Kostelec nad Orlicí - Hotel U Splavu

od 450
doprava Vlastní
strava Bez stravování | Polopenze | Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • klidný menší hotel s příjemnou atmosférou
  • romantická poloha na břehu řeky Divoké Orlice
  • vhodné výchozí místo pro výlety pěšky i na kole
  • koupaliště nedaleko od hotelu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

rodinný hotel s příjemnou atmosférou pro nenáročné klienty, který se nachází na břehu Divoké Orlice, je výborným výchozím bodem pro pěší či cyklistické výlety v Orlických horách.

POLOHA

přímo na břehu Divoké Orlice nedaleko centra města Kostelec nad Orlicí, v krásném a klidném koutě Orlických hor nedaleko Vamberka a Rychnova nad Kněžnou.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace s terasou, salónek s krbem a TV, společná kuchyňka na patře (využití za poplatek), úschova zavazadel v den nástupu a odjezdu, místnost pro úschovu kol, parkoviště, Wi-Fi (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1–3lůžkové pokoje, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), TV, Wi-Fi (zdarma).

1-3lůžkové pokoj LUX, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), vyšší matrace, lednice/minibar, balkon, TV, Wi-Fi (zdarma).

Apartmány, propojené dvoupokoje s dvěma lůžky, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), TV, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

vlastní (možnost příplatku za společnou kuchyňku na patře a lednici na pokoj Standard) nebo za příplatek snídaně (bufet nebo servírovaná v případě nižšího obsazení hotelu) či polopenze (servírovaná).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Nedaleko hotelu se nachází koupaliště, tenisové kurty, půjčovna lodí, aquaparky, lyžařské areály, turistické a cykloturistické stezky, Lesopark Lípová stráň, hrady, zámky, rozhledny a arboreta. Dále například Babiččino údolí v Ratibořicích, kostel v Neratově a poutní místo Homol.

Hotel nabízí možnost rybaření, sjednání projížďky na koni, zajištění teambuildingových programů, rodinných akcí, grilování kýt nebo gyrosu na hotelovém grilu.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, místní poplatek (5,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (5 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Domácí mazlíčci jsou na hotelu za poplatek vítáni.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování v počtu dle zvolené délky pobytu a parkování u objektu. Za příplatek možnost dokoupení snídaní nebo polopenze.


Východní Čechy nabízí neskutečné množství příležitostí, jak prožít aktivní dovolenou ve dvojici nebo s celou rodinou. Během Vaší dovolené si zlepšíte fyzickou kondici a zároveň budete i relaxovat.

Okolí a krásná příroda vytváří ideální podmínky pro turistiku, na své si přijdou nejen nadšenci hor, ale i příznivci romantických údolí.

Kromě čarokrásné přírody nabízejí východní Čechy mnohem více.

Nádherná příroda se zde spojuje s velkolepou historií, lidským umem, úchvatnou hudbou a všemožnými druhy sportu. Zdejší lidé jsou velmi milí a pohostinní, žijí bohatým kulturním a společenským životem.

Navštivte východní Čechy a budete se moci seznámit s lidovými a folklórními tradicemi včetně řemeslné výroby, objevit množství hradů i zámků, starobylých vojenských pevností a opevnění. Na své si přijdou i příznivci městských památkových rezervací. Nenechte si ujít ani další atraktivní památky z doby renesance a baroku, ale ani moderní meziválečnou architekturu.

Jako odměna na Vás čeká chuť výtečného pardubického perníkového srdce, která k tomuto regionu neodmyslitelně patří.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení