Balatonakali - Kemp Strand-Holiday

od 675
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Pláž0m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 2 let
Pláž: 0 m
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Proč právě sem?
  • přímo na břehu jezera Balaton
  • terasa se zahradním nábytkem
  • vhodné pro rodinnou dovolenou
  • ideální pro cykloturistiku
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hledáte vhodnou dovolenou pro pobyt s dětmi? Pak tento kemp přímo na břehu jezera Balaton s panoramatickým výhledem na jezero a mimořádně dlouhou vlastní pláží vedle městské pláže je ideální volba. A nezapomeňte kola - oblíbený je i pro okolní rovinaté terény vhodné pro nenáročnou cykloturistiku.

POLOHA

Nachází se přímo na břehu jezera Balaton v centru Balatonkali hned vedle městské pláže, vznikl spojením dvou kempů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Samoobslužná restaurace, směnárna, obchody, Wi-Fi (za příplatek), opalovací můstky, dlouhá pláž s lehátky a rybářskými židlemi v sezóně, pro děti – pláž, vodní skluzavka 50 m (cca 600,- HUF/os./den), hřiště, animační programy (v hlavní sezóně), trampolína; přírodní divadlo, spol. místnost s TV, kadeřnictví, masáže, společná soc. zařízení, půjčovna kol a motokár, stolní tenis, basketbal, parkování, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

4lůžkové karavany CONTESS, CONTESS PLUS a PRINCESS jsou kompletně vybavené (vařič, základní nádobí, lednička). Před karavanem je stanová předsíňka, zahradní nábytek, slunečník. Karavany nemají vlastní sprchu ani toaletu. Je nutné používat veřejně sanitární jednotky v kempu. Vzdálenost od břehu jezera Balaton do 50 m.

4lůžkové karavany PRINCESS KOMFORT jsou kompletně vybavené (vařič, základní nádobí, lednička). Před karavanem je stanová předsíňka, zahradní nábytek, slunečník. Vedle karavanů je mobilní koupelna určená pouze uvedeným karavanům (společná pro 2 karavany). Vzdálenost od břehu jezera Balaton do 50 m.

4lůžkové karavany QUEEN jsou kompletně vybavené (vařič, základní nádobí, lednička), klimatizace. Před karavanem je stanová předsíňka, zahradní nábytek, slunečník, břeh jezera do 10 m. Vedle karavanů mobilní koupelna určená pouze uvedeným karavanům (společná pro 2 karavany).

Mobilhomy typu SUN COOL a SUN COOL PLUS vybavená kuchyňka (varná deska, lednička, kávovar, základní nádobí, mikrovlnná trouba), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 2 ložnice (manželská postel, 2 samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), klimatizace, terasa se zahradním nábytkem, SUN COOL PLUS navíc možnost jít na terasu rovnou z ložnice přes velké skleněné dveře. Vzdálenost od břehu jezera Balaton do 50 m.

Mobilhomy typu PLUTO vybavená kuchyňka (varná deska, lednička, kávovar, základní nádobí, mikrovlnná trouba), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 2 ložnice (manželská postel, palanda), obývací pokoj s vybavenou kuchyňkou (vařič, lednička, kávovar, základní nádobí, mikrovlnná trouba), terasa se zahradním nábytkem.

Dále je možné využít prostory pro karavany či stany.

STRAVOVÁNÍ

vlastní (vybavená kuchyňka), možno využít bufet s teplou kuchyní v kempu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, beach volejbal, fotbalové a basketbalové hřiště, půjčovna sportovních potřeb, cyklotrasy, značená trasa pro Nordic Walking, rybaření.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, stravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 500,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek. Karavany - domácí mazlíček - vstup pouze do uzavřeného prostoru před karavanem.

Sun Cool Plus mobilní dům - domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Rybaření není dovoleno v hlavní sezóně mezi 9:00 a19:00 hod.

Ceny služeb:
Pronájem sejfu: 300 HUF / den
Pračka: 1 000 HUF / program
Půjčovna motokár: 1 000 HUF /30 min., 1.500,- HUF/hodina

PRONÁJEM JÍZDNÍCH KOL:
1 500 HUF/ 4 hodina
2 500 HUF/ 8 hodina

WIFI:
700 HUF/hodina
2 400 HUF/ 4 hodina

VSTUPNÉ NA PLÁŽ:
Dospělí: 1 000 HUF/osoba/den
Děti do věku 14ti let: 500 HUF/osoba/den
Parkování aut: 1 500 HUF/den


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování, spotřebu energií, závěrečný úklid, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Až Vás popadne touha na pár dní někam „zmizet“, sbalte kufry a vyrazte směr Balaton!

Balaton - po Budapešti nejnavštěvovanější místo Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostním rozvinutím plachet.

Sever vs. Jih

Severní strana je kopcovitější a pobřeží jezera je členitější, hustě porostlé rákosím, ale zároveň i bahnitější. Pláží je tu mnoho, ovšem ve většině případů je nutné do vody sestoupit z mola přímo do vody a můžete rovnou plavat! V této oblasti najdete také množství vinných sklepů, jejichž návštěva rozhodně stojí za to.

Hlavními letovisky severní strany jsou především města – Balatonfüred, Balatonalmádi, Tihany, Keszthely, které jsou taktéž historickým centrem cestovního ruchu.

Jižní strana – tady je vše jinak! Od Siófok až po Fonyód (cca 50km) jsou jeden vedle druhého hotely, domy k pronájmu, penziony i kempy a samozřejmě pláže. Ve vodě můžete jít za nosem klidně i desítek metrů a voda Vám dosáhne po hrudník. Cesta za hlubší vodou nám obstará krásnou procházku a dopomůže nám lehce dosáhnout 10 000 kroků za den! Na druhou stranu plytkost jezera má za následek, že voda v něm je teplá.

Na jižní straně pak určitě nemůžete minout letoviska Siófok, Zamárdi či Balatonföldvár, které patří k těm nejznámějším.

Mezi oběma břehy jezdí několik lodních spojení a mezi městečky Tihany na severu a Szántód na jihu jezdí i trajekt, který odveze i vaše auto.

Proč zrovna Balaton?

Každá generace si tady najde to své, na každé straně Balatonu!

Mladí si tady rádi zajedou na low-cost výlet s kamarády. Odpoledne stráví relaxováním nebo naopak vodními sporty na samotném Balatonu a večer se mohou bavit v nočních klubech ve městě Siófok.

Rodiny s dětmi mohou navštívit klidnější města typu Balatonföldvar nebo Balatonlelle, která jsou od sebe vzdálená cca 20km. V Balatonlelle najdeme písečné pláže, na kterých jsou skluzavky, tobogány a bazény pro děti. Ve městě je celoroční cirkus a pouť, což nadchne, jak děti, tak dospělé!

Pro seniory severní strana Balatonu nabízí různá historická centra, památky a procházky např.: Palác Festeticsů – Keszthely (které je neoficiálně považováno za hlavní město celého Balatonu), procházka kolem termálního jezera Hévíz,…

Až Vás polehávání u „moře“ přestane bavit, sedněte na kolo, jelikož okolí jezera je velice oblíbené mezi cyklisty! Mohou totiž putovat mezi zajímavými místy po cyklostezkách bez velkého stoupání a klesání – tuto trasu zvládnou i děti. Měří zhruba 200 kilometrů a kolo můžete vrátit i v jiném místě, než jste si ho předtím půjčili.
Balatonakali – se nachází v blízkosti poloostrova Tiháň (poloostrov vybíhá ze severního břehu Blatenského jezera k jihu) a lázeňského městečka Balatonfured. Tiháň patří k nejzajímavějším a nejpůvabnějším střediskům blatenské oblasti. Poloostrov byl osazen také Římany. V roce 1055 byl zde založen benediktinský klášter, který byl po dlouhou dobu střediskem katolické vzdělanosti. Tiháňský hrad úspěšně odolával tureckým nájezdům a byl zbořen císařským vojskem po porážce protihabsburského odboje - z jeho kamenů byl postaven zachovaný barokový benediktinský klášter s kostelem. Od konce 19. století se Tihař stal vyhledávaným výletním a rekreačním místem. Balatonakali je známá a rušná rekreační obec přímo u Balatonu, 20 km jihozápadně od Veszpremu, 15 km západně od Balatonalmadi, je ideálním místem pro rodinnou dovolenou s dětmi nebo aktivní dovolenou s přáteli.

Tipy na výlet:
• SIÓFOK (cca 25 km) - největší a nejznámější středisko jižního břehu Balatonu dostalo svůj název podle kanálu Sió spojujícího Balaton s Dunajem. Jeho atraktivita se opírá o několik kilometrů dlouhé pláže na tzv. Zlatém a Stříbrném břehu Balatonu. K Siófoku patří bohatý noční život s řadou diskoték, barů a restaurací
• ZAMÁRDI (18 km) - obec ležící nedaleko známého letoviska Siófok nabízí nejen koupání v jezeru Balaton, ale i možnost vycházek po okolí
• Köhegyi-rozhledna, ze které při dobré viditelnosti můžete shlédnout panorama a přírodu obklopující jezero Balaton
• V případě, že máte zájem navštívit druhý břeh Balatonu, poloostrov Tihány, určitě využijete převoz lodí
• BALATONLELLE (7 km) - jedno z nejoblíbenějších rekreačních míst se rozkládá v délce několika kilometrů
• BALATONSZÁRSZÓ (7 km) - malé letovisko vybudované mezi městečky Siófok a Balatonlelle je vhodné především pro rodiny s dětmi. Nedaleké termální lázně Igal poskytují v případě nepříznivého počasí relaxační odpočinek

Mapa polohy hotelu

Balatonakali - Kemp Strand-Holiday

Užijte si svou dovolenou a relaxaci na břehu maďarského Balatonu.

Hodnocení hotelu

9,8
3 hodnocení
9,7 Ubytování
10 Služby
9 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
9,7
10 Ubytování 10 Služby 8 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Majka, 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Tomáš stacke, 07.03.2018
9,7
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
květule, 05.03.2018