Mariánské Lázně - Lázeňský hotel Royal

od 2 050
doprava Vlastní
strava Plná penze
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Golf: 2400 m
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 500 m
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • panoramatické výhledy na Mariánské Lázně
  • v blízkosti lázeňského centra, 300 m od kolonády
  • komplexní služby pod jednou střechou
  • vyhlášená hotelová kavárna s letní terasou
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

NOC ZDARMA - Nabídka platná pro všechny pobyty od 7 nocí v termínu 2.1. - 24.2./17.11.-15.12.2024.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázeňský hotel ROYAL nabízí nezapomenutelné výhledy na Mariánské Lázně a nachází se v zahradě s jezírkem a oblázkovým prostorem na rehabilitační cvičení, na okraji lesoparku a 300 m od centra.

Vychutnejte si výborný šálek kávy ve vyhlášené hotelové kavárně.

Hotel nabízí komplexní služby pod jednou střechou, komfortní ubytování, prvotřídní gastronomii a konzultace s nutričním terapeutem, kompletní balneoprovoz a wellness centrum.

POLOHA

v blízkosti lázeňského centra (300 m od kolonády, bezplatný každodenní transfer do centra a zpět). Skládá se ze 3 úzce propojených budov Royal I., II. a III.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna s letní terasou, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), hotel. trezor, bezbariérový přístup, pro děti - postýlka, stolička, strava a hlídání dětí; balneoprovoz, bazén, sauna, fitcentrum, wellness centrum (whirlpool, pára, masáže), Jávský masážní salón, úschovna a půjčovna kol, kosmetika, pedikúra, hlídané parkoviště (za poplatek), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Komfort na sluneční straně hotelu s výhledem do přírody nebo s francouzským oknem, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, župan), telefon, rádio, TV-SAT, lednička, Wi-Fi (zdarma), trezor, klimatizace. 2 bezbariérové pokoje;
1 a 2lůžkové pokoje typu Superior jsou (větší s výhledem do lesa nebo s balkónem a výhledem na město, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, župan), telefon, rádio, TV-SAT, lednička, Wi-Fi (zdarma), trezor, klimatizace (pokoje Superior v budově II.);
1lůžkové pokoje typu Deluxe s výhledem na město, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, župan), telefon, rádio, TV-SAT, lednička, Wi-Fi (zdarma), trezor;
2lůžkové APT Deluxe mají dvě místnosti, některé jsou s balkónem, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, župan), telefon, rádio, TV-SAT, lednička, Wi-Fi (zdarma), trezor.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, polopenze, plná penze (snídaně - bufet, obědy, večeře – výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, polední káva a dezert). Možnost dietní stravy (racionální, diabetická, redukční, vegetariánská, dělená strava...).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: choroby ledvin a močových cest, onemocnění dýchacího a pohybového ústrojí, metabolická onemocnění a stavy po některých onkologických operacích.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: tenisové kurty, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, golf (Golf Club Mariánské Lázně (18 jamek)), běžecké lyžování (zpřístupněny jsou upravované běžecké tratě o cca 90 km a 2 stopách), sjezdové lyžování (skiareál Mariánské Lázně (500 m) - k dispozici je lanová dráha a dva moderní lyžařské vleky s celkovou kapacitou 2 500 os./hod., skibar, skipůjčovna, skiservis, lyžařská a snowboardová škola, sociální zázemí a parkovací plochy; Součástí skiareálu je kabinková lanová dráha Koliba - Krakonoš).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek (50 Kč/os./den). Dle nového zákona nově hradí všichni klienti, i senioři na 70 let (kromě dětí do 18-ti let).

POZNÁMKA

Pobyty na méně než 7 nocí jsou na vyžádání a to ne dříve než 30 dní před plánovaným nástupem.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Mariánskolázeňský elixír (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s plnou penzí, procedury (1x klasická aroma masáž, 1x uhličitá minerální koupel nebo suchá uhličitá koupel), mariánsko-lázeňskou pitnou kúru, volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), Wi-Fi. Možnost dokoupení dalších procedur.


Cena pobytu Rozmazlovací balíček (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (2x klasická masáž částečná, 2x relaxační koupel), mariánsko-lázeňskou pitnou kúru, volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), Wi-Fi. Možnost dokoupení dalších procedur.


Cena pobytu Vital pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, vstupní lékařskou konzultaci, až 6 lázeňských procedur dle doporučení lékaře (v hodnotě max. 1680 Kč, např.: vstupní lékařská konzultace, 2x uhličitá minerální koupel, 1x suchá uhličitá koupel, 1x parafín, 1x aroma masáž částečná), , mariánsko-lázeňskou pitnou kúru, volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), Wi-Fi. Možnost dokoupení dalších procedur.


Cena pobytu Marjánky s marjánkou (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s plnou penzí, procedury (1x koupel s konopným olejem, 2x celková masáž konopným olejem, 1x tělový zábal s konopným olejem), mariánsko-lázeňskou pitnou kúru, volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), Wi-Fi. Možnost dokoupení dalších procedur.


Cena pobytu Čas pro dva (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s plnou penzí, 1x romantickou večeři (v rámci plné penze), 1x aroma masáž (50 min.), whirlpool se sektem (1x pro pokoj), mariánsko-lázeňskou pitnou kúru, volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), Wi-Fi. Možnost dokoupení dalších procedur.


Cena pobytu Relax (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit v hodnotě 950,- Kč na volný výběr procedur vč. vstupní lékařské konzultace, mariánsko-lázeňskou pitnou kúru, volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), Wi-Fi. Možnost dokoupení dalších procedur.


Cena pobytu Královské láznění (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, až 10 lázeňských procedur dle předpisu lékaře (v hodnotě max. 3080 Kč, vč. vstupní lékařské konzultace, např. klasické masáže, uhličité minerální koupele, parafínové zábaly, lymfoven, pitná kúra), mariánsko-lázeňskou pitnou kúru, volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), Wi-Fi. Možnost dokoupení dalších procedur.


Cena pobytu Léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, až 16 léčebných procedur dle předpisu lékaře (v hodnotě max. 4060 Kč vč. vstupní lékařské konzultace), mariánsko-lázeňskou pitnou kúru, volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), Wi-Fi. Možnost dokoupení dalších procedur. Doporučená délka pobytu 14 dní (v 2. týdnu závěrečné vyšetření).


Cena pobytu Impuls pro život (7 nocí) 7x ubytování s plnou penzí, až 16 lázeňských procedur v max. hodnotě 4060 Kč/týden (např. konzultace s lékařem, 2x klasická nebo podvodní masáž, 2x skotský střik, 1x nožní reflexní masáž nebo 2x lymfoven, 5x skupinové cvičení, 3x uhličitá minerální koupel, 1x Hydroxeur, 1x plynová injekce - přesnou skladbu procedur stanoví lékař na základě zdravotního stavu), volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), zapůjčení županu, Wi-Fi.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), Wi-Fi.


Cena pobytu Komfort pro ženu (7 nocí) určeného pro ženy po 40 zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, vzorový jídelníček na zmírnění příznaků menopauzy, detoxikační ženský čaj - denně k snídani malá termoska na popíjení během dne, 12 lázeňských procedur (lékařská konzultace, 1x minerální koupel, 2x lymfoven, 2x slatinný obklad, 2x parafínový zábal na ruce, 2x klasická částečná masáž, 1x suchá uhličitá koupel, 1x Biodroga - antistresová masáž těla, za příplatek možnost akupunktury na zmírnění příznaků), volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), zapůjčení županu, Wi-Fi.


Cena pobytu Minirelax (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s plnou penzí, lékařskou konzultaci, 3 wellness procedury (1x Hydrojet, 1x minerální koupel, 1x lymfoven), volný vstup do wellness centra (bazén, vířivka a pára), zapůjčení županu, Wi-Fi.


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení