Balatonfüred - Kemp Füred

od 600
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Kemp Füred má v blízkosti nejelegantnější obecní pláž města Balatonfüred. Nabízí také Aquapark + Wellness, který je hlavní oblíbenou turistickou atrakcí pro milovníky relaxace a zábavy.

POLOHA

Kemp Füred se nachází přímo u jezera Balaton, ve městě Balatonfüred. Ve vzdálenosti 700 metrů najdete aquapark a 6 km daleko je obec Tihany.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, kavárna, obchod s potravinami + ovocem a zeleninou, obchod se suvenýry, bar, směnárna, trezor (za poplatek 1000 HUF/den), Wi-Fi (zdarma), spol. místnost s TV, pláž, tobogán, přístaviště, bazén, pro děti: bazén, mini-pláž, hřiště, animační programy; ohniště, masáže, kadeřnictví, sauna, společná soc. zařízení, prádelna (pračka/sušička za poplatek 2000 HUF/žeton), parkoviště, akceptace platebních karet, půjčovna kol, půjčovna motokár, E-bike, pronájem chladícího boxu, vodní lyžování, šlapadlo, minigolf, windsurfing, plážový volejbal, tenis. Novinka: hřiště vodní svět.

Bezplatné atrakce: tobogány, bazén, dětský bazén, hřiště na plážový volejbal, streetballové hřiště, pláž, animace pro děti
Placené atrakce: vodní lyže, plovoucí atrakce, tenisový kurt, minigolf, půjčovna motokár a kol (placené služby jsou ve spolupráci se třetí stranou (nejsou ve vlastnictví kempu) a nejsou tedy v ceně).

VYBAVENÍ POKOJŮ

4lůžkové bungalovy INGRID A a B pro max. 5 osob, 2 ložnice, obytná kuchyň s možností přistýlky, vybavený kuch. kout (varná deska, chladnička, kávovar, mikrovlnná trouba), TV, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), krytá terasa se zahradním nábytkem, INGRID A - výhled na jezero,
3lůžkové bungalovy KATRIN pro 3 nebo 4 osoby, 1 místnost, vybavený kuch. kout (varná deska, chladnička, kávovar, mikrovlnná trouba), TV, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), krytá terasa se zahradním nábytkem;

3lůžkové apartmány HELGA pro 3 nebo 4 osoby, obytný prostor s lůžky, malá samostatná kuchyně, vybavený kuch. kout (varná deska, chladnička, kávovar, mikrovlnná trouba), TV, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), krytá terasa se zahradním nábytkem;
3lůžkové apartmány MARCELLA pro max. 4 osoby, 1 ložnice, obytná kuchyně s přistýlkami, vybavený kuch. kout (varná deska, chladnička, kávovar, mikrovlnná trouba), TV, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), krytá terasa se zahradním nábytkem;
5lůžkové apartmány ALICE pro max. 6 osob, 2 ložnice, obytná kuchyně s přistýlkami, vybavený kuch. kout (varná deska, chladnička, kávovar, mikrovlnná trouba), TV, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), krytá terasa se zahradním nábytkem;

4lůžkové mobilní domy EUROCOMFORT A PLUS 32 m², pro max. 6 osob, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), 2 ložnice (manželská postel, 2 samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky pro dospělého nebo 2 děti), vybavený kuch. kout (varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar, chladnička, základní nádobí), klimatizace, trezor, terasa se zahradním nábytkem, panoramatický výhled na jezero Balaton, břeh do 10 m.
4lůžkové mobilní domy EUROCOMFORT A32 m², pro max. 6 osob, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), 2 ložnice (manželská postel, 2 samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky pro dospělého nebo 2 děti), vybavený kuch. kout (varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar, chladnička, základní nádobí), klimatizace, trezor, terasa se zahradním nábytkem, panoramatický výhled na jezero Balaton, břeh do 50 m.
4lůžkové mobilní domy EUROCOMFORT B 32 m², pro max. 6 osob, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 2 ložnice (manželská postel, 2 samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky pro dospělého nebo 2 děti), vybavený kuch. kout (varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar, chladnička, základní nádobí), klimatizace, terasa se zahradním nábytkem, panoramatický výhled na jezero Balaton, břeh do 100 m.
4lůžkové mobilní domy SUN COLL 24 m², max. 4 osoby + 2 děti, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 2 ložnice (manželská postel, 2 samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky pro max. 2 děti), vybavený kuch. kout (varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar, chladnička, základní nádobí), klimatizace, terasa se zahradním nábytkem; možnost spec. zařízeného mobilního domu pro invalidy.
4lůžkové mobilní domy THETIS 24 m², vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 2 ložnice (manželská postel, 2 samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky pro dospělého nebo 2 děti), vybavený kuch. kout (varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar, chladnička, základní nádobí), terasa se zahradním nábytkem.

3 a 4lůžková STUDIA (1 místnost 28 nebo 33 m²) pro 3 nebo 4 osoby, vybavený kuch. kout (varná deska, chladnička, kávovar, mikrovlnná trouba), TV, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), terasa nebo balkón se zahradním nábytkem.
3 a 4lůžkové APARTMANY 40 m², 1 ložnice a obytná kuchyň, vybavený kuch. kout (varná deska, chladnička, kávovar, mikrovlnná trouba), TV, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), terasa nebo balkón se zahradním nábytkem.

4lůžkové STANY 25 m², ložnice pro 4+2 osoby a obytná kuchyň, vybavený kuch. kout (varná deska plynová, menší chladnička s mrazákem, kávovar, mikrovlnná trouba), ložnice - matrace, přikrývka a polštář, ložní povlečení, přípojka elektřiny, zahradní nábytek - stůl a židle. Na vyžádání dětská postýlka. Domácí mazlíčci nejsou povoleni. Závěrečný úklid v ceně. Parkovací místo pro 1 auto.

Místo pro vlastní stan 60 m² s kapacitou max. 6 osob, max. počet stanů 2, obytných vozů 1, max. počet parkujících aut u stanu 2, domácí mazlíčci nejsou povoleni. Cena včetně přípojky elektřiny.
Místo pro vlastní stan 70 m² s kapacitou max. 6 osob, plocha určena pro max. 2 stany, 2 auta (auta parkující mimo plochu budou zpoplatněna), 2 domácí mazlíčky (s pohybem pouze na vyhrazených místech), nebo 1 obytný vůz. Cena včetně přípojky elektřiny.
Místo pro vlastní stan 90-110 m² s kapacitou max. 6 osob, plocha určena pro max. 2 stany, 2 auta (auta parkující mimo plochu budou zpoplatněna), 2 domácí mazlíčky (s pohybem pouze na vyhrazených místech), nebo 1 obytný vůz. Cena včetně přípojky elektřiny.

STRAVOVÁNÍ

Vlastní (vybavená kuchyňka - 2plotýnková varná deska, kávovar, lednička, nádobí).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v kempu Füred: tenisový kurt, streetball (basketbalový koš), dráha pro vodní lyžování, fotbalové hřiště, minigolf, stolní tenis, rybaření.

V okolí: Aquapark, Zážitový a bobový park, Dobrodružný park...

Balaton - největší jezero ve střední Evropě, které je známé svými idylickými plážemi a bohatými možnostmi pro rekreaci a relaxaci. Balaton je opravdovým rájem pro milovníky vodních sportů, rodiny s dětmi i páry hledající romantický únik od každodenního shonu. Balaton po Budapešti je nejnavštěvovanějším místem Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostím rozvinutím plachet. Jde o největší jezero ve střední Evropě, na délku má 78 km, šířka dosahuje až 14 km a délka pobřeží 236 km. Voda je zde v létě příjemně teplá díky poměrně mělkému dnu (průměrná hloubka je 3 m). Na severu přechází voda prudčeji do hloubky a po 30 až 50 metrech se již nedosáhne na dno.

Na Balatonu můžete také využít lodní dopravu a vychutnat si krásu této maďarské chlouby přímo z jejích vln. Výletní lodě jezdí od března do října několikrát za den z těchto zastávek: Siófok, Balatonfüred, Badacsony, Tihany, Fonyód, Balatonboglár, Balatonmáriafürdő, Balatongyörök, Szigliget a Révfülöp. Mimo výletní lodě jsou na Balatonu návštěvníkům k dispozici trajekty k transportu osob i jejich vozidel. Trajekty vyplouvají každou půl hodinu po celý rok mezi městy Szántód a Tihany. Pokud patříte mezi ty, kteří si rádi dopřejí i nějakou tu párty s DJ, přesně pro vás vyplouvá v určitých termínech Party Boat. Zatančete si na známé hity uprostřed Balatonu!
Více informací, aktualizované plavební řády a vstupenky najdete zde.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, stravu, prostředky na mytí nádobí (houbička, jar, utěrka...), pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 500,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Pes povolen v některých mobilních domech (max. 2 psi do 1 domku). Na pláži kempu není dovoleno koupání psů.

Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Parkování pro 2 auta (1 zdarma) ke každému bungalovu a apartmánu zajištěno. BGW Alice - 2 parkovací místa v ceně.

Požadavek na rezervaci konkrétního čísla místa nebo domu (pozemek, bungalov, mobilní dům), je-li požadované místo volné, můžeme zaručit za příplatek 10 000 HUF. Pokud z technických nebo jiných důvodů nemůžeme zaručené místo poskytnout, nebudeme účtovat příplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy, spotřebu energií (v počtu dle zvolené délky pobytu), povlečení, 1 ručník na osobu, využití pláže a bazénu, animační programy (během letních prázdnin), parkování pro 1 auto (pro druhé zajištěno místo za poplatek), závěrečný úklid.


Až Vás popadne touha na pár dní někam „zmizet“, sbalte kufry a vyrazte směr Balaton!

Balaton - po Budapešti nejnavštěvovanější místo Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostním rozvinutím plachet.

Sever vs. Jih

Severní strana je kopcovitější a pobřeží jezera je členitější, hustě porostlé rákosím, ale zároveň i bahnitější. Pláží je tu mnoho, ovšem ve většině případů je nutné do vody sestoupit z mola přímo do vody a můžete rovnou plavat! V této oblasti najdete také množství vinných sklepů, jejichž návštěva rozhodně stojí za to.

Hlavními letovisky severní strany jsou především města – Balatonfüred, Balatonalmádi, Tihany, Keszthely, které jsou taktéž historickým centrem cestovního ruchu.

Jižní strana – tady je vše jinak! Od Siófok až po Fonyód (cca 50km) jsou jeden vedle druhého hotely, domy k pronájmu, penziony i kempy a samozřejmě pláže. Ve vodě můžete jít za nosem klidně i desítek metrů a voda Vám dosáhne po hrudník. Cesta za hlubší vodou nám obstará krásnou procházku a dopomůže nám lehce dosáhnout 10 000 kroků za den! Na druhou stranu plytkost jezera má za následek, že voda v něm je teplá.

Na jižní straně pak určitě nemůžete minout letoviska Siófok, Zamárdi či Balatonföldvár, které patří k těm nejznámějším.

Mezi oběma břehy jezdí několik lodních spojení a mezi městečky Tihany na severu a Szántód na jihu jezdí i trajekt, který odveze i vaše auto.

Proč zrovna Balaton?

Každá generace si tady najde to své, na každé straně Balatonu!

Mladí si tady rádi zajedou na low-cost výlet s kamarády. Odpoledne stráví relaxováním nebo naopak vodními sporty na samotném Balatonu a večer se mohou bavit v nočních klubech ve městě Siófok.

Rodiny s dětmi mohou navštívit klidnější města typu Balatonföldvar nebo Balatonlelle, která jsou od sebe vzdálená cca 20km. V Balatonlelle najdeme písečné pláže, na kterých jsou skluzavky, tobogány a bazény pro děti. Ve městě je celoroční cirkus a pouť, což nadchne, jak děti, tak dospělé!

Pro seniory severní strana Balatonu nabízí různá historická centra, památky a procházky např.: Palác Festeticsů – Keszthely (které je neoficiálně považováno za hlavní město celého Balatonu), procházka kolem termálního jezera Hévíz,…

Až Vás polehávání u „moře“ přestane bavit, sedněte na kolo, jelikož okolí jezera je velice oblíbené mezi cyklisty! Mohou totiž putovat mezi zajímavými místy po cyklostezkách bez velkého stoupání a klesání – tuto trasu zvládnou i děti. Měří zhruba 200 kilometrů a kolo můžete vrátit i v jiném místě, než jste si ho předtím půjčili.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení