Karlovy Vary - Villa Smetana

od 1 865
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Proč právě sem?
  • komplex secesních budov s krásnou zahradou
  • bazén, moderní wellness, léčba široké škály nemocí
  • možnost parkování přímo u hotelu
  • ve vilové čtvrti Westend, jedné z nejkrásnějších ve městě

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

☑️Bonus pro pobyty od 6 nocí rezervované do 30.4.2024 - plná penze za cenu polopenze.

☑️15% sleva pro včasné rezervace vytvořené 30 dní do příjezdu.

☑️Long Stay Bonus na léčebné pobyty od 13 nocí hotel poskytuje kredit ve výši 5 €/osoba/noc (např. při pobytu na 13 nocí činí výše kreditu 13*5 €=65 €/osoba/pobyt). Déle na pobyt od 20 nocí kredit 10 €/osoba/noc. Tento kredit je možné využít na služby poskytované hotelem přímo na místě (konzumace v restauraci a lobby baru, minibar, upgrade pokoje, parkování, procedury).

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Villa Smetana vznikla spojením dvou historických secesních budov z 19. století a nabízí svým hostům rozmanitou škálu wellness a léčebných procedur. Umístění hotelu v krásné zahradě pobízí k relaxaci a odpočinku.

POLOHA

Lázeňský hotel Villa Smetana se nachází uprostřed malebné zelené zahrady v jedné z nejkrásnějších částí Karlových Varu, a to ve vilové čtvrti Westend. V blízkosti hotelu mohou hosté navštívit léčebné horké prameny a kolonády.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, lobby bar, wellness centrum (bazén, vířivka, sauna), balneo centrum (koupele, masáže, oxygenoterapie, parafínové zábaly, inhalace, plynové injekce, lymfodrenáž, rašelinové zábaly, rázová vlna, magnetoterapie, endomed a další), Wi-Fi (zdarma), parkoviště (nutná rezervace, počet míst je omezen).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), lednička s minibarem, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), lednička s minibarem, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón.

Dvoulůžkový pokoj Suite, obývací pokoj, ložnice, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), lednička s minibarem, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Suite De Luxe, obývací pokoj, ložnice, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), lednička s minibarem, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu.

INDIKACE A LÉČBA

Hotel nabízí širokou škálu léčby nemocí trávicího ústrojí a střevního traktu, metabolických chorob (diabetes mellitus, dna, poruchy tukové tkáně) a nemocí pohybového aparátu (například revmatismu a artrózy).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu wellness centrum: bazén, vířivka, sauna. Balneo centrum: koupele, masáže, oxygenoterapie, parafínové zábaly, inhalace, plynové injekce, lymfodrenáž, rašelinové zábaly, rázová vlna, magnetoterapie, endomed a další.

Doporučujeme procházku na MLÝSKOU KOLONÁDU (cca 10 min. přes Skalníkovy sady) postavenou v novorenesančním stylu, která nabízí 5 horkých pramenů k ochutnávce.

Nedaleko je i SADOVÁ KOLONÁDA (6 min.) nebo známá VŘÍDELNÍ KOLONÁDA (15 min.) s gejzírem.

Velmi pěkně zdobená je i otevřená TRŽNÍ KOLONÁDA (cca 13 min.) z 80. let 19. století s nabídkou třech pramenů.

Likérka JAN BECHER (cca 10 min.) nabízí prohlídky výroby s ochutnávkou originálních bylinných likérů.

ROZHLEDNA DIANA (4 min. autem) - cihlová rozhledna byla postavena na Výšině přátelství již v roce 1914. Můžete se k ní dostat i lanovkou od Grandhotelu Pupp (19 min. pěšky). Poblíž rozhledny DIana se nachází i MINIZOO.

Další dominantou zvoucí k navštívení je JELENÍ SKOK (mezizastávka lanové dráhy Diana) s restaurací nebo třeba GOETHOVA VYHLÍDKA, dále zřícenina hradu ANDĚLSKÁ HORA a další.

Asi 8 min pěšky je architektonický skvost Karlových Varů - GRANDHOTEL AMBASADOR (8 min. pěšky) nebo GRANDHOTEL PUPP (19 min.) či CÍSAŘSKÉ LÁZNĚ (25 min.).

Za návštěvu stojí též GALERIE UMĚNÍ (cca 30 min. pěšky), KOSTEL MÁŘÍ MAGDALÉNY (15 min.) z 18. století.

Cyklisté si mohou užít svou dovolenou na 2 000 km vyznačených cyklotras, kde pro rodiny s dětmi je perfektní cyklostezka Ohře ke Svatošským skalám.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50 Kč/os/den nad 18 let).

POZNÁMKA

Wellness centrum: Pro hosty je vstup do wellness centra zcela zdarma.

Parkování je možné za poplatek přímo v areálu hotelu. Počet míst je ale omezen, je nutná rezervace dopředu.

Domácí zvířata jsou povolena po předchozí domluvě za poplatek.

Vánoční a silvestrovské pobyty jsou s povinným příplatkem za rozšířený sváteční bufet v rámci večeře, bez doprovodného programu.

V hotelu nejsou k dispozici přistýlky. Je možné zajistit třetí lůžko na větší pokoje.
Ubytování dětí do 6 let je bez procedur, s volným vstupem do wellness centra. Od 7 do 15 let mohou děti na 3. lůžku čerpat pobyt Léčebný pobyt Light se slevou 10 % z ceny balíčku.

Ve dnech 17.6.-18.6.2024 proběhnou na Villa Smetana sanitární dny. Bude uzavřen Wellness (bazén, vířivka + sauny), procedury zůstávají v provozu beze změn.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Wellness pobyt s pivní nebo vinnou koupelí (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 2 procedury (1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x koupel s ochutnávkou (s extraktem piva s příměsí kvasnic a bylinné směsi NEBO s extraktem vinným s olejem z hroznových jadérek a slupek plných vitamínů), možnost párové koupele ve dvou vanách), vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.


Cena pobytu Letní rodinná dovolená zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu (min. 2x), welcome drink, slevu 20 % na hotelové procedury, vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí (pro dospělé), Wi-Fi.
1 dítě do 13 let ubytování na přistýlce vč. polopenze a vstupu do wellness centra ZDARMA


Cena pobytu Lázně na zkoušku (3-5 nocí) zahrnuje 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 1 procedura na noc dle výběru (přísadová koupel, minerální koupel, klasická částečná masáž (20 min.), parafínový zábal na ruce, aroma částečná masáž (20 min.), inhalace, oxygenoterapie), vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.


Cena pobytu Wellness pobyt (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 3 wellness procedury (1x částečná klasická masáž (20 min.), 1x perličková minerální koupel, 1x parafínový zábal rukou), vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.


Cena pobytu Romantický pobyt (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 3 wellness procedury (1x částečná aroma masáž (20 min.), 1x přísadová koupel, 1x parafínový zábal rukou), vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.


Cena pobytu Mini beauty (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink (Bohemia sekt), 1x kosmetické ošetření pleti (60-70 min. - 1x masáž obličeje, 1x hloubkové čištění obličeje, 1x peeling obličeje), 2 beauty/wellness procedury (1x aroma masáž částečná (20 min.), 1x perličková minerální koupel), vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.


Cena pobytu Komplexní léčebný pobyt (od 6 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí nebo plnou penzí (dle volby druhu pobytu), vodu a čaj k obědům i večeřím zdarma, welcome drink, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, 18 procedur dle lékařského předpisu, pitná kúra karlovarských minerálních pramenů, vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.
Možnost prodloužení pobytu
BONUS: při pobytu od 12 nocí navíc laboratorní vyšetření, lékařské vyšetření každý týden.


Cena pobytu Léčebný pobyt light (od 6 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí nebo plnou penzí (dle volby druhu pobytu), vodu a čaj k obědům i večeřím zdarma, welcome drink, lékařské vstupní vyšetření, 12 procedur dle lékařského předpisu, pitná kúra karlovarských minerálních pramenů, vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení