Velké Losiny - Lázeňský hotel ELIŠKA

od 1 850
doprava Vlastní
strava Plná penze
Termální pramen1min
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 5 let
Konferenční služby
Seniorské pobyty a slevy
Termální pramen: 1 min
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ideální místo pro léčbu pohybového aparátu
  • ojedinělá termální sirná voda
  • volný vstup do termálního bazénu v hotelu
  • v lesoparku se stoletými stromy a vzácnými dřevinami
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázeňský hotel ELIŠKA se nachází na okraji lázeňského lesoparku TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny. Hotel tvoří dvě budovy ELIŠKA I a ELIŠKA II, které jsou propojeny spojovacím traktem a nabízí komplexní služby pod jednou střechou. Celý hotel je bezbariérový s výtahem.

POLOHA

v podhůří Hrubého Jeseníku. Patří mezi nejstarší a nejznámější moravské lázně s dlouholetou tradicí, historie lázeňství sahá až do 16. století.

Velké Losiny je obec v Olomouckém kraji, 9 km severovýchodně od Šumperka. Ve Velkých Losinách se nachází Zámek smutně proslulý čarodějnickými procesy. Dále se zde nachází poslední papírna v Evropě produkující tradiční ruční papír. Zámek i papírna jsou přístupné veřejnosti, v rámci papírny existuje unikátní Muzeum papíru. Mimo papírny, zámek i s jeho okolím a lázeňské pavilony, můžete v Losinách ještě navštívit Lázeňský park, ve kterém se mimo jiné nachází také pramen Karel (léčebná voda) a termální bazén. Za procházku stojí okolí řeky Losinky a v sezóně si můžete zalovit v místním rybářském areálu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, 2 restaurace, kavárna, venkovní posezení, výtah, tělocvična, sál, konferenční služby, klimatizace, balneoprovoz, vlastní přírodní termální prameny, vnitřní termální bazén, termální koupaliště (květen-září), kosmetika, Jávský masážní salón, Wi-Fi, parkoviště. Bezbariérový hotel.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje a 2lůžkové apartmány typu Superior, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén), župan, minibar, Wi-Fi, TV-SAT, balkón nebo terasa (některé pokoje). 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

plná penze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: neurologické onemocnění, onemocnění pohybového aparátu včetně pooperačních stavů.
Léčba: vířivé koupele (celková, částečná, perličková,…), klidové koupele (sirná se zábalem, přísadová se zábalem, olejová se zábalem), přísadové koupele (se solí z Mrtvého moře, s živou magnéziovou solí, s aroma solí, rašelinová koupel), masáže (klasická, reflexní, aroma, horkými lávovými kameny, čokoládoví, masáž baňkami, lymforenáž, anticelulitidní, thajská olejová,….), zábaly (rašelinový, parafinový, dynaterm), inhalace, elektroléčba, magnetoterapie, ultrazvuk, biolampa, léčebný tělocvik.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: značené trasy pro pěší a cykloturistiku („Čarodějnické cyklotrasy“), horolezectví (zřícenina Rabštejn), v zimě běžecké a sjezdové lyžování (lyž. areály - Přemyslov 10 km, Kouty 12 km, Kareš Kouty 12 km, Červenohorské sedlo 20 km.

Termální park Losiny (300 m od hotelu) s celoročním provozem nabízí: 5 vnitřních z toho jeden průplavový bazén do venkovní části a 4 venkovní bazény. Vodní atrakce - 2 tobogány, divoká řeka, jeskyně, chrliče, vodní hřiby, skluzavky. Sauny - finská, solná, parní, aromatická a ledová komora. Širokou nabídku masáží. Cvičení v bazénu, animační programy. Zázemí pro rodiče s dětmi, dětský koutek. Restauraci, letní bar na terase a občerstvení v letním kiosku. Letní denní apartmány.

CENA ZAHRNUJE

7x ubytování s plnou penzí, volný vstup do vnitřního termálního bazénu, 30 % slevu na vstup do nového termálního aquaparku, parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (15,- Kč/os./den).


Pobytové balíčky


Cena balíčku Pobyt pro seniory (7+ nocí) 2020 zahrnuje: ubytování s plnou penzí, min. 7 nocí, vstupní lékařskou konzultaci, 9 procedur stanovených lékařem, volný vstup do hotelového termálního bazénu. BONUS: 30% sleva na vstup do termálního parku. Při pobytu na 14 nocí 1 noc zdarma, 21 nocí za cenu 19 a 28 nocí za cenu 25.


Cena balíčku Pobyt pro seniory 2019 zahrnuje navíc: vstupní lékařskou konzultaci, 4 procedury stanovené lékařem (např. 2x skupinové cvičení, 1x klasická masáž částečná, 1x parafínový zábal) a další lázeňské procedury dle předpisu lékaře (v hodnotě 2 800,- Kč).


Cena balíčku Lázně na zkoušku (7+ nocí) 2020 zahrnuje: ubytování s plnou penzí, min. 7 nocí, vstupní lékařskou konzultaci, 7 procedur stanovených lékařem, volný vstup do hotelového termálního bazénu. BONUS: 30% sleva na vstup do termálního parku. Při pobytu na 14 nocí 1 noc zdarma, 21 nocí za cenu 19 a 28 nocí za cenu 25.


Cena balíčku Lázně na zkoušku (7 nocí) 2019 zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 3500 Kč na vstupní vyšetření a procedury stanovené lékařem, volný vstup do termálního bazénu, zapůjčení županu. BONUS: 30% sleva na vstup do termálního parku.


Cena balíčku Komplexní kúra (7+ nocí) 2020 zahrnuje: ubytování s plnou penzí, min. 7 nocí, kredit 4900 Kč na vstupní vyšetření a procedury stanovené lékařem, volný vstup do hotelového termálního bazénu. BONUS: 30% sleva na vstup do termálního parku. Při pobytu na 14 nocí 1 noc zdarma, 21 nocí za cenu 19 a 28 nocí za cenu 25.


Cena balíčku Komplexní kúra (7 nocí) 2019 zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 5600 Kč na vstupní vyšetření a procedury stanovené lékařem, volný vstup do termálního bazénu, zapůjčení županu. BONUS: 30% sleva na vstup do termálního parku. Doporučujeme pobyt na 14 dní, 2. týden závěrečné vyšetření.


Cena balíčku Pobyt pro seniory (7 nocí) 2019 zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, vstupní lékařskou konzultaci, 10 procedur stanovených lékařem, volný vstup do termálního bazénu zapůjčení županu. BONUS: 30% sleva na vstup do termálního parku.


Cena balíčku Týden pro zdraví (7+ nocí) 2020 zahrnuje: ubytování s plnou penzí, min. 7 nocí, kredit 3500 Kč na vstupní vyšetření a procedury stanovené lékařem, volný vstup do hotelového termálního bazénu. BONUS: 30% sleva na vstup do termálního parku. Při pobytu na 14 nocí 1 noc zdarma, 21 nocí za cenu 19 a 28 nocí za cenu 25.


Cena balíčku Týden pro zdraví (7 nocí) 2019 zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, kredit 4550 Kč na vstupní vyšetření a procedury stanovené lékařem, volný vstup do termálního bazénu, zapůjčení županu. BONUS: 30% sleva na vstup do termálního parku. Doporučujeme pobyt na 14 dní, 2. týden závěrečné vyšetření.


TIPY NA VÝLET:
- lázně Karlova Studánka
- Národní přírodní rezervace Praděd
- turistická chata Švýcárna
- údolí Bílé Opavy
- chráněná přírodní oblast Ramzová,
- přečerpávací vodní elektrárna – DLOUHÉ STRÁNĚ
- Zlaté Hory
- rozhledny: Praděd, Zlatý Chlum, Biskupská kupa, Háj – Šumperk
- Velké Losiny – zámek, ruční papírna, termální lázně
- zámek v Bruntále
- jeskyně Na Pomezí, jeskyně Na Špičáku
- Dolní Morava: stezka v oblacích, dětské areály: Fun park, Pískový svět, Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, pohádková Stamichmanova stezka; bobová dráha, lanový park, Disc golf Park, snowpark, sáňkařská a crossová dráha, pěší a cyklostezky, ski areál.
- Národní přírodní rezervace Králický Sněžník
- ski areály: Kopřivná, Kunčice, Karlov, Malá Morávka, Dolní Morava, Kouty nad Desnou, Červenohorské Sedlo, Ramzová, Petříkov

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení