Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Spa hotel Čajkovskij se nachází v Karlových Varech, 10 minut chůze od tamních lázeňských kolonád, a nabízí wellness centrum s bezplatným krytým bazénem.

POLOHA

Spa Hotel Čajkovskij a propojený Spa Hotel Čajkovskij Palace leží v těsné blízkosti ruského kostela a nedaleko kolonád s léčivými prameny v Karlových Varech.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce (24 hodin denně), stylově zařízená restaurace, bar, kadeřnictví, směnárna, sekretářské služby, konferenční služby, transfery klientů, room-service, praní a žehlení prádla, krytý bazén (9,5 m) s protiproudem, wellness (vířivka, finská sauna, bylinná lázeň, pára, Kneippova lázeň, Tepidárium), za příplatek Thajské masáže, balneoprovoz (procedury pro osoby nad 6 let - vodoléčba, masáže, léčba teplem, rehabilitace, elektroterapie, inhalace, ogygen a další), Wi-fi.

VYBAVENÍ POKOJŮ

moderně vybavené 1lůžkové pokoje 15-19 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, TV SAT, rádio, trezor, telefon, závěsy blackout, Wi-fi, okno do dvora nebo do ul. Sadová;

2lůžkové pokoje (2lůžko či samostatná lůžka), 23-25 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha, bidet (většina pokojů), WC, fén, župan, pantofle), minibar, TV SAT, rádio, trezor, telefon, závěsy blackout, Wi-fi, okno do dvora nebo do ul. Sadová;

2lůžkové pokoje s balkónem dvoulůžko, 23-25 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha, bidet, WC, fén, župan, pantofle), minibar, TV SAT, rádio, trezor, telefon, závěsy blackout, balkón, Wi-fi, výhled do ul. Sadová nebo částečně na Ruský kostel;

Suite Junior38-39 m2, ložnice s dvoulůžkem a obytný prostor, vlastní soc. zařízení (sprcha, bidet, WC, fén, župan, pantofle), minibar, TV SAT, rádio, trezor, telefon, Wi-fi, výhled Ruský kostel nebo vnitřní dvůr;

Suite LUX 46-53 m2, ložnice s dvoulůžkem a obytný prostor, vlastní soc. zařízení (rohová vana, bidet, WC, fén, župan, pantofle), minibar, TV SAT, rádio, trezor, telefon, závěsy blackout, balkón, Wi-fi, výhled ul. Sadová a částečně Ruský kostel, některé Suite LUX jsou atypické podkrovní;

STRAVOVÁNÍ

snídaně, polopenze či plná penze formou bufetu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Doporučujeme procházku na MLÝSKOU KOLONÁDU (cca 10 min. přes Skalníkovy sady) postavenou v novorenesančním stylu, která nabízí 5 horkých pramenů k ochutnávce.

Nedaleko je i SADOVÁ KOLONÁDA (6 min.) nebo známá VŘÍDELNÍ KOLONÁDA (15 min.) s gejzírem.

Velmi pěkně zdobená je i otevřená TRŽNÍ KOLONÁDA (cca 13 min.) z 80. let 19. století s nabídkou třech pramenů.

Likérka JAN BECHER (cca 10 min.) nabízí prohlídky výroby s ochutnávkou originálních bylinných likérů.

ROZHLEDNA DIANA (4 min. autem) - cihlová rozhledna byla postavena na Výšině přátelství již v roce 1914. Můžete se k ní dostat i lanovkou od Grandhotelu Pupp (19 min. pěšky). Poblíž rozhledny DIana se nachází i MINIZOO.

Další dominantou zvoucí k navštívení je JELENÍ SKOK (mezizastávka lanové dráhy Diana) s restaurací nebo třeba GOETHOVA VYHLÍDKA, dále zřícenina hradu ANDĚLSKÁ HORA a další.

Asi 8 min pěšky je architektonický skvost Karlových Varů - GRANDHOTEL AMBASADOR (8 min. pěšky) nebo GRANDHOTEL PUPP (19 min.) či CÍSAŘSKÉ LÁZNĚ (25 min.).

Za návštěvu stojí též GALERIE UMĚNÍ (cca 30 min. pěšky), KOSTEL MÁŘÍ MAGDALÉNY (15 min.) z 18. století.

Cyklisté si mohou užít svou dovolenou na 2 000 km vyznačených cyklotras, kde pro rodiny s dětmi je perfektní cyklostezka Ohře ke Svatošským skalám.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50,- Kč/os/den nad 18 let).

POZNÁMKA

Parkování:
Hotel se nachází v lázeňské zóně, kde jsou velmi omezené možnosti parkování. Pokud se přeci jen rozhodnete pro cestu automobilem, ověřte si prosím dopředu na recepci, jestli je volné místo u hotelu. Poplatek 200 Kč za jeden den parkování.

Ubytování s domácím mazlíčkem je možné za 10 EURO/den.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Wellness pobyt (2 noci) zahrnuje 2x komfortní ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s bohatou snídaní a večeří formou bufetu, 1x klasickou částečnou masáž, 2x proceduru dle vlastního výběru (1x výběr ze zábalů a 1x výběr z koupelí), volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu, 2x parní a finská sauna (1 hod./den), zapůjčení županu a pantoflí po celou dobu pobytu, Wi-Fi.
BONUS: sleva 10 % na doobjednané procedury.
Možnost dokoupení plné penze.


Cena pobytu Romantický pobyt (2 noci) zahrnuje 2x komfortní ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s bohatou snídaní a večeří formou bufetu, 1x láhev sektu a ovocnou mísu, 1x klasickou částečnou masáž, 1x koupel s vřídelní vodou při svíčkách pro pár, 2x parní a finská sauna (1 hod./den), volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu, zapůjčení županu a pantoflí po celou dobu pobytu. Wi-Fi.
BONUS: sleva 10 % na doobjednané procedury.
Možnost dokoupení plné penze.


Cena pobytu Rašelinové zábaly - wellness pobyt (3 noci) zahrnuje 3x komfortní ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s bohatou snídaní a večeří formou bufetu, 1x rašelinový zábal, 1x parafínový zábal, 1x klasickou částečnou masáž, 1x koupel s minerální vřídelní vodou, 3x parní a finská sauna (1 hod.), volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu, Wi-fi.
BONUS: sleva 10 % na doobjednané procedury.
Možnost dokoupení plné penze.


Cena pobytu Komplexní wellness pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x komfortní ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s bohatou snídaní a večeří formou bufetu, 1x vstupní lékařskou prohlídku ( konzultace s lékařem ), 12 lázeňských procedur, 7x parní a finská sauna (1 hod./den), volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu, zapůjčení županu a pantoflí po celou dobu pobytu, Wi-Fi. Možná úprava pro postcovidové pacienty (oxygenoterapie, inhalace, speciální režim).
BONUS: sleva 10 % na doobjednané procedury.
Možnost uplatnění státního voucheru na 2000 Kč. Možnost dokoupení plné penze.
Nabídka procedur k objednání (zábaly a koupele):
Rašelinový zábal zad
Parafínový zábal rukou
Slatinný zábal zad
Aroma koupel
Koupel s karlovarskou minerální vodou
Perličková koupel


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu, volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu, Wi-Fi.


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení