Siofók - Kemp Aranypart

od 1 220
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Pláž0m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Pláž: 0 m
Sleva za včasný nákup: 6 %
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • bezprostředně na břehu Balatonu
  • rozlehlý kemp je zaměřený zcela na rodinnou rekreaci
  • ubytování v domcích a mobilních domech
  • v sezóně probíhají animační programy

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Kemp ARANYPART je určen především pro rodiny s dětmi. Probíhají zde zábavné animační programy. Kdo nemá strach a miluje adrenalin, musí určitě vyzkoušet bungee jumping nebo obrovský tobogán na velké pláži Siófok Beach.

POLOHA

Kemp a areál rekreačních domků Aranypart (Zlaté pobřeží) se nachází asi 5 km od centra Siófoku, bezprostředně na břehu Balatonu. Rozlehlý kemp je zaměřený zcela na rodinnou rekreaci.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, bufet, pizzerie, bar, směnárna, obchod, Wi-Fi (zdarma), spol. místnost s TV, pláž, vodní skluzavky, dětské hřiště, animační programy, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

4lůžkové bungalovy CARMEN Plus (42 m2) – 2x 2lůžkový pokoj (oddělená lůžka), obývací pokoj s rozkládací sedačkou (možnost jedné přistýlky), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, vybavená kuchyňka (plynový vařič, lednička s mrazákem, základní nádobí, kávovar na kávu nebo čaj, mikrovlnná trouba), částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem. Max. počet osob: 5. Max. počet vozidel 2 a z toho pro bezplatné parkování: 1.

4lůžkové bungalovy CARMEN A (42 m2) – 2x 2lůžkový pokoj (oddělená lůžka), obývací pokoj s rozkládací sedačkou (možnost jedné přistýlky), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, vybavená kuchyňka (plynový vařič, lednička s mrazákem, základní nádobí, kávovar na kávu nebo čaj, mikrovlnná trouba), částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem. Max. počet osob: 5. Max. počet vozidel 2 a z toho pro bezplatné parkování: 1.

4lůžkové bungalovy CARMEN B (42 m2) – 2x 2lůžkový pokoj (oddělená lůžka), obývací pokoj s rozkládací sedačkou (možnost jedné přistýlky), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, vybavená kuchyňka (plynový vařič, lednička s mrazákem, základní nádobí, kávovar na kávu nebo čaj, mikrovlnná trouba), částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem. Max. počet osob: 5. Max. počet vozidel 2 a z toho pro bezplatné parkování: 1.

4lůžkové bungalovy ROSA (70 m2) – 4x 2lůžkový pokoj (1x manželská postel, 3x oddělená lůžka), obývací pokoj, 2x vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), SAT-TV, vybavená kuchyňka (plynový vařič, lednička s mrazákem, základní nádobí, kávovar na kávu nebo čaj), částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem. Max. počet osob: 8. Max. počet vozidel pro bezplatné parkování: 2.

4lůžkové mobilhomy typu SUN COOL (24 m2), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 2 ložnice (manželská postel, 2 samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost až 2 přistýlek), vybavený kuch. kout (varná deska, lednička, základní nádobí, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), terasa se zahradním nábytkem. Maximální počet osob: 6 (4 dospělí + 2 děti nebo 5 dospělých). Max. počet vozidel pro bezplatné parkování: 1.

4lůžkové mobilhomy typu EUROCOMFORT (32 m2), moderní vybavení, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), 2 ložnice (manželská postel, 2 samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost až 2 přistýlek), vybavený kuch. kout (varná deska, lednička, základní nádobí, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), velká terasa se zahradním nábytkem a výhledem na jezero Balaton, klimatizace, trezor. Maximální počet osob: 6 (4 dospělí + 2 děti nebo 5 dospělých). Max. počet vozidel pro bezplatné parkování: 1.

STRAVOVÁNÍ

Vlastní (vybavená kuchyňka).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: tenisový kurt, dráha pro vodní lyže, půjčovna kol, fotbal, beach volejbal, stolní tenis, minigolf, vodní sporty.

PLÁŽ

PLÁŽE A KOUPÁNÍ V SIÓFOKU:

Pláž Sóstó (Sóstói strand)
Druhá největší placená pláž Siófoku leží 1,5 km od východního okraje města. Rozprostírá se na na pozemku vytvořeném jako poloostrov, přímo u silnice Baross, vedoucí podél pláže. U vchodu i v areálu najdete několik obchodů, různých půjčoven a dalších služeb. Pro sportu chtivých slouží basketbalové a volejbalové hřiště, na děti čeká množtví možností na hraní. Ze 110 metrů dlouhého a 7 metrů vysokého tobogánu můžete vpadnout rovnou do Balatonu. Parkování je v přilehlých uličkách bezplatné.

Velká pláž (Siófok Beach)
Jedna z největších a nejnavštěvovanějších pláží Balatonu s celkovou kapacitou 13 000 návštěvníků leží na Petőfiho promenádě. Celková délka pláže je téměř 600 m, ke komfortu přispívá i udržovaná obrovská travnatá plocha. Pohodlný vstup na pláž umožňují 3 pokladny. Najdete zde mnoho obchůdků, restaurací, bufetů a různé půjčovny (šlapadla, plážový kajak, surf, lehátka ....) Odvážnější si mohou vyzkoušet bungee jumping, obrovský tobogán, děti se zabaví na nafukovacím vodním hradě. Pro handicapované hosty slouží i plážový výtah. Na pláži se nachází oblíbený "Coca Cola Beach House", kterou nabízí mnoho příležitostí k zábavě. Ve večerních hodinách se zde konají různé akce, koncerty, každoročně zde vystupují známí umělci a hudební skupiny, jejichž vystoupení můžete vidět zdarma. Vstup na pláž je zpoplatněn.

Pláž Aranypart (Zlatý břeh)
Oblíbená pláž Aranypart je dlouhá 3,5 km, široká 20-30 m a táhne se mezi jezerem a ulicí s vilkami a množstvím restaurací. Najdete zde sluneční i stinná místa, množství bufetů a různých půjčoven. Parkování je možné v nejbližších uličkách. Pláž s rodinnou atmosférou je oblíbená mezi všemi věkovými kategoriemi, děti potěší i hřiště, tobogán, vodní nafukovací hrad a jiné.

Pláž Ezüstpart
Oblíbená pláž Ezüstpart / Stříbrný břeh / se nachází jen 500 m od promenády Deák Ferenc směrem na Zamárdi. Je dlouhá zhruba 2,5 kilometru, v jediné jedné části ji předěluje uzavřena plocha. Na několika místech jsou "občerstvovací ostrůvky". Pro děti jsou zde vybudovány dětská hřiště, sportoviště, dokonce i bazén. Travnatá plocha je dobře udržována.

Pláž Újhelyi
Pláž na břehu Balatonu ve městě Siófok leží v městské části Újhely, na celkové ploše 18 600 m2 najdete sluneční i stinná místa na příjemné strávení volného času. V areálu se nachází několik bufetů, restaurací, různých půjčoven, vodní skluzavka (tobogán), šatny, sprchy a toalety. Pláž je vhodná pro rodiny s malými dětmi. Parkování je k dispozici před plážovým koupalištěm. Pokud přijíždíte od centra města, k pláži se dostanete od ulice Erkela Ference. Vstup na pláž byla byl v minulosti za poplatek. V současnosti je vstup na pláž zdarma.

Siófok – Zážitkové a termální lázně, wellness GALERIUS
Zážitkové lázně a wellness Galerius byly zprovozněny 9. září 2006. Poskytují odpočinek a relax pro všechny věkové skupiny. Lázně pojmenované po římském císaři Galeriovi s celoročním provozem připomínají atmosféru římských lázní, vyzařují pocit krásy, lásky a radosti ze života. Termální voda vyvěrající z hloubky 1091 m (15 km od města Siófok)je vhodná pro léčení pohybového ústrojí, ženských a urologických onemocnění, kožních problémů, rekonvalescenci úrazových stavů a po ortopedických operacích. Voda je sodíkově-chloridově-jodidového charakteru s obsahem síry. Doporučuje se pobyt ve vodě častěji ale na kratší dobu. Souhrnná rozloha vodní plochy je 650 m2 se 7 bazény, z toho 5 bazénů se nachází v zážitkové části.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa (cca 400 HUF/os./noc).

POZNÁMKA

Možný pobyt s domácím mazlíčkem za příplatek (pouze v prázdninových domech). Pobyt v mobilním domě s domácím mazlíčkem bohužel není možný.

Pokud přijedete s více než jedním vozidlem, je potřeba zaplatit parkovací poplatek 2 000 HUF/vozidlo/den (cca 130 Kč).


Pobytové balíčky


Cena balíčku rekreační pobyt zahrnuje:
✔ ubytování ve vybrané chatě
✔ parkování pro 1 auto (ubytování Rosa parkování pro 2 auta)
✔ ručníky, ložní prádlo
✔ neomezené využívání venkovního bazénu (v závislosti na počasí - od 23. dubna do 30. září)
✔ Wi-Fi
✔ animační program (mezi 10. červencem a 22. srpnem)


Až Vás popadne touha na pár dní někam „zmizet“, sbalte kufry a vyrazte směr Balaton!

Balaton - po Budapešti nejnavštěvovanější místo Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostním rozvinutím plachet.

Sever vs. Jih

Severní strana je kopcovitější a pobřeží jezera je členitější, hustě porostlé rákosím, ale zároveň i bahnitější. Pláží je tu mnoho, ovšem ve většině případů je nutné do vody sestoupit z mola přímo do vody a můžete rovnou plavat! V této oblasti najdete také množství vinných sklepů, jejichž návštěva rozhodně stojí za to.

Hlavními letovisky severní strany jsou především města – Balatonfüred, Balatonalmádi, Tihany, Keszthely, které jsou taktéž historickým centrem cestovního ruchu.

Jižní strana – tady je vše jinak! Od Siófok až po Fonyód (cca 50km) jsou jeden vedle druhého hotely, domy k pronájmu, penziony i kempy a samozřejmě pláže. Ve vodě můžete jít za nosem klidně i desítek metrů a voda Vám dosáhne po hrudník. Cesta za hlubší vodou nám obstará krásnou procházku a dopomůže nám lehce dosáhnout 10 000 kroků za den! Na druhou stranu plytkost jezera má za následek, že voda v něm je teplá.

Na jižní straně pak určitě nemůžete minout letoviska Siófok, Zamárdi či Balatonföldvár, které patří k těm nejznámějším.

Mezi oběma břehy jezdí několik lodních spojení a mezi městečky Tihany na severu a Szántód na jihu jezdí i trajekt, který odveze i vaše auto.

Proč zrovna Balaton?

Každá generace si tady najde to své, na každé straně Balatonu!

Mladí si tady rádi zajedou na low-cost výlet s kamarády. Odpoledne stráví relaxováním nebo naopak vodními sporty na samotném Balatonu a večer se mohou bavit v nočních klubech ve městě Siófok.

Rodiny s dětmi mohou navštívit klidnější města typu Balatonföldvar nebo Balatonlelle, která jsou od sebe vzdálená cca 20km. V Balatonlelle najdeme písečné pláže, na kterých jsou skluzavky, tobogány a bazény pro děti. Ve městě je celoroční cirkus a pouť, což nadchne, jak děti, tak dospělé!

Pro seniory severní strana Balatonu nabízí různá historická centra, památky a procházky např.: Palác Festeticsů – Keszthely (které je neoficiálně považováno za hlavní město celého Balatonu), procházka kolem termálního jezera Hévíz,…

Až Vás polehávání u „moře“ přestane bavit, sedněte na kolo, jelikož okolí jezera je velice oblíbené mezi cyklisty! Mohou totiž putovat mezi zajímavými místy po cyklostezkách bez velkého stoupání a klesání – tuto trasu zvládnou i děti. Měří zhruba 200 kilometrů a kolo můžete vrátit i v jiném místě, než jste si ho předtím půjčili.
Siofók největší letovisko a turistické město, s několikametrovými plážemi, na jižním pobřeží Balatonu. Lázeňské město Siofók se táhne až k letovisku Balantonvilágos na východě a Balatonszéplak na západě.

Tipy na výlet:

• ZAMÁRDI (18 km) - obec ležící nedaleko známého letoviska Siófok nabízí nejen koupání v jezeru Balaton, ale i možnost vycházek po okolí
• Köhegyi-rozhledna, ze které při dobré viditelnosti můžete shlédnout panorama a přírodu obklopující jezero Balaton
• V případě, že máte zájem navštívit druhý břeh Balatonu, poloostrov Tihány, určitě využijete převoz lodí
• BALATONLELLE (7 km) - jedno z nejoblíbenějších rekreačních míst se rozkládá v délce několika kilometrů
• BALATONSZÁRSZÓ (7 km) - malé letovisko vybudované mezi městečky Siófok a Balatonlelle je vhodné především pro rodiny s dětmi. Nedaleké termální lázně Igal poskytují v případě nepříznivého počasí relaxační odpočinek

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

8,7
2 hodnocení
7 Ubytování
8,5 Služby
9,5 Poloha
9,5 Stravování
9 Personál
8,5 Čistota
Řazení
7,8
5 Ubytování 7 Služby 10 Poloha 9 Stravování 9 Personál 7 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Romana Dvořáková, 08.03.2018
9,5
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 10 Stravování 9 Personál 10 Čistota
Jiří meisner, 05.03.2018