Kašperské Hory - penzion KAŠPERK

od 420
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 5 let
Novinka
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 1000 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • jednoduše zařízené, avšak prostorné ubytování
  • v klidné části nedaleko náměstí
  • na okraji Národního parku Šumava
  • možnost využívat služeb spřáteleného Parkhotelu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Zrekonstruovaný penzion Kašperk se nalézá cca 150 m od náměstí městečka Kašperské Hory. Jedná se o cenově příznivé ubytování v centru Šumavy, přírody s nejčistším ovzduším v ČR, pozitivní zemskou energií a historií.

Majestátný hrad Kašperk, který se nachází nedaleko, připomíná panování krále a císaře Karla IV. Díky tektonickým zlomům a místním starým štolám, ve kterých se těžilo zlato, prostupuje z nitra Země zemská energie a biogenní prvky s pozitivním vliv na lidské zdraví.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

společenská místnost s posezením, kulečník, televize se satelitním příjmem, Wi-Fi (zdarma), parkování přímo u areálu, úschovna kol a lyží.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Prostorné 2 a 3lůžkové pokoje a 4lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, malé ručníky - ne osušky), malá kuchyňka s lednicí (2 plotýnky, rychlovarná konvice, nádobí (mycí prostředky na nádobí, utěrky apod. - nejsou k dispozici)), SAT-TV, Wi-Fi (zdarma). Apartmány mají 2 menší koupelny.

STRAVOVÁNÍ

bez stravování, pokoje jsou s vybavenou kuchyňkou. Možnost využití restaurace v Parkhotelu Kašperské Hory (cca 200 m).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V létě:
V okolí je několik značených naučných stezek či cyklostezek. Mapy okruhů jsou k dispozici na recepci hotelu.
Tenisový kurt (rezervace kurtu na recepci Parkhotelu) - kurt slouží výhradně pro tenis, bez zaplacení poplatku jej není možné využívat !! Možnost zapůjčení tenisové rakety (za poplatek).
Půjčování společenských her

V zimě:
SKIAREÁL KAŠPERKY – zdejší sjezdovky mají celkovou délku 1,8 km. Pravidelně jsou v provozu 2 lyžařské vleky, 1 dětský vlek, půjčovna a servis lyžařského vybavení, lyžařská škola. Provozní doba: 09:00 - 17:00 a 18:00 - 21:00 hod. Informace o provozu areálu: +420 737 222 456; +420 737 222 456; info@skikasperky.cz.

Běžecké tratě jsou v blízkosti areálu (stovky km upravovaných běžeckých stop v cca 1000 m. n m. již 15 km od penzionu).

Další lyžařské možnosti: Zadov (18 km), Nové Hutě (24 km), Kvilda (22 km).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravování, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Možnost pobytu s domácím mazlíčkem není možný.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy (vybavená kuchyňka), parkování, Wi-Fi.


Chcete-li prožít dovolenou plnou zážitků, tak právě Šumava nabízí skvělé a jedinečné příležitosti pro každého. Čekají na Vás nezapomenutelné chvíle v útrobách čarokrásné přírody, kde se můžete procházet jen sami s vlastními myšlenkami nebo zkusit hranice svých možností. Na výběr máte poznávat tento fascinující svět hor pěšky nebo se vyvézt jednoduše a bez námahy lanovkou. Odměnou za Vaši snahu budou nádherné zážitky z objevování tajemných zelených lesů a křišťálově čistých jezírek.

Šumava je rájem pro cyklisty, to už ví každý. Málokdo však ví, že okolí Šumavy a Pošumaví láká cyklisty svými náročnými i méně náročnými trasami poznávat nedotčenou přírodu přímo v sedle kola. A to je pro nadšence cykloturistiky obzvlášť lákavé.

Ani během zimy nezůstanete o zážitky zkráceni. Šumava nabízí množství sjezdovek i svahů, které Vás nadchnou. Na výběr máte z menších i větších areálů s kilometry sjezdovek. Šumava sice není Alpskou oblastí, ale rozhodně se postará o Vaši zábavu a zimní radovánky ve všech směrech.

Hrady, zámky a také zříceniny - to je ta radostná a pochmurná historie zároveň - která na Vás dýchá na každém kroku. Nesmíme zapomenout na naše kořeny, staré usedlosti a památné stromy nám připomenou dávné vzpomínky na lidi, kteří zde žili.

Šumava myslí i na rodiny s dětmi. Právě pro ně jsou připraveny nenáročné terény, množství výletů a programů. Ideální volbou je Národní park Šumava, kde se zaměřují právě na zajímavé vzdělávací programy nejen pro děti, ale i pro dospělé. Nabídka je velmi pestrá, z množství volnočasových aktivit si vybere každý. Na rodiny s dětmi čeká množství zábavy v srdci krásné přírody, kde mohou společně objevovat dosud neznámé světy nedotčené přírody a zažít nevídaná dobrodružství.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení