Proč právě sem?

Poloha

luxusní lázeňský hotel ve stylu lidové secese se nachází v samotném srdci lázní.

V Luhačovicích jsou čtvrté největší lázně v Česku a největší na Moravě. Léčí se zde především lidé s nemocemi dýchacího ústrojí, trávením a obezitou. Lázně vděčí za svůj věhlas především minerálním pramenům. V Luhačovicích vyvěrá 10 přírodních pramenů a desítky pramenů navrtaných. Nejznámějším a nejvýznamnějším pramenem Luhačovských lázní je pramen Vincentka. Nejstarší písemná zmínka o Luhačovicích pochází z roku 1412, na město byly povýšeny teprve 3. června 1936. Ve městě se nachází velké množství nejrůznějších kaváren, vináren, restaurací a cukrářství. Do Luhačovic se dnes nejezdí jen za léčením, ale zdejší podmínky uspokojí lidí turisticky, sportovně i společensky založené. Pro turistiku jsou v Luhačovicích vytvořeny speciální okruhy po okolí s přírodní scenérii.

Vybavení ubytovacího zařízení

recepce, restaurace, lobby bar, letní terasa, vnitřní bazén s protiproudem a tryskami, whirlpool, kadeřnictví, hotelový počítač s internetem (zdarma), Wi-Fi (zdarma), hotelový transfer (z nádraží a zpět - za poplatek).

Vybavení pokoje

1 a 2lůžkové pokoje typu Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, župan, Wi-Fi (zdarma). Pokoje typu Komfort, Lux a a APT (popis a cena na vyžádání).

Stravování

polopenze, za příplatek plná penze. Výběrová strava PLUS (snídaně a večeře - bufet, oběd – servírovaný, výběr ze 7 menu, salátový a kompotový bufet. V den příjezdu – jednotné menu.).

Indikace a léčba

INDIKACE: nemoci dýchacích cest, oběhového, trávicího a pohybového ústrojí, nemoci nervové, onkologické a diabetes.
Léčba: masáže (klasická, lávové kameny, shiatsu, havajská, čokoládová, medová,...), koupele (uhličité, perličkové, relaxační s různými přísadami, wellness koupele).

Sport a volný čas

Sport a volný čas: v okolí – značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, tenis, squash, in line brusle, kuželky, bowling; bohatý kulturní program (divadlo, koncerty, taneční večery), Baťův kanál, ZOO Lešná.

Luhapark - venkovní areál u přehrady a můžete si v něm zahrát následující sporty (tenis - kurt s umělou trávou), minigolf, nohejbal, volejbal nebo stolní tenis).

Městská plovárna - najdete zde 25 m plavecký bazén, dětské brouzdaliště, divokou řeku, relaxační bazén nebo letní terasu pro slunění.

Koupaliště DUHA Pozlovice - venkovní koupaliště sousedící s přehradou v Pozlovicích nabízí koupání v plaveckém bazénu, atrakce (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, lezecká stěna), tobogán, skluzavku a speciální bazén a hřiště pro děti. Otevřeno: červen – září.

Tenisové kurty TK 2000 Luhačovice – nachází se přímo v centru města.

Přírodní vodní skluzavka – nově vybudovaná skluzavka dlouhá 150 m s 25 m převýšením. Nachází se na hotelu Vega.

Jízda na koni – v letních měsících můžete využít služeb jezdeckých klubů (Statek Horní Dvůr, ATOS, LuhaTrurf).

Půjčovny kol a kolečkových bruslí - v okolí Luhačovic se nachází řada cyklostezek pro víkendové i náruživé jezdce. V případě, že nemáte vlastní kolo, můžete využít jedné z půjčoven (BIFU tel. 773 981 111, Půjčovna kol, koloběžek a cyklistických potřeb tel. 602 205 196).

Půjčovna lodiček a šlapadel – otevřeno v případě příznivého počasí o víkendech.

Sportovní hala Radostova – nachází se zde fitness, tenisový a badmintonový kurt, 2 bowlingové dráhy a 4 kuželkářské dráhy a vnitřní halu (pro volejbal, basketbal, házenou, tenis, nohejbal, kopanou). Probíhají zde pravidelná cvičení powerjogy a bodystylingu.

Cena zahrnuje

3x, 4x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), volný vstup do bazénu a whirlpoolu, denně pitnou kúru luhačovických minerálních vod.

