Konstantinovy Lázně - Lázeňský hotel JIRÁSEK

od 1 147
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Cykloturistika
HIT - oblíbený zájezd
Seniorské pobyty a slevy
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • příjemné menší klidné lázeňské městečko
  • lázeňský dům v blízkosti autobusové a vlakové zastávky
  • 450 kilometrů cyklotras, značené nordic walking trasy a 4 naučné stezky
  • poslechové večery nabídka kulturních programů a výletů
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázeňský hotel Jirásek naleznete v klidné oblasti města Konstantinovy Lázně na okraji lesoparku, přímo vedle ředitelství lázní. Hotel je opatřen bezbariérovým přístupem a výtahem. K odpočinku a relaxaci slouží rehabilitační bazén. Chutné stravování i příjemné posezení s přáteli či rodinou nabízí restaurace s kavárnou a terasou či venkovní ohniště a gril.

V přijímací a ubytovací kanceláři Vám poskytnou všechny potřebné informace k pobytu a léčení. Vzdálenost od centra 500 m. Vzdálenost od hotelu Prusík (procedury, wellness centrum) 400 m, Prusíkův pramen 200 m.

Lázeňský komplex tvoří: lázeňský penzion MÁNES, lázeňský hotel JIRÁSEK, lázeňský penzion PALACKÝ, lázeňský penzion PURKYNĚ, lázeňský hotel ALŽBĚIN DVŮR, lázeňský hotel LÖWENSTEIN a další.

POLOHA

tyto lázně leží na kraji Tepelské vrchoviny v nadmořské výšce 520 m n.m. v západních Čechách v jedné z ekologicky nejčistších oblastí.

Konstantinovy Lázně - nalezneme 35 km západně od Plzně (směr Plzeň – Karlovy Vary) v průměrné nadmořské výšce 520 m v jedné z ekologicky nejčistší oblasti Čech. S celkem 937 obyvateli patří mezi menší lázeňská místa v České republice nabízející klidné rodinné prostředí pro své návštěvníky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce (v lázeňském hotelu Prusík), restaurace, kavárna, venkovní posezení s grilem, hřiště na pétanque, půjčovna kol a holí Nordic Walking, rehabilitační bazén, bezbariérový přístup, výtah, salónek s internetovým připojením (Wi-Fi, LAN - zdarma), parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, lednička, telefon, WiFi (zdarma), balkón (některé pokoje), bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

polopenze, za příplatek plná penze (snídaně - bufet, obědy a večeře - výběr ze 3 menu). Možnost stravování Komfort: snídaně bufet, oběd polévka, salátový bufet, hlavní chod výběr ze 4 menu, večeře salátový bufet, hlavní chod výběr ze 4 menu, nápoje čaj/pramen, možné typy diet: žaludeční, nízkocholesterolová, redukční, diabetická.

INDIKACE A LÉČBA

Nemoci oběhového ústrojí
Ischemická choroba srdeční, stavy po infarktu myokardu, stavy  po kardiochirurgických výkonech a PTCA,  hypertenzní nemoc, onemocnění tepen dolních končetin, funkční poruchy periferních cév a stavy po trombózách, chronický lymfatický edém, stavy po rekonstrukčních a revaskularizačních operacích na cévním systému mimo srdce a hrudní aorty, stavy po perkutánní transluminární angioplastice, stavy po transplantaci srdce.

Nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí
Diabetes mellitus.

Nemoci nervové
Polyneuropatie s paretickými projevy, kořenové syndromy s iritačně-zánikovým syndromem, stavy po poraněních a operacích mozku, míchy a periferního nervstva, nervosvalová onemocnění primární, sekundární a degenerativní, syringomyelie s paretickými projevy. Parkinsonova nemoc.

Nemoci pohybového ústrojí
Revmatoidní artritis I. – IV. Stadia včetně juvenilní artritis, Bechtěrevova nemoc, ostatní séronegativní spondartritis, Reiterův syndrom, enteropatická artritis, mimokloubní revmatismus, difúzní onemocnění pojiva, bolestivé syndromy šlach, šlachových pochev, burz, úponů svalů nebo kloubů včetně nemocí z povolání, koxartróza, gonartroza, artrozy v ostatních lokalizacícgh, artropatie, chronický vertebrogenní syndrom, stavy po operacích s použitím kloubní náhrady, stavy po úrazech pohybového ústrojí a po ortopedických operacích včetně stavů po operacích meziobratlových plotének a stenóz kanálu páteřního, stavy po amputacích dolní končetiny, stupeň aktivity 1 až 4, kdy je pojištěnec vybavený protézou.

Procedury:
CO2 koupele, suchá uhličité koupele, insuflace zřídelního plynu, perličková lázeň, vířivá lázeň DK, HK, střídavé nožní koupele, podvodní masáže, elektroléčebné výkony (ultrazvuk, DD proudy, biolampa, Träbertovy proudy, solux, rebox, magnetoterapie čtyřkomorová lázeň Phyaction), oxygenoterapie, inhalace, parafínové zábaly, lymfodrenáž přístrojová, motodlaha, manuální, klasické a reflexní masáže, LTV – individuální a skupinové cvičení, cvičení v bazénu, cvičná ergometrie, terénní kúry, měkké a mobilizační techniky.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

turistika a cykloturistika, tenis, projížďky na koních, hřiště na pétanque v létě - v zimě na metanou, Nordic Walking, krytý rehabilitační bazén, dřevosochání, wellness centrum Konstantin (relaxační bazén, vířivky, Kneippovy chodníčky, aroma a finská sauna,parní lázeň, klidová zóna), fitness centrum, 5km inline dráha, společenské hry (karty, šachy, stolní hry).

Nordic Walking Doslova hitem se pro naše hosty stal Nordic Walking – severská chůze se speciálními hůlkami. Najdete u nás různě dlouhé a různě náročné trasy. Zážitek z chůze je navíc umocněn krásnou přírodou a čistým vzduchem.  Vyjít si můžete samozřejmě sami nebo pod odborným vedením instruktora, který Vás seznámí s technikou chůze, případně doporučí vhodnou trasu přímo pro Vás.

Cykloturistika Pro milovníky kol je tu připraveno spoustu cyklostezek. Velmi oblíbená trasa k cyklovýletu je v okolí zámku v Manětíně (tzv. perlu českého baroka). Dalšími destinacemi vhodnými pro cykloturisty jsou kláštery - Teplá a Kladruby. Cílem všech milovníků kol je také přírodní rezervace Kladské rašeliny, kde se nachází chráněné nalezitště kapradin "Pod Šípínem". Dojet se dá pohodlně i k minerálním pramenům v Mariánských Lázních. Cyklotrasy jsou uvedeny i na stránkách obce Konstantinovy Lázně. Lázně Konstantinovy Lázně mají také půjčovnu horských kol v hotelu Jirásek.

Venkovní víceúčelové hřiště Pro aktivní klienty, kteří nemohou být ani chvíli bez sportu doporučujeme využít víceúčelové hřiště, které se nachází 2 km od lázní. Naleznete zde tělocvičnu nebo squashové hřiště. Lanové centrum je také možné využít - je vzdáleno 2 km. Je zde i hřiště na tenis, 3 kurty na volejbal, 2 zkrácená hřiště na košíkovou se zabudovanými koši, atletická dráha s umělým povrchem (dvojdráha 170m, trojdráha – rovinka 60m). V areálnu lázní si můžete také zahrát petanque za hotelem Jirásek.

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek


Pobytové balíčky


Cena balíčku Lázně na zkoušku (2 noci) zahrnuje ubytování s polopenzí nebo za příplatek plnou penzí, procedury (1x uhličitá koupel, 1x klasická masáž částečná, 3x solná jeskyně, vstup do hotelového bazénu), 1x základní vstup do Wellnesscentra (krytý bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna finská a bio, pára, fitness), vycházku s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, taneční večer s živou hudbou, poslechový večer, odbornou přednášku, naučnou besedu. BONUS: Po-Čt sleva 20% na terapie Wellnesscentra.


Cena balíčku Wellness víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje ubytování s polopenzí nebo za příplatek plnou penzí, procedury (1x smyslová masáž se zábalem, 1x solná jeskyně, vstup do hotelového bazénu), 2x základní vstup do Wellnesscentra (krytý bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna finská a bio, pára, fitness), vycházku s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, taneční večer s živou hudbou, poslechový večer, odbornou přednášku, naučnou besedu.


Cena balíčku Wellness prodloužený pobyt (3 noci) zahrnuje ubytování s polopenzí nebo za příplatek plnou penzí, procedury (1x relaxační koupel, 1x smyslová masáž částečná se zábalem, vstup do hotelového bazénu), 2x základní vstup do Wellnesscentra (krytý bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna finská a bio, pára, fitness), vycházku s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, taneční večer s živou hudbou, poslechový večer, odbornou přednášku, naučnou besedu. BONUS: Po-Čt sleva 20% na terapie Wellnesscentra.


Cena balíčku Jarní pobyt (9 nocí) zahrnuje ubytování se snídaní, procedury (1x uhličitá koupel, 1x aroma masáž částečná, 1x parafínov zábal na ruce, 1x kosmická loď pro redukci váhy nebo anti-aging celotělový zábal, 2x vstup do solné jeskyně), 1x lekce nordic walking (60 min.), 2x zapůjčení kola (2 hod.), 3x vstup do Wellnesscentra Basic+ (krytý bazén, 2 vířivky, Kneippův chodník, sauna finská a bio, pára, fitness). NAVÍC: vycházky s průvodcem do okolí, taneční a poslechové večery s hudbou, přednášky, besedy. BONUS: 20% sleva na wellness terapie Wellness centra od Po do Čt.


Cena balíčku Zdraví z lázní (7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí nebo za příplatek plnou penzí, procedury (1x uhličitá koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x perličková koupel s přísadou, 1x inhalace individuální, 1x 60 min lekce Nordic Walking, 2x solná jeskyně, vstup do hotelového bazénu), 2x základní vstup do Wellnesscentra (krytý bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna finská a bio, pára, fitness), vycházku s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, taneční večer s živou hudbou, poslechový večer, odbornou přednášku, naučnou besedu. BONUS: Po-Čt sleva 20% na terapie Wellnesscentra.


Cena balíčku Wellness týdenní pobyt (7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí nebo za příplatek plnou penzí, procedury (1x relaxační koupel, 1x smyslová masáž částečná se zábalem, 1x hubnoucí kosmická loď nebo pleťové ošetření, vstup do hotelového bazénu), 4x základní vstup do Wellnesscentra (krytý bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna finská a bio, pára, fitness), vycházku s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, taneční večer s živou hudbou, poslechový večer, odbornou přednášku, naučnou besedu. BONUS: Po-Čt sleva 20% na terapie Wellnesscentra.


Cena balíčku Léčebná lázeňská kúra (14 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí nebo za příplatek plnou penzí, 2x lékařskou konzultaci, 1x laboratorní vyšetření, 1x EKG, 20x velké lázeňských procedur, vstup do hotelového bazénu, vycházku s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, taneční večer s živou hudbou, poslechový večer, odbornou přednášku, naučnou besedu. BONUS: Po-Čt sleva 20% na terapie Wellness centra.


Cena balíčku Týdenní pobyt Intensive (7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí nebo za příplatek plnou penzí, 1x výběrová káva a domácí zákusek v Kavárně Srdce, procedury (1x uhličitá koupel, 1x perličková koupel s přísadou, 1x podvodní masáž, 1x klasická masáž částečná, 1x masáž obličeje pro ženy nebo reflexní masáž plosky nohy pro muže, 1x parafínový zábal na ruce, 2x vstup do solné jeskyně, vstup do hotelového bazénu), 1x základní vstup do Wellnesscentra (krytý bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna finská a bio, pára, fitness), vycházku s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, taneční večer s živou hudbou, poslechový večer, odbornou přednášku, naučnou besedu. BONUS: Po-Čt sleva 20% na terapie Wellnesscentra.


Cena balíčku Letní wellness (3 noci) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, procedury (1x masáž Mohchito - částečná zad a šíje, 1x hydromasážní koupel pro dva), 1x vstup do Wellnesscentra Basic+ (krytý bazén, 2 vířivky, Kneippův chodník, sauna finská a bio, pára, fitness). NAVÍC: vycházky s průvodcem do okolí, taneční a poslechové večery s hudbou, přednášky, besedy. BONUS: 20% sleva na wellness terapie Wellness centra od Po do Čt.


Cena balíčku Týden pro seniory (7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí nebo za příplatek plnou penzí, procedury (1x parafínový zábal na ruce, 1x střídavé nožní koupele, 1x uhličitá koupel, 1x klasická masáž, 1x podvodní masáž, 3x solná jeskyně, 1x vstup do hotelového bazénu), vycházku s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, taneční večer s živou hudbou, poslechový večer, odbornou přednášku, naučnou besedu. BONUS: Po-Čt sleva 20% na terapie Wellness centra.


Cena balíčku Letní dovolená (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování se snídaní, procedury (1x částečná masáž klasická, 1x parafínový zábal na ruce, 1x aroma masáž částečná), 1x lázeňská citronáda + sorbet v kavárně Srdce, 2x vstup do Wellnesscentra Basic+ (krytý bazén, 2 vířivky, Kneippův chodník, sauna finská a bio, pára, fitness). NAVÍC: vycházky s průvodcem do okolí, taneční a poslechové večery s hudbou, přednášky, besedy. BONUS: 20% sleva na wellness terapie Wellness centra od Po do Čt.


Cena balíčku Kouzelné léto (9 nocí) zahrnuje 9x ubytování se snídaní, procedury (1x částečná masáž klasická, 1x uhličitá koupel, 1x perličková koupel, 1x parafínový zábal části těla), 1x výběrová káva a domácí zákusek v kavárně Srdce, 5x vstup do Wellnesscentra Basic+ (krytý bazén, 2 vířivky, Kneippův chodník, sauna finská a bio, pára, fitness). NAVÍC: vycházky s průvodcem do okolí, taneční a poslechové večery s hudbou, přednášky, besedy. BONUS: 20% sleva na wellness terapie Wellness centra od Po do Čt.


Cena balíčku Houbařský pobyt (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování se snídaní, procedury (1x částečná masáž klasická, 1x uhličitá koupel, 1x vstup do solné jeskyně), 2x vstup do Wellnesscentra Basic+ (krytý bazén, 2 vířivky, Kneippův chodník, sauna finská a bio, pára, fitness). NAVÍC: vycházky s průvodcem do okolí, taneční a poslechové večery s hudbou, přednášky, besedy. BONUS: 20% sleva na wellness terapie Wellness centra od Po do Čt.


Cena balíčku Vinařský víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 1x relaxační vinnou koupel pro dva se slenkou vína, 1x degustaci vín (90 min.), vstup na Moravský taneční večer s cimbálovkou, 2x vstup do Wellnesscentra Basic+ (krytý bazén, 2 vířivky, Kneippův chodník, sauna finská a bio, pára, fitness). Program na sobotu: I. Lázeňské vinobraní na terasách hotelu Prusík s čerstvým burčákem a pečlivě sestaveným hudebním programem (CM Jožky Imricha, Tutti Voci, Eva Melicharová šansony, Duo Maneta), který zakončí moravský taneční večer s cimbálovkou Jožky Imricha.


Cena balíčku Sváteční léčebná kúra (14 nocí) zahrnuje 14x ubytování s polopenzí Komfort, domácí vánoční punč a vánoční cukroví, Slavností stědrovečerní večeři a bohatý silvestrovský bufet, 2x konzultaci s lékařem, EKG klidové, vstupní laboratorní vyšetření, 25 lázeňských procedur, vystavení výstupní lékařské zprávy, volný vstup do bazénu Jirásek, 5x vstup do solné jeskyně, vstup do Wellnesscentra Basic (krytý bazén, 2 vířivky, Kneippův chodník, finská a bio sauna, pára, fitness). Bonus: sleva 20 % na terapie Wellness centra (Po-Čt). Sváteční doprovodný program: 21.12. Taneční večer, 22.12. posezení u klavíru, 23.12. koncert kytara a ukulele, 24.12. Štědrovečerní klavír, 25.12. Folklorní vánoční koncert, 26.12. Vánoční klavír, 27.12. Jazz-folkový koncert, 28.12. Swingový taneční večer, 29.12. dudácká muzika, 30.12. večer pro klavír a saxofon, 31.12. Silvestrovské párty, 1.1. novoroční procházka a Novoroční koncert, 2.1. Trio Evergrenns, 3.1. posezení u klavíru.


Cena balíčku Vánoční pobyt RELAX (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí Komfort, domácí vánoční punč a vánoční cukroví, Slavností stědrovečerní večeři, lázeňské procedury (2x uhličitá koupel (15 min.), 1x klasická masáž částečná (20 min.), 1x aroma masáž (20 min.), 1x parafínový zábal na ruce (20 min.), 1x vířivá koupel nohou (10 min.), 2x vstup do solné jeskyně, vstup do Wellnesscentra Basic (krytý bazén, 2 vířivky, Kneippův chodník, finská a bio sauna, pára, fitness, za příplatek vstup Inclusive 1080 Kč - platba na místě). Sváteční doprovodný program: 21.12. Taneční večer, 22.12. posezení u klavíru, 23.12. koncert kytara a ukulele, 24.12. Štědrovečerní klavír, 25.12. Folklorní vánoční koncert, 26.12. Vánoční klavír, 27.12. Jazz-folkový koncert, 28.12. Swingový taneční večer.


Cena balíčku Vánoční pobyt MEDICAL (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí Komfort, domácí vánoční punč a vánoční cukroví, Slavností stědrovečerní večeři, 1x konzultaci s lékařem, 10 lázeňských procedur dle doporučení lékaře (např. uhličitá koupel, suchá uhličitá koupel, klasická masáž částečná, perličková koupel, solná jeskyně, střídavá nožní koupel, vířivá lázeň nohou a rukou, podvodní masáž, parafínový zábal na ruce, oxygenoterapie, inhalace, plynové injekce, elektroléčba, parafínový zábal, skupinový léčebný tělocvik, cvičná ergometrie, cvičení v bazénu, volný vstup do bazénu Jirásek, za příplatek vstup do Wellnesscentra Basic (krytý bazén, 2 vířivky, Kneippův chodník, finská a bio sauna, pára, fitness - Basic 864 Kč, Inclusive 1080 Kč - platba na místě). Sváteční doprovodný program: 21.12. Taneční večer, 22.12. posezení u klavíru, 23.12. koncert kytara a ukulele, 24.12. Štědrovečerní klavír, 25.12. Folklorní vánoční koncert, 26.12. Vánoční klavír, 27.12. Jazz-folkový koncert, 28.12. Swingový taneční večer.


Cena balíčku Vánoční pobyt WELLNESS pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí Komfort, domácí vánoční punč a vánoční cukroví, Slavností stědrovečerní večeři, lázeňské procedury (1x relaxační koupel (25 min.), 1x smyslová masáž se zábalem (č0 min.), 1x aroma masáž (30 min.), 1x konopná masáž (30 min.), vstup do Wellnesscentra Inclusive (krytý bazén, 2 vířivky, Kneippův chodník, finská a bio sauna, pára, fitness). Sváteční doprovodný program: 21.12. Taneční večer, 22.12. posezení u klavíru, 23.12. koncert kytara a ukulele, 24.12. Štědrovečerní klavír, 25.12. Folklorní vánoční koncert, 26.12. Vánoční klavír, 27.12. Jazz-folkový koncert, 28.12. Swingový taneční večer.


Cena balíčku Silvestrovský pobyt RELAX (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí Komfort, bohatý silvestrovský bufet, lázeňské procedury (2x uhličitá koupel (15 min.), 1x klasická masáž částečná (20 min.), 1x aroma masáž (20 min.), 1x parafínový zábal na ruce (20 min.), 1x vířivá koupel nohou (10 min.), 2x vstup do solné jeskyně, vstup do Wellnesscentra Basic (krytý bazén, 2 vířivky, Kneippův chodník, finská a bio sauna, pára, fitness, za příplatek vstup Inclusive 1080 Kč - platba na místě). Sváteční doprovodný program: 28.12. Swingový taneční večer, 29.12. dudácká muzika, 30.12. večer pro klavír a saxofon, 31.12. Silvestrovské párty, 1.1. novoroční procházka a Novoroční koncert, 2.1. Trio Evergrenns, 3.1. posezení u klavíru.


Cena balíčku Silvestrovský pobyt MEDICAL (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí Komfort, bohatý silvestrovský bufet, 1x konzultaci s lékařem, 10 lázeňských procedur dle doporučení lékaře (např. uhličitá koupel, suchá uhličitá koupel, klasická masáž částečná, perličková koupel, solná jeskyně, střídavá nožní koupel, vířivá lázeň nohou a rukou, podvodní masáž, parafínový zábal na ruce, oxygenoterapie, inhalace, plynové injekce, elektroléčba, parafínový zábal, skupinový léčebný tělocvik, cvičná ergometrie, cvičení v bazénu, volný vstup do bazénu Jirásek, za příplatek vstup do Wellnesscentra Basic (krytý bazén, 2 vířivky, Kneippův chodník, finská a bio sauna, pára, fitness - Basic 864 Kč, Inclusive 1080 Kč - platba na místě). Sváteční doprovodný program: 28.12. Swingový taneční večer, 29.12. dudácká muzika, 30.12. večer pro klavír a saxofon, 31.12. Silvestrovské párty, 1.1. novoroční procházka a Novoroční koncert, 2.1. Trio Evergrenns, 3.1. posezení u klavíru.


Cena balíčku Silvestrovský pobyt WELLNESS pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí Komfort, bohatý silvestrovský bufet, lázeňské procedury (1x relaxační koupel (25 min.), 1x smyslová masáž se zábalem (č0 min.), 1x aroma masáž (30 min.), 1x konopná masáž (30 min.), vstup do Wellnesscentra Inclusive (krytý bazén, 2 vířivky, Kneippův chodník, finská a bio sauna, pára, fitness). Sváteční doprovodný program: 28.12. Swingový taneční večer, 29.12. dudácká muzika, 30.12. večer pro klavír a saxofon, 31.12. Silvestrovské párty, 1.1. novoroční procházka a Novoroční koncert, 2.1. Trio Evergrenns, 3.1. posezení u klavíru.


Západní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.

TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

8,3
2 hodnocení
9 Ubytování
9 Služby
8,5 Poloha
8 Stravování
7,5 Personál
7,5 Čistota
Řazení
7
9 Ubytování 9 Služby 7 Poloha 7 Stravování 5 Personál 5 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jaroslava Kramlová, 08.03.2018
9,5
9 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 9 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Eva Kabourková, 07.03.2018