Siofók - Kemp Aranypart

od 1 270
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Pláž0m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Pláž: 0 m
Sleva za včasný nákup: 6 %
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • bezprostředně na břehu Balatonu
  • rozlehlý kemp je zaměřený zcela na rodinnou rekreaci
  • ubytování v domcích a mobilních domech
  • v sezóně probíhají animační programy

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Kemp ARANYPART je určen především pro rodiny s dětmi. Probíhají zde zábavné animační programy. Kdo nemá strach a miluje adrenalin, musí určitě vyzkoušet bungee jumping nebo obrovský tobogán na velké pláži Siófok Beach.

POLOHA

Kemp a areál rekreačních domků Aranypart (Zlaté pobřeží) se nachází asi 5 km od centra Siófoku, bezprostředně na břehu Balatonu. Rozlehlý kemp je zaměřený zcela na rodinnou rekreaci.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, bufet, pizzerie, bar, směnárna, obchod, Wi-Fi (zdarma), spol. místnost s TV, pláž, vodní skluzavky, dětské hřiště, animační programy, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

4lůžkové bungalovy CARMEN Plus (42 m2) – 2x 2lůžkový pokoj (oddělená lůžka), obývací pokoj s rozkládací sedačkou (možnost jedné přistýlky), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, vybavená kuchyňka (plynový vařič, lednička s mrazákem, základní nádobí, kávovar na kávu nebo čaj, mikrovlnná trouba), částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem. Max. počet osob: 5. Max. počet vozidel 2 a z toho pro bezplatné parkování: 1.

4lůžkové bungalovy CARMEN A (42 m2) – 2x 2lůžkový pokoj (oddělená lůžka), obývací pokoj s rozkládací sedačkou (možnost jedné přistýlky), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, vybavená kuchyňka (plynový vařič, lednička s mrazákem, základní nádobí, kávovar na kávu nebo čaj, mikrovlnná trouba), částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem. Max. počet osob: 5. Max. počet vozidel 2 a z toho pro bezplatné parkování: 1.

4lůžkové bungalovy CARMEN B (42 m2) – 2x 2lůžkový pokoj (oddělená lůžka), obývací pokoj s rozkládací sedačkou (možnost jedné přistýlky), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, vybavená kuchyňka (plynový vařič, lednička s mrazákem, základní nádobí, kávovar na kávu nebo čaj, mikrovlnná trouba), částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem. Max. počet osob: 5. Max. počet vozidel 2 a z toho pro bezplatné parkování: 1.

4lůžkové bungalovy ROSA (70 m2) – 4x 2lůžkový pokoj (1x manželská postel, 3x oddělená lůžka), obývací pokoj, 2x vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), SAT-TV, vybavená kuchyňka (plynový vařič, lednička s mrazákem, základní nádobí, kávovar na kávu nebo čaj), částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem. Max. počet osob: 8. Max. počet vozidel pro bezplatné parkování: 2.

4lůžkové mobilhomy typu SUN COOL (24 m2), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 2 ložnice (manželská postel, 2 samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost až 2 přistýlek), vybavený kuch. kout (varná deska, lednička, základní nádobí, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), terasa se zahradním nábytkem. Maximální počet osob: 6 (4 dospělí + 2 děti nebo 5 dospělých). Max. počet vozidel pro bezplatné parkování: 1.

4lůžkové mobilhomy typu EUROCOMFORT (32 m2), moderní vybavení, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), 2 ložnice (manželská postel, 2 samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost až 2 přistýlek), vybavený kuch. kout (varná deska, lednička, základní nádobí, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), velká terasa se zahradním nábytkem a výhledem na jezero Balaton, klimatizace, trezor. Maximální počet osob: 6 (4 dospělí + 2 děti nebo 5 dospělých). Max. počet vozidel pro bezplatné parkování: 1.

STRAVOVÁNÍ

Vlastní (vybavená kuchyňka).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: tenisový kurt, dráha pro vodní lyže, půjčovna kol, fotbal, beach volejbal, stolní tenis, minigolf, vodní sporty.

PLÁŽ

PLÁŽE A KOUPÁNÍ V SIÓFOKU:

Pláž Sóstó (Sóstói strand)
Druhá největší placená pláž Siófoku leží 1,5 km od východního okraje města. Rozprostírá se na na pozemku vytvořeném jako poloostrov, přímo u silnice Baross, vedoucí podél pláže. U vchodu i v areálu najdete několik obchodů, různých půjčoven a dalších služeb. Pro sportu chtivých slouží basketbalové a volejbalové hřiště, na děti čeká množtví možností na hraní. Ze 110 metrů dlouhého a 7 metrů vysokého tobogánu můžete vpadnout rovnou do Balatonu. Parkování je v přilehlých uličkách bezplatné.

Velká pláž (Siófok Beach)
Jedna z největších a nejnavštěvovanějších pláží Balatonu s celkovou kapacitou 13 000 návštěvníků leží na Petőfiho promenádě. Celková délka pláže je téměř 600 m, ke komfortu přispívá i udržovaná obrovská travnatá plocha. Pohodlný vstup na pláž umožňují 3 pokladny. Najdete zde mnoho obchůdků, restaurací, bufetů a různé půjčovny (šlapadla, plážový kajak, surf, lehátka ....) Odvážnější si mohou vyzkoušet bungee jumping, obrovský tobogán, děti se zabaví na nafukovacím vodním hradě. Pro handicapované hosty slouží i plážový výtah. Na pláži se nachází oblíbený "Coca Cola Beach House", kterou nabízí mnoho příležitostí k zábavě. Ve večerních hodinách se zde konají různé akce, koncerty, každoročně zde vystupují známí umělci a hudební skupiny, jejichž vystoupení můžete vidět zdarma. Vstup na pláž je zpoplatněn.

Pláž Aranypart (Zlatý břeh)
Oblíbená pláž Aranypart je dlouhá 3,5 km, široká 20-30 m a táhne se mezi jezerem a ulicí s vilkami a množstvím restaurací. Najdete zde sluneční i stinná místa, množství bufetů a různých půjčoven. Parkování je možné v nejbližších uličkách. Pláž s rodinnou atmosférou je oblíbená mezi všemi věkovými kategoriemi, děti potěší i hřiště, tobogán, vodní nafukovací hrad a jiné.

Pláž Ezüstpart
Oblíbená pláž Ezüstpart / Stříbrný břeh / se nachází jen 500 m od promenády Deák Ferenc směrem na Zamárdi. Je dlouhá zhruba 2,5 kilometru, v jediné jedné části ji předěluje uzavřena plocha. Na několika místech jsou "občerstvovací ostrůvky". Pro děti jsou zde vybudovány dětská hřiště, sportoviště, dokonce i bazén. Travnatá plocha je dobře udržována.

Pláž Újhelyi
Pláž na břehu Balatonu ve městě Siófok leží v městské části Újhely, na celkové ploše 18 600 m2 najdete sluneční i stinná místa na příjemné strávení volného času. V areálu se nachází několik bufetů, restaurací, různých půjčoven, vodní skluzavka (tobogán), šatny, sprchy a toalety. Pláž je vhodná pro rodiny s malými dětmi. Parkování je k dispozici před plážovým koupalištěm. Pokud přijíždíte od centra města, k pláži se dostanete od ulice Erkela Ference. Vstup na pláž byla byl v minulosti za poplatek. V současnosti je vstup na pláž zdarma.

Siófok – Zážitkové a termální lázně, wellness GALERIUS
Zážitkové lázně a wellness Galerius byly zprovozněny 9. září 2006. Poskytují odpočinek a relax pro všechny věkové skupiny. Lázně pojmenované po římském císaři Galeriovi s celoročním provozem připomínají atmosféru římských lázní, vyzařují pocit krásy, lásky a radosti ze života. Termální voda vyvěrající z hloubky 1091 m (15 km od města Siófok)je vhodná pro léčení pohybového ústrojí, ženských a urologických onemocnění, kožních problémů, rekonvalescenci úrazových stavů a po ortopedických operacích. Voda je sodíkově-chloridově-jodidového charakteru s obsahem síry. Doporučuje se pobyt ve vodě častěji ale na kratší dobu. Souhrnná rozloha vodní plochy je 650 m2 se 7 bazény, z toho 5 bazénů se nachází v zážitkové části.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa (cca 400 HUF/os./noc).

POZNÁMKA

Možný pobyt s domácím mazlíčkem za příplatek (pouze v prázdninových domech). Pobyt v mobilním domě s domácím mazlíčkem bohužel není možný.

Pokud přijedete s více než jedním vozidlem, je potřeba zaplatit parkovací poplatek 2 000 HUF/vozidlo/den (cca 130 Kč).


Pobytové balíčky


Cena balíčku rekreační pobyt zahrnuje:
✔ ubytování ve vybrané chatě
✔ parkování pro 1 auto (ubytování Rosa parkování pro 2 auta)
✔ ručníky, ložní prádlo
✔ neomezené využívání venkovního bazénu (v závislosti na počasí - od 23. dubna do 30. září)
✔ Wi-Fi
✔ animační program (mezi 10. červencem a 22. srpnem)


Až Vás popadne touha na pár dní někam „zmizet“, sbalte kufry a vyrazte směr Balaton!

Balaton - po Budapešti nejnavštěvovanější místo Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostním rozvinutím plachet.

Sever vs. Jih

Severní strana je kopcovitější a pobřeží jezera je členitější, hustě porostlé rákosím, ale zároveň i bahnitější. Pláží je tu mnoho, ovšem ve většině případů je nutné do vody sestoupit z mola přímo do vody a můžete rovnou plavat! V této oblasti najdete také množství vinných sklepů, jejichž návštěva rozhodně stojí za to.

Hlavními letovisky severní strany jsou především města – Balatonfüred, Balatonalmádi, Tihany, Keszthely, které jsou taktéž historickým centrem cestovního ruchu.

Jižní strana – tady je vše jinak! Od Siófok až po Fonyód (cca 50km) jsou jeden vedle druhého hotely, domy k pronájmu, penziony i kempy a samozřejmě pláže. Ve vodě můžete jít za nosem klidně i desítek metrů a voda Vám dosáhne po hrudník. Cesta za hlubší vodou nám obstará krásnou procházku a dopomůže nám lehce dosáhnout 10 000 kroků za den! Na druhou stranu plytkost jezera má za následek, že voda v něm je teplá.

Na jižní straně pak určitě nemůžete minout letoviska Siófok, Zamárdi či Balatonföldvár, které patří k těm nejznámějším.

Mezi oběma břehy jezdí několik lodních spojení a mezi městečky Tihany na severu a Szántód na jihu jezdí i trajekt, který odveze i vaše auto.

Proč zrovna Balaton?

Každá generace si tady najde to své, na každé straně Balatonu!

Mladí si tady rádi zajedou na low-cost výlet s kamarády. Odpoledne stráví relaxováním nebo naopak vodními sporty na samotném Balatonu a večer se mohou bavit v nočních klubech ve městě Siófok.

Rodiny s dětmi mohou navštívit klidnější města typu Balatonföldvar nebo Balatonlelle, která jsou od sebe vzdálená cca 20km. V Balatonlelle najdeme písečné pláže, na kterých jsou skluzavky, tobogány a bazény pro děti. Ve městě je celoroční cirkus a pouť, což nadchne, jak děti, tak dospělé!

Pro seniory severní strana Balatonu nabízí různá historická centra, památky a procházky např.: Palác Festeticsů – Keszthely (které je neoficiálně považováno za hlavní město celého Balatonu), procházka kolem termálního jezera Hévíz,…

Až Vás polehávání u „moře“ přestane bavit, sedněte na kolo, jelikož okolí jezera je velice oblíbené mezi cyklisty! Mohou totiž putovat mezi zajímavými místy po cyklostezkách bez velkého stoupání a klesání – tuto trasu zvládnou i děti. Měří zhruba 200 kilometrů a kolo můžete vrátit i v jiném místě, než jste si ho předtím půjčili.
Siofók největší letovisko a turistické město, s několikametrovými plážemi, na jižním pobřeží Balatonu. Lázeňské město Siofók se táhne až k letovisku Balantonvilágos na východě a Balatonszéplak na západě.

Tipy na výlet:

• ZAMÁRDI (18 km) - obec ležící nedaleko známého letoviska Siófok nabízí nejen koupání v jezeru Balaton, ale i možnost vycházek po okolí
• Köhegyi-rozhledna, ze které při dobré viditelnosti můžete shlédnout panorama a přírodu obklopující jezero Balaton
• V případě, že máte zájem navštívit druhý břeh Balatonu, poloostrov Tihány, určitě využijete převoz lodí
• BALATONLELLE (7 km) - jedno z nejoblíbenějších rekreačních míst se rozkládá v délce několika kilometrů
• BALATONSZÁRSZÓ (7 km) - malé letovisko vybudované mezi městečky Siófok a Balatonlelle je vhodné především pro rodiny s dětmi. Nedaleké termální lázně Igal poskytují v případě nepříznivého počasí relaxační odpočinek

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

8,7
2 hodnocení
7 Ubytování
8,5 Služby
9,5 Poloha
9,5 Stravování
9 Personál
8,5 Čistota
Řazení
7,8
5 Ubytování 7 Služby 10 Poloha 9 Stravování 9 Personál 7 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Romana Dvořáková, 08.03.2018
9,5
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 10 Stravování 9 Personál 10 Čistota
Jiří meisner, 05.03.2018