Kostelec u Zlína - hotel LÁZNĚ

od 525
doprava Vlastní
strava Bez stravování | Plná penze | Polopenze
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Dítě zdarma do: 3 let
Golf:  m
Ubytování s pejskem
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ráj odpočinku a zdraví nedaleko Zlína
  • atraktivní lázeňské pobyty
  • koupaliště součástí rekreačního areálu
Načítání ...

POLOHA

Hotel, lázně a golfový areál jsou položeny do krásné přírody předhúří Hostýnských a Vizovických vrchů. Poloha areálu je výjimečná. Vyznavači rušného městského života mají široké možnosti ve 3km vzdáleném Zlíně. Pro klidné povahy se nabízí krásné prostředí přilehlých, mírně zvlněných hvozdů, velmi často využívaných našimi hosty k procházkám, turistice a cykloturistice. Areál nabízí celoroční možnosti vyžití při víkendových, týdenních i vícedenních rekreacích, rekondičních pobytech, nebo při lázeňské léčbě pohybového aparátu a kožních nemocí.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, jídelna, salónek, konferenční služby, venkovní posezení, klubovna s TV, pro děti - postýlka, stolička a strava, 9jamkové golfové hřiště vč. simulátoru, sauna, ordinace lékaře, oddělení rehabilitace, Areál vyhřívaných venkovních bazénů (2 bazény + dětské brouzdaliště), whirlpoolů, sauny a sportovišť (květen až říjen - za poplatek), půjčovna kol a sportovních potřeb (včetně golfu) a spol. her, venkovní posezení u ohniště, v létě animační programy, Wi-Fi ve všech prostorách i na přilehlém koupališti (zdarma), parkoviště (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 4lůžkové pokoje (některé 2 lůžkové jsou malé bez úložných prostor, některé pokoje s možností přistýlky), 2lůžkové apartmány s možností 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, osušky, WC), TV, Wi-Fi (zdarma). Fén lze zapůjčit na recepci.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, polopenze nebo plná penze dle výběru pobytu (snídaně bufet, oběd a večeře výběr ze 4 menu). Polopenze začíná první den večeří, končí poslední den snídaní. Plná penze začíná první den obědem a končí poslední den snídaní.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci pohybového aparátu, různé druhy arthritidy, bolestivé syndromy šlach, úponů, burz, podkožní tkáně, tuku a kosterních svalů včetně postižení prací s vibrujícími nástroji, mimo kloubní revmatismus celkový a lokalizovaný, nemoci kožní.

Léčba: koupele (uhličité, perličkové, sirné, přísadové, vířivé), masáže (ruční, podvodní, reflexní, lymfatické, aromatické, částečné i celkové), zábaly (rašelinový, parafinový, bahno z Mrtvého moře), inhalace, fyzikální terapie (diadynamik, ultrazvuk, magnetoterapie, solux, diatermie, horské slunce, fototerapie polarizovaným nebo optimálním světlem), speciální terapie (uhličitá suchá koupel, finská sauna, mobilizace periferních kloubů, techniky měkkých tkání nebo páteře), léčebná tělesná výchova (individuální, v bazénu, na přístrojích, skupinová), lékařské vyšetření (vstupní, kontrolní, výstupní).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: tenisový kurt s umělým povrchem, 10 minigolfových jamek, stolní tenis, ruské kuželky, volejbalové hřiště, golf (9jamkové golfové hřiště, cvičná louka, vnitřní cvičná odpaliště a virtuální golfový simulátor), značené trasy pro pěší a cykloturistiku.
Kultura: k tanci a poslechu hraje živá či reprodukovaná hudba, aktuální kulturní akce na nástěnce, možnost zapůjčení knih ze široké nabídky, možnost zapůjčení společenských her.
SPORTOVNÍ KARTA - možno zakoupit za zvýhodněnou cenu vícedenní kartu - zahrnuje neomezený vstup do areálu 3 vyhřívaných bazénů, 2 whirlpoolů, finské sauny a neomezené využívání sportovišť: tenis,ping-pong, minigolf a pétánque, nohejbal.

9jamkové golfové hřiště – Kostelecké hřiště je přírodního typu a respektuje charakteristický ráz okolní krajiny. Jeho kopcovitý profil a členitost jednotlivých drah může být zajímavou zkouškou trpělivosti.

Venkovní bazénový areál – prostorný s úchvatným výhledem do krajiny (plavecký bazén 25 m, bazén pro neplavce (20 až 75 cm) a kruhové brouzdaliště pro nejmenší. Všechny bazény jsou vyhřívané (28-30 st. C). Velkou novinu tvoří dvě vířivky s masážními tryskami, které jsou celoročně vyhřívány na 36-38 st. C. V průběhu letní sezóny probíhá každý den na koupališti, ale také mimo něj, zábavný animační program pro děti i dospělé. Dále hotel nabízí možnost navštívit Finskou saunu, přilehlý les.

Cyklostezka Zlín – Lázně Kostelec – ZOO Lešná – Lukov: Cyklostezka je vhodná pro rodiny s dětmi. Stezka je dlouhá 5km. Stezka začíná u sportovního areálu Vršava ve Zlíně. Vede po rovině kolem Frýštáckého potoka, pak mírně stoupá podél Kosteleckého potoka do Kostelce a dále k obci Štípa. Nakonec stoupá více k parkovišti před Zoologickou zahradou na Lešné. Stezka je navštěvována cyklisty i bruslaři. Pozor! Vstup do ZOO Lešná na in-line bruslích je zakázán.

Lezecké centrum Vertikon (6 km od hotelu) – Lezecká stěna je určena pro širokou veřejnost od úplných začátečníků až po zkušené lezce ve všech věkových kategoriích – od malých dětí až po seniory. Veškeré vybavení potřebné k lezení je možno zapůjčit v místní půjčovně. Návštěvníci mají možnost využít nabídky různých kurzů. Před lezením na stěně je bezpodmínečně nutné se podrobně s provozním řádem stěny a řídit se podle předepsaných pravidel.

Ranč Všemina (19 km od hotelu) – Ranč Všemina je rodinný ranč se zaměřením na agroturistiku, ustájení a výcvik koní. K dispozici je až 40 koní a pro děti jeden poník. Naučíte se nejen základy jízdy, ale také se dozvíte jak se o koně správně postarat a spoustu jiných zajímavých informací. Za špatného počasí nebo v zimě si můžete objednat krytou halu a zdokonalovat se. Projet se můžete s průvodcem po okruhu nebo rovnou vyrazit do přírody a užívat si krásy Hostýnských vrchů ze sedla. Vyjížďky jsou možné pro jezdce od 10 let a všech jezdeckých zkušeností, včetně úplných začátečníků.

CENA ZAHRNUJE

ubytování, parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek

POZNÁMKA

Místnost na uložení zavazadel je k dispozici.
Lázeňské procedury jsou poskytovány 7 dní v týdnu. Objednávky předem.
Areál vyhřívaných bazénů (28 - 30 st. C) je v provozu od 1.5. do 30.9. za poplatek (jednodenní vstup nebo Sportovní karta 3, 5 a 7denní).
Župany je možno zapůjčit na recepci za poplatek 50 Kč a vratnou zálohu 200 Kč.
Kosmetické studio k dispozici 7 dní v týdnu.
Kola možno uložit ve vyhrazeném prostoru, zámek si vezměte vlastní.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Harmonie pro dva PL (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x lymfatická masáž obličeje, 1x Kneippova koupel s arnikou horskou, 1x 30 min. aromatická ruční masáž, 1x hydromasážní koupel s kosodřevinou, 1x čokoládový zábal, 1x zábal s panenským kokosovým olejem). Nástup na pobyt 13:00 - 14:00 hod.


Cena balíčku Harmonie pro dva PP zahrnuje: 2x ubytování s plnou penzí, procedury (1x lymfatická masáž obličeje, 1x Kneippova koupel s arnikou horskou, 1x 30 min. aromatická ruční masáž, 1x hydromasážní koupel s kosodřevinou, 1x čokoládový zábal, 1x zábal s panenským kokosovým olejem). Nástup na pobyt 12:00 - 13:00 hod.


Cena balíčku Pohodová relaxace PL zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, procedury (2x perličková minerální koupel, 1x rašelinový zábal, 1x 15 min. ruční masáž, 1x parafínový zábal). Nástup na pobyt 13:00 - 14:00 hod.


Cena balíčku Pohodová relaxace PP zahrnuje 4x ubytování s plnou penzí, procedury (2x perličková minerální koupel, 1x rašelinový zábal, 1x 15 min. ruční masáž, 1x parafínový zábal). Nástup na pobyt 12:00 - 13:00 hod.


Cena balíčku Speciál pro seniory PL zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, procedury (2x sirná minerální koupel, 1x rašelinový zábal, 2x parafínový zábal na ruce, 2x 15 min. ruční masáž, 1x vířivá koupel nohou, 1x koupel s rašelinovým extraktem). Nástup na pobyt 13:00 - 14:00 hod.


Cena balíčku Speciál pro seniory PP zahrnuje: 5x ubytování s plnou penzí, procedury (2x sirná minerální koupel, 1x rašelinový zábal, 2x parafínový zábal na ruce, 2x 15 min. ruční masáž, 1x vířivá koupel nohou, 1x koupel s rašelinovým extraktem). Nástup na pobyt 12:00 - 13:00 hod.


Cena balíčku Seniorský týden PL zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, procedury (2x rašelinový tepelný zábal, 2x suchá uhličitá koupel, 1x 15 min. ruční masáž, 2x perličková minerální koupel, 1x parafínový obklad). Nástup na pobyt 15:00 - 18:00 hod.


Cena balíčku Seniorský týden PP zahrnuje: 6x ubytování s plnou penzí, procedury (2x rašelinový tepelný zábal, 2x suchá uhličitá koupel, 1x 15 min. ruční masáž, 2x perličková minerální koupel, 1x parafínový obklad). Nástup na pobyt 12:00 - 13:00 hod.


Cena balíčku Seniorská relaxace (4 noci) 2018 zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, procedury (2x sirná minerální koupel, 1x parafínový zábal, 1x 15 min. ruční masáž, 1x vířivá koupel nohou). Nástup na pobyt 15:00 - 18:00 hod. Kombinace procedur je vhodná pro celkovou relaxaci, uvolnění svalového napětí. Tento pobyt je vhodný při potížích pohybového aparátu.


Cena balíčku Speciál pro seniory (5 nocí) 2018 zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, procedury (2x sirná minerální koupel, 1x rašelinový zábal, 2x parafínový zábal na ruce, 2x 15 min. ruční masáž, 1x vířivá koupel nohou, 1x koupel s rašellinovým extraktem). Nástup na pobyt 13:00 - 14:00 hod. Balaíček šitý na míru nejen seniorům. Regenerační program napomáhá sladit přetížený pohybový aparát a ulevit unavenému tělu.


Cena balíčku Zdraví z přírody (6 nocí) 2018 zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, procedury (1x Kneippova meduňková koupel, 1x konopný vyživující zábal, 1x medová detoxikační masáž, 1x Kneippova koupel s Arnikou horskou, 2x obklad se směsí ajurvédských bylin, 1x sirná koupel se solí Mrtvého moře). Nástup na pobyt 13:00 - 14:00 hod. Pestrý koktejl procedur namíchaný z darů Země odstraní únavu a uleví tělu.


Cena balíčku Bezva dovča (6 nocí) 2018 zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, 1x 7denní Sportovní kartu (neomezený vstup do areálu vyhřívaných koupališť, finské sauny, whirllpoolů a na sportoviště - minigolf, tenis, stolní tenis petanque, nohejbalové a volejbalové hřiště). Přímo areálem prochází asfaltová stezka pro in-line bruslaře, cyklisty, koloběžkáře a kondiční běžce. Nástup na pobyt 15:00 - 18:00 hod. Pobyt je určený pro milovníkysportu, relaxace, plavání, in-line bruslení... Pobyt nezahrnuje lázeňské procedury, ale je možné je na místě zakoupit.


Střední Morava nám nabízí množství přírodních krás, hradů, ale i památku UNESCO v Olomouci. Cykloturistika zde má také své místo díky mnohých cyklistických tras. Hlavní turistické cíle najdete v Olomouci, která je zapsána díky Sloupu Nejsvětější Trojice na Seznam UNESCO. Velmi žádanou turistickou destinací je město Kroměříž. Velký přínos městu přinesly unikátní památky, zejména Arcibiskupský zámek, Květná a Podzámecká zahrada. Odpočinou a relaxovat můžete ve významném lázeňském městě Teplice nad Bečvou. Navštívit zde můžete skalní město Rabštejn, načerpat historii na hradě Helfštýn či prožít romantiku na hradě Bouzov.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení