Kostelec nad Orlicí - Hotel Panský Dům

od 675
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Cykloturistika
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • kvalitní ubytování přímo v centru historického města
  • wellness centrum se saunou, pivní koupele i masáže
  • příjemná terasa láká k posezení a oddychu
  • výborná restaurace podávající českou kuchyni
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Ubytujte se v hotelu s 700 letou historií, ve kterém přebýval i slavný Karel IV.

Nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel se nachází v Kostelci nad Orlicí a podle staré pověsti v tomto domě přebýval i král Karel IV. Stavba byla postavena více než 700 let dozadu.

Perfektní poloha hotelu blízko dvou městských parků zaručuje ničím nerušený pobyt a soukromí. Užijte si wellness se saunou, pivní lázně i masáže - nebo speciality z místní restaurace. Panský Dům vítá rodiny s dětmi, zamilované páry, skupiny přátel, turistů, cyklistů i obchodních cestujících.

POLOHA

Rodinný hotel je umístěn v historické části města Kostelec nad Orlicí, v těsném sousedství dvou městských parků.

Hrad a zřícenina Potštejn je od hotelu vzdálená pouze pár kilometrů. Lyžařský areál Říčky i lyžařský areál Deštné v Orlických horách je 30 km daleko.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, kavárna, sluneční terasa, parkoviště, trezor, Wi-Fi (zdarma), Relaxační centrum (vířivka, infra sauna, pivní koupele, masáže, zábaly - balneo rašelina, relaxační místnost), pro děti: venkovní dětské hřiště, herna.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko/2x jednolůžko), lednice, TV, Wi-Fi (zdarma).

Romantický 2lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko), lednice, TV, Wi-Fi (zdarma).

3lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x jednolůžko/3x jednolůžko), lednice, TV, Wi-Fi (zdarma).

4lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 2x jednolůžko), lednice, TV, Wi-Fi (zdarma).

Apartmán 2+1, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko), lednice, TV, Wi-Fi (zdarma).

Apartmán 2+2, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko), lednice, TV, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně formou švédského stolu, večeře dle nabídky z jídelního lístku).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: wellness služby.

v okolí: půjčovna kánoí, jízda na koních, značené trasy pro pěší a cykloturistiky s různým druhem obtížnosti, První podorlická pivní stezka, Zámek Kostelec nad Orlicí, Zámek Častolovice, Muzeum Járy Cimrmana Letohrad, Muzeum a galerie Orlických hor, Koupaliště v Kostelci nad Orlicí, rozhledna Vrbice, Zámek Rychnov nad Kněžnou, Muzeum hraček v Rychnově nad Kněžnou, bruslení v Rychnově nad Kněžnou, Muzeum starých technických exponátů a kuriozit ve Vamberku, Ski centrum Říčky, Ski areál Deštné.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (5,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Parkování v areálu hotelu zdarma, které je pod stálou kontrolou kamerového systému.

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Na místě je možno dokoupitt např. pivní koupel, masáže klasické, indické a lávovými kameny, soukromou vířivku, saunu či vyjížďky na koni,


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, parkování na hotelovém parkovišti.


Cena pobytu Relaxační pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x regenerační masáž celého těla (60 min.), 1x vířivka (30 min. + 20 min. relaxace), 1x infrasauna (20 min.), parkování. Možnost prodloužení pobytu - cena na vyžádání.


Cena pobytu Nejen pro zamilované - romantický pobyt v podhůří Orlických hor (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, veřeče při svíčkách z nabídky z jídelního lístku), 1x privátní vířivka s lahví sektu (30 min. a 20 min. relaxace na lehátkách), parkování.


Cena pobytu Pobyt na koňském hřbetu nejen o víkendu (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběr z jídelního lístku), základní výuka jízdy na koni, vyjížďka na koni (2 hod.), parkování. Možnost prodloužení pobytu - cena na vyžádání.
BONUS: 10 % sleva na další doplňkové služby a procedury.
PROGRAM:
1. den: příjezd, večeře při svíčkách v hotelové restauraci (na terase).
2. den: po snídani základní výuka jízdy na koni spojená s 2hod. vyjížďkou na koních v přírodě v okolí města Potštejn, večeře v hotelové restauraci (na terase).
3. den: snídaně, odjezd


Cena pobytu Pivní wellness (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběr z jídelního lístku), 1x pivní lázeň (relaxační a ozdravná koupel v dubovo-modřínové kádi s živými kulturami pivovarských kvasnic (zdroj proteinů, sacharidů a vitamínu B) a bylinnou směsí, relaxace na slaměném lůžku a pitný režim (neomezené množství piva)), 1x relaxační klasickou masáž zad a šíje (30 min.), 1x infrasauna (20 min.), parkování. Možnost prodloužení pobytu - cena na vyžádání.


Cena pobytu 7 dní dovolené v hotelu s pivními lázněmi (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, 1x pivní lázeň (relaxační a ozdravná koupel v dubovo-modřínové kádi s živými kulturami pivovarských kvasnic (zdroj proteinů, sacharidů a vitamínu B) a bylinnou směsí, relaxace na slaměném lůžku a pitný režim (neomezené množství piva)), 1x infrasaunu (20 min.), 1x relaxační klasickou masáž (30 min.), parkování.
Možnost dokoupení některých doplňkových služeb na hotelu za zvýhodněnou cenu.


Cena pobytu Silvestr (1 noc) zahrnuje 1x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře raut od 19:00 do 01:00 hod.), živou hudbu, novoroční přípitek.


Východní Čechy nabízí neskutečné množství příležitostí, jak prožít aktivní dovolenou ve dvojici nebo s celou rodinou. Během Vaší dovolené si zlepšíte fyzickou kondici a zároveň budete i relaxovat.

Okolí a krásná příroda vytváří ideální podmínky pro turistiku, na své si přijdou nejen nadšenci hor, ale i příznivci romantických údolí.

Kromě čarokrásné přírody nabízejí východní Čechy mnohem více.

Nádherná příroda se zde spojuje s velkolepou historií, lidským umem, úchvatnou hudbou a všemožnými druhy sportu. Zdejší lidé jsou velmi milí a pohostinní, žijí bohatým kulturním a společenským životem.

Navštivte východní Čechy a budete se moci seznámit s lidovými a folklórními tradicemi včetně řemeslné výroby, objevit množství hradů i zámků, starobylých vojenských pevností a opevnění. Na své si přijdou i příznivci městských památkových rezervací. Nenechte si ujít ani další atraktivní památky z doby renesance a baroku, ale ani moderní meziválečnou architekturu.

Jako odměna na Vás čeká chuť výtečného pardubického perníkového srdce, která k tomuto regionu neodmyslitelně patří.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení