Konstantinovy Lázně - Spa Hotel Löwenstein Garni

od 1 423
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Bezbariérové ubytování
Seniorské pobyty a slevy
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • léčení i odpočinek v designovém prostředí
  • vlastní rehabilitační centrum s pestrou škálou procedur
  • vinný bar s krbem a nabídkou moravských vín
  • klidné rodinné prostředí s nenarušenou přírodou

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Rekonstruovaný Spa Boutique hotel Löwenstein ****+ svým hostům nabízí léčení i odpočinek v designovém prostředí. Celý interiér hotelu je zařízen v elegantním a moderním stylu.

Komfortní ubytování je pro hosty připraveno v 16 stylově vybavených apartmá čtyř kategorií, kombinujících moderní vzhled s použitím tradičních materiálů. V přízemí budovy se nachází rehabilitační centrum, které nabízí pestrou škálu léčebných a ozdravných procedur.

Hotýlek je umístěný na okraji lázeňského parku. Původně byl otevřený v orce 1898 jako Hotel Café Continental, dnes nese jméno knížete Konstantina z Löwensteinu, který koupil lázně v r. 1937.

Společné prostory hotelu se nacházejí v původním sklepení. Zde najdete vinný bar s nabídkou moravských vín a krb s pohovkou vyrobenou z kožešin divočáků ulovených v okolních lesích. Také zde najdete malovaný sklípek, kde jsou ráno nabízeny snídaně a přes den posezení. No a pro relax je zde stylové Spa s bylinnými procedurami a službami klasického balnea.

POLOHA

Konstantinovy Lázně leží na kraji Tepelské vrchoviny v nadmořské výšce 520 m n.m. v západních Čechách v jedné z ekologicky nejčistších oblastí. Nachází se 35 km západně od Plzně (směr Plzeň – Karlovy Vary) v průměrné nadmořské výšce 520 m v jedné z ekologicky nejčistší oblasti Čech. Lázně patří mezi nejmenší lázně v České republice. Příjemné místo k procházkám a relaxaci poskytuje Lázeňský park. Uprostřed lázeňského parku se nachází Kavárna a palačinkárna, která nabízí domácí moučníky a zmrzlinu, výběrovou kávu, kvalitní vína a jiné pochoutky. Přímo na místě si můžete prohlédnout kostel Panny Marie Lourdské. V blízkém okolí zve k návštěvě zámek Bezdružice, zřícenina významného hradu Krasíkov, hrad Gutštejn a další zajímavosti.l

Lázeňský hotel Löwenstein se nachází najdete přímo v srdci Konstantinových Lázní. Na první pohled vás upoutá čistými liniemi, které byly při jeho realizaci upřednostněny.

Lázeňský komplex dále tvoří: lázeňský penzion MÁNES, lázeňský hotel JIRÁSEK, lázeňský penzion PALACKÝ, lázeňský penzion PURKYNĚ, lázeňský hotel ALŽBĚIN DVŮR a další.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

snídaňová restaurace, vinný bar s krbem, projekce videa, salónek pro pracovní skupiny, Wi-Fi (zdarma), léčebně-rehabilitační centrum (masáže, aromatické a relaxační koupele), pro děti - postýlka a stolička, bezbariérový přístup, hotelová zahrada s posezením, výtah, půjčovna LP desek, parkoviště. Hosté hotelu mají neomezený vstup do Wellness centra Konstantin (vzdáleném 300 m).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžková Studia, 2lůžkové apartmány Standard, 2lůžkové apartmány Superior, 2lůžkové apartmány De Luxe, možnost 1 až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany, osobní váha), vybavený kuchyňský kout (varná deska, trouba, lednice, minibar, myčka), trezor, rádio, gramofon, budík, telefon, SAT-TV, klimatizace, žehlicí set, Wi-Fi (zdarma), balkón/terasa. Apartmá jsou inspirovaná měšťanskými byty počátku minulého století.

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu: snídaně, polopenze, za příplatek plná penze (snídaně - bufet, obědy a večeře - výběr ze 3 menu). Obědy a večeře jsou podávané v nově otevřeném Park restaurantu uprostřed lázeňského parku (Prusík - 300 m).

INDIKACE A LÉČBA

LÉČBA: od roku 1955 jsou lázně zaměřeny na prevenci, léčbu a rekonvalescenci při kardiovaskulárních chorobách a nemocech oběhového systému, nově pak na nemoci pohybového a nervového ústrojí.

Nemoci oběhového ústrojí
Ischemická choroba srdeční, stavy po infarktu myokardu, stavy po kardiochirurgických výkonech a PTCA, hypertenzní nemoc, onemocnění tepen dolních končetin, funkční poruchy periferních cév a stavy po trombózách, chronický lymfatický edém, stavy po rekonstrukčních a revaskularizačních operacích na cévním systému mimo srdce a hrudní aorty, stavy po perkutánní transluminární angioplastice, stavy po transplantaci srdce.

Nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí
Diabetes mellitus

Nemoci nervové
Polyneuropatie s paretickými projevy, kořenové syndromy s iritačně-zánikovým syndromem, stavy po poraněních a operacích mozku, míchy a periferního nervstva, nervosvalová onemocnění primární, sekundární a degenerativní, syringomyelie s paretickými projevy. Parkinsonova nemoc.

Nemoci pohybového ústrojí
Revmatoidní artritis I. – IV. Stadia včetně juvenilní artritis, Bechtěrevova nemoc, ostatní séronegativní spondartritis, Reiterův syndrom, enteropatická artritis, mimokloubní revmatismus, difúzní onemocnění pojiva, bolestivé syndromy šlach, šlachových pochev, burz, úponů svalů nebo kloubů včetně nemocí z povolání, koxartróza, gonartroza, artrozy v ostatních lokalizacícgh, artropatie, chronický vertebrogenní syndrom, stavy po operacích s použitím kloubní náhrady, stavy po úrazech pohybového ústrojí a po ortopedických operacích včetně stavů po operacích meziobratlových plotének a stenóz kanálu páteřního, stavy po amputacích dolní končetiny, stupeň aktivity 1 až 4, kdy je pojištěnec vybavený protézou.

Nemoci Onkologické
- zhoubné nádory prsu a prostaty (1/I K, P)

Procedury:
CO2 koupele, suchá uhličité koupele, insuflace zřídelního plynu, perličková lázeň, vířivá lázeň DK, HK, střídavé nožní koupele, podvodní masáže, elektroléčebné výkony (ultrazvuk, DD proudy, biolampa, Träbertovy proudy, solux, rebox, magnetoterapie čtyřkomorová lázeň Phyaction), oxygenoterapie, inhalace, parafínové zábaly, lymfodrenáž přístrojová, motodlaha, manuální, klasické a reflexní masáže, LTV – individuální a skupinové cvičení, cvičení v bazénu, cvičná ergometrie, terénní kúry, měkké a mobilizační techniky.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

turistika a cykloturistika (450 km cyklotras), tenis, projížďky na koních, hřiště na pétanque, trasy na Nordic Walking, krytý rehabilitační bazén, dřevosochání, wellness centrum Konstantin 300 m (relaxační bazén, vířivky, Kneippovy chodníčky, aroma a finská sauna, parní lázeň, klidová zóna), fitness centrum, 5 km dlouhá in-line dráha, společenské akce (koncerty, besedy, přednášky, komentované procházky, taneční či hudební večery), společenské hry (karty, šachy, stolní hry).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (15,- Kč/den)

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem možný za poplatek (150,- Kč/noc).

Ůschovna a půjčovna kol je na recepci v hotelu Jirásek a Prusík.

Z procedur lze přímo v hotelu lze objednat masáže a perličkové koupele dle platného ceníku společnosti.

Klasická masáž částečná – masáž šíje a horních končetin (20 minut)
Klasická masáž částečná - masáž šíje, zad a beder (20 minut)
Klasická masáž částečná - masáž šíje, zad a horních končetin (40 minut)
Klasická masáž částečná – masáž dolních končetin (40 minut)
Klasická masáž částečná – masáž šíje (10 minut)
Masáž celého těla (60 minut)
Aroma masáž částečná (20 minut)
Aroma masáž celého těla (60 minut)
Relaxační masáž částečná se zábalem (35 minut)
Reflexní masáž plosky nohy (30 minut)
Klasická masáž obličeje, krku a dekoltu
Perličková koupel (vířivá celotělová koupel)
Perličková koupel s přísadou

Ceny procedur dle platného ceníku.

Procedury objednávat a platit na rozpise procedur nejpozději 2 dny před požadovaným termínem: Po – Pá: 8:00 – 11:00 hod., 11:30 – 15:00 hod.

Při telefonické nebo elektronické objednávce klient obdrží rozpis procedur na recepci, kde také hned procedury zaplatí.

Telefon: 374 615 556, e-mail: rozpis1@konstantinovy.cz

Procedury se plánují postupně (od začátku pracovní doby)

Pracovní doba: Po – Pá: 16:00 – 18:00 hod., So – Ne: 8:00 – 12:00 hod.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Medical Kardio (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, konzultace s lékařem, procedury (3x uhličitá koupel, 1x perličková koupel, 1x suchá masážní vana, 1x vířivá lázeň končetin, 2x Oxygenoterapie, 1x terapeutická ergometrie, 1x řízená terénní kúra s kardiotachometrem), 7x vstup do bazénu v hotelu Jirásek, kulturní program dle aktuální nabídky (vycházky, taneční či poslechové večery, přednášky, besedy).
Doporučená doba pobytu 14 nocí.
Pro předpis procedur je nezbytná zpráva od praktického lékaře stará max. 2 měsíce.


Cena pobytu Medical Orto (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, konzultace s lékařem, procedury (2x uhličitá koupel, 2x perličková koupel, 1x terapeutická (cvičná) ergometrie, 2x vířivá lázeň končetin, 1x klasická masáž částečná NEBO suchá masážní vana (dle aktuální kapacity), 1x zábal parafínový na ruce, 1x léčebný tělocvik skupinový v bazénu), 7x vstup do bazénu v hotelu Jirásek, kulturní program dle aktuální nabídky (vycházky, taneční či poslechové večery, přednášky, besedy).
Doporučená doba pobytu 14 nocí.
Pro předpis procedur je nezbytná zpráva od praktického lékaře stará max. 2 měsíce.


Cena pobytu Medical General (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, konzultace s lékařem, procedury (2x uhličitá koupel, 2x perličková koupel s přísadou, 1x střídavá nožní koupel, 1x vířivá lázeň končetin, 1x zábal parafínový na ruce, 1x aroma amasáž částečná, 1x Oxygenoterapie, 1x lekce Nordic W\alking), 7x vstup do bazénu v hotelu Jirásek, kulturní program dle aktuální nabídky (vycházky, taneční či poslechové večery, přednášky, besedy).
Pro předpis procedur je nezbytná zpráva od praktického lékaře stará max. 2 měsíce.


Cena pobytu Týden pro seniory (7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí, procedury (1x uhličitá koupel, 1x podvodní masáž, 1x střídavá nožní koupel, 1x oxygenoterapie, 2x suchá masážní vana, 1x parafínový zábal na ruce), 2x vstup do solné jeskyně, volný vstup do bazénu v hotelu Jirásek, kulturní program dle aktuální nabídky (vycházky, taneční či poslechové večery, přednášky, besedy). Za příplatek navíc konzultace individuálního zdravotního stavu s lékařem (200,- Kč/os., resp. 300,- Kč/os. o víkendu a svátcích).
BONUS: sleva 20 % na terapie Wellnesscentra při pobytu od Po do Čt a mimo státních svátků.


Cena pobytu Relax (2, 4 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 4x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), procedury, 3x (5x, 8x) vstup do Wellnesscentra Basic (krytý bazén s výhledem do lázeňského parku, dvě vířivky, Kneippův chodník, sauny finská bio, pára, fitness), kulturní program dle aktuální nabídky (vycházky, taneční či poslechové večery, přednášky, besedy). Za příplatek navíc konzultace individuálního zdravotního stavu s lékařem (200,- Kč/os., resp. 300,- Kč/os. o víkendu a svátcích).
Procedury 2 noci: 1x uhličitá koupel, 1x suchá masážní vana, 1x vstup do solné jeskyně;
Procedury 4 noci: 1x uhličitá koupel, 1x suchá masážní vana, 1x parafínový zábal na ruce, 1x vstup do solné jeskyně;
Procedury 7 nocí: 2x uhličitá koupel, 2x suchá masážní vana, 2x vstup do solné jeskyně, 1x parafínový zábal na ruce, 1x aroma masáž částečná, 1x vířivá koupel dolních končetin, 2x vstup do solné jeskyně.
BONUS: sleva 20 % na terapie Wellnesscentra při pobytu od Po do Čt a mimo státních svátků.


Cena pobytu Wellness pobyt (2 nebo 4 noci) zahrnuje 2x nebo 4x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), procedury, volný vstup do Wellnesscentra Basic (krytý bazén s výhledem do lázeňského parku, dvě vířivky, Kneippův chodník, sauny finská bio, pára, fitness), kulturní program dle aktuální nabídky (vycházky, taneční či poslechové večery, přednášky, besedy). Za příplatek navíc konzultace individuálního zdravotního stavu s lékařem (200,- Kč/os., resp. 300,- Kč/os. o víkendu a svátcích).
Procedury 2 noci: 1x smyslová masáž částečná se zábalem, 1x relaxační koupel pro dva;
Procedury 4 noci: 1x smyslová masáž částečná se zábalem, 1x relaxační koupel pro dva, 1x aroma masáž částečná.


Cena pobytu Pofíci pro hobíky (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí - speciálně sestavenou sportovní dietou a pitným režimem, 2x konzultaci s lékařem, 4x vstup do tělocvičny, procedury (2x léčebný tělocvik v bazénu, 1x nordic walking, 1x klasická masáž částečná, 1x uhličitá koupel), 2x solná jeskyně, kloubní a výživové preparáty nejvyšší kvality, 3x vstup do Wellnesscentra Basic+ (krytý bazén s výhledem do lázeňského parku, dvě vířivky, Kneippův chodník, sauny finská bio, pára, fitness), kulturní program dle aktuální nabídky (vycházky, taneční či poslechové večery, přednášky, besedy).
Speciální pobyt pro kondici a zdraví hobby sportovců se speciálně sestavenou sportovní dietou a pitným režimem.
BONUS: sleva 20 % na terapie Wellnesscentra při pobytu od Po do Čt a mimo státních svátků.


Cena pobytu Zdraví z lázní (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí (zdravé menu - Jarní salát se zastřeným vejcem zdobený růží z uzeného lososa přelitý koprovým dipem, Steak z lososa servírovaný s grilovanou zeleninou a chutney z čevené řepy, Zelenino-ovocný pohár), procedury (1x oxygenoterapie, 1x suchá masážní vana, 1x Kosmická loď pro redukci váhy), 1x vstup do solné jeskyně, 1x vstup do Wellnesscentra Basic (krytý bazén s výhledem do lázeňského parku, dvě vířivky, Kneippův chodník, sauny finská bio, pára, fitness), kulturní program dle aktuální nabídky (vycházky, taneční či poslechové večery, přednášky, besedy).
BONUS: sleva 20 % na terapie Wellnesscentra při pobytu od Po do Čt a mimo státních svátků.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu.


Cena pobytu Energie z lázní (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, 2x bylinný čaj na posílení imunity v kavárně Srdce, 2x pomerančový džus v kavárně Srdce, vitamín C, Pangamin imunita, procedury (1x uhličitá koupel, 1x rašelinový zábal šíje, 2x inhalace, 1x vířivá lázeň dolních končetin), 1x vstup do solné jeskyně, 3x vstup do Wellnesscentra Basic+ (krytý bazén s výhledem do lázeňského parku, dvě vířivky, Kneippův chodník, sauny finská bio, pára, fitness), kulturní program dle aktuální nabídky (vycházky, taneční či poslechové večery, přednášky, besedy).
BONUS: sleva 20 % na terapie Wellnesscentra při pobytu od Po do Čt a mimo státních svátků.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

8,5
1 hodnocení
10 Ubytování
9 Služby
5 Poloha
10 Stravování
10 Personál
7 Čistota
8,5
10 Ubytování 9 Služby 5 Poloha 10 Stravování 10 Personál 7 Čistota
Hana Wegnerová, 20.07.2021