Klatovy - Hotel Centrál

od 960
doprava Vlastní
strava Snídaně
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • atraktivní pobytové balíčky za výhodné ceny
  • wellness, relaxace i aktivní odpočinek
  • 2 relaxační bazény se slanou vodou
  • sousedící s historickým jádrem Klatov
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Wellness hotel Centrál vás přenese do atmosféry třicátých let minulého století. Byl postaven již v roce 1929 a jeho interiér tuto dobu evokuje i svým vybavením. Je dokonce obohacen o výtvarné umění nejen na stěnách. Hotel má zkrátka svého nezaměnitelného ducha.

Stylově řešená restaurace je podpořená moderní gastonomií, takže zde spojuje kvalitu, racionálnost a moderní trendy zdravé výživy s poklidnou atmosférou konce 30-tých let našeho století.

V letních měsících zve k posezení letní zahradní terasa s výhledem na vyhřívaný bazén a dětské hřiště. Darovat svému tělu pár hodin pohody můžete v hotelovém wellness centru.

POLOHA

v klidném místě v centru města, sousedícím s historickým jádrem Klatov.

Díky poloze v centru Klatov tak můžete obejít všechna historická atraktivní místa – gotickou Černou věž s impozantní vyhlídkou, barokní kostel Neposkvrněného početí Panny Marie a svatého Ignáce a také místní vyhlášené katakomby.

Sportovci a milovníci přírody to zde budou rozhodně milovat. Okolní překrásnou šumavskou krajinou vede mnoho cyklotras. V blízkosti hotelu také budete mít hromadu sportovních příležitostí – můžete si užít jízdu na koni, tenis, lezení, střelbu, kanoe atd.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, hotel. trezor, venkovní posezení, konferenční služby, salónek, Wi-Fi (zdarma), pro děti - postýlka, stolička, strava a hřiště; úschovna kol a lyží, wellness centrum (relaxační bazén 8x6 m se slanou vodou, protiproudem, vodopádem a masážními lavicemi, multifunkční sauna, masáže, hydroterapie, termoterapie, uhličité koupele), venkovní bazén, dětský bazén, manikúra, pedikúra, kosmetika, garáž, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, Wi-Fi.
2lůžkové pokoje s možností dvoulůžka či samostatných lůžek a jedné přistýlky na vyžádání, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, Wi-Fi.
3lůžkové pokoje, dvoulůžko a samostatné lůžko, možnost jedné mobilní přistýlky na vyžádání, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, Wi-Fi.
4lůžkový pokoj, dvě dvojlůžka, vlastní soc. zařízení (vana, WC), TV-SAT, Wi-Fi.
Apartmá - obývací část a ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky (rozkládací sofa pro 1 dospělého nebo 2 děti), TV-SAT, Wi-Fi.

STRAVOVÁNÍ

polopenze, za příplatek plná penze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr z menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v okolí - tenisové kurty, sportovní střelba, bowling, squash, badminton, lezení, fotbalový areál, volejbalový areál, jízda na kánoích, značené trasy pro cykloturistiku. V blízkosti sportovní areály (sportovní haly, atletický a fotbalový stadion, zimní stadion, lesopark s běžeckými trasami, fit centrum, volejbalové a tenisové kurty, squash, bowling, pronájem horských kol, beach - volejbalové kurty, venkovní i krytý bazén).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (20,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, volný vstup do bazénu, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Relax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, procedury (1x perličková koupel, 1x masáž zad a šíje (25 min.), 1x rašelinový obklad zad), volný vstup do bazénu, Wi-Fi, parkování.
Možnost prodloužení pobytu - cena na vyžádání.


Cena pobytu Léto ve všední dny (5 nocí zahrnuje 3x ubytování se snídaní, volný vstup do vnitřního i venkovního bazénu, využití solné a finské sauny, Wi-Fi, parkování.
Nástupní den neděle, odjezd pátek.


Cena pobytu Odpočívej ve svátcích (3 noci) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, 1x rašelinový zábal, 1x vstup do sluneční louky (pro dva), volný vstup do bazénu a sauny, 1x bublinky v bezénu, bublinky v lahvi (koupání se sklenkou sektu), Wi-Fi, parkování.
BONUS: sleva 10 % na masáže lávovými kameny


Cena pobytu EXKLUSIV (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 3 špičkové masáže a procedury (1x relaxační masáž lávovými kameny s detoxikačními a blahodárnými účinky na celý organismus i na lymfatický systém (50 min.), 1x uvolňující perličková koupel s významnými účinky na svaly a klouby znásobena působením konopných a bylinných látek a výtažků (20 min.), 1x masáž zad a šíje s využitím konopných olejíčků s možností výběru tří účinků - uvolňujícího, stimulujícího či detoxikačního (20 min.), volný vstup do bazénu se slanou vodou, 1x sluneční louka "jen pro dva", využití solné a finské sauny, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Týden LÉTO (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování se snídaní, volný vstup do vnitřního i venjovního bazénu, využití solné a finské sauny, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Týden Super Last Jaro (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování se snídaní, wellness balíček: volný vstup do bazénu, solné a finské sauny, 1x skuneční zahřívací relax ve sluneční louce (15 min.), Wi-Fi, parkování.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

V roce 2023 získaly Mariánské lázně prestižní status klimatických lázní a staly se tak nejkomplexnějšími lázněmi v České republice. Jako jediné se mohou pyšnit statutem člena UNESVO, Great Spa Towns of Europe.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

8,9
7 hodnocení
7 Ubytování
9 Služby
9 Poloha
9,1 Stravování
9,6 Personál
9,4 Čistota
Řazení
7,7
6 Ubytování 5 Služby 8 Poloha 10 Stravování 8 Personál 9 Čistota
Lukáš, 04.07.2019
8,7
5 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 8 Stravování 10 Personál 9 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Mates618, 12.03.2018
9
7 Ubytování 10 Služby 7 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Marešová Božena, 12.03.2018
8,5
6 Ubytování 9 Služby 9 Poloha 9 Stravování 9 Personál 9 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Norbert Marciňa, 08.03.2018
9,7
9 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 9 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Bernardová, 07.03.2018
9,3
9 Ubytování 9 Služby 9 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Norbert Marcina, 07.03.2018
9,2
7 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 8 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Ivet, 07.03.2018