Proč právě sem?

Filtr

POPIS UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Nově otevřený komfortní Spa Boutique hotel Löwenstein ***+, který svým hostům nabízí léčení i odpočinek v designovém prostředí. Celý interiér hotelu je zařízen v elegantním a moderním stylu. Komfortní ubytování je pro hosty připraveno v 16 stylově vybavených apartmá čtyř kategorií, kombinujících moderní vzhled s použitím tradičních materiálů. V přízemí budovy se nachází rehabilitační centrum, které nabízí pestrou škálu léčebných a ozdravných procedur.

Poloha

lázeňský hotel se nachází najdete přímo v srdci Konstantinových Lázní. Na první pohled vás upoutá čistými liniemi, které byly při jeho realizaci upřednostněny.

Lázeňský komplex dále tvoří: lázeňský penzion MÁNES, lázeňský hotel JIRÁSEK, lázeňský penzion PALACKÝ, lázeňský penzion PURKYNĚ, lázeňský hotel ALŽBĚTIN DVŮR a další.

Konstantinovy lázně leží na kraji Tepelské vrchoviny v nadmořské výšce 520 m n.m. v západních Čechách v jedné z ekologicky nejčistších oblastí. Nachází se 35 km západně od Plzně (směr Plzeň – Karlovy Vary) v průměrné nadmořské výšce 520 m v jedné z ekologicky nejčistší oblasti Čech. Lázně patří mezi nejmenší lázně v České republice. Příjemné místo k procházkám a relaxaci poskytuje Lázeňský park. Uprostřed lázeňského parku se nachází Kavárna a palačinkárna, která nabízí domácí moučníky a zmrzlinu, výběrovou kávu, kvalitní vína a jiné pochoutky. Přímo na místě si můžete prohlédnout kostel Panny Marie Lourdské. V blízkém okolí zve k návštěvě zámek Bezdružice, zřícenina významného hradu Krasíkov, hrad Gutštejn a další zajímavosti.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, lobby bar, hot. trezor, Wi-Fi (zdarma), snídaňová restaurace, vinotéka, léčebně-rehabilitační centrum (masáže, aromatické a relaxační koupele), pro děti - postýlka a stolička, bezbariérový přístup, výtah, parkoviště. Hosté hotelu mají neomezený vstup do Wellness centra Konstantin (vzdáleném 300 m).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžková Studia, 2lůžkové apartmány Standard, 2lůžkové apartmány Superior, 2lůžkové apartmány De Luxe, možnost 1 až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany, osobní váha), vybavený kuchyňský kout (varná deska, trouba, lednice, minibar), trezor, rádio, budík, telefon, SAT-TV, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

polopenze, za příplatek plná penze (snídaně - bufet, obědy a večeře - výběr ze 3 menu). Obědy a večeře jsou podávané v hotelu Prusík (vzdáleném 300 m).

Indikace a léčba

Nemoci oběhového ústrojí
Ischemická choroba srdeční, stavy po infarktu myokardu, stavy po kardiochirurgických výkonech a PTCA, hypertenzní nemoc, onemocnění tepen dolních končetin, funkční poruchy periferních cév a stavy po trombózách, chronický lymfatický edém, stavy po rekonstrukčních a revaskularizačních operacích na cévním systému mimo srdce a hrudní aorty, stavy po perkutánní transluminární angioplastice, stavy po transplantaci srdce.

Nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí
Diabetes mellitus

Nemoci nervové
Polyneuropatie s paretickými projevy, kořenové syndromy s iritačně-zánikovým syndromem, stavy po poraněních a operacích mozku, míchy a periferního nervstva, nervosvalová onemocnění primární, sekundární a degenerativní, syringomyelie s paretickými projevy. Parkinsonova nemoc.

Nemoci pohybového ústrojí
Revmatoidní artritis I. – IV. Stadia včetně juvenilní artritis, Bechtěrevova nemoc, ostatní séronegativní spondartritis, Reiterův syndrom, enteropatická artritis, mimokloubní revmatismus, difúzní onemocnění pojiva, bolestivé syndromy šlach, šlachových pochev, burz, úponů svalů nebo kloubů včetně nemocí z povolání, koxartróza, gonartroza, artrozy v ostatních lokalizacícgh, artropatie, chronický vertebrogenní syndrom, stavy po operacích s použitím kloubní náhrady, stavy po úrazech pohybového ústrojí a po ortopedických operacích včetně stavů po operacích meziobratlových plotének a stenóz kanálu páteřního, stavy po amputacích dolní končetiny, stupeň aktivity 1 až 4, kdy je pojištěnec vybavený protézou.

Procedury:
CO2 koupele, suchá uhličité koupele, insuflace zřídelního plynu, perličková lázeň, vířivá lázeň DK, HK, střídavé nožní koupele, podvodní masáže, elektroléčebné výkony (ultrazvuk, DD proudy, biolampa, Träbertovy proudy, solux, rebox, magnetoterapie čtyřkomorová lázeň Phyaction), oxygenoterapie, inhalace, parafínové zábaly, lymfodrenáž přístrojová, motodlaha, manuální, klasické a reflexní masáže, LTV – individuální a skupinové cvičení, cvičení v bazénu, cvičná ergometrie, terénní kúry, měkké a mobilizační techniky.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

turistika a cykloturistika, tenis, projížďky na koních, hřiště na pétanque, Nordic Walking, krytý rehabilitační bazén, dřevosochání, wellness centrum Konstantin 300 m (relaxační bazén, vířivky, Kneippovy chodníčky, aroma a finská sauna,parní lázeň, klidová zóna), fitness centrum, 5 km dlouhá in-line dráha, společenské hry (karty, šachy, stolní hry).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (15,- Kč/den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem možný za poplatek (150,- Kč/noc).

Ůschovna a půjčovna kol je na recepci v hotelu Jirásek a Prusík.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Lázně na zkoušku (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x perličková koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x solná jeskyně), 1x základní vstup do wellness centra Konstantin (1,5 hod.)


Cena balíčku Wellness víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x smyslová masáž se zábalem, 1x solná jeskyně), 2x základní vstup do wellness centra Konstantin (1,5 hod.)


Cena balíčku Wellness prodloužený pobyt (3 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x relaxační koupel, 1x smyslová masáž částečná se zábalem), 2x základní vstup do wellness centra Konstantin (1,5 hod.), 20 % slevu na wellness terapie (PO-ČT)


Cena balíčku Týden pro seniory (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, 1x laboratorní vyšetření, 1x vizitu, 1x EKG, procedury (1x uhličitá koupel, 1x klasická masáž, 1x podvodní masáž, 1x solná jeskyně), vycházku s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, hudební večer, přednášku


Cena balíčku Zdraví z lázní (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, 6x léčebnou proceduru (dle konzultace s lékařem), 2x základní vstup do wellness centra Konstantin (1,5 hod.), vycházku s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, hudební večer, přednášku


Cena balíčku Wellness týdenní pobyt (7 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x relaxační koupel, 1x smyslová masáž částečná se zábalem, 1x hubnoucí kosmická loď nebo pleťové ošetření), 4x základní vstup do wellness centra Konstantin (1,5 hod.), 20 % slevu na wellness terapie (PO-ČT), vycházku s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, hudební večer, přednášku


Cena balíčku Lázeňská kúra (14 nocí) zahrnuje navíc: lékařskou konzultaci, 1x laboratorní vyšetření, 1x vizitu, 1x EKG, 10x velké lázeňské procedury, 10x malé lázeňské procedury, vycházku s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, hudební večer, přednášku


Cena balíčku Vánoční wellness pobyt (4 noci) zahrnuje navíc: v rámci polopenze 1x slavnostní štědrovečerní večeři (čtyřchodové menu se specialitami české kuchyně), procedury (1x parafín na ruce, 1x částečnou aroma masáž), 2x základní vstup do wellness centra Konstantin (1,5 hod.).


Cena balíčku Léčebný vánoční pobyt (7 nocí) zahrnuje navíc: v rámci polopenze 1x slavnostní štědrovečerní večeři (čtyřchodové menu se specialitami české kuchyně), procedury (3x uhličitou koupel, 1x střídavou nožní koupel, 1x klasickou masáž částečnou, 2x solnou jeskyni), 2x základní vstup do wellness centra Konstantin (1,5 hod.).


Cena balíčku Sváteční čtrnáctidenní kúra (14 nocí) zahrnuje navíc: v rámci polopenze 1x slavnostní štědrovečerní večeři (čtyřchodové menu se specialitami české kuchyně) a 1x slavnostní silvestrovský večer (bohaté občerstvení, živá hudba k tanci, novoroční přípitek, ohňostroj, novoroční vycházka, novoroční koncert), 1x konzultaci s lékařem, 20x proceduru dle určení lékařem, 2x základní vstup do wellness centra Konstantin (1,5 hod.).


Cena balíčku Silvestrovský wellness pobyt (4 noci) zahrnuje navíc: v rámci polopenze 1x slavnostní silvestrovský večer (bohaté občerstvení, živá hudba k tanci, novoroční přípitek, ohňostroj, novoroční vycházka, novoroční koncert), procedury (1x solnou jeskyni, 1x parafín na ruce, 1x částečnou aroma masáž), 2x základní vstup do wellness centra Konstantin (1,5 hod.).


Cena balíčku Osmidenní léčebný silvestrovský pobyt (7 nocí) zahrnuje navíc: v rámci polopenze 1x slavnostní silvestrovský večer (bohaté občerstvení, živá hudba k tanci, novoroční přípitek, ohňostroj, novoroční vycházka, novoroční koncert), procedury (3x uhličitou koupel, 1x parafínový zábal na ruce, 1x klasickou masáž částečnou, 1x vířivou koupel dolních končetin, 2x solnou jeskyni), 2x základní vstup do wellness centra Konstantin (1,5 hod.).


Cena balíčku Silvestrovská čtrnáctidenní kúra (14 nocí) zahrnuje navíc: v rámci polopenze 1x slavnostní silvestrovský večer (bohaté občerstvení, živá hudba k tanci, novoroční přípitek, ohňostroj, novoroční vycházka, novoroční koncert), 1x konzultaci s lékařem, 20x proceduru dle určení lékařem, 2x základní vstup do wellness centra Konstantin (1,5 hod.).


Západní Čechy nabízení množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.
TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení