Karlovy Vary - Villa Smetana

od 1 865
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Proč právě sem?
  • komplex secesních budov s krásnou zahradou
  • bazén, moderní wellness, léčba široké škály nemocí
  • možnost parkování přímo u hotelu
  • ve vilové čtvrti Westend, jedné z nejkrásnějších ve městě
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

☑️20% sleva na Wellness pobyt a Romantický pobyt z aktuálních cen hlavní sezony - platnost slevy do 27.09.2023 (vč.)
☑️15% sleva na pobyt Lázně na zkoušku ze stávajících cen hlavní sezony - platnost slevy do 27.09.2023 (vč.)
☑️20% sleva na Léčebné pobyty ze stávajících cen hlavní sezony - platnost slevy od 09.07. do 27.09.2023 (vč.)
☑️15% sleva pro včasné rezervace vytvořené 30 dní do příjezdu.

☑️Dítě do 13 let ZDARMA včetně stravování a vstupu do wellness centra. Akce platí do 17.9.2023 na léčebné a wellness pobyty.

☑️Long Stay Bonus na léčebné pobyty od 13 nocí hotel poskytuje kredit ve výši 5 €/osoba/noc (např. při pobytu na 13 nocí činí výše kreditu 13*5 €=65 €/osoba/pobyt). Déle na pobyt od 20 nocí kredit 10 €/osoba/noc. Tento kredit je možné využít na služby poskytované hotelem přímo na místě (konzumace v restauraci a lobby baru, minibar, upgrade pokoje, parkování, procedury).

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Villa Smetana vznikla spojením dvou historických secesních budov z 19. století a nabízí svým hostům rozmanitou škálu wellness a léčebných procedur. Umístění hotelu v krásné zahradě pobízí k relaxaci a odpočinku.

POLOHA

Lázeňský hotel Villa Smetana se nachází uprostřed malebné zelené zahrady v jedné z nejkrásnějších částí Karlových Varu, a to ve vilové čtvrti Westend. V blízkosti hotelu mohou hosté navštívit léčebné horké prameny a kolonády.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, lobby bar, wellness centrum (bazén, vířivka, sauna), balneo centrum (koupele, masáže, oxygenoterapie, parafínové zábaly, inhalace, plynové injekce, lymfodrenáž, rašelinové zábaly, rázová vlna, magnetoterapie, endomed a další), Wi-Fi (zdarma), parkoviště (nutná rezervace, počet míst je omezen).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), lednička s minibarem, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), lednička s minibarem, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón.

Dvoulůžkový pokoj Suite, obývací pokoj, ložnice, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), lednička s minibarem, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Suite De Luxe, obývací pokoj, ložnice, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), lednička s minibarem, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu.

INDIKACE A LÉČBA

Hotel nabízí širokou škálu léčby nemocí trávicího ústrojí a střevního traktu, metabolických chorob (diabetes mellitus, dna, poruchy tukové tkáně) a nemocí pohybového aparátu (například revmatismu a artrózy).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu wellness centrum: bazén, vířivka, sauna. Balneo centrum: koupele, masáže, oxygenoterapie, parafínové zábaly, inhalace, plynové injekce, lymfodrenáž, rašelinové zábaly, rázová vlna, magnetoterapie, endomed a další.

Doporučujeme procházku na MLÝSKOU KOLONÁDU (cca 10 min. přes Skalníkovy sady) postavenou v novorenesančním stylu, která nabízí 5 horkých pramenů k ochutnávce.

Nedaleko je i SADOVÁ KOLONÁDA (6 min.) nebo známá VŘÍDELNÍ KOLONÁDA (15 min.) s gejzírem.

Velmi pěkně zdobená je i otevřená TRŽNÍ KOLONÁDA (cca 13 min.) z 80. let 19. století s nabídkou třech pramenů.

Likérka JAN BECHER (cca 10 min.) nabízí prohlídky výroby s ochutnávkou originálních bylinných likérů.

ROZHLEDNA DIANA (4 min. autem) - cihlová rozhledna byla postavena na Výšině přátelství již v roce 1914. Můžete se k ní dostat i lanovkou od Grandhotelu Pupp (19 min. pěšky). Poblíž rozhledny DIana se nachází i MINIZOO.

Další dominantou zvoucí k navštívení je JELENÍ SKOK (mezizastávka lanové dráhy Diana) s restaurací nebo třeba GOETHOVA VYHLÍDKA, dále zřícenina hradu ANDĚLSKÁ HORA a další.

Asi 8 min pěšky je architektonický skvost Karlových Varů - GRANDHOTEL AMBASADOR (8 min. pěšky) nebo GRANDHOTEL PUPP (19 min.) či CÍSAŘSKÉ LÁZNĚ (25 min.).

Za návštěvu stojí též GALERIE UMĚNÍ (cca 30 min. pěšky), KOSTEL MÁŘÍ MAGDALÉNY (15 min.) z 18. století.

Cyklisté si mohou užít svou dovolenou na 2 000 km vyznačených cyklotras, kde pro rodiny s dětmi je perfektní cyklostezka Ohře ke Svatošským skalám.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50 Kč/os/den nad 18 let).

POZNÁMKA

Wellness centrum:
Pro hosty je vstup do wellness centra zcela zdarma.

Parkování je možné za poplatek přímo v areálu hotelu. Počet míst je ale omezen, je nutná rezervace dopředu.

Domácí zvířata jsou povolena po předchozí domluvě za poplatek.

Vánoční a silvestrovské pobyty jsou s povinným příplatkem za rozšířený sváteční bufet v rámci večeře, bez doprovodného programu.

V hotelu nejsou k dispozici přistýlky. Je možné zajistit třetí lůžko na větší pokoje.
Ubytování dětí do 6 let je bez procedur, s volným vstupem do wellness centra. Od 7 do 15 let mohou děti na 3. lůžku čerpat pobyt Léčebný pobyt Light se slevou 10 % z ceny balíčku.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Wellness pobyt s pivní nebo vinnou koupelí (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 2 procedury (1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x koupel s ochutnávkou (s extraktem piva s příměsí kvasnic a bylinné směsi NEBO s extraktem vinným s olejem z hroznových jadérek a slupek plných vitamínů), možnost párové koupele ve dvou vanách), vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.


Cena pobytu Letní rodinná dovolená zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu (min. 2x), welcome drink, slevu 20 % na hotelové procedury, vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí (pro dospělé), Wi-Fi.
1 dítě do 13 let ubytování na přistýlce vč. polopenze a vstupu do wellness centra ZDARMA


Cena pobytu Lázně na zkoušku (3-5 nocí) zahrnuje 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 1 procedura na noc dle výběru (přísadová koupel, minerální koupel, klasická částečná masáž (20 min.), parafínový zábal na ruce, aroma částečná masáž (20 min.), inhalace, oxygenoterapie), vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.


Cena pobytu Wellness pobyt (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 3 wellness procedury (1x částečná klasická masáž (20 min.), 1x perličková minerální koupel, 1x parafínový zábal rukou), vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.


Cena pobytu Romantický pobyt (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 3 wellness procedury (1x částečná aroma masáž (20 min.), 1x přísadová koupel, 1x parafínový zábal rukou), vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.


Cena pobytu Mini beauty (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink (Bohemia sekt), 1x kosmetické ošetření pleti (60-70 min. - 1x masáž obličeje, 1x hloubkové čištění obličeje, 1x peeling obličeje), 2 beauty/wellness procedury (1x aroma masáž částečná (20 min.), 1x perličková minerální koupel), vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.


Cena pobytu Komplexní léčebný pobyt (od 6 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí nebo plnou penzí (dle volby druhu pobytu), vodu a čaj k obědům i večeřím zdarma, welcome drink, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, 18 procedur dle lékařského předpisu, pitná kúra karlovarských minerálních pramenů, vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.
Možnost prodloužení pobytu
BONUS: při pobytu od 12 nocí navíc laboratorní vyšetření, lékařské vyšetření každý týden.


Cena pobytu Léčebný pobyt light (od 6 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí nebo plnou penzí (dle volby druhu pobytu), vodu a čaj k obědům i večeřím zdarma, welcome drink, lékařské vstupní vyšetření, 12 procedur dle lékařského předpisu, pitná kúra karlovarských minerálních pramenů, vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

V roce 2023 získaly Mariánské lázně prestižní status klimatických lázní a staly se tak nejkomplexnějšími lázněmi v České republice. Jako jediné se mohou pyšnit statutem člena UNESVO, Great Spa Towns of Europe.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení