Velké Losiny - Lázeňský hotel ELIŠKA

od 1 850
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Termální pramen1min
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 5 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Termální pramen: 1 min
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ideální místo pro léčbu pohybového aparátu
  • ojedinělá termální sirná voda
  • vstup do termálního bazénu v hotelu
  • v lesoparku se stoletými stromy a vzácnými dřevinami
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázeňský hotel ELIŠKA se nachází na okraji lázeňského lesoparku TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny. Hotel tvoří dvě budovy ELIŠKA I a ELIŠKA II, které jsou propojeny spojovacím traktem a nabízí komplexní služby pod jednou střechou. Celý hotel je bezbariérový s výtahem.

POLOHA

v podhůří Hrubého Jeseníku. Patří mezi nejstarší a nejznámější moravské lázně s dlouholetou tradicí, historie lázeňství sahá až do 16. století.

Velké Losiny je obec v Olomouckém kraji, 9 km severovýchodně od Šumperka. Ve Velkých Losinách se nachází Zámek smutně proslulý čarodějnickými procesy. Dále se zde nachází poslední papírna v Evropě produkující tradiční ruční papír. Zámek i papírna jsou přístupné veřejnosti, v rámci papírny existuje unikátní Muzeum papíru. Mimo papírny, zámek i s jeho okolím a lázeňské pavilony, můžete v Losinách ještě navštívit Lázeňský park, ve kterém se mimo jiné nachází také pramen Karel (léčebná voda) a termální bazén. Za procházku stojí okolí řeky Losinky a v sezóně si můžete zalovit v místním rybářském areálu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, 2 restaurace, kavárna, venkovní posezení, výtah, tělocvična, sál, konferenční služby, klimatizace, balneoprovoz, vlastní přírodní termální prameny, vnitřní termální bazén, kosmetika, Jávský masážní salón, Wi-Fi, parkoviště. Bezbariérový hotel.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje a 2lůžkové apartmány typu Superior, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén, župan), minibar (na vyžádání), Wi-Fi, TV-SAT, balkón nebo terasa (některé pokoje). 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

plná penze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci pohybového aparátu, kožní, neurologické, onkologické a oběhové.
Léčba: vířivé koupele (celková, částečná, perličková,…), klidové koupele (sirná se zábalem, přísadová se zábalem, olejová se zábalem), přísadové koupele (se solí z Mrtvého moře, s živou magnéziovou solí, s aroma solí, rašelinová koupel), masáže (klasická, reflexní, aroma, horkými lávovými kameny, čokoládoví, masáž baňkami, anticelulitidní, thajská olejová,….), manuální lymfodrenáž částečná a celková, zábaly (rašelinový, parafinový, dynaterm), inhalace, elektroléčba, magnetoterapie, ultrazvuk, biolampa, léčebný tělocvik.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: značené trasy pro pěší a cykloturistiku („Čarodějnické cyklotrasy“), horolezectví (zřícenina Rabštejn), v zimě běžecké a sjezdové lyžování (lyž. areály - Přemyslov 10 km, Kouty 12 km, Kareš Kouty 12 km, Červenohorské sedlo 20 km.

Termální park TERMÁLY LOSINY (300 m od hotelu) s celoročním provozem nabízí: 5 vnitřních z toho jeden průplavový bazén do venkovní části a 4 venkovní bazény. Vodní atrakce - 2 tobogány, divoká řeka, jeskyně, chrliče, vodní hřiby, skluzavky. Sauny - finská, solná, parní, aromatická a ledová komora. Širokou nabídku masáží. Cvičení v bazénu, animační programy. Zázemí pro rodiče s dětmi, dětský koutek. Restauraci, letní bar na terase a občerstvení v letním kiosku. Letní denní apartmány.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (20,- Kč/os./den).


Pobytové balíčky


Cena pobytu Pobyt pro seniory (7+ nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí, min. 7 nocí, vstupní lékařské vyšetření, 9 procedur stanovených lékařem, vstup do hotelového termálního bazénu, zapůjčení županu. Pobyt začíná večeří a končí snídaní.
BONUS: 30% sleva na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY.
CENOVÝ HIT: Při pobytu na 14 nocí 1 noc zdarma, 21 nocí za cenu 19 a 28 nocí za cenu 25.


Cena pobytu Lázně na zkoušku (7+ nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí, min. 7 nocí, vstupní lékařské vyšetření, 7 procedur stanovených lékařem, vstup do hotelového termálního bazénu, zapůjčení županu. Pobyt začíná večeří a končí snídaní.
BONUS: 30% sleva na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY.
CENOVÝ HIT: Při pobytu na 14 nocí 1 noc zdarma, 21 nocí za cenu 19 a 28 nocí za cenu 25.


Cena pobytu Týden pro zdraví (7+ nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 3500 Kč na vstupní lékařskou konzultaci a procedury stanovené lékařem, vstup do hotelového termálního bazénu, zapůjčení županu. Pobyt začíná večeří a končí snídaní.
BONUS: 30% sleva na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY.
CENOVÝ HIT: Při pobytu na 14 nocí 1 noc zdarma, 21 nocí za cenu 19 a 28 nocí za cenu 25.


Cena pobytu Komplexní kúra (7+ nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 4900 Kč na vstupní lékařskou konzultaci a procedury stanovené lékařem, vstup do hotelového termálního bazénu, zapůjčení županu.
BONUS: 30% sleva na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY.
CENOVÝ HIT: Při pobytu na 14 nocí 1 noc zdarma, 21 nocí za cenu 19 a 28 nocí za cenu 25.


Cena pobytu Prodloužený víkend (3 noci) - pobyt pouze na vyžádání 14-10 dní před termínem zahrnuje 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou rautu, večeře výběrem z menu), 3 lázeňské procedury (1x sirná koupel se zábalem, 1x klidová koupel s přísadou a zábalem, 1x aroma masáž částečná), vstup do termálního bazénu, zapůjčení županu zdarma.
BONUS: 30% sleva na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY.


TIPY NA VÝLET:
- lázně Karlova Studánka
- Národní přírodní rezervace Praděd
- turistická chata Švýcárna
- údolí Bílé Opavy
- chráněná přírodní oblast Ramzová,
- přečerpávací vodní elektrárna – DLOUHÉ STRÁNĚ
- Zlaté Hory
- rozhledny: Praděd, Zlatý Chlum, Biskupská kupa, Háj – Šumperk
- Velké Losiny – zámek, ruční papírna, termální lázně
- zámek v Bruntále
- jeskyně Na Pomezí, jeskyně Na Špičáku
- Dolní Morava: stezka v oblacích, dětské areály: Fun park, Pískový svět, Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, pohádková Stamichmanova stezka; bobová dráha, lanový park, Disc golf Park, snowpark, sáňkařská a crossová dráha, pěší a cyklostezky, ski areál.
- Národní přírodní rezervace Králický Sněžník
- ski areály: Kopřivná, Kunčice, Karlov, Malá Morávka, Dolní Morava, Kouty nad Desnou, Červenohorské Sedlo, Ramzová, Petříkov

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení