Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázeňský hotel ELIŠKA se nachází na okraji lázeňského lesoparku TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny. Hotel tvoří dvě budovy ELIŠKA I a ELIŠKA II, které jsou propojeny spojovacím traktem a nabízí komplexní služby pod jednou střechou. Celý hotel je bezbariérový s výtahem.

POLOHA

v podhůří Hrubého Jeseníku. Patří mezi nejstarší a nejznámější moravské lázně s dlouholetou tradicí, historie lázeňství sahá až do 16. století.

Velké Losiny je obec v Olomouckém kraji, 9 km severovýchodně od Šumperka. Ve Velkých Losinách se nachází Zámek smutně proslulý čarodějnickými procesy. Dále se zde nachází poslední papírna v Evropě produkující tradiční ruční papír. Zámek i papírna jsou přístupné veřejnosti, v rámci papírny existuje unikátní Muzeum papíru. Mimo papírny, zámek i s jeho okolím a lázeňské pavilony, můžete v Losinách ještě navštívit Lázeňský park, ve kterém se mimo jiné nachází také pramen Karel (léčebná voda) a termální bazén. Za procházku stojí okolí řeky Losinky a v sezóně si můžete zalovit v místním rybářském areálu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, 2 restaurace, kavárna, venkovní posezení, výtah, tělocvična, sál, konferenční služby, klimatizace, balneoprovoz, vlastní přírodní termální prameny, vnitřní termální bazén, kosmetika, Jávský masážní salón, Wi-Fi, parkoviště. Bezbariérový hotel. Další služby: úschova zavazadel, cenností a kol a to včetně elektrokol, možnost zapůjčení žehlícího prkna a žehličky.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), SAT TV, telefon, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), SAT TV, telefon, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Apartmány Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), SAT TV, telefon, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Dva pokoje jsou bezbariérové.

STRAVOVÁNÍ

plná penze (snídaně formou bufetu, oběd a večeře - výběrem z menu / ovocné a zeleninové saláty).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci pohybového aparátu, kožní, neurologické, onkologické a oběhové.
Léčba: vířivé koupele (celková, částečná, perličková,…), klidové koupele (sirná se zábalem, přísadová se zábalem, olejová se zábalem), přísadové koupele (se solí z Mrtvého moře, s živou magnéziovou solí, s aroma solí, rašelinová koupel), masáže (klasická, reflexní, aroma, horkými lávovými kameny, čokoládoví, masáž baňkami, anticelulitidní, thajská olejová,….), manuální lymfodrenáž částečná a celková, zábaly (rašelinový, parafinový, dynaterm), inhalace, elektroléčba, magnetoterapie, ultrazvuk, biolampa, léčebný tělocvik.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: značené trasy pro pěší a cykloturistiku („Čarodějnické cyklotrasy“), horolezectví (zřícenina Rabštejn), v zimě běžecké a sjezdové lyžování (lyž. areály - Přemyslov 10 km, Kouty 12 km, Kareš Kouty 12 km, Červenohorské sedlo 20 km.

Termální park TERMÁLY LOSINY (300 m od hotelu) s celoročním provozem nabízí: 5 vnitřních z toho jeden průplavový bazén do venkovní části a 4 venkovní bazény. Vodní atrakce - 2 tobogány, divoká řeka, jeskyně, chrliče, vodní hřiby, skluzavky. Sauny - finská, solná, parní, aromatická a ledová komora. Širokou nabídku masáží. Cvičení v bazénu, animační programy. Zázemí pro rodiče s dětmi, dětský koutek. Restauraci, letní bar na terase a občerstvení v letním kiosku. Letní denní apartmány.

NOVINKA, doporučujeme navštívit Dolní Moravu:
SKY BRIDGE = nejdelší visutý most pro pěší na světě. Ocitněte se 95 metrů nad hlubokým horským údolím. Přejděte z jednoho horského hřebenu na druhý po 721 metrů dlouhé visuté lávce, jedná se o jedinečný moment a nepopsatelný zážitek.
Doporučujeme zakoupit vstupenku dopředu přes e-shop (Vstupenky Sky Bridge 721), abyste se vyhnuli případným frontám, protože na most se pouští v časových intervalech. Důležitou informací pro návštěvníky je, že trasa přes visutý most je jednosměrná. Z výstupu z mostu na vás čeká příjemná procházka naučnou stezkou "Most času". Vstup na most se nachází za horskou chatou Slaměnka u horní stanice sedačkové lanovky Sněžník, která vás může dopravit až ke vstupu na most nebo dorazit můžete pěšky.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek (20 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Parkování v areálu lázní za poplatek (30 Kč/den).


Pobytové balíčky


Cena pobytu Pobyt pro seniory (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, kredit 4200 Kč na vstupní lékařskou konzultaci a procedury stanovené lékařem včetně vstupu do hotelového termálního bazénu (60 min.), zapůjčení županu. Pobyt začíná večeří a končí snídaní.
BONUS: 30% sleva na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY.
CENOVÝ HIT: Při pobytu na 14 nocí 1 noc zdarma, 21 nocí za cenu 19 a 28 nocí za cenu 25.


Cena pobytu Lázně na zkoušku (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, kredit 2800 Kč na vstupní lékařskou konzultaci a procedury stanovené lékařem včetně vstupu do hotelového termálního bazénu (60 min.), zapůjčení županu. Pobyt začíná večeří a končí snídaní.
BONUS: 30% sleva na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY.
CENOVÝ HIT: Při pobytu na 14 nocí 1 noc zdarma, 21 nocí za cenu 19 a 28 nocí za cenu 25.


Cena pobytu Týden pro zdraví (7+ nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 3500 Kč na vstupní lékařskou konzultaci a procedury stanovené lékařem včetně vstupu do hotelového termálního bazénu (60 min.), zapůjčení županu. Pobyt začíná večeří a končí snídaní.
BONUS: 30% sleva na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY.
CENOVÝ HIT: Při pobytu na 14 nocí 1 noc zdarma, 21 nocí za cenu 19 a 28 nocí za cenu 25.


Cena pobytu Komplexní kúra (7+ nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 4900 Kč na vstupní lékařskou konzultaci a procedury stanovené lékařem včetně vstupu do hotelového termálního bazénu (60 min.), zapůjčení županu.
BONUS: 30% sleva na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY.
CENOVÝ HIT: Při pobytu na 14 nocí 1 noc zdarma, 21 nocí za cenu 19 a 28 nocí za cenu 25.


Cena pobytu Prodloužený víkend (3 noci) - pobyt pouze na vyžádání 14-10 dní před termínem zahrnuje 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou rautu, večeře výběrem z menu nebo bufet), 6 procedur (1x přírodní sirná klidová koupel se zábalem, 1x klidová koupel s přísadou a zábalem, 1x aroma masáž částečná, 3x vstup do léčebného termálního bazénu), zapůjčení županu zdarma.
BONUS: 30% sleva na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY.


Cena pobytu Lázeňský pobyt Relax (4 nebo 5 nocí) zahrnuje 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), lékařskou konzultaci, 7 (nebo 8) procedur (1x přírodní klidová sirná koupel se zábalem, 1x klidová koupel s přísadou a zábalem, 1x aroma masáž částečná, 4x (v případě pobytu na 5 nocí 5x) vstup do termálního bazénu (60 min.)), zapůjčení županu zdarma.
BONUS: 1x 4hodinový vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY, sleva 30 % na další vstupy do termálního parku TERMÁLY LOSINY
POZNÁMKA: skladba procedur je stanovena lékařem na základě zdravotního stavu klienta


Cena pobytu Víkendový pobyt (2 noci) - pobyt pouze na vyžádání 14-10 dní před termínem zahrnuje 2x ubytování s polopenzí - snídaně bufet a večeře formou menu nebo rautu, 2 lázeňské procedury (1x vířivá koupel s přísadou, 1x klasická masáž 20 min.), 2x vstup do termálního bazénu (60 min.)), zapůjčení županu zdarma.
BONUS: sleva 30 % na vstup do termálního parku Termály Losiny.


Název Jeseníky je zkratkou pro Jesenická oblast neboli Východní Sudety a nacházejí se na nejsevernějším cípu Moravy u polských hranic. Člení se na celky, a to Králický Sněžník, Rychlebské hory, Nízký Jeseník a Hrubý Jeseník, který je jejich jádrem. Nalezneme zde Chráněnou krajinnou oblast Jeseníky a celé území je z 80% pokryté lesy.

Důvodů proč navštívit Jeseníky je hned několik. Jedná se o bohatou oblast díky četnosti kulturních památek, zimních středisek, značených tras pro pěší a cykloturistiku. My přidáváme také několik tipů na zajímavá místa kam musíte při návštěvě Jeseníků zavítat!

Mnoho turistů zavítá do této oblasti pro jeho blahodárné účinky. Nabízí totiž nejčistší vzduch ve střední Evropě, a tak se nedá divit, že právě lázeňské pobyty zde mají takový úspěch. Lázeňské městečko Karlova Studánka stojí za to navštívit. Natrefíte zde na krásnou architekturu lázeňských pavilonů, mnoho malebných kaváren a celkem 8 minerálních pramenů. Dále za zmínku stojí Termální lázně ve Velkých Losinách.

Mezi méně obvyklé turistické cíle patří vodní elektrárny, výjimkou ale je Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně, která se stala dokonce největším divem České republiky a je tak jedním z nejnavštěvovanějších míst v Jeseníkách, kde se vám naskytnou půvabné výhledy do přilehlého okolí, protože horní nádrž elektrárny je umístěna ve výši 1350 m nad mořem.

Dalším zajímavým místem je přírodní rezervace Bílá Opava. Jedná se o romantický skalnatý kaňon s vodopády. Naučná stezka vede podél horního toku říčky je dostupná z Karlovy Studánky.

Bez pochyby mezi další tipy na výlet je nutné zmínit nejvyšší horu Moravy Praděd a jeho rozhlednu. Vrchol byl vyhlášen jako přírodní rezervace, odkud při štěstí dobrého počasí můžete dohlédnout až na Krkonoše a Vysoké Tatry.

Masiv Králického Sněžníku neodmyslitelně patří mezi nejnavštěvovanější místa Jeseníků. Jedná se o chráněnou krajinnou oblast, kde se můžete setkat s mnoho rašeliništi, krasových jevů a pramenem řeky Moravy.

Tipy na výlet v obci Dolní Morava: stezka v oblacích, dětské areály: Fun park, Pískový svět, Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, pohádková Stamichmanova stezka; bobová dráha, lanový park, Disc golf Park, snowpark, sáňkařská a crossová dráha, pěší a cyklostezky, ski areál.

Mnozí ocení návštěvu hradů a zámků, které se na území Jeseníků nachází, těmi jsou například Zámek Velké Losiny, Zámek Bruntál, Hrad Sovinec a Zámek Linhartovy.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení