Balatonszemes - Kemp Vadvirág - Wildflower

od 840
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Pláž0m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Dítě zdarma: 2 let
Pláž: 0 m
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • největší kemp balatonského pobřeží
  • 600 metrů dlouhá pláž
  • sportovní vyžití – šlapadla, kola, tenis a košíková
  • ideální pro rodiny s dětmi

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Kemp Vadvirág má v blízkosti největší a nejnavštěvovanější pláž Siofók, kde si mohou odvážní jedinci vyzkoušet bungee jumping. Nachází se zde také termální lázně Galerius, které připomínají Římské lázně a poskytují relaxaci a pohodu pro všechny věkové skupiny.

POLOHA

Jeden z největších kempů, který se nachází na jižní části Balatonu, přímo na břehu jezera.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, bufet, snack bar, obchod s potravinami, směnárna, trezor, Wi-Fi (zdarma), spol. místnost s TV, pláž, pro děti – bazén, herna, hřiště a animační programy (o prázdninách); půjčovna sportovních potřeb (tenis, mini golf, plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, stolní fotbal, kola, koloběžky...), společná soc. zařízení, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

VIOLA 1+: vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, ručníky, osušky (70 * 140 cm)), 2x 2lůžkový pokoj s ložním prádlem (1x manželská postel, 1x dvě samostatná lůžka), obývací pokoj s možností přistýlky, vybavený kuchyňský kout (lednička, vařič, kávovar, základní nádobí, houbičky na nádobí, mikrovlnka), TV, polokrytá terasa se zahradním nábytkem, 2 parkovací místa (1 zdarma, další za příplatek), krásný obnovený moderní interiér, přímo na břehu Balatonu s nádherným panoramatickým výhledem na vodu (první linie). Maximální obsazenost: 4 dospělí a 2 děti nebo 5 dospělých.
VIOLA 1 Premium: vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, ručníky, osušky (70 * 140 cm)), 2x 2lůžkový pokoj s ložním prádlem (1x manželská postel, 1x dvě samostatná lůžka), obývací pokoj s možností přistýlky, vybavený kuchyňský kout (lednička, vařič, kávovar, základní nádobí, houbičky na nádobí, mikrovlnka), TV, polokrytá terasa se zahradním nábytkem, 2 parkovací místa (1 zdarma, další za příplatek), krásný obnovený moderní interiér, 40 m od břehu Balatonu (druhá linie). Maximální obsazenost: 4 dospělí a 2 děti nebo 5 dospělých.
VIOLA 1: vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, ručníky, osušky (70 * 140 cm)), 2x 2lůžkový pokoj s ložním prádlem (1x manželská postel, 1x dvě samostatná lůžka), obývací pokoj s možností přistýlky, vybavený kuchyňský kout (lednička, vařič, kávovar, základní nádobí, houbičky na nádobí, mikrovlnka), TV, polokrytá terasa se zahradním nábytkem, 2 parkovací místa (1 zdarma, další za příplatek), nedaleko od břehu Balatonu (3 linie). Maximální obsazenost: 4 dospělí a 2 děti nebo 5 dospělých.
VIOLA 2 : vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, ručníky, osušky (70 * 140 cm)), 2x 2lůžkový pokoj s ložním prádlem (1x manželská postel, 1x dvě samostatná lůžka), obývací pokoj s možností přistýlky, vybavený kuchyňský kout (lednička, vařič, kávovar, základní nádobí, houbičky na nádobí, mikrovlnka), TV, polokrytá terasa se zahradním nábytkem, 2 parkovací místa (1 zdarma, další za příplatek), starší interiér, nedaleko od břehu Balatonu (přes parkoviště, 4 linie). Maximální obsazenost: 4 dospělí a 2 děti nebo 5 dospělých.
KAMILA 1: vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, ručníky, osušky (70 * 140 cm)), 2x 2lůžkový pokoj s ložním prádlem (1x manželská postel, 1x dvě samostatná lůžka), obývací pokoj s možností přistýlky, vybavený kuchyňský kout (lednička, vařič, kávovar, základní nádobí, houbičky na nádobí, mikrovlnka), TV, polokrytá terasa se zahradním nábytkem, 2 parkovací místa (1 zdarma, další za příplatek), dřevěná chatička, starší interiér, dále od Balatonu (přes parkoviště, 5 linie). Maximální obsazenost: 4 dospělí a 2 děti nebo 5 dospělých.
KAMILA 2: vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, ručníky, osušky (70 * 140 cm)), 2x 2lůžkový pokoj s ložním prádlem (1x manželská postel, 1x dvě samostatná lůžka), obývací pokoj s možností přistýlky, vybavený kuchyňský kout (lednička, vařič, kávovar, základní nádobí, houbičky na nádobí, mikrovlnka), TV, polokrytá terasa se zahradním nábytkem, 2 parkovací místa (1 zdarma, další za příplatek), dřevěná chatička, starší interiér, nejdále od břehu (5 linie, přes 2 parkoviště). Maximální obsazenost: 4 dospělí a 2 děti nebo 5 dospělých.
Místa pro vlastní stany 40-59 m2 pro max. 4 osoby, 60-79 m2 a větší pro max. 6 osob, vždy s parkovacím místem pro 1 auto.

STRAVOVÁNÍ

Vlastní (vybavená kuchyňka).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: tenisový kurt, fotbalové hřiště, minigolf, beach volejbal, stolní tenis, půjčovna kol a sportovních potřeb, půjčovna šlapadel, rybaření.

Balaton - největší jezero ve střední Evropě, které je známé svými idylickými plážemi a bohatými možnostmi pro rekreaci a relaxaci. Balaton je opravdovým rájem pro milovníky vodních sportů, rodiny s dětmi i páry hledající romantický únik od každodenního shonu. Balaton po Budapešti je nejnavštěvovanějším místem Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostím rozvinutím plachet. Jde o největší jezero ve střední Evropě, na délku má 78 km, šířka dosahuje až 14 km a délka pobřeží 236 km. Voda je zde v létě příjemně teplá díky poměrně mělkému dnu (průměrná hloubka je 3 m). Na severu přechází voda prudčeji do hloubky a po 30 až 50 metrech se již nedosáhne na dno.

Na Balatonu můžete také využít lodní dopravu a vychutnat si krásu této maďarské chlouby přímo z jejích vln. Výletní lodě jezdí od března do října několikrát za den z těchto zastávek: Siófok, Balatonfüred, Badacsony, Tihany, Fonyód, Balatonboglár, Balatonmáriafürdő, Balatongyörök, Szigliget a Révfülöp. Mimo výletní lodě jsou na Balatonu návštěvníkům k dispozici trajekty k transportu osob i jejich vozidel. Trajekty vyplouvají každou půl hodinu po celý rok mezi městy Szántód a Tihany. Pokud patříte mezi ty, kteří si rádi dopřejí i nějakou tu párty s DJ, přesně pro vás vyplouvá v určitých termínech Party Boat. Zatančete si na známé hity uprostřed Balatonu!
Více informací, aktualizované plavební řády a vstupenky najdete zde.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, stravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 500 HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

V hlavní sezóně (cca 08.07. - 28.08.) jsou možné rezervace na minimálně 6 nocí

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek (1500 HUF/noc - na místě).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle zvolené délky pobytu), povlečení, ručníky, spotřebu energií, parkování, závěrečný úklid.


Týdenní pobyt zahrnuje 7x ubytování, povlečení, ručníky, spotřebu energií, parkování, závěrečný úklid.


Až Vás popadne touha na pár dní někam „zmizet“, sbalte kufry a vyrazte směr Balaton!

Balaton - po Budapešti nejnavštěvovanější místo Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostním rozvinutím plachet.

Sever vs. Jih

Severní strana je kopcovitější a pobřeží jezera je členitější, hustě porostlé rákosím, ale zároveň i bahnitější. Pláží je tu mnoho, ovšem ve většině případů je nutné do vody sestoupit z mola přímo do vody a můžete rovnou plavat! V této oblasti najdete také množství vinných sklepů, jejichž návštěva rozhodně stojí za to.

Hlavními letovisky severní strany jsou především města – Balatonfüred, Balatonalmádi, Tihany, Keszthely, které jsou taktéž historickým centrem cestovního ruchu.

Jižní strana – tady je vše jinak! Od Siófok až po Fonyód (cca 50km) jsou jeden vedle druhého hotely, domy k pronájmu, penziony i kempy a samozřejmě pláže. Ve vodě můžete jít za nosem klidně i desítek metrů a voda Vám dosáhne po hrudník. Cesta za hlubší vodou nám obstará krásnou procházku a dopomůže nám lehce dosáhnout 10 000 kroků za den! Na druhou stranu plytkost jezera má za následek, že voda v něm je teplá.

Na jižní straně pak určitě nemůžete minout letoviska Siófok, Zamárdi či Balatonföldvár, které patří k těm nejznámějším.

Mezi oběma břehy jezdí několik lodních spojení a mezi městečky Tihany na severu a Szántód na jihu jezdí i trajekt, který odveze i vaše auto.

Proč zrovna Balaton?

Každá generace si tady najde to své, na každé straně Balatonu!

Mladí si tady rádi zajedou na low-cost výlet s kamarády. Odpoledne stráví relaxováním nebo naopak vodními sporty na samotném Balatonu a večer se mohou bavit v nočních klubech ve městě Siófok.

Rodiny s dětmi mohou navštívit klidnější města typu Balatonföldvar nebo Balatonlelle, která jsou od sebe vzdálená cca 20km. V Balatonlelle najdeme písečné pláže, na kterých jsou skluzavky, tobogány a bazény pro děti. Ve městě je celoroční cirkus a pouť, což nadchne, jak děti, tak dospělé!

Pro seniory severní strana Balatonu nabízí různá historická centra, památky a procházky např.: Palác Festeticsů – Keszthely (které je neoficiálně považováno za hlavní město celého Balatonu), procházka kolem termálního jezera Hévíz,…

Až Vás polehávání u „moře“ přestane bavit, sedněte na kolo, jelikož okolí jezera je velice oblíbené mezi cyklisty! Mohou totiž putovat mezi zajímavými místy po cyklostezkách bez velkého stoupání a klesání – tuto trasu zvládnou i děti. Měří zhruba 200 kilometrů a kolo můžete vrátit i v jiném místě, než jste si ho předtím půjčili.
Balatonszemes klidná rekreační obec na břehu Balatonu vhodná pro klidnou rodinnou dovolenou.

Tipy na výlet:
• SIÓFOK (cca 25 km) - největší a nejznámější středisko jižního břehu Balatonu dostalo svůj název podle kanálu Sió spojujícího Balaton s Dunajem. Jeho atraktivita se opírá o několik kilometrů dlouhé pláže na tzv. Zlatém a Stříbrném břehu Balatonu. K Siófoku patří bohatý noční život s řadou diskoték, barů a restaurací
• ZAMÁRDI (18 km) - obec ležící nedaleko známého letoviska Siófok nabízí nejen koupání v jezeru Balaton, ale i možnost vycházek po okolí
• Köhegyi-rozhledna, ze které při dobré viditelnosti můžete shlédnout panorama a přírodu obklopující jezero Balaton
• V případě, že máte zájem navštívit druhý břeh Balatonu, poloostrov Tihány, určitě využijete převoz lodí
• BALATONLELLE (7 km) - jedno z nejoblíbenějších rekreačních míst se rozkládá v délce několika kilometrů
• BALATONSZÁRSZÓ (7 km) - malé letovisko vybudované mezi městečky Siófok a Balatonlelle je vhodné především pro rodiny s dětmi. Nedaleké termální lázně Igal poskytují v případě nepříznivého počasí relaxační odpočinek

Mapa polohy hotelu

BALATONSZEMES - KEMP VADVIRÁG - WILDFLOWER

Dopřejte si odpočinek v jednom z největších kempů, který se nachází na jižní části Balatonu, přímo na břehu jezera.

Hodnocení hotelu

9,3
4 hodnocení
8,5 Ubytování
9,5 Služby
9,5 Poloha
9,5 Stravování
9,5 Personál
9,3 Čistota
Řazení
9,2
8 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 8 Stravování 10 Personál 9 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Reakce CK

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám na dovolené s námi líbilo. Avšak mrzí nás, že jste nebyli spokojení s vybavením kuchyňky. Před odjezdem jsme Vám zasílali telefonní kontakt na asistenční linku, kde jsme Vám přesně pro tyto případy k dispozici. Obratem bychom s vedením kempu situaci uměli napravit. Zpětně to již bohužel nelze. Věříme, že příští dovolená s námi bude již bez mráčku :-). Tým CK DAEN 

Andrea Filo, 17.07.2019
9,2
8 Ubytování 8 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Milena Mužíková, 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Květa Marcolová, 12.03.2018
8,8
8 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 10 Stravování 8 Personál 8 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
M.H., 07.03.2018