Cena nezahrnuje

dopravu, místní poplatek (15,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Příplatek za parkování (cena na vyžádání).

Poznámka

Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

V termínu od 24.9. do 30.11.2018 proběhne revitalizace kolonády v Luhačovicích.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Prodloužený víkend (3 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x 15 min. přírodní uhličitá koupel, 1x 15 min. perličková koupel, 1x 20 min. částečná masáž éterickým olejem). Záměna procedur není možná. Nástup na pobyt: Čt.


Cena balíčku Krátká relaxace (4 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x přírodní uhličitá koupel, 1x koupel s přísadou vonné esence, 1x perličková koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x masáž éterickým olejem částečná).


Cena balíčku Pobyt pro seniory (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x předpis doporučené procedury lékařem, který potvrdí vhodnost předepsaných procedur (1x velká, 4x malá lázeňská procedura, 5x inhalace) nebo podle zdravotního stavu provede její záměnu, např.: 1x 15 min. přírodní uhličitá koupel, 1x 15 min. perličková koupel, 1x 20 min. částečná masáž éterickým olejem, 1x 20 min. klasická masáž částečná, 1x 20 min. parafínový obklad zad, 5x inhalace minerální vody nebo oxygenoterapie.


Cena balíčku Top pro každý věk (7 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x 15 min. přírodní uhličitá koupel, 1x 15 min. perličková koupel s bylinnou přísadou, 1x 20 min. klasická masáž částečná, 1x 20 min. masáž éterickým olejem dle vlastního výběru, 1x 20 min. rašelinový obklad zad), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod. Záměna procedur není možná.


Cena balíčku Lázeňská dovolená (7 nocí) zahrnuje navíc: 5x proceduru dle vlastního výběru (3x velká a 2x malá procedura), denně pitná kúra luhačovických minerálních vod.


Cena balíčku Tradiční Luhačovická kúra (7 nocí) zahrnuje navíc: plnou penzi, 1x vstupní lékařské vyšetření vč. sestavení individuálního léčebného programu, 18x lázeňská procedura (4x velká procedura, 2x individuální rehabilitace, 12x malá procedura), 3x inhalace přírodní minerální vody, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod. Možnost prodloužení pobytu - cena na vyžádání.
Příklad procedur pro léčbu dýchacího ústrojí: 1x vstupní lékařské vyšetření, 2x 15 min přírodní uhličitá koupel, 6x inhalace (vč. nosní sprchy), 2x individuální léčebný tělocvik, 3x skupinový léčebný tělocvik v bazénu nebo tělocvičně, 2x 20 min rašelinový obklad, 3x 20 min klasická masáž částečná, 2x 15 min perličková koupel, 1x skotský střik, pitná kúra.


Cena balíčku Týden pro zdraví (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x konzultaci s lékařem a předpis procedur, 12x lázeňská procedura (6x velká a 6x malá), denně pitná kúra. Nezahrnuje individuální rehabilitace.


Cena balíčku Relaxační pobyt (7 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x 15 min. přírodní uhličitá koupel, 1x 15 min. perličková koupel s přísadou, 1x 15 min. automatická podvodní masáž, 1x 20 min. klasická masáž částečná, 1x 20 min. masáž éterickým olejem dle výběru částečná, 1x 20 min. rašelinový obklad zad, 5x 15 min. inhalace přírodní minerální vody, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod. Záměna procedur není možná.


Cena balíčku Relax & wellness (4 noci) zahrnuje navíc: relaxační program (1x 15 min. přírodní uhličitá koupel, 1x 15 min. koupel s přísadou vonné esence, 1x 15 min. perličková koupel, 1x 20 min. klasická masáž částečná, 1x 20 min. masáž éterickým olejem částečná. Záměna procedur není možná. Nástup na pobyt: Ne.


Cena balíčku Silvestr 2018 (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování se snídaní, 1x slavnostní uvítací večeři, 3x večeři výběrem z nabídky jídel české a moravské kuchyně, 1x sváteční novoroční večeři, lázeňské procedury, deně pitná kúra luhačovidkých minerálních vod, SILVESTROVSKÝ GALAVEČER ve Společenském domě (welcome drink, večeře formou rautu s neomezenou konzumací vyybraných teplých, studených i sladkých lahůdek, bohatý zábavný silvestrovský program, ohňostroj).


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou. Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice. Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras. Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana Bočková, 13.03.2018