Révfülöp - Kemp Napfény-Sunlight

od 725
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Pláž0m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma: 2 let
Pláž: 0 m
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • kemp s vysokým standardem
  • přímo na břehu jezera Balaton
  • ideální pro děti – animační programy, hřiště, bazén
  • sportovní vyžití – cyklistika, windsurfing, vodní sporty
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Kemp NAPFÉNY-SUNLIGHT se nachází přímo u jezera Balaton. Kemp je ideálním místem pro rodiny s dětmi, mají zde totiž spoustu animačních programů, hřišť a bazénů. Odvážliví jedinci mohou vyzkoušet vodní sporty na samotném Balatonu. Večer se chystá zábava v nočních klubech ve městě Siófok, kde spánek nezná své místo.

POLOHA

Kemping s vysokým standardem se nachází na severním pobřeží Balatonu ve městě Révfülöp, přímo na břehu jezera a jen pár kilometrů od malebné pánve Káli.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, snack bar, obchod, bar, směnárna, trezor, Wi-Fi (za poplatek), spol. místnost s TV, soukromá pláž, upravený vstup do vody (písek), plovoucí molo, pro děti: bazén, mini-pláž, hřiště, animační programy; sportovní vybavení (volejbalové hřiště, vodní basketbal, mini fotbal, minigolf, trampolína, motokáry, šlapadla, půjčovna kol, kajaků), ohniště, masáže, kadeřnictví, společná soc. zařízení, prádelna, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

4lůžkové mobilní domy typu SUN COOL (24 m2, starší), EUROCOMFORT (32 m2) a typu EUROLUX (40 m2), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 2 ložnice (manželská postel, 2 samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), vybavený kuch. kout (varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar, lednička s mrazicí částí, základní nádobí), klimatizace, terasa se zahradním nábytkem, 2 parkovací místa (1 zdarma).

EUROCOMFORT a EUROLUX navíc: trezor, fén.

4lůžkové STANY (25 m2) 2 ložnice s možností 2 přistýlek pro děti, vybavený kuch. kout (varná deska (na plyn), lednička, kávovar, základní nádobí), zahradní nábytek, parkovací místo.

STRAVOVÁNÍ

Vlastní (vybavená kuchyňka).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Fotbalové hřiště, minigolf, beach volejbal, stolní tenis, půjčovna kol a sportovních potřeb, rybaření.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, stravu, ve stanu ručníky a povlečení, Wi-Fi, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 500,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

STANY k pronájmu - musíte si přivést s sebou: polštáře, deky nebo spací pytle, povlečení, ubrusy, utěrky, mycí houbičku, jar, ručníky.
MOBILNÍ DOMY - nemají utěrky, mycí houbičky, jar na nádobí a osušky.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle zvolené délky pobytu), spotřebu energií, v mobilhomech ručníky a povlečení, parkování, závěrečný úklid, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Týdenní pobyt - zvýhodněná cena 7 za 6 zahrnuje 7x ubytování, spotřebu energií, v mobilhomech ručníky a povlečení, parkování, závěrečný úklid, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Až Vás popadne touha na pár dní někam „zmizet“, sbalte kufry a vyrazte směr Balaton!

Balaton - po Budapešti nejnavštěvovanější místo Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostním rozvinutím plachet.

Sever vs. Jih

Severní strana je kopcovitější a pobřeží jezera je členitější, hustě porostlé rákosím, ale zároveň i bahnitější. Pláží je tu mnoho, ovšem ve většině případů je nutné do vody sestoupit z mola přímo do vody a můžete rovnou plavat! V této oblasti najdete také množství vinných sklepů, jejichž návštěva rozhodně stojí za to.

Hlavními letovisky severní strany jsou především města – Balatonfüred, Balatonalmádi, Tihany, Keszthely, které jsou taktéž historickým centrem cestovního ruchu.

Jižní strana – tady je vše jinak! Od Siófok až po Fonyód (cca 50km) jsou jeden vedle druhého hotely, domy k pronájmu, penziony i kempy a samozřejmě pláže. Ve vodě můžete jít za nosem klidně i desítek metrů a voda Vám dosáhne po hrudník. Cesta za hlubší vodou nám obstará krásnou procházku a dopomůže nám lehce dosáhnout 10 000 kroků za den! Na druhou stranu plytkost jezera má za následek, že voda v něm je teplá.

Na jižní straně pak určitě nemůžete minout letoviska Siófok, Zamárdi či Balatonföldvár, které patří k těm nejznámějším.

Mezi oběma břehy jezdí několik lodních spojení a mezi městečky Tihany na severu a Szántód na jihu jezdí i trajekt, který odveze i vaše auto.

Proč zrovna Balaton?

Každá generace si tady najde to své, na každé straně Balatonu!

Mladí si tady rádi zajedou na low-cost výlet s kamarády. Odpoledne stráví relaxováním nebo naopak vodními sporty na samotném Balatonu a večer se mohou bavit v nočních klubech ve městě Siófok.

Rodiny s dětmi mohou navštívit klidnější města typu Balatonföldvar nebo Balatonlelle, která jsou od sebe vzdálená cca 20km. V Balatonlelle najdeme písečné pláže, na kterých jsou skluzavky, tobogány a bazény pro děti. Ve městě je celoroční cirkus a pouť, což nadchne, jak děti, tak dospělé!

Pro seniory severní strana Balatonu nabízí různá historická centra, památky a procházky např.: Palác Festeticsů – Keszthely (které je neoficiálně považováno za hlavní město celého Balatonu), procházka kolem termálního jezera Hévíz,…

Až Vás polehávání u „moře“ přestane bavit, sedněte na kolo, jelikož okolí jezera je velice oblíbené mezi cyklisty! Mohou totiž putovat mezi zajímavými místy po cyklostezkách bez velkého stoupání a klesání – tuto trasu zvládnou i děti. Měří zhruba 200 kilometrů a kolo můžete vrátit i v jiném místě, než jste si ho předtím půjčili.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení