Načítání ...

POLOHA

Kemp Füred se nachází přímo u jezera Balaton, ve městě Balatonfüred. Ve vzdálenosti 700 metrů najdete aquapark a 6 km daleko je obec Tihany.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, obchod, bar, směnárna, trezor, Wi-Fi (zdarma), spol. místnost s TV, pláž, tobogán, přístaviště, bazén, pro děti: bazén, mini-pláž, hřiště, animační programy; ohniště, masáže, kadeřnictví, společná soc. zařízení, prádelna, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

3, 4 a 6lůžkové bungalovy, vybavený kuch. kout (varná deska, chladnička, kávovar, mikrovlnná trouba), TV, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), krytá terasa se zahradním nábytkem;
4lůžkové mobilní domy, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 2 ložnice (manželská postel, 2 samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky pro dospělého nebo 2 děti), vybavený kuch. kout (varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar, chladnička, základní nádobí), terasa se zahradním nábytkem;
3 a 4lůžková studia a apartmány, vybavený kuch. kout (varná deska, chladnička, kávovar, mikrovlnná trouba), TV, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), terasa nebo balkón se zahradním nábytkem.

bungalovy: INGRID A a B pro max. 5 osob, 2 ložnice, obytná kuchyň s možností přistýlky, A - výhled na jezero, KATRIN pro 3 nebo 4 osoby, 1 místnost, HELGA pro 3 nebo 4 osoby, obytný prostor s lůžky, malá samostatná kuchyně, MARCELLA pro max. 4 osoby, 1 ložnice, obytná kuchyně s přistýlkami a ALICE pro max. 6 osob, 2 ložnice, obytná kuchyně s přistýlkami;
mobilní domy EUROCOMFORT A+ max. pro 6 osob (panoramatický výhled na jezero Balaton, břeh do 10 m, 32 m² s klimatizací, trezorem a fénem), EUROCOMFORT A max. pro 6 osob (břeh do 50 m, 32 m² s klimatizací, trezorem a fénem) a EUROCOMFORT B (břeh do 100 m, 32 m² s klimatizací), SUN COLL (24 m², max. 4 osoby + 2 děti, klimatizace), SUN COOL pro invalidy a THETIS (24 m²),
STUDIA (1 místnost 28 nebo 33 m²) pro 3 nebo 4 osoby, APARTMANY (40 m² - 1 ložnice, obytná kuchyň) pro 4 osoby.

STRAVOVÁNÍ

vlastní (vybavená kuchyňka - 2plotýnková varná deska, kávovar, lednička, nádobí).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v kempu Füred: tenisový kurt, streetball (basketbalový koš), dráha pro vodní lyžování, fotbalové hřiště, minigolf, stolní tenis, rybaření.

V okolí: Aquapark, Zážitový a bobový park, Dobrodružný park...

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, prostředky na mytí nádobí (houbička, jar, utěrka...), pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 500,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Pes povolen v některých mobilních domech (max. 2 psi do 1 domku).
Dětská postýlka na vyžádání zdarma.
Parkování pro 2 auta (1 zdarma) ke každému bungalovu a apartmánu zajištěno. BGW Alice - 2 parkovací místa v ceně.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy, spotřebu energií (v počtu dle zvolené délky pobytu), povlečení, 1 ručník na osobu, využití pláže a bazénu, animační programy (během letních prázdnin), parkování pro 1 auto (pro druhé zajištěno místo za poplatek), závěrečný úklid, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Až Vás popadne touha na pár dní někam „zmizet“, sbalte kufry a vyrazte směr Balaton!

Balaton - po Budapešti nejnavštěvovanější místo Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostním rozvinutím plachet.

Sever vs. Jih

Severní strana je kopcovitější a pobřeží jezera je členitější, hustě porostlé rákosím, ale zároveň i bahnitější. Pláží je tu mnoho, ovšem ve většině případů je nutné do vody sestoupit z mola přímo do vody a můžete rovnou plavat! V této oblasti najdete také množství vinných sklepů, jejichž návštěva rozhodně stojí za to.

Hlavními letovisky severní strany jsou především města – Balatonfüred, Balatonalmádi, Tihany, Keszthely, které jsou taktéž historickým centrem cestovního ruchu.

Jižní strana – tady je vše jinak! Od Siófok až po Fonyód (cca 50km) jsou jeden vedle druhého hotely, domy k pronájmu, penziony i kempy a samozřejmě pláže. Ve vodě můžete jít za nosem klidně i desítek metrů a voda Vám dosáhne po hrudník. Cesta za hlubší vodou nám obstará krásnou procházku a dopomůže nám lehce dosáhnout 10 000 kroků za den! Na druhou stranu plytkost jezera má za následek, že voda v něm je teplá.

Na jižní straně pak určitě nemůžete minout letoviska Siófok, Zamárdi či Balatonföldvár, které patří k těm nejznámějším.

Mezi oběma břehy jezdí několik lodních spojení a mezi městečky Tihany na severu a Szántód na jihu jezdí i trajekt, který odveze i vaše auto.

Proč zrovna Balaton?

Každá generace si tady najde to své, na každé straně Balatonu!

Mladí si tady rádi zajedou na low-cost výlet s kamarády. Odpoledne stráví relaxováním nebo naopak vodními sporty na samotném Balatonu a večer se mohou bavit v nočních klubech ve městě Siófok.

Rodiny s dětmi mohou navštívit klidnější města typu Balatonföldvar nebo Balatonlelle, která jsou od sebe vzdálená cca 20km. V Balatonlelle najdeme písečné pláže, na kterých jsou skluzavky, tobogány a bazény pro děti. Ve městě je celoroční cirkus a pouť, což nadchne, jak děti, tak dospělé!

Pro seniory severní strana Balatonu nabízí různá historická centra, památky a procházky např.: Palác Festeticsů – Keszthely (které je neoficiálně považováno za hlavní město celého Balatonu), procházka kolem termálního jezera Hévíz,…

Až Vás polehávání u „moře“ přestane bavit, sedněte na kolo, jelikož okolí jezera je velice oblíbené mezi cyklisty! Mohou totiž putovat mezi zajímavými místy po cyklostezkách bez velkého stoupání a klesání – tuto trasu zvládnou i děti. Měří zhruba 200 kilometrů a kolo můžete vrátit i v jiném místě, než jste si ho předtím půjčili.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení