Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Útulný hotel provoněný romantikou u řeky Berounky.

Romantický hotel Mlýn Karlštejn je tou správnou volbou pro prozkoumání Karlštejnu zaručující oddych a osvěžení.

Díky romantickému prostředí v přírodě a široké nabídce služeb zajistí hotel příjemný pobyt i těm nejnáročnějším klientům. Stylově zařízené pokoje, posezení v Grill restaurantu či na letní terase s výhledem na jez řeky Berounky, rybí speciality, relax centrum se saunou, vířivkou a malým fitness - to vše vytváří jedinečnou možnost pro aktivní odpočinek nedaleko Prahy.

POLOHA

Hotel stojí uprostřed chráněné krajinné oblasti Český kras, v blízkosti slavného hradu Karlštejn. Ideální poloha pro sport, poznávací výlety a rekreaci - to vše pouhých 25 km od Prahy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, terasa, zahrada, úschovna zavazadel, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), parkoviště, dobíjecí stanice pro elektromobily, Relax centrum (finská sauna, vířivka, fitness centrum).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkový pokoj Dvoulůžkový, Klima, Exekutiv a Best (volně stojící vana, prosklená moderní koupelna s dešťovou sprchou, bez možnosti přistýlky), 3lůžkový Rodinný pokoj, možnost přidání mobilní přistýlky pro dítě do 6 let zdarma, 7-18 let za poplatek, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, trezor, minibar, telefon. Navíc: Klima, Exekutiv a Best s klimatizací. Navíc: Exekutiv a Best příslušenství pro přípravu kávy, župan, hotelové přezuvky a stojan na oblečení.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Relax centrum, koupání Berounka (travnatá pláž), rybaření, pěší a cykloturistika, Golfový resort Karlštejn - 27 jamek, hrad Karlštejn, Zoopark Karlštejn, Karlštejnské vinice, vyhlídkové lety balónem, lomy Velká a Malá Amerika, Solvayovy lomy, Koněpruské jeskyně.

PLÁŽ

travnatá pláž Berounka.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Parkování je možné v areálu hotelu zdarma. Parkoviště s nabíjecí stanicí pro elektromobily.

Domácí zvířata nejsou povolena.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování.


Poznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.

Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!

Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.

Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz.

Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.

Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.

V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.

Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.

Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení