Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotelový komplex Golf & Spa Resort Konopiště s luxusními dvoulůžkovými pokoji, velkým "spa & wellness" centrem, restauracemi a konferenčními prostory je umístěn v srdci golfového resortu Golf Konopiště, přímo v budově bývalého zámku. Je vhodný nejen pro milovníky golfu, pro které jsou k dispozici lekce golfu, ale také milovníky spa a wellness a přírody, do které je hotel zasazen.

POLOHA

Tento největším golfovým resort v České Republice a nachází se 40 km jižně od Prahy, 6 km od Benešova. Obklopují ho největší golfová hřiště v České republice a také krásná příroda a nekonečné lesy. Slavný zámek Konopiště je vzdálen pouhý 1,5 km.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, 2 restaurace, výtah, spa a wellness centrum, konferenční prostory, Wi-FI, zahrada s terasou, v létě večerní grilování, dětské hřiště, parkoviště (zdarma), dvě 18ti jamková mistrovská hřiště: Radecký, D’Este (par 72) a 9ti jamkové hřiště Public (par 29), rozsáhlý driving range, půjčovna golfových vozíků a vybavení, také prodejna - pro shop.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha/vana, WC), TV SAT, minibar.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, parkování.


Cena pobytu Golf a Hotel zahrnuje 1x ubytování se snídaní, 1 den neomezeného golfu na 18-ti jamkových hřištích nebo příp. na 9-ti jamkovém hřišti public a bezplatný vstup do wellness zóny.


Cena pobytu Golf a Hotel (3 noci) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, 3 dny neomezeného golfu na 18-ti jamkových hřištích nebo příp. na 9-ti jamkovém hřišti public a bezplatný vstup do wellness zóny. Možnost prodloužení pobytu (2.900 Kč/os. ve 2lůžkovém pokoji/noc vč. golfu). BONUS: golf cart za zvýhodněnou cenu 900 Kč na den.


Cena pobytu Beauty víkend A (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, neomezený vstup do bazénové a saunové části wellness centra, beauty balíček (1x sluneční louka nebo rybičky Garra Ruffa nebo inhalace (30 min.), 1x koupel dle výběru, 1x masáž standard dle výběru), neomezený vstup na driving range a 9-ti jamkové hřiště, parkování. BONUS: sleva 25 % na dokoupené procedury balneo centra, sleva 35 % na fee obou mistrovských hřišť i v půjčovně golf cart.


Cena pobytu Beauty víkend B (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, neomezený vstup do bazénové a saunové části wellness centra, beauty balíček (1x koupel dle výběru, 1x sluneční louka nebo rybičky Garra Ruffa nebo inhalace (30 min.), 1x komplexní ošetření pleti), neomezený vstup na driving range a 9-ti jamkové hřiště, parkování. BONUS: sleva 25 % na dokoupené procedury balneo centra, sleva 35 % na fee obou mistrovských hřišť i v půjčovně golf cart.


Cena pobytu Beauty víkend C (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, neomezený vstup do bazénové a saunové části wellness centra, beauty balíček (1x koupel dle výběru, 1x celotělový zábal dle výběru, 1x pleťová maska dle výběru), neomezený vstup na driving range a 9-ti jamkové hřiště, parkování.
BONUS: sleva 25 % na dokoupené procedury balneo centra, sleva 35 % na fee obou mistrovských hřišť i v půjčovně golf cart.


Cena pobytu Beauty víkend D (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, neomezený vstup do bazénové a saunové části wellness centra, beauty balíček (1x koupel dle výběru, 1x masáž standard dle výběru, 1x pleťová maska dle výběru), neomezený vstup na driving range a 9-ti jamkové hřiště, parkování.
BONUS: sleva 25 % na dokoupené procedury balneo centra, sleva 35 % na fee obou mistrovských hřišť i v půjčovně golf cart.


Cena pobytu Beauty víkend E (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, neomezený vstup do bazénové a saunové části wellness centra, beauty balíček (1x koupel dle výběru, 1x zábal (obklad) lokální dle výběru, 1x kineziotaping dle výběru), neomezený vstup na driving range a 9-ti jamkové hřiště, parkování.
BONUS: sleva 25 % na dokoupené procedury balneo centra, sleva 35 % na fee obou mistrovských hřišť i v půjčovně golf cart.


Cena pobytu Relax víkend (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, neomezený vstup do bazénové a saunové části wellness centra a posilovny, 2 wellness procedury dle vlastního výběru (např.:sluneční louka (30 min.), inhalace minerální voda, olej (30 min), rybičky Garra Rufa (30 minl), rašelinová koupel, aromaterapeutická koupel, uhličitá koupel se solí z mrtvého moře, magnesiová koupel, rešelinové obklady, parafínové obklady - med nebo ajurvédské byliny, parafínový zábal rukou), neomezený vstup na driving range a 9-ti jamkové hřiště, parkování.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené procedury balneo centra, sleva 35 % na fee obou mistrovských hřišť i v půjčovně golf cart.


Poznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.

Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!

Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.

Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz.

Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.

Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.

V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.

Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.

Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení