Konstantinovy Lázně - Lázeňský hotel Jirásek

od 1 853
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Cykloturistika
HIT - oblíbený zájezd
Seniorské pobyty a slevy
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • příjemné menší klidné lázeňské městečko
  • k odpočinku a relaxaci slouží rehabilitační bazén
  • v okolí mnoho cyklo, naučných a nordic walking tras
  • poslechové večery nabídka kulturních programů a výletů

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázeňský hotel Jirásek naleznete v klidné oblasti města Konstantinovy Lázně na okraji lesoparku, přímo vedle ředitelství lázní. Hotel je opatřen bezbariérovým přístupem a výtahem. K odpočinku a relaxaci slouží rehabilitační bazén. Chutné stravování i příjemné posezení s přáteli či rodinou nabízí restaurace s kavárnou a terasou či venkovní ohniště a gril.

V přijímací a ubytovací kanceláři Vám poskytnou všechny potřebné informace k pobytu a léčení. Vzdálenost od centra 500 m. Vzdálenost od hotelu Prusík (procedury, wellness centrum) 400 m, Prusíkův pramen 200 m.

Lázeňský komplex tvoří: lázeňský hotel PRUSÍK, lázeňský penzion MÁNES, lázeňský hotel JIRÁSEK, lázeňský penzion PALACKÝ, lázeňský penzion PURKYNĚ, lázeňský hotel ALŽBĚTIN DVŮR, lázeňský hotel LÖWENSTEIN a další.

POLOHA

tyto lázně leží na kraji Tepelské vrchoviny v nadmořské výšce 520 m n.m. v západních Čechách v jedné z ekologicky nejčistších oblastí.

Konstantinovy Lázně - nalezneme 35 km západně od Plzně (směr Plzeň – Karlovy Vary) v průměrné nadmořské výšce 520 m v jedné z ekologicky nejčistší oblasti Čech. S celkem 937 obyvateli patří mezi menší lázeňská místa v České republice nabízející klidné rodinné prostředí pro své návštěvníky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, venkovní posezení s grilem, hřiště na pétanque, půjčovna kol a holí Nordic Walking, rehabilitační bazén, bezbariérový přístup, výtah, salónek s internetovým připojením (Wi-Fi, LAN - zdarma), parkoviště.

Léčebné procedury se provádí v hotelu Prusík, který je vzdálený 500 m.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj Standard, koupelna (sprcha, WC, fén), TV, lednice, telefon, pracovní stůl, pohovka, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel nebo oddělené postele, koupelna (sprcha, WC, fén), TV, lednice, telefon, pracovní stůl, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj TEP, bezbariérový pokoj, oddělené postele, koupelna (sprcha, WC, fén), TV, lednice, telefon, pracovní stůl, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový Suite, obývací pokoj (pohovka), ložnice (manželská postel nebo oddělené postele), koupelna (sprcha, WC, fén), TV, lednice, telefon, pracovní stůl, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Duplex, dvoupodlažní pokoj, pohovka, ložnice (manželská postel nebo oddělené postele), koupelna (sprcha, WC, fén), TV, lednice, telefon, pracovní stůl, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

polopenze, za příplatek plná penze (snídaně - bufet, obědy a večeře - výběr ze 3 menu). Možnost stravování Komfort: snídaně bufet, oběd polévka, salátový bufet, hlavní chod výběr ze 4 menu, večeře salátový bufet, hlavní chod výběr ze 4 menu, nápoje čaj/pramen, možné typy diet: žaludeční, nízkocholesterolová, redukční, diabetická.

INDIKACE A LÉČBA

Léčebné procedury se provádí v hotelu Prusík, který je vzdálený 500 m.

Nemoci oběhového ústrojí
Ischemická choroba srdeční, stavy po infarktu myokardu, stavy  po kardiochirurgických výkonech a PTCA,  hypertenzní nemoc, onemocnění tepen dolních končetin, funkční poruchy periferních cév a stavy po trombózách, chronický lymfatický edém, stavy po rekonstrukčních a revaskularizačních operacích na cévním systému mimo srdce a hrudní aorty, stavy po perkutánní transluminární angioplastice, stavy po transplantaci srdce.

Nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí
Diabetes mellitus.

Nemoci nervové
Polyneuropatie s paretickými projevy, kořenové syndromy s iritačně-zánikovým syndromem, stavy po poraněních a operacích mozku, míchy a periferního nervstva, nervosvalová onemocnění primární, sekundární a degenerativní, syringomyelie s paretickými projevy. Parkinsonova nemoc.

Nemoci pohybového ústrojí
Revmatoidní artritis I. – IV. Stadia včetně juvenilní artritis, Bechtěrevova nemoc, ostatní séronegativní spondartritis, Reiterův syndrom, enteropatická artritis, mimokloubní revmatismus, difúzní onemocnění pojiva, bolestivé syndromy šlach, šlachových pochev, burz, úponů svalů nebo kloubů včetně nemocí z povolání, koxartróza, gonartroza, artrozy v ostatních lokalizacícgh, artropatie, chronický vertebrogenní syndrom, stavy po operacích s použitím kloubní náhrady, stavy po úrazech pohybového ústrojí a po ortopedických operacích včetně stavů po operacích meziobratlových plotének a stenóz kanálu páteřního, stavy po amputacích dolní končetiny, stupeň aktivity 1 až 4, kdy je pojištěnec vybavený protézou.

Nemoci Onkologické
- zhoubné nádory prsu a prostaty (1/I K, P)

Procedury:
suchá masážní vana, rašelinové zábaly, CO2 koupele, suchá uhličité koupele, insuflace zřídelního plynu, perličková lázeň, vířivá lázeň DK, HK, střídavé nožní koupele, podvodní masáže, elektroléčebné výkony (ultrazvuk, DD proudy, biolampa, Träbertovy proudy, solux, rebox, magnetoterapie čtyřkomorová lázeň Phyaction), oxygenoterapie, inhalace, parafínové zábaly, lymfodrenáž přístrojová, motodlaha, manuální, klasické a reflexní masáže, LTV – individuální a skupinové cvičení, cvičení v bazénu, cvičná ergometrie, terénní kúry, měkké a mobilizační techniky.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

turistika a cykloturistika, tenis, projížďky na koních, hřiště na pétanque v létě - v zimě na metanou, Nordic Walking, krytý rehabilitační bazén, dřevosochání, wellness centrum Konstantin (relaxační bazén, vířivky, Kneippovy chodníčky, aroma a finská sauna,parní lázeň, klidová zóna), fitness centrum, 5km inline dráha, společenské hry (karty, šachy, stolní hry).

Nordic Walking Doslova hitem se pro naše hosty stal Nordic Walking – severská chůze se speciálními hůlkami. Najdete u nás různě dlouhé a různě náročné trasy. Zážitek z chůze je navíc umocněn krásnou přírodou a čistým vzduchem.  Vyjít si můžete samozřejmě sami nebo pod odborným vedením instruktora, který Vás seznámí s technikou chůze, případně doporučí vhodnou trasu přímo pro Vás.

Cykloturistika Pro milovníky kol je tu připraveno spoustu cyklostezek. Velmi oblíbená trasa k cyklovýletu je v okolí zámku v Manětíně (tzv. perlu českého baroka). Dalšími destinacemi vhodnými pro cykloturisty jsou kláštery - Teplá a Kladruby. Cílem všech milovníků kol je také přírodní rezervace Kladské rašeliny, kde se nachází chráněné nalezitště kapradin "Pod Šípínem". Dojet se dá pohodlně i k minerálním pramenům v Mariánských Lázních. Cyklotrasy jsou uvedeny i na stránkách obce Konstantinovy Lázně. Lázně Konstantinovy Lázně mají také půjčovnu horských kol v hotelu Jirásek.

Venkovní víceúčelové hřiště Pro aktivní klienty, kteří nemohou být ani chvíli bez sportu doporučujeme využít víceúčelové hřiště, které se nachází 2 km od lázní. Naleznete zde tělocvičnu nebo squashové hřiště. Lanové centrum je také možné využít - je vzdáleno 2 km. Je zde i hřiště na tenis, 3 kurty na volejbal, 2 zkrácená hřiště na košíkovou se zabudovanými koši, atletická dráha s umělým povrchem (dvojdráha 170m, trojdráha – rovinka 60m). V areálnu lázní si můžete také zahrát petanque za hotelem Jirásek.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek 20,- Kč.

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem možný za poplatek (500,- Kč/každý započatý týden).

Parkování u hotelu za poplatek 50 Kč/den + vratná záloha za zapůjčení ovladače 200 Kč.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Medical Kardio (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, konzultace s lékařem, procedury (3x uhličitá koupel, 2x perličková koupel, 1x vířivá lázeň končetin, 2x Oxygenoterapie, 1x terapeutická ergometrie, 1x řízená terénní kúra s kardiotachometzrem), denně vstup do hotelového bazénu.
Doporučená doba pobytu 14 nocí.


Cena pobytu Medical Orto (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, konzultace s lékařem, procedury (2x uhličitá koupel, 3x perličková koupel, 2x vířivá lázeň končetin, 1x klasická masáž částečná, 1x zábal parafínový na ruce, 1x léčebný tělocvik skupinový v bazénu, denně vstup do hotelového bazénu.
Doporučená doba pobytu 14 nocí.


Cena pobytu Medical General (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, konzultace s lékařem, procedury (2x uhličitá koupel, 2x perličková koupel s přísadou, 2x střídavá nožní koupel, 1x zábal parafínový na ruce, 1x aroma amasáž částečná, 1x Oxygenoterapie, 1x lekce Nordic W\alking, denně vstup do hotelového bazénu), za příplatek základní vstup do Wellnesscentra (krytý bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna finská a bio, pára, fitness).


Cena pobytu Týden pro seniory (7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí, procedury (uhličitá koupel, podvodní masáž, střídavá nožní koupel, klasická masáž, 1x parafínový zábal na ruce, 3x vstup do solné jeskyně), vstup do hotelového bazénu. Za příplatek navíc konzultace individuálního zdravotního stavu s lékařem (180,- Kč/os., resp. 270,- Kč/os. o víkendu).
BONUS: od Po do Čt sleva 20 % na terapie Wellnesscentra.


Cena pobytu Relax (2, 4 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 4x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), procedury, denně vstup do Wellnesscentra Basic. Za příplatek navíc konzultace individuálního zdravotního stavu s lékařem (180,- Kč/os., resp. 270,- Kč/os. o víkendu).
Procedury 2 noci: 1x uhličitá koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x vstup do solné jeskyně;
Procedury 4 noci: 1x uhličitá koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x vstup do solné jeskyně, 1x parafínový zábal na ruce;
Procedury 7 nocí: 1x uhličitá koupel, 1x klasická masáž částečná, 2x vstup do solné jeskyně, 1x parafínový zábal na ruce, 1x aroma masáž, 1x vířivá koupel dolních končetin.


Cena pobytu Wellness pobyt (2, 4 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 4x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), procedury, vstup do Wellnesscentra Inclusive. Za příplatek navíc konzultace individuálního zdravotního stavu s lékařem (180,- Kč/os., resp. 270,- Kč/os. o víkendu).
Procedury 2 noci: 1x smyslová masáž částečná se zábalem, 1x relaxační koupel pro dva;
Procedury 4 noci: 1x smyslová masáž částečná se zábalem, 1x relaxační koupel pro dva, 1x aroma masáž částečná;
Procedury 7 nocí: 1x smyslová masáž částečná se zábalem, 2x relaxační koupel pro dva, 2x aroma masáž částečná, Kosmická loď.


Cena pobytu Pobyt pro hobby sportovce (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí - speciálně sestavenou sportovní dietu a pitný režim (nápoje namíchané z pramenu Prusík a koncentrátů přírodních ovocných šťáv - 5 druhů).


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu.


Cena pobytu Silvestrovský pobyt relax (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze bohatý silvestrovský bufet), Silvestrovský slavnostní večer, procedury (1x aroma masáž (20 min.), 1x parafínový zábal na ruce (20 min.)), 1y vcstup do solné jeskyně, 2x základní vstup do Wellnesscentra (krytý bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna finská a bio, pára, fitness). Doprovodný program dle aktuálního lázeňského kalendáře (vycházka po okolí s průvodcem, taneční večer s živou hudbou, poslechový večer, beseda či přednáška).


Cena pobytu Vánoční pobyt relax (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze slavnostní štědrovečerní večeře), 1x vánoční punč a cukroví, procedury (1x aroma masáž (20 min.), 1x parafínový zábal na ruce (20 min.)), 2x základní vstup do Wellnesscentra (krytý bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna finská a bio, pára, fitness). Doprovodný program dle aktuálního lázeňského kalendáře (vycházka po okolí s průvodcem, taneční večer s živou hudbou, poslechový večer, beseda či přednáška).


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

8,8
3 hodnocení
9 Ubytování
9,3 Služby
9 Poloha
8,7 Stravování
8,3 Personál
8,3 Čistota
Řazení
9,8
9 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Vojtovi, 21.11.2021
7
9 Ubytování 9 Služby 7 Poloha 7 Stravování 5 Personál 5 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jaroslava Kramlová, 08.03.2018
9,5
9 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Eva Kabourková, 07.03.2018