Konopiště - GOLF & SPA Resort

od 1 245
doprava Vlastní
strava Snídaně
Náš TIP
Bazén
Cykloturistika
Golf: 50 m
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ubytování přímo na golfovém hřišti
  • prostorný wellness s kvalitními službami
  • možnosti výletů do okolí - Konopiště, okolní lesy
  • pokoje v zámeckých komnatách či v domcích pro více rodin
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotelový komplex Golf & Spa Resort Konopiště s luxusními dvoulůžkovými pokoji, velkým "spa & wellness" centrem, restauracemi a konferenčními prostory je umístěn v srdci golfového resortu Golf Konopiště, přímo v budově bývalého zámku. Je vhodný nejen pro milovníky golfu, pro které jsou k dispozici lekce golfu, ale také milovníky spa a wellness a přírody, do které je hotel zasazen.

POLOHA

Tento největším golfovým resort v České Republice a nachází se 40 km jižně od Prahy, 6 km od Benešova. Obklopují ho největší golfová hřiště v České republice a také krásná příroda a nekonečné lesy. Slavný zámek Konopiště je vzdálen pouhý 1,5 km.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, 2 restaurace, výtah, spa a wellness centrum, konferenční prostory, Wi-FI, zahrada s terasou, v létě večerní grilování, dětské hřiště, parkoviště (zdarma), dvě 18ti jamková mistrovská hřiště: Radecký, D’Este (par 72) a 9ti jamkové hřiště Public (par 29), rozsáhlý driving range, půjčovna golfových vozíků a vybavení, také prodejna - pro shop.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha/vana, WC), TV SAT, minibar.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, parkování.


Cena pobytu Golf a Hotel zahrnuje 1x ubytování se snídaní, 1 den neomezeného golfu na 18-ti jamkových hřištích nebo příp. na 9-ti jamkovém hřišti public a bezplatný vstup do wellness zóny.


Cena pobytu Golf a Hotel (3 noci) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, 3 dny neomezeného golfu na 18-ti jamkových hřištích nebo příp. na 9-ti jamkovém hřišti public a bezplatný vstup do wellness zóny. Možnost prodloužení pobytu (2.650 Kč/os. ve 2lůžkovém pokoji/noc). BONUS: golf cart za zvýhodněnou cenu 750 Kč na den.


Cena pobytu Beauty víkend A (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, neomezený vstup do bazénové a saunové části wellness centra, beauty balíček (1x sluneční louka nebo rybičky Garra Ruffa nebo inhalace (30 min.), 1x koupel dle výběru, 1x masáž standard dle výběru), neomezený vstup na driving range a 9-ti jamkové hřiště, parkování. BONUS: půjčení kol nebo holí nordic walking zdarma, sleva 25 % na dokoupené procedury balneo centra, sleva 35 % na fee obou mistrovských hřišť i v půjčovně golf cart.


Cena pobytu Beauty víkend B (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, neomezený vstup do bazénové a saunové části wellness centra, beauty balíček (1x koupel dle výběru, 1x sluneční louka nebo rybičky Garra Ruffa nebo inhalace (30 min.), 1x komplexní ošetření pleti), neomezený vstup na driving range a 9-ti jamkové hřiště, parkování. BONUS: půjčení kol nebo holí nordic walking zdarma, sleva 25 % na dokoupené procedury balneo centra, sleva 35 % na fee obou mistrovských hřišť i v půjčovně golf cart.


Cena pobytu Beauty víkend C (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, neomezený vstup do bazénové a saunové části wellness centra, beauty balíček (1x koupel dle výběru, 1x celotělový zábal dle výběru, 1x pleťová maska dle výběru), neomezený vstup na driving range a 9-ti jamkové hřiště, parkování. BONUS: půjčení kol nebo holí nordic walking zdarma, sleva 25 % na dokoupené procedury balneo centra, sleva 35 % na fee obou mistrovských hřišť i v půjčovně golf cart.


Cena pobytu Beauty víkend D (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, neomezený vstup do bazénové a saunové části wellness centra, beauty balíček (1x koupel dle výběru, 1x masáž standard dle výběru, 1x pleťová maska dle výběru), neomezený vstup na driving range a 9-ti jamkové hřiště, parkování. BONUS: půjčení kol nebo holí nordic walking zdarma, sleva 25 % na dokoupené procedury balneo centra, sleva 35 % na fee obou mistrovských hřišť i v půjčovně golf cart.


Cena pobytu Beauty víkend E (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, neomezený vstup do bazénové a saunové části wellness centra, beauty balíček (1x koupel dle výběru, 1x zábal (obklad) lokální dle výběru, 1x kineziotaping dle výběru), neomezený vstup na driving range a 9-ti jamkové hřiště, parkování. BONUS: půjčení kol nebo holí nordic walking zdarma, sleva 25 % na dokoupené procedury balneo centra, sleva 35 % na fee obou mistrovských hřišť i v půjčovně golf cart.


Cena pobytu Relax víkend (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, neomezený vstup do bazénové a saunové části wellness centra, 2 wellness procedury dle vlastního výběru (např.:sluneční louka (30 minl), inhalace minerální voda, olej (30 min), rybičky Garra Rufa (30 minl), rašelinová koupel, aromaterapeutická koupel, uhličitá koupel se solí z mrtvého moře, magnesiová koupel, rešelinové obklady, parafínové obklady - med nebo ajurvédské byliny, parafínový zábal rukou), neomezený vstup na driving range a 9-ti jamkové hřiště, parkování. BONUS: půjčení kol nebo holí nordic walking zdarma, sleva 25 % na dokoupené procedury balneo centra, sleva 35 % na fee obou mistrovských hřišť i v půjčovně golf cart.


Poznejte okolí Prahy a ulice starobylých měst a městeček, údolí pěti řek, tedy Berounky, Sázavy, Vltavy, Labe a Jizery, vydejte se do lesů Křivoklátska, do rovin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. Na výlet zve krajina, která se jako široký pás ovíjí kolem Prahy.

TIPY NA VÝLET:
- Praha, její památky a zajímavosti (Pražský hrad, Trojský zámek, ZOO, Botanická zahrada, Karlův most, Mostecká věž, Malá Strana, Prašná brána, Staroměstský orloj, Petřín, Vyšehrad, …)
- hrady: Karlštejn, Křivoklát; zámky: Konopiště, Ječniště, Žleby, Loučeň, Kačina, Poděbrady
- Kutná Hora a její památky zapsány do listiny UNESCO
- Muzeum lidových staveb v Kouřimi
- Tvrz Malešic

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení