Konstantinovy Lázně - Spa Hotel Löwenstein Garni

od 1 220
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Bezbariérové ubytování
Seniorské pobyty a slevy
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • léčení i odpočinek v designovém prostředí
  • vlastní rehabilitační centrum s pestrou škálou procedur
  • vinný bar s krbem a nabídkou moravských vín
  • klidné rodinné prostředí s nenarušenou přírodou
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Rekonstruovaný Spa Boutique hotel Löwenstein ****+ svým hostům nabízí léčení i odpočinek v designovém prostředí. Celý interiér hotelu je zařízen v elegantním a moderním stylu.

Komfortní ubytování je pro hosty připraveno v 16 stylově vybavených apartmá čtyř kategorií, kombinujících moderní vzhled s použitím tradičních materiálů. V přízemí budovy se nachází rehabilitační centrum, které nabízí pestrou škálu léčebných a ozdravných procedur.

Hotel je umístěný na okraji lázeňského parku. Původně byl otevřený v roce 1898 jako Hotel Café Continental, dnes nese jméno knížete Konstantina z Löwensteinu, který koupil lázně v r. 1937.

Společné prostory hotelu se nacházejí v původním sklepení. Zde najdete vinný bar s nabídkou moravských vín a krb s pohovkou vyrobenou z kožešin divočáků ulovených v okolních lesích. Také zde najdete malovaný sklípek, kde jsou ráno nabízeny snídaně a přes den posezení. No a pro relax je zde stylové Spa s bylinnými procedurami a službami klasického balnea.

POLOHA

Konstantinovy Lázně leží na kraji Tepelské vrchoviny v nadmořské výšce 520 m n.m. v západních Čechách v jedné z ekologicky nejčistších oblastí. Nachází se 35 km západně od Plzně (směr Plzeň – Karlovy Vary) v průměrné nadmořské výšce 520 m v jedné z ekologicky nejčistší oblasti Čech. Lázně patří mezi nejmenší lázně v České republice. Příjemné místo k procházkám a relaxaci poskytuje lázeňský park. Uprostřed lázeňského parku se nachází kavárna a palačinkárna, která nabízí domácí moučníky a zmrzlinu, výběrovou kávu, kvalitní vína a jiné pochoutky. Přímo na místě si můžete prohlédnout kostel Panny Marie Lourdské. V blízkém okolí zve k návštěvě zřícenina významného hradu Krasíkov, hrad Gutštejn a další zajímavosti.

Lázeňský hotel Löwenstein najdete přímo v srdci Konstantinových Lázní. Na první pohled vás upoutá čistými liniemi, které byly při jeho realizaci upřednostněny.

Lázeňský komplex dále tvoří: lázeňský hotel PRUSÍK, lázeňský penzion MÁNES, lázeňský hotel JIRÁSEK, lázeňský penzion PALACKÝ, lázeňský penzion PURKYNĚ a další.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce v hotelu Prusík (vzdáleném 300 m, pro check-in), snídaňová restaurace, salónek pro pracovní skupiny (do 15 osob), Wi-Fi (zdarma), pro děti - postýlka a stolička, bezbariérový přístup, hotelová zahrada s posezením, výtah, parkoviště. Hosté hotelu mají neomezený vstup do Wellness centra Konstantin (vzdáleném 300 m).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Třílůžkové studio Standard, kuchyňský kout (lednice, varná deska, trouba), rozkládací pohovka, oddělené postele, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany a pantofle, osobní váha), kufrbox, trezor, telefon, jídelní stůl a židle, SAT TV, gramofon, USB, MP3, rádio, Wi-Fi (zdarma).

Třílůžkové studio Standard, kuchyňský kout (lednice, varná deska, trouba), rozkládací pohovka, oddělené postele, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany a pantofle, osobní váha), kufrbox, trezor, telefon, jídelní stůl a židle, SAT TV, gramofon, USB, MP3, rádio, Wi-Fi (zdarma), balkón.

Třílůžkové studio Klima, kuchyňský kout (lednice, varná deska, trouba), rozkládací pohovka, oddělené postele, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany a pantofle, osobní váha), kufrbox, trezor, telefon, jídelní stůl a židle, SAT TV, gramofon, USB, MP3, rádio, Wi-Fi (zdarma), klimatizace.

Čtyřlůžkový apartmán Standard, kuchyňský kout (lednice, varná deska, trouba), rozkládací pohovka, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany a pantofle, osobní váha), kufrbox, trezor, telefon, jídelní stůl a židle, SAT TV, gramofon, USB, MP3, rádio, Wi-Fi (zdarma), některé apartmány mají balkón či klimatizaci a bezbariérový přístup.

Čtyřlůžkový apartmán Superior, kuchyňský kout (lednice, varná deska, trouba), rozkládací pohovka, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany a pantofle, osobní váha), kufrbox, trezor, telefon, jídelní stůl a židle, SAT TV, gramofon, USB, MP3, rádio, Wi-Fi (zdarma), některé apartmány mají balkón či klimatizaci.

Čtyřlůžkový apartmán Deluxe, kuchyňský kout (lednice, varná deska, trouba), rozkládací pohovka, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany a pantofle, osobní váha), kufrbox, trezor, telefon, jídelní stůl a židle, SAT TV, gramofon, USB, MP3, rádio, Wi-Fi (zdarma), některé apartmány mají balkón či klimatizaci.

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu: snídaně, polopenze, za příplatek plná penze (snídaně - bufet, obědy a večeře - výběr ze 4 menu). Obědy a večeře jsou podávané v Park restaurantu uprostřed lázeňského parku (Prusík - 300 m).

INDIKACE A LÉČBA

Léčebné procedury se provádí v hotelu Prusík, který je vzdálený 500 m.

LÉČBA: od roku 1955 jsou lázně zaměřeny na prevenci, léčbu a rekonvalescenci při kardiovaskulárních chorobách a nemocech oběhového systému, nově pak na nemoci pohybového a nervového ústrojí.

Nemoci oběhového ústrojí
Ischemická choroba srdeční, stavy po infarktu myokardu, stavy po kardiochirurgických výkonech a PTCA, hypertenzní nemoc, onemocnění tepen dolních končetin, funkční poruchy periferních cév a stavy po trombózách, chronický lymfatický edém, stavy po rekonstrukčních a revaskularizačních operacích na cévním systému mimo srdce a hrudní aorty, stavy po perkutánní transluminární angioplastice, stavy po transplantaci srdce.

Nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí
Diabetes mellitus

Nemoci nervové
Polyneuropatie s paretickými projevy, kořenové syndromy s iritačně-zánikovým syndromem, stavy po poraněních a operacích mozku, míchy a periferního nervstva, nervosvalová onemocnění primární, sekundární a degenerativní, syringomyelie s paretickými projevy. Parkinsonova nemoc.

Nemoci pohybového ústrojí
Revmatoidní artritis I. – IV. Stadia včetně juvenilní artritis, Bechtěrevova nemoc, ostatní séronegativní spondartritis, Reiterův syndrom, enteropatická artritis, mimokloubní revmatismus, difúzní onemocnění pojiva, bolestivé syndromy šlach, šlachových pochev, burz, úponů svalů nebo kloubů včetně nemocí z povolání, koxartróza, gonartroza, artrozy v ostatních lokalizacícgh, artropatie, chronický vertebrogenní syndrom, stavy po operacích s použitím kloubní náhrady, stavy po úrazech pohybového ústrojí a po ortopedických operacích včetně stavů po operacích meziobratlových plotének a stenóz kanálu páteřního, stavy po amputacích dolní končetiny, stupeň aktivity 1 až 4, kdy je pojištěnec vybavený protézou.

Nemoci Onkologické
- zhoubné nádory prsu a prostaty (1/I K, P)

Procedury:
suchá masážní vana, rašelinové zábaly, CO2 koupele, suchá uhličité koupele, insuflace zřídelního plynu, perličková lázeň, vířivá lázeň DK, HK, střídavé nožní koupele, podvodní masáže, elektroléčebné výkony (ultrazvuk, DD proudy, biolampa, Träbertovy proudy, solux, rebox, magnetoterapie čtyřkomorová lázeň Phyaction), oxygenoterapie, inhalace, parafínové zábaly, lymfodrenáž přístrojová, motodlaha, manuální, klasické a reflexní masáže, LTV – individuální a skupinové cvičení, cvičení v bazénu, cvičná ergometrie, terénní kúry, měkké a mobilizační techniky.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

turistika a cykloturistika, tenis, hřiště na pétanque, Nordic Walking, krytý rehabilitační bazén, dřevosochání, wellness centrum Konstantin (relaxační bazén, vířivky, Kneippovy chodníčky, aroma a finská sauna,parní lázeň, klidová zóna), fitness centrum, 5km inline dráha, společenské hry (karty, šachy, stolní hry).

Nordic Walking
Doslova hitem se pro naše hosty stal Nordic Walking – severská chůze se speciálními hůlkami. Najdete u nás různě dlouhé a různě náročné trasy. Zážitek z chůze je navíc umocněn krásnou přírodou a čistým vzduchem.  Vyjít si můžete samozřejmě sami nebo pod odborným vedením instruktora, který Vás seznámí s technikou chůze, případně doporučí vhodnou trasu přímo pro Vás.

Cykloturistika
Pro milovníky kol je tu připraveno spoustu cyklostezek. Velmi oblíbená trasa cyklovýletu je v okolí zámku v Manětíně (tzv. perla českého baroka). Dalšími turistickými cíli vhodnými pro cykloturisty jsou kláštery - Teplá a Kladruby. Cílem všech milovníků kol je také přírodní rezervace Kladské rašeliny, kde se nachází chráněné naleziště kapradin "Pod Šípínem". Dojet se dá pohodlně i k minerálním pramenům v Mariánských Lázních. Cyklotrasy jsou uvedeny i na stránkách obce Konstantinovy Lázně. Léčebné lázně mají také půjčovnu horských kol v hotelu Jirásek.

Venkovní víceúčelové hřiště
Pro aktivní klienty, kteří nemohou být ani chvíli bez sportu doporučujeme využít víceúčelové hřiště, které se nachází 2 km od lázní. Naleznete zde tělocvičnu nebo squashové hřiště. Lanové centrum je také možné využít - je vzdáleno 2 km.- vyškrtnout. Je zde i hřiště na tenis, 3 kurty na volejbal, 2 zkrácená hřiště na košíkovou se zabudovanými koši, atletická dráha s umělým povrchem (dvojdráha 170m, trojdráha – rovinka 60m). V areálnu lázní si můžete také zahrát petanque za hotelem Jirásek.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek 20,- Kč.

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem možný za poplatek (500,- Kč/každý započatý týden).

Parkování u hotelu Löwenstein zdarma do naplnění kapacity parkoviště.

Ůschovna a půjčovna kol je na recepci v hotelu Jirásek a Prusík.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Medical Kardio (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, konzultace s lékařem, procedury (3x uhličitá koupel, 1x perličková koupel, 1x suchá masážní vana, 1x vířivá lázeň končetin, 2x Oxygenoterapie, 1x terapeutická ergometrie, 1x řízená terénní kúra s kardiotachometrem), 7x vstup do bazénu v hotelu Jirásek, kulturní program dle aktuální nabídky (vycházky, taneční či poslechové večery, přednášky, besedy).
Doporučená doba pobytu 14 nocí.
Pro předpis procedur je nezbytná zpráva od praktického lékaře stará max. 2 měsíce.


Cena pobytu Medical Orto (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, konzultace s lékařem, procedury (2x uhličitá koupel, 2x perličková koupel, 1x terapeutická (cvičná) ergometrie, 2x vířivá lázeň končetin, 1x klasická masáž částečná NEBO suchá masážní vana (dle aktuální kapacity), 1x zábal parafínový na ruce, 1x léčebný tělocvik skupinový v bazénu), 7x vstup do bazénu v hotelu Jirásek, kulturní program dle aktuální nabídky (vycházky, taneční či poslechové večery, přednášky, besedy).
Doporučená doba pobytu 14 nocí.
Pro předpis procedur je nezbytná zpráva od praktického lékaře stará max. 2 měsíce.


Cena pobytu Medical General (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, konzultace s lékařem, procedury (2x uhličitá koupel, 2x perličková koupel s přísadou, 1x střídavá nožní koupel, 1x vířivá lázeň končetin, 1x zábal parafínový na ruce, 1x aroma amasáž částečná, 1x Oxygenoterapie, 1x lekce Nordic W\alking), 7x vstup do bazénu v hotelu Jirásek, kulturní program dle aktuální nabídky (vycházky, taneční či poslechové večery, přednášky, besedy).
Pro předpis procedur je nezbytná zpráva od praktického lékaře stará max. 2 měsíce.


Cena pobytu Týden pro seniory (7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí, procedury (1x uhličitá koupel, 1x podvodní masáž, 1x střídavá nožní koupel, 1x oxygenoterapie, 2x suchá masážní vana, 1x parafínový zábal na ruce), 2x vstup do solné jeskyně, volný vstup do bazénu v hotelu Jirásek, kulturní program dle aktuální nabídky (vycházky, taneční či poslechové večery, přednášky, besedy). Za příplatek navíc konzultace individuálního zdravotního stavu s lékařem.
BONUS: sleva 20 % na terapie Wellnesscentra při pobytu od Po do Čt a mimo státních svátků.


Cena pobytu Relax (2, 4 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 4x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), procedury, 3x (5x, 8x) vstup do Wellnesscentra Basic (krytý bazén s výhledem do lázeňského parku, dvě vířivky, Kneippův chodník, sauny finská bio, pára, fitness), kulturní program dle aktuální nabídky (vycházky, taneční či poslechové večery, přednášky, besedy). Za příplatek navíc konzultace individuálního zdravotního stavu s lékařem.
Procedury 2 noci: 1x uhličitá koupel, 1x suchá masážní vana, 1x vstup do solné jeskyně;
Procedury 4 noci: 1x uhličitá koupel, 1x suchá masážní vana, 1x parafínový zábal na ruce, 1x vstup do solné jeskyně;
Procedury 7 nocí: 2x uhličitá koupel, 2x suchá masážní vana, 2x vstup do solné jeskyně, 1x parafínový zábal na ruce, 1x aroma masáž částečná, 1x vířivá koupel dolních končetin, 2x vstup do solné jeskyně.
BONUS: sleva 20 % na terapie Wellnesscentra při pobytu od Po do Čt a mimo státních svátků.


Cena pobytu Wellness pobyt (2 nebo 4 noci) zahrnuje 2x nebo 4x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), procedury, volný vstup do Wellnesscentra Basic (krytý bazén s výhledem do lázeňského parku, dvě vířivky, Kneippův chodník, sauny finská bio, pára, fitness), kulturní program dle aktuální nabídky (vycházky, taneční či poslechové večery, přednášky, besedy). Za příplatek navíc konzultace individuálního zdravotního stavu s lékařem.
Procedury 2 noci: 1x smyslová masáž částečná se zábalem, 1x relaxační koupel pro dva;
Procedury 4 noci: 1x smyslová masáž částečná se zábalem, 1x relaxační koupel pro dva, 1x aroma masáž částečná.


Cena pobytu Jubilejní pobyt relax (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 7 procedur (2x uhličitá koupel, 2x suchá masážní vana, 1x parafinový zábal na ruce, 1x aroma masáž částečná, 1x vířivá koupel dolních končetin), BONUSOVÉ SLUŽBY V HODNOTĚ 1355 Kč (lahev sektu 0,375 l, mísa s ovocem, VOUCHER na další pobyt (1000 Kč), procedury (1x perličková koupel, 1x vířivá koupel dolních končetin, 1x parafinový zábal na ruce)), denně vstup do bazénu v hotelu Jirásek, 2x vstup do solné jeskyně, Wi-Fi.
BONUS: volné vstupy na konané akce - doprovodný program (vycházka s průvodcem do okolí lázní, taneční večer s živou hudbou, poslechový večer, odborná přednáška, populárně naučná beseda).


Cena pobytu Jubilejní týden pro seniory (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 7 procedur (1x uhličitá koupel, 1x podvodní masáž, 1x střídavá nožní koupel, 1x oxygenoterapie, 2x suchá masážní vana, 1x parafinový zábal na ruce), BONUSOVÉ SLUŽBY V HODNOTĚ 1555 Kč (lahev sektu 0,375 l, mísa s ovocem, VOUCHER na další pobyt (1000 Kč), procedury (1x klasická masáž částečná (20min.), 1x uhličitá koupel, 1x vířivá koupel dolních končetin)), denně vstup do bazénu v hotelu Jirásek, 2x vstup do solné jeskyně, Wi-Fi.
BONUS: volné vstupy na konané akce - doprovodný program (vycházka s průvodcem do okolí lázní, taneční večer s živou hudbou, poslechový večer, odborná přednáška, populárně naučná beseda).


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní Komfort v počtu dle zvolené délky pobytu, vstup do bazénu v hotelu Jirásek, neomezený vstup do Wellnesscentra.
BONUS: sleva 20 % na terapie Wellnesscentra (mimo Pá-Ne a svátky)


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

8,5
1 hodnocení
10 Ubytování
9 Služby
5 Poloha
10 Stravování
10 Personál
7 Čistota
8,5
10 Ubytování 9 Služby 5 Poloha 10 Stravování 10 Personál 7 Čistota
Hana Wegnerová, 20.07.2021