Zámárdi - Kemp Mirabella

od

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

POLOHA

Kemp se nachází přímo na břehu Balatonu v překrásném přírodním prostředí, hosty okouzlí malebné panorama s výhledem na poloostrov Tihany. Letovisko Zamárdi je umístěno asi 10 km od Siófoku a cca 800 m od přístaviště Szántód. U břehu je zde velmi mělká voda, a proto je kempink oblíbeným cílem zejména pro rodiny s malými dětmi. Rádi se zde ubytovávají i návštěvníci festivalů. Z vyhlídky na kopci Kőhegy se otevírá nádherný pohled na Balaton a Somogyské vrchy. Nezapomenutelný je i pohled na západ slunce nad jezerem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, obchod, směnárna, trezor, Wi-Fi (zdarma), spol. místnost s TV, pláž, bazén, hříště, animační programy, ohniště, společná soc. zařízení, dětská koupelna, prádelna, sprcha a WC pro psy, fotbalové hříště, minigolf, stolní tenis, místo pro rybaření, půjčovna kol a sportovních potřeb, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Mobilní domy:
4lůžkové mobilní domy typu SUN COOL, (24 m2), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 2 ložnice (manželská postel, 2 samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), vybavený kuch. kout (varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar, lednička, základní nádobí), terasa se zahradním nábytkem. Parkování, povlečení, ručníky a závěrečný úklid v ceně.

EUROCOMFORT (32 m2) a typu MERKUR, (24 m2), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 2 ložnice (manželská postel, 2 samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), vybavený kuch. kout (varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar, lednička, základní nádobí), terasa se zahradním nábytkem. Parkování, povlečení, ručníky a závěrečný úklid v ceně.

EUROCOMFORT a EUROLUX, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 2 ložnice (manželská postel, 2 samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), vybavený kuch. kout (varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar, lednička, základní nádobí), terasa se zahradním nábytkem.
navíc: klimatizace, trezor, fén. Parkování, povlečení, ručníky a závěrečný úklid v ceně.

2lůžkové mobilní dům STAR, (20 m2), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 1 ložnice (manželská postel), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), vybavený kuch. kout (varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar, lednička, základní nádobí), terasa se zahradním nábytkem.
Parkování, povlečení, ručníky a závěrečný úklid v ceně.

Dále jsou k dispozici místa pro karavany a stany.

STRAVOVÁNÍ

Vlastní (vybavení kuchyňka).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Jedinečným zážitkem během Vaší dovolené u Balatonu může být i poznávání přírodních památek Zamárdi a okolních měst Balatonendréd a Szántódpuszta. Pro tento cíl byly vytvořeny 3 turistické trasy různých délek a náročnosti. Turistické trasy Vás povedou krásami a vinicemi Zamárdi a jeho okolí a přivedou Vás vždy zpět k výchozímu bodu nebo jeho blízkosti.

Balaton, zasazený v krásné přírodě, je pro cyklisty přímo ideálním místem s vyspělou infrastrukturou. Hlavní Balatonská cyklotrasa (Balaton korüt) měří 210 km a vede po bočných cestách nebo trasách určených výhradně pro cyklisty. Skoro v každém větším městě se nachází přívoz, kterým se dá přepravit na druhou stranu. Terén je rozmanitý, na svoje si přijdou rodiny s dětmi, ale také ti, kteří mají rádi mírné stoupání. Trasa vás povede nádhernou krajinou přes vinice, nověvybudované letoviska, termální koupaliště, hrady a zámky. Půjčovny kol se nachází v každém větším měste. Kolo můžete vrátit i v jiném místě, než jste si ho předtím půjčili.

Další aktivity v okolí: fotbalové hřiště, stolní tenis, minigolf, rybaření.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa (cca. 500 HUF/os./noc)


Až Vás popadne touha na pár dní někam „zmizet“, sbalte kufry a vyrazte směr Balaton!

Balaton - po Budapešti nejnavštěvovanější místo Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostním rozvinutím plachet.

Sever vs. Jih

Severní strana je kopcovitější a pobřeží jezera je členitější, hustě porostlé rákosím, ale zároveň i bahnitější. Pláží je tu mnoho, ovšem ve většině případů je nutné do vody sestoupit z mola přímo do vody a můžete rovnou plavat! V této oblasti najdete také množství vinných sklepů, jejichž návštěva rozhodně stojí za to.

Hlavními letovisky severní strany jsou především města – Balatonfüred, Balatonalmádi, Tihany, Keszthely, které jsou taktéž historickým centrem cestovního ruchu.

Jižní strana – tady je vše jinak! Od Siófok až po Fonyód (cca 50km) jsou jeden vedle druhého hotely, domy k pronájmu, penziony i kempy a samozřejmě pláže. Ve vodě můžete jít za nosem klidně i desítek metrů a voda Vám dosáhne po hrudník. Cesta za hlubší vodou nám obstará krásnou procházku a dopomůže nám lehce dosáhnout 10 000 kroků za den! Na druhou stranu plytkost jezera má za následek, že voda v něm je teplá.

Na jižní straně pak určitě nemůžete minout letoviska Siófok, Zamárdi či Balatonföldvár, které patří k těm nejznámějším.

Mezi oběma břehy jezdí několik lodních spojení a mezi městečky Tihany na severu a Szántód na jihu jezdí i trajekt, který odveze i vaše auto.

Proč zrovna Balaton?

Každá generace si tady najde to své, na každé straně Balatonu!

Mladí si tady rádi zajedou na low-cost výlet s kamarády. Odpoledne stráví relaxováním nebo naopak vodními sporty na samotném Balatonu a večer se mohou bavit v nočních klubech ve městě Siófok.

Rodiny s dětmi mohou navštívit klidnější města typu Balatonföldvar nebo Balatonlelle, která jsou od sebe vzdálená cca 20km. V Balatonlelle najdeme písečné pláže, na kterých jsou skluzavky, tobogány a bazény pro děti. Ve městě je celoroční cirkus a pouť, což nadchne, jak děti, tak dospělé!

Pro seniory severní strana Balatonu nabízí různá historická centra, památky a procházky např.: Palác Festeticsů – Keszthely (které je neoficiálně považováno za hlavní město celého Balatonu), procházka kolem termálního jezera Hévíz,…

Až Vás polehávání u „moře“ přestane bavit, sedněte na kolo, jelikož okolí jezera je velice oblíbené mezi cyklisty! Mohou totiž putovat mezi zajímavými místy po cyklostezkách bez velkého stoupání a klesání – tuto trasu zvládnou i děti. Měří zhruba 200 kilometrů a kolo můžete vrátit i v jiném místě, než jste si ho předtím půjčili.
Zamárdi se nachází na západní straně Siófoku na břehu Balatonu. Je vyhledáván rodinami s dětmi pro svou krásnou a klidnou atmosféru. Pro aktivní turisty je zde mnoho sportovních možností. Oblíbenou turistickou atrakcí je Köhegyi rozhledna.

Tipy na výlet:
• SIÓFOK (cca 25 km) - největší a nejznámější středisko jižního břehu Balatonu dostalo svůj název podle kanálu Sió spojujícího Balaton s Dunajem. Jeho atraktivita se opírá o několik kilometrů dlouhé pláže na tzv. Zlatém a Stříbrném břehu Balatonu. K Siófoku patří bohatý noční život s řadou diskoték, barů a restaurací
• Köhegyi-rozhledna, ze které při dobré viditelnosti můžete shlédnout panorama a přírodu obklopující jezero Balaton
• V případě, že máte zájem navštívit druhý břeh Balatonu, poloostrov Tihány, určitě využijete převoz lodí
• BALATONLELLE (7 km) - jedno z nejoblíbenějších rekreačních míst se rozkládá v délce několika kilometrů
• BALATONSZÁRSZÓ (7 km) - malé letovisko vybudované mezi městečky Siófok a Balatonlelle je vhodné především pro rodiny s dětmi. Nedaleké termální lázně Igal poskytují v případě nepříznivého počasí relaxační odpočinek

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana, 12.09.2018