (zdarma), trezor, klimatizace (pokoje Superior v budově II.);
1lůžkové pokoje typu Deluxe s výhledem na město, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, župan), telefon, rádio, TV-SAT, lednička, Wi-Fi (zdarma), trezor;
2lůžkové APT Deluxe mají dvě místnosti, některé jsou s balkónem, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, župan), telefon, rádio, TV-SAT, lednička, Wi-Fi (zdarma), trezor.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, polopenze, plná penze (snídaně - bufet, obědy, večeře – výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, polední káva a dezert). Možnost dietní stravy (racionální, diabetická, redukční, vegetariánská, dělená strava...).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: choroby ledvin a močových cest, onemocnění dýchacího a pohybového ústrojí, metabolická onemocnění a stavy po některých onkologických operacích.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: tenisové kurty, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, golf (Golf Club Mariánské Lázně (18 jamek)), běžecké lyžování (zpřístupněny jsou upravované běžecké tratě o cca 90 km a 2 stopách), sjezdové lyžování (skiareál Mariánské Lázně (500 m) - k dispozici je lanová dráha a dva moderní lyžařské vleky s celkovou kapacitou 2 500 os./hod., skibar, skipůjčovna, skiservis, lyžařská a snowboardová škola, sociální zázemí a parkovací plochy; Součástí skiareálu je kabinková lanová dráha Koliba - Krakonoš).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek (50 Kč/os./den). Dle nového zákona nově hradí všichni klienti, i senioři na 70 let (kromě dětí do 18-ti let).

POZNÁMKA

Pobyty na méně než 7 nocí jsou na vyžádání a to ne dříve než 30 dní před plánovaným nástupem.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Mariánskolázeňský elixír (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s plnou penzí, procedury (1x klasická aroma masáž, 1x uhličitá minerální koupel nebo suchá uhličitá koupel), mariánsko-lázeňskou pitnou kúru, volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), Wi-Fi. Možnost dokoupení dalších procedur.


Cena pobytu Rozmazlovací balíček (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (2x klasická masáž částečná, 2x relaxační koupel), mariánsko-lázeňskou pitnou kúru, volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), Wi-Fi. Možnost dokoupení dalších procedur.


Cena pobytu Vital pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, vstupní lékařskou konzultaci, až 6 lázeňských procedur dle doporučení lékaře (v hodnotě max. 1680 Kč, např.: vstupní lékařská konzultace, 2x uhličitá minerální koupel, 1x suchá uhličitá koupel, 1x parafín, 1x aroma masáž částečná), , mariánsko-lázeňskou pitnou kúru, volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), Wi-Fi. Možnost dokoupení dalších procedur.


Cena pobytu Marjánky s marjánkou (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s plnou penzí, procedury (1x koupel s konopným olejem, 2x celková masáž konopným olejem, 1x tělový zábal s konopným olejem), mariánsko-lázeňskou pitnou kúru, volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), Wi-Fi. Možnost dokoupení dalších procedur.


Cena pobytu Čas pro dva (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s plnou penzí, 1x romantickou večeři (v rámci plné penze), 1x aroma masáž (50 min.), whirlpool se sektem (1x pro pokoj), mariánsko-lázeňskou pitnou kúru, volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), Wi-Fi. Možnost dokoupení dalších procedur.


Cena pobytu Relax (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit v hodnotě 950,- Kč na volný výběr procedur vč. vstupní lékařské konzultace, mariánsko-lázeňskou pitnou kúru, volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), Wi-Fi. Možnost dokoupení dalších procedur.


Cena pobytu Královské láznění (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, až 10 lázeňských procedur dle předpisu lékaře (v hodnotě max. 3080 Kč, vč. vstupní lékařské konzultace, např. klasické masáže, uhličité minerální koupele, parafínové zábaly, lymfoven, pitná kúra), mariánsko-lázeňskou pitnou kúru, volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), Wi-Fi. Možnost dokoupení dalších procedur.


Cena pobytu Léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, až 16 léčebných procedur dle předpisu lékaře (v hodnotě max. 4060 Kč vč. vstupní lékařské konzultace), mariánsko-lázeňskou pitnou kúru, volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), Wi-Fi. Možnost dokoupení dalších procedur. Doporučená délka pobytu 14 dní (v 2. týdnu závěrečné vyšetření).


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), Wi-Fi.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení