Karlovy Vary - Spa Hotel Čajkovskij

od 1 170
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen5min
Bazén
Konferenční služby
Termální pramen: 5 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • certifikovaný spa & wellness hotel
  • používání originální vřídelní vody při procedurách
  • klidná poloha v centru města
  • výhodné lázeňské pobytové balíčky
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Spa hotel Čajkovskij se nachází v Karlových Varech, 10 minut chůze od tamních lázeňských kolonád, a nabízí wellness centrum s bezplatným krytým bazénem.

POLOHA

Spa Hotel Čajkovskij a propojený Spa Hotel Čajkovskij Palace leží v těsné blízkosti ruského kostela a nedaleko kolonád s léčivými prameny v Karlových Varech.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce (24 hodin denně), stylově zařízená restaurace, bar, kadeřnictví, směnárna, sekretářské služby, konferenční služby, transfery klientů, room-service, praní a žehlení prádla, krytý bazén (9,5 m) s protiproudem, wellness (vířivka, finská sauna, bylinná lázeň, pára, Kneippova lázeň, Tepidárium), za příplatek Thajské masáže, balneoprovoz (procedury pro osoby nad 6 let - vodoléčba, masáže, léčba teplem, rehabilitace, elektroterapie, inhalace, ogygen a další), Wi-fi.

VYBAVENÍ POKOJŮ

moderně vybavené 1lůžkové pokoje 15-19 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, TV SAT, rádio, trezor, telefon, závěsy blackout, Wi-fi, okno do dvora nebo do ul. Sadová;

2lůžkové pokoje (2lůžko či samostatná lůžka), 23-25 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha, bidet (většina pokojů), WC, fén, župan, pantofle), minibar, TV SAT, rádio, trezor, telefon, závěsy blackout, Wi-fi, okno do dvora nebo do ul. Sadová;

2lůžkové pokoje s balkónem dvoulůžko, 23-25 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha, bidet, WC, fén, župan, pantofle), minibar, TV SAT, rádio, trezor, telefon, závěsy blackout, balkón, Wi-fi, výhled do ul. Sadová nebo částečně na Ruský kostel;

Suite Junior38-39 m2, ložnice s dvoulůžkem a obytný prostor, vlastní soc. zařízení (sprcha, bidet, WC, fén, župan, pantofle), minibar, TV SAT, rádio, trezor, telefon, Wi-fi, výhled Ruský kostel nebo vnitřní dvůr;

Suite LUX 46-53 m2, ložnice s dvoulůžkem a obytný prostor, vlastní soc. zařízení (rohová vana, bidet, WC, fén, župan, pantofle), minibar, TV SAT, rádio, trezor, telefon, závěsy blackout, balkón, Wi-fi, výhled ul. Sadová a částečně Ruský kostel, některé Suite LUX jsou atypické podkrovní;

STRAVOVÁNÍ

snídaně, polopenze či plná penze formou bufetu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Doporučujeme procházku na MLÝSKOU KOLONÁDU (cca 10 min. přes Skalníkovy sady) postavenou v novorenesančním stylu, která nabízí 5 horkých pramenů k ochutnávce.

Nedaleko je i SADOVÁ KOLONÁDA (6 min.) nebo známá VŘÍDELNÍ KOLONÁDA (15 min.) s gejzírem.

Velmi pěkně zdobená je i otevřená TRŽNÍ KOLONÁDA (cca 13 min.) z 80. let 19. století s nabídkou třech pramenů.

Likérka JAN BECHER (cca 10 min.) nabízí prohlídky výroby s ochutnávkou originálních bylinných likérů.

ROZHLEDNA DIANA (4 min. autem) - cihlová rozhledna byla postavena na Výšině přátelství již v roce 1914. Můžete se k ní dostat i lanovkou od Grandhotelu Pupp (19 min. pěšky). Poblíž rozhledny DIana se nachází i MINIZOO.

Další dominantou zvoucí k navštívení je JELENÍ SKOK (mezizastávka lanové dráhy Diana) s restaurací nebo třeba GOETHOVA VYHLÍDKA, dále zřícenina hradu ANDĚLSKÁ HORA a další.

Asi 8 min pěšky je architektonický skvost Karlových Varů - GRANDHOTEL AMBASADOR (8 min. pěšky) nebo GRANDHOTEL PUPP (19 min.) či CÍSAŘSKÉ LÁZNĚ (25 min.).

Za návštěvu stojí též GALERIE UMĚNÍ (cca 30 min. pěšky), KOSTEL MÁŘÍ MAGDALÉNY (15 min.) z 18. století.

Cyklisté si mohou užít svou dovolenou na 2 000 km vyznačených cyklotras, kde pro rodiny s dětmi je perfektní cyklostezka Ohře ke Svatošským skalám.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Parkování:
Hotel se nachází v lázeňské zóně, kde jsou velmi omezené možnosti parkování. Pokud se přeci jen rozhodnete pro cestu automobilem, ověřte si prosím dopředu na recepci, jestli je volné místo u hotelu. Poplatek 200 Kč za jeden den parkování.

Ubytování s domácím mazlíčkem je možné za 10 EURO/den.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Wellness pobyt (2 noci) zahrnuje 2x komfortní ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s bohatou snídaní a večeří formou bufetu, 1x klasickou částečnou masáž, 2x proceduru dle vlastního výběru (1x výběr ze zábalů a 1x výběr z koupelí), volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu, 2x parní a finská sauna (1 hod./den), zapůjčení županu a pantoflí po celou dobu pobytu, Wi-Fi.
BONUS: sleva 10 % na doobjednané procedury.
Možnost dokoupení plné penze.


Cena pobytu Romantický pobyt (2 noci) zahrnuje 2x komfortní ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s bohatou snídaní a večeří formou bufetu, 1x láhev sektu a ovocnou mísu, 1x klasickou částečnou masáž, 1x koupel s vřídelní vodou při svíčkách pro pár, 2x parní a finská sauna (1 hod./den), volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu, zapůjčení županu a pantoflí po celou dobu pobytu. Wi-Fi.
BONUS: sleva 10 % na doobjednané procedury.
Možnost dokoupení plné penze.


Cena pobytu Rašelinové zábaly - wellness pobyt (3 noci) zahrnuje 3x komfortní ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s bohatou snídaní a večeří formou bufetu, 1x rašelinový zábal, 1x parafínový zábal, 1x klasickou částečnou masáž, 1x koupel s minerální vřídelní vodou, 3x parní a finská sauna (1 hod.), volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu, Wi-fi.
BONUS: sleva 10 % na doobjednané procedury.
Možnost dokoupení plné penze.


Cena pobytu Komplexní wellness pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x komfortní ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s bohatou snídaní a večeří formou bufetu, 1x vstupní lékařskou prohlídku ( konzultace s lékařem ), 12 lázeňských procedur, 7x parní a finská sauna (1 hod./den), volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu, zapůjčení županu a pantoflí po celou dobu pobytu, Wi-Fi. Možná úprava pro postcovidové pacienty (oxygenoterapie, inhalace, speciální režim).
BONUS: sleva 10 % na doobjednané procedury.
Možnost uplatnění státního voucheru na 2000 Kč. Možnost dokoupení plné penze.
Nabídka procedur k objednání (zábaly a koupele):
Rašelinový zábal zad
Parafínový zábal rukou
Slatinný zábal zad
Aroma koupel
Koupel s karlovarskou minerální vodou
Perličková koupel


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu, volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu, Wi-Fi.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